Glenville State College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج ایالتی Glenville، اغلب به عنوان فانوس دریایی بر روی تپه اشاره شده است، تنها در مرکز قرار گرفته کالج های عمومی غرب ویرجینیا است.

در سال 1872 تاسیس به ارائه آموزش و تمرین برای معلمان مدرسه مشترک در علم آموزش و پرورش، کالج ایالتی Glenville ماموریت اصلی خود پیشی گرفته است و در حال حاضر دانشجویان را در رشته آموزش آماده، کسب و کار، منابع زمین، موسیقی، هنرهای آزاد، علوم، عدالت کیفری و خدمات انسانی است.

با ثبت نام از حدود 1800 دانش آموزان، کالج دارای اندازه کلاس متوسط ​​15. ثبت نام کالج است تا از دانش آموزان از 24 ایالت و 3 کشور ساخته شده، و با افتخار شامل بسیاری از دانش آموزان نسل اول و اقلیت.

ماموریت ما

کالج ایالتی Glenville فراهم می کند یک سنت آموزش و پرورش با کیفیت بالا از طریق نوآوری در طراحی، تحویل، و ارزیابی برنامه ها و خدمات، توسعه نیروی کار، و خدمات جامع دانشجویی. یک جامعه از دانش آموزان فعال اختصاص داده شده به یادگیری مادام العمر، آموزش اثربخش، بورس تحصیلی اعمال می شود، فعالیت های خلاق، و خدمات. رهبری که به ترویج برتری در آموزش، آموزش، انرژی و زنده دلی فرهنگی و توسعه اقتصادی در یک جامعه جهانی است.

فلسفه و ارزشهای اصلی

کالج ایالتی Glenville در سال 1872 به منظور فراهم آوردن فرصت های آموزشی با کیفیت به شهروندان غرب ویرجینیا تاسیس شد. در اصل به عنوان یک معلم کالج تاسیس، کالج ایالتی Glenville یک رهبر در آماده ساختن معلمان باقی مانده است. همراه با تاکید بر آماده سازی معلم، کالج است به نیازهای غرب ویرجینیا پاسخ و تا به برنامه های اضافی در زمینه های گوناگون توسعه یافته است. دانش آموز محور، جامعه، صداقت، سنت، رهبری و خانواده: این کالج به شش ارزش متعهد است.

دانش آموز محور

شاگرد اول می آید در Glenville امور خارجه، و فرایندهای سازمانی و تصمیم گیری ما توسط چه چیزی برای دانش آموز است هدایت می شود. ما در تلاش برای رفع موانع و بهبود تجربه یادگیری، و هر عضو هیئت علمی و کارکنان و مدیر شخصا متعهد به خدمت دانش آموزان به روش های کارآمد و پاسخگو بدون در نظر گرفتن از آنها، زمانی که یا جایی که.

انجمن

ما یک جامعه از دانش آموزان که ارزش روابط منسجم ما با یکدیگر است. ما به دنبال شمول از طریق گوش دادن و همکاری. ما جمعی در همه زمان ها از طریق ارتباطات باز حمایتی و ما با هم به عنوان یک تیم در محوطه دانشگاه، در هر کجا که کار ما به ما طول می کشد کار می کنند، و در جوامعی که ما زندگی می کنند و یا خدمت می کنند.

تمامیت

ما همیشه راستگو، اخلاقی و پاسخگو برای انجام آنچه می گوییم ما انجام خواهد داد. ما نشان می دهد اعتماد باز، احترام به تنوع و انصاف ما در همه ما انجام دهد. ما پاسخگو، سازگار و متعهد به بهبود مستمر در تمام زمینه می باشد.

سنت

ما افتخار می کنیم از سنت غنی ما از ارائه فرصت های آموزشی با کیفیت بالا و ارزش آموزش و پرورش برای ایجاد آینده می باشد. ما زنده به عنوان راهی برای جشن دستاوردهای گذشته ما و به عنوان یک پایه برای پاسخ به فرصت ها و چالش های جدید در جهان همیشه در حال تغییر حفظ سنت های ما.

رهبری

ما مسئولیت جدی خود را برای رهبری را تشخیص دهد. ما برای رهبران جامعه ما که با ملاحظه، مولد هستند، درگیر، و شهروندان پاسخگو آماده کند. ما به طور مستمر پرورش نوآوری، که غنی محیط های یادگیری، و ما نشان تعالی از طریق برنامه ها و خدمات آموزشی ما است.

خانواده

ما یک خانواده قوی به عنوان در مراقبت ما منعکس شده است، پرورش و مشخص شده دوستی، که ما را متمایز از دیگران است. ما حمایت یک فرهنگ است که هر یک از دیگر و تنوع احترام می گذارد، در حالی که حمایت بودن به صورت جداگانه و به عنوان یک تیم. ما به طور فعال ارتباط برقرار و تعامل خانواده گسترده ما، که آیا آنها پدر و مادر، فارغ التحصیلان و یا دوستان دیگر از موسسه ما می باشد.

مکان ها

چارلستون

Address
200 High Street
26351 چارلستون, ویرجینیای غربی, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید