Ferrum College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

فارغ التحصیلان و دانشجویان فعلی تعهد ما به موفقیت دانش آموزان را نشان می دهد

ما متعهد به پیشرفت تحصیلی هستیم و ما معتقدیم که دانش آموزان ما سزاوار موفقیت های خود هستند تا حتی فارغ التحصیل شوند. دانش آموزان فعلی ما در فرصت هایی هستند که رزومه خود را تقویت می کنند و در حال حاضر تجربه های واقعی خود را به آنها ارائه می دهند. فارغ التحصیلان Ferrum College ما اثبات زندگی می کنند که تحصیلات فارما موفق می شود که دانشجویان ما می خواهند!

مأموریت Ferrum College

مأموریت ما این است که دانشجویان را در رشته های آموزش عالی تربیت کنیم و به آنها کمک کنیم تا تفکر و درک و تفکر و تفکر و تفکر و توانایی حرفه ای داشته باشند و شهروندان و شهروندان خود را از جامعه، ملت و جهان بشنوند.

تجربه Ferrum College

در Ferrum College ما فرصت های منحصر به فرد و یک تجربه آموزشی عالی ارائه می دهیم که زندگی دانشجویان ما را در یک جامعه استقبال و پشتیبانی می کند. ما می خواهیم دانش آموزانمان از همه ی حوزه های زندگی، توانایی کشف پتانسیل خود، رسیدن به اهدافشان و ایجاد اختلاف در جوامعشان داشته باشند. تجربه فررو با فرصت هایی برای کارآموزی، آموزش در دست، مسافرت های بین المللی و داخلی، برنامه های دانش پژوهان، توسعه شخصی و خدمات به جامعه غنی است.

زندگی دانشگاهی

Ferrum College فرما دارای طیف گسترده ای از فعالیت ها و امکانات فوق العاده ای است که شامل مجموعه ای از کلوپ ها و سازمان های دانشجویی و همچنین نوزده ورزش NCAA III ورزشی برای مردان و زنان و همچنین کشتی های زنانه، برنامه سوارکاری و چریکی است. برنامه Ferrum Outdoors ما اجازه می دهد ماجراهای خود را در کوه های نزدیک و پارک های دولتی و در دریاچه ها و رودخانه ها تجربه کنید. مرکز Hank Norton 30،000 فوت مربع خانه های بسیاری از برنامه های ورزشی در فضای باز است. ما در محوطه دانشگاه YMCA از دانشکده و جامعه استقبال می کند، عضویت یامایا در دسترس همه دانش آموزان است.

اعتباربخشی

Ferrum College توسط کمیسیون کالج ها و دانشکده ها در کالج های جنوبی (SACSCOC) مجاز به دریافت مدرک لیسانس می شود. با SACSCOC در 1866 Southern Lane، Decatur، Georgia، 30033-4097 تماس بگیرید یا با شماره 404-679-4500 تماس بگیرید تا در مورد اعتبار نامه Ferrum College فرما تماس بگیرید.

Ferrum College فروما توسط مجلس دانشگاه کلیسای متحد متودیست معتبر است و عضو انجمن ملی دانشکده ها و کالج های کلیسای متدیست متحده است.

بیانیه تبعیض آمیز

Ferrum College بر اساس نژاد، مذهب، رنگ، منشاء ملی، سن، وضعیت سربازی، جنسیت یا معلولیت در پذیرش، دسترسی، درمان یا اشتغال در برنامه ها و فعالیت های آن تبعیض قائل نیست. Ferrum College و ارزش هر فرد را بدون در نظر گرفتن گرایش جنسی و یا هویت جنسیت، و آزار و اذیت و یا تبعیض نسبت به هر فرد را تحمل نخواهد کرد.

تشخیص

"بهترین کالج های منطقه ای" در جنوب
- اخبار ایالات متحده

"بهترین بنگ برای باک" - جنوب شرقی
- واشنگتن ماهانه، 2015، 2016، 2017

"وضعیت تحصیلات: مدارس عالی

"نظامی دوستانه"
- راهنمای مدارس دوستانه نظامی، 2014، 2015، 2016، 2017

"بیشتر کالج های مختلف در ویرجینیا"
- Niche.com، 2017

دانشکده

"2016-17 حرفه ای ارتقاء سلامت"
- شورای سلامتی امریکا، دکتر لینیز اندرسون

"2017 همکار علوم سیاسی"
- انجمن زیست شناسی آمریکا، دکتر تایم دورهم

جایزه یوجین P. Odum برای تعالی در آموزش و پرورش محیط زیست "
- انجمن زیست شناسی آمریکا، 2016، دکتر کارولین توماس و دکتر باب پهلادFerrum College students in the library" src="https://cdn02.masterstudies.com/img/element_db/11/111296_10296790183_c72c7bd6f8_b.jpg" alt="Ferrum College students in the library" />کالج فرام

مکان ها

فروم

Address
John Wesley Hall
215 Ferrum Mountain Road

24088 فروم, ویرجینیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: