Globe Institute of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما می دانیم که تجربه آموزشی خود را برای شما مهم است. بنابراین ما می خواهیم شما را به دانستن برخی از ویژگی های ما، مزایا و منافع از آموزش و پرورش ارائه شده توسط موسسه گلوب فن آوری:

کسب و کار، بهداشت و درمان و فناوری برنامه های مربوط به مطابقت با نیازهای و پتانسیل خود را

برنامه های گواهی ما و برنامه های درجه در نیویورک بر روی یک پایگاه گسترده ای از دانش fromthe مدیریت کسب و کار و فناوری اطلاعات زمینه ساخته شده است. پویا، programsthat معتبر خواهد مجذوب و الهام بخش شما وجود دارد.

کمک مالی

همه باید به آموزش و پرورش آنها تمایل و نیاز به دست آورد. با هم، موسسه گلوب فناوری می خواهد برای دیدن شما برنامه خود را برای آینده انجام می رسانیم. ما می توانیم کمک های مالی به دانش آموزانی که تیم کمک مالی qualify.Our با شما برای تعیین بهترین گزینه های خود را برای یک تجربه بهتر کار خواهد کرد ارائه دهد.

خدمات مشورت حرفه ای ارزشمند

همه باید به آموزش و پرورش آنها تمایل و نیاز به دست آورد. با هم، موسسه گلوب فناوری می خواهد برای دیدن شما برنامه خود را برای آینده انجام می رسانیم. ما می توانیم کمک های مالی به دانش آموزانی که تیم کمک مالی qualify.Our با شما برای تعیین بهترین گزینه های خود را برای یک تجربه بهتر کار خواهد کرد ارائه دهد.

موسسه جهان فن آوری یک نهاد تخصصی معتبر بالاتر کارشناسی به ارائه آموزش و کاردانی و برنامه های گواهی در کسب و کار و فناوری اطلاعات است.

ماموریت موسسه گلوب فناوری است که به ارائه آموزش و پرورش به دانش آموزان از پیشینه های گوناگون، از جمله کسانی که به طور سنتی در آموزش عالی کمتر و آماده سازی دانش آموزان با مهارت های آماده بازار لازم برای ورود حرفه ای موفق، توسعه و پیشرفت.

موسسه جهان فن آوری تلاش برای رسیدن به ماموریت خود را با پرورش یک محیط یادگیری دانش آموز محور تاکید بر احترام متقابل و مدارا، پشتیبانی شده توسط یک اعضای هیئت علمی و کارکنان و تکنولوژی پیشرو لبه.

حمایت از اهداف

برای ارائه یک محیط یادگیری دانش آموز محور، که به نیازهای منحصر به فرد از افراد از زمینه های مختلف، توانایی ها و سنین و منعکس کننده تنوع محل کالج برای القای یک حس قوی از جامعه و قدردانی و احترام به تنوع فرهنگی، کثرت گرایی، تنوع و آموزش و پرورش است که پایه و اساس موفقیت در جامعه فراهم می کند و حرفه ای به منظور افزایش رشد فکری اجتماعی و شخصی، دانش آموزان با ارائه یک برنامه آموزش عمومی پویا برای ارائه دوره و طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی برای رسیدگی به نیازهای منحصر به فرد از دانش آموزانی که از نظر علمی برای کار در سطح کالج آماده نیست به منظور ارائه خدمات دانشجویی جامع طراحی شده برای ارائه فرصت ها برای غنی سازی شخصی، افزایش مهارت های رهبری دانش آموزان و ترویج مدارا و درک درستی از جهان در آن زندگی می کنیم برای حفظ سیاست پذیرش آزاد و کمک درسی مقرون به صرفه و به حداقل رساندن موانع اجتماعی و مالی به فرصت های آموزشی توسعه روابط با جوامع محروم و دسترسی به برنامه ها و خدمات در حال توسعه برنامه ریزی و تحویل سیستم های انعطاف پذیر برای پرورش جو آزادی علمی است که منجر به پرس و جو فکری و تنوع افکار و بحث و گفتگو به ارائه فرصت ها برای تحرک شغلی و شخصی غنی سازی شده توسط ارائه دوره های منحصر به فرد برای دوره های آموزش اعتباری و غیر اعتباری ادامه به استفاده از شیوه های ارزیابی که حفظ و افزایش استانداردهای موفقیت دانش آموزان، آموزش، کیفیت برنامه، منابع و خدمات و حمایت از رشد و توسعه حرفه ای کارکنان برای استفاده از برنامه ریزی استراتژیک و ارزیابی نتایج برای اطمینان از یکپارچگی مالی کالج و اولویت بندی و تخصیص منابع مناسب ارائه

مکان ها

نیویورک

Globe Institute Of Technology

Address
500 7th Avenue New York
NY 10018

10018 نیویورک, نیویورک, آمریکا
تلفن
+1 212-349-4330

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید