Fresno Pacific University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Fresno Pacific University تنها دانشگاه معتبر مسیحی دره است که پتانسیل بالقوه هر دانش آموز را با فرصت نامحدود برای رشد حرفه ای، شخصی و اخلاقی مرتبط می کند. غیرانتفاعی و مستقل، FPU بیش از 100 حوزه تحصیلی را به حدود 4000 دانشجوی سنتی، تکمیل دوره بالاتری، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد در پردیس اصلی در جنوب شرقی Fresno و در سراسر دره در پردیس های منطقه ای در شمال فرسنو، Visalia، Bakersfield و Merced ارائه می دهد. و همچنین آنلاین. دانش آموزان ما از طریق پنج مدرسه به دنبال ایده های بزرگ و ایمان عمیق هستند: مدرسه کسب و کار؛ دانشکده علوم طبیعی؛ دانشکده علوم انسانی، دین و علوم اجتماعی؛ مدرسه آموزش و پرورش؛ و Fresno Pacific Bible's Seminary. این دانشگاه همچنین از طریق مطالعات توسعه حرفه ای حدود 10،000 دانش آموز را در بر می گیرد.

از زمانی که کلاس در سال 1944 افتتاح شد، FPU دانش آموزان نسل اول را تشویق به دستیابی به بیشتر کرده است، در حالیکه بالاترین میزان فارغ التحصیلی چهار ساله این منطقه را در بر می گیرد. ما آموزش و پرورش را با ارائه کمک مالی به 98 درصد از دانشجویان سنتی و تضمین چهار ساله فارغ التحصیلی برای کسانی که واجد شرایط بودن هستند، در دسترس قرار می دهیم. به گفته "کرونیکل آموزش عالی" ، FPU نه تنها موسسه اسپانیایی تبار است، بلکه در میان 10 کشور برتر HSI برای بالاترین نرخ فارغ التحصیلی اسپانیایی است. این دانشگاه توسط کالج ارشد و کمیته دانشگاه WASC (WSCUC) و در خبرهای ایالات متحده به ثبت رسیده است

آماده سازی دانش آموزان برای رسیدن به بیشتر از آنچه فکر می کنید ممکن است با هیئت علمی آغاز شود. بیش از 80 درصد دانشآموزان دبیرستان را تشکیل میدهند و همه با کمک برنامههای دنیای واقعی به چالش کشیدن کمک میکنند. توجه و تماس فردی در خارج از کلاس، از یادگیری مادام العمر از طریق روابط دانش آموزان و دانش آموزان پشتیبانی می کند.

Fresno Pacific University - ممکن است در اینجا اتفاق می افتد.

مکان ها

فرسنو

Fresno Pacific University

Address
Fresno Pacific University
1717 S Chestnut Ave

93702 فرسنو, کالیفرنیا, آمریکا
وب سایت
تلفن
+1 559-453-2000

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید