Georgia Southwestern State University College of Business and Computing

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چیزی که ما پیشنهاد میدیم:

رتبه بندی شده در 10 بهترین برنامه تجاری در آمریکا ، 2019 ؛ بهترین کالج های آنلاین ، 2020 ؛ بهترین کالج آنلاین برای ارزش ، 2018 ؛ بهترین مدارس ارزشی جورجیا ، 2019 ؛ 50 برنامه برتر MBA ، 2018 ؛ بهترین برنامه درجه بازاریابی ، 2020 ؛ لیسانس برتر در HR ، 2018

تیمی از هیئت علمی که به طور مداوم توسط دانشجویان و همسالان به عنوان دانشکده برتر تدریس در دانشگاه شناخته می شوند - جذاب ، ارائه مشاوره اساسی و در دسترس برای کمک به دانشجویان خود.

جدیدترین فناوری های نوآورانه در برنامه درسی و کلاس های درس ما ادغام شده اند. ابزارهای یادگیری با تأکید بر استفاده از فناوری برای حل مشکلات مختلف تجاری که امروزه شرکتها با آن روبرو هستند ، در دسترس هستند.

بیانیه مأموریت

ماموریت کالج تجارت و محاسبات این است که برنامه های آموزشی در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد را با کیفیت متنوع دانشجویی ارائه دهد که فارغ التحصیلان را با دانش و مهارت تولید می کند تا به آنها کمک کند تا در مشاغل تجاری خود ، تحصیلات بیشتر دانشگاهی و تحقق پتانسیل شخصی خود . ما تلاش می کنیم تا از طریق فعالیت های مربوط به تدریس اعضای هیئت علمی ، خدمات اجتماعی ، فعالیت های علمی کاربردی مربوط به منطقه جنوب غربی جورجیا و فعالیت های حرفه ای ، تجربه علمی دانشجویان را افزایش دهیم. این تعهد شامل رعایت استانداردهای زیر است:

  • صداقت و صداقت در تعاملات و تعهدات
  • احترام به حقوق، تفاوت ها و کرامت دیگران
  • پاسخگویی درمورد رفتارهای شخصی

مکان ها

قاره آمریکا

Address
GSW State University Drive,800
31709 قاره آمریکا, جورجیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید