Florida College of Integrative Medicine

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره FCIM

فلمینگ Florida College of Integrative Medicine انتهایی (FCIM) یک برنامه منحصر به فرد است که متشکل از آموزه ها و تکنیک های پزشکی شرقی با پایه گذاری علوم پزشکی غربی می باشد. آیا شما علاقه مند به پزشکی یکپارچه به عنوان حرفه ای و یا گسترش تمرین پزشکی موجود است. FCIM منحصر به فرد است که این ادغام دانش به طور مداوم در سراسر برنامه درسی ما نشان داده شده است، که بهتر از فارغ التحصیلان ما برای رفع نیازهای متغیر چشم انداز سلامت سریع در حال آمدن آمریکا است.

FCIM به عنوان موسسه ای که به ادغام موثر تعالیم پزشکی شرقی و علوم پزشکی غربی اختصاص دارد، تلاش می کند تا فارغ التحصیلان موفق ما - که هر کدام یک مدرک لیسانس در مطالعات بهداشتی و یک مدرک کارشناسی ارشد در پزشکی شرقی داشته باشند - یک لبه منحصر به فرد برای دیدار تقاضای در حال تغییر سیستم تحویل سلامت در حال رشد آمریکا است.

تاریخ

Florida College of Integrative Medicine تکمیلی Florida College of Integrative Medicine (FCIM) یکی از قدیمی ترین مدارس طب سوزنی در آمریکا است. FCIM، که در سال 1990 تاسیس شد، اولین مدرسه ای در فلوریدا بود که توسط کمیته اعتباربخشی طب سوزنی و طب شرقی (ACAOM) مجوز گرفته و توسط کمیته مستقل آموزش فلوریدا مجوز گرفته است.

از سال 1990، FCIM یک شهرت عالی را به عنوان یکی از موسسات برتر آمریکا برای طب شرقی، به ویژه در ایالت فلوریدا و جنوب شرقی ایالات متحده، به ارمغان آورده است. در سال 1997، FCIM شروع به پذیرش دانشجویان بین المللی کرد و در حال حاضر فارغ التحصیلان موفق کشورهایی مانند استرالیا، انگلستان، روسیه، کره، ویتنام، فیلیپین، ترکیه، ایران، هند، چین و تایوان را تولید کرده اند.116952_116879_bannerwithimage.jpg

ماموریت برنامه پزشکی شرقی

بیانیه مأموریت ما

ماموریت FCIM برای ارائه آموزش جامع در اصول، مفاهیم و شیوه های پزشکی سنتی چینی است که برای آموزش دانش آموزان فردی برای تبدیل شدن به یک متخصص حرفه ای واجد شرایط و دارای مجوز ارائه می شود که تشخیص طب سوزنی و درمان، درمان های گیاهی، و همچنین درمان های جانبی و تشخیصی تکنیک های ارتقاء، نگهداری و ترمیم سلامت و پیشگیری از بیماری.

ماموریت و فلسفه برنامه پزشکی شرقی

ماموریت برنامه پزشکی شرقی، ارائه یک آموزش جامع در نظریه های اساسی و شیوه های پزشکی شرقی است، در حالی که اطمینان حاصل شود که فارغ التحصیلان در مفاهیم و تکنولوژی های علمی پزشکی غرب شناخته شده اند.

ادغام علوم پزشکی غربی در برنامه پزشکی شرقی، کیفیت درمان طب شرقی را که توسط دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما فراهم می شود، افزایش می دهد. برنامه درسی دقیق و گسترده و عمیق است و برای کمک به رشد حرفه ای و شخصی دانش آموزان با کمک به آنها برای ایجاد قضاوت مستقل مستقل و ارائه مراقبت های مؤثر بیمار طراحی شده است.

بیانیه مأموریت ما مبنای کلیه فعالیت ها و برنامه های آموزشی ما است و در نشریات ما، مراحل پذیرش، تجربیات کلاس درس، روش های بالینی، انتخاب هیئت علمی و برنامه های آموزش مداوم به وضوح بیان می شود. بر اساس یک دیدگاه جهانی که اهمیت حفظ هماهنگی و تعادل در بدن هر فرد را در بر می گیرد، ما قصد داریم تا حرفه ای های مراقبت های اولیه مراقبت های بهداشتی که در تشخیص طب سوزنی و درمان طب شرقی، و همچنین درمان های کمکی و تکنیک های تشخیصی متخصص هستند، ارتقاء، نگهداری و ترمیم سلامت و پیشگیری از بیماری ها.116953_116878_image.png

مکان ها

اورلاندو

Address
7100 Lake Ellenor Drive
FL 32809 اورلاندو, فلوریدا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: