Greenville University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج گرین ویل در سال 1892 توسط کلیسای متودیست رایگان با هدف به ارائه متمایز، مسیح محور آموزش و پرورش دانشگاه برای مردان و زنان تاسیس شد. اول رئيس جمهور کالج، ویلسون T. هوگ، با استفاده از شعار "آموزش برای شخصیت" برای توصیف هدف در کالج است. ماموریت 120 سال بعد از آن - توانمند سازی دانش آموزان برای زندگی شخصیت و خدمات - انعکاس آن هدف است.

ماموریت ما:

کالج گرین ویل سبب دانش آموزان را برای زندگی از شخصیت و خدمات از طریق یک تبدیل آموزش و پرورش مسیح محور در لیبرال هنر، علوم، و مطالعات حرفه ای است.

دیدگاه ما:

کالج گرین ویل معتقد است که خداوند هر یک از دانش آموزان ما ایجاد منحصر به فرد جهان شکل! بنابراین، ما

ارائه یک تجربه آموزشی مسیح محور تحول است که به افراد، غنی، و ماندگار تمرکز بر روی توسعه همه افراد به طوری که هر دانش آموز رشد معنوی، فکری، عاطفی، روابط، و از لحاظ جسمی دانش آموزان ما را در آغوش خدا پاسخ و را کار ما را به عنوان عبادت و حضور مسیح افزایش یافته خوش آمدید با ما را پر کنید، ما تجهیز، و برای ما ارسال

ارزشهای اصلی:

آموزش و پرورش مسیح محور

ریشه های کالج گرین ویل در جنبش کالج مسیحی قرن نوزدهم امریکا که نگران به ارائه آموزش محور در مفاهیم از زندگی، مرگ و رستاخیز مسیح بود نهفته است. این به این معنی است که پس زمینه از کار خدا در مسیح - از طریق اعمال ایجاد، رستگاری و بازسازی - قاب روند آموزشی در داخل و خارج از کلاس درس. همچنین نشان می دهد که آموزش و پرورش این است که هرگز به خاطر خود آن، اما به عنوان بخشی از خم بزرگتر از سفارش ایجاد شده را به خدا و به اهداف خدا در و از طریق عیسی مسیح دیده می شود.

جامعه فکر باز و استقبال

کالج گرین ویل به رسمیت می شناسد و به طور هر فرد به عنوان یک بخش کلیدی از گروه بزرگتر - یک گروه است که دوست دارد، جهات و اعضای آن پشتیبانی می کند. در حالی که جامعه طرفدار استانداردهای خاصی را برای اعضای خود، آن را نیز هویت هر فرد ارزش قائل است و تلاش برای باز بودن در مورد هر یک پس زمینه و تجربیات. در کشت یک محیط است که استقبال تنوع افکار و سنت، کالج گرین ویل ترویج تفکر باز و اقدامات معتبر از مهمان نوازی در میان دانش آموزان خود را، استادان و کارکنان.

آموزش جامع

کالج گرین ویل هدف تسهیل انتقال از دانش آموزان از طریق آموزش. با پیروی از اندرز کتاب مقدس به عشق خداوند با تمام قلب ما، ذهن، روح و قدرت، دانشکده این دستور را به کلاس درس عنوان آنها را از قلب آموزش به القای یک شخصیت مسیح مانند در دانش آموزان خود را. آنها در تلاش برای انتقال دانش معتبر و معاصر در نظم و انضباط از ذهن و همچنین الهام بخش عشق را در دانش آموزان خود را برای یک حرفه انتخاب شده است.

آگاهی جهانی

کالج گرین ویل به چالش می کشد دانشجویان و استادان برای نشان دادن آگاهی، حساسیت و پاسخگویی به تفاوت در فرهنگ ها، رسوم اجتماعی و مذاهب. این همچنین بدان معنی ما کاملا از پیوستگی مردم خدا را تشخیص دهد. علاوه بر این، کالج گرین ویل تاکید به جامعه خود نیاز به رسیدن به دیگر فرهنگ ها و ملت به منظور رسیدگی به مشکلات جهان است.

متفکران خلاق و انتقادی

ساختمان بنیاد علوم انسانی، مدل های کالج گرین ویل و پرورش یک رویکرد خلاق و انتقادی به ایده ها و چالش ها. از طریق یک برنامه درسی آکادمیک جدی، دانشکده تشویق تفکر اصلی و تخیلی در حالی که ارزش نهادن به تجزیه و تحلیل منظم و استدلال.

شخصیت و خدمات

کالج گرین ویل چالش های دانش آموزان را به خود مطمئن شوید، تشخیص هویت خود از طریق کشف خود، و توسعه استعدادهای ویژه آنها توسط خدا داده شده است. ما در تلاش برای القای دانش آموزان با مهارت درون نگری که به آنها اجازه دائما ارزیابی شخصیت خود و ایجاد یک آگاهی عمیق از چگونه آنها می توانند در خارج از خود نگاه کنید و پاسخگویی به نیازهای دیگران است. دانش آموزان بهترین طریق عمل مادام العمر از خدمت به دیگران استعداد های بالقوه خود.

زندگی دانش آموزان یکی از جنبه های به یاد ماندنی ترین تجربه کالج خود را خواهد شد در زیبا دانشگاه 50 هکتاری ما زندگی می کنند. دانشگاه گرین ویل در قلب از گرین ویل، ایلینوی، یک شهر زیبا از 7000 نفر در 45 مایل / 72 کیلومتر خارج از سنت لوئیس واقع شده و از I-70، I-55، I-64، و من-57 به راحتی در دسترس . موقعیت منحصر به فرد ما فرصت ارزشمند برای کمک رسانی، سرگرم کننده، دست در آموزش و مشارکت مدنی، می دهد.

ما برنامه مسکن زندگی در ایمان به اشتراک گذاشته در مسیح، احترام، اعتماد، دوستی و کار گروهی ساخته شده است. هر سالن محل اقامت راحت است که توسط یک تیم هال محل اقامت، که شامل یک هماهنگ کننده آموزش و پرورش محل اقامت (CRE) و دانشجویی مقیم دین یاران (RCS) کارکنان. شما با دانا، دلسوز که در اینجا به ارائه جهت، راهنمایی و پشتیبانی احاطه شده است. انواع برنامه اجتماعی و آموزشی در هر سالن به فعالیت های کف برادر به خواهر و مطالعات کتاب مقدس برنامه ریزی شده، از احزاب طبقه و "Roomies شب". شما می توانید در برنامه های مربی گری ما شرکت می کنند، توسط برنامه های مبتنی بر ایمان ما را غنی و بررسی اهداف بلند مدت خود را در برنامه قرار دادن حرفه ای ما.

کارشناسی، کارشناسی ارشد و برنامه های آنلاین کالج گرین ویل کیفیت آموزش هنرهای آزاد را برای بیش از 1،600 دانش آموزان فراهم می کند. ما ارائه می دهیم رشته بیش از 50 در مقطع کارشناسی و همچنین برنامه های بزرگسالان و کارشناسی ارشد محل همکاری آنلاین و یا در دسترس است. برنامه های آکادمیک برجسته ما، مراقبت استادان و جامعه مسیحی واقعی در حال تبدیل زندگی دانش آموزان از سراسر جهان.

درگیر کاری شدن! ما ارائه می دهیم بیش از 50 تشکل های دانشجویی، از جمله خدمات و باشگاه های اجتماعی، گروههای موسیقی، دولت دانشجویی، ماموریت های باشگاه ها، گروه عملکرد و نشریات دانشجویی. گرین ویل حتی ایستگاه رادیویی دانشجویان اداره آن، WGRN 89.5 FM.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید Undergraduate Pathways » بازدید کنید Health کارشناسی » بازدید کنید دوره های یک ساله MBA »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

لیسانس در رسانه های دیجیتال

Campus تمام وقت 3 - 4  August 2019 آمریکا Greenville

رسانه های دیجیتال بزرگ دانشجویان را برای تبدیل شدن به تولیدکنندگان محتوا در یک جهان که به طور مداوم توسط فناوری شکل می گیرد، آماده می کند. آمادگی شامل رشد مهارتهای تفکر انتقادی و تحلیلی و همچنین توانایی کار و برقراری ارتباط با دیگران در پروژه های بین رشته ای پیچیده و یکپارچه سازی موسیقی دیجیتال و طراحی گرافیک می باشد. ارتباطات دیجیتال مبتنی بر وب؛ و مهارت های توسعه اینترنت. [+]

عمده رسانه های دیجیتال دانش آموزان را برای تبدیل شدن به محققان محتوا در یک جهان که به طور مداوم توسط تکنولوژی شکل گرفته است، آماده می کند. این آماده سازی شامل رشد مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی و همچنین توانایی کار و برقراری ارتباط با دیگران در پروژه های بین رشته ای پیچیده است که یکپارچه سازی موسیقی دیجیتال، هنر دیجیتال، فن آوری های مبتنی بر وب و مهارت های برنامه نویسی کامپیوتر است.

... [-]

لیسانس در فیزیک

Campus تمام وقت August 2019 آمریکا Greenville

فیزیک به عنوان یک نظم و انضباط در همه علوم طبیعی متمرکز است. برنامه های کاربردی آن در تمام پیشرفت های تکنولوژیکی در جامعه کنونی ما مشهود است. [+]

فیزیک به عنوان یک نظم و انضباط در همه علوم طبیعی متمرکز است. برنامه های کاربردی آن در تمام پیشرفت های تکنولوژیکی در جامعه کنونی ما مشهود است.

دانش آموزان فیزیک ما را برای آموزش عالی برای مدرسه فارغ التحصیل یا صدور گواهینامه در مدرسه راهنمایی و متوسطه پیدا خواهند کرد.

فیزیک یک علم طبیعی است که تلاش می کند دقیقا ماده و انرژی را در سطح بسیار اساسی توضیح دهد. ریاضیات، زبان اولیه ای است که در زمینه برای ارتباط مفاهیم استفاده می شود که به طور کیفی و کمی از پدیده های طبیعی توصیف می کند، که نه تنها مسئول فرايندهای فیزیکی بلکه شیمیایی و بیولوژیکی است.... [-]


لیسانس در کسب و کار موسیقی

Campus تمام وقت August 2019 آمریکا Greenville

Music Business Major یک برنامه درسی بین رشته ای بین موسیقی و کسب و کار است که تمرکز بر آماده سازی دانش آموزان به عنوان مدیران، مدیران و مدیران در تمامی زمینه های صنعت موسیقی است. [+]

Music Business Major یک برنامه درسی بین رشته ای بین موسیقی و کسب و کار است که تمرکز بر آماده سازی دانش آموزان به عنوان مدیران، مدیران و مدیران در تمامی زمینه های صنعت موسیقی است. این برنامه دانش آموزان متمرکز مطالعه و تخصص حرفه ای در هنرمند و محل مدیریت، تولید، چاپ، توزیع، خرده فروشی، رزرو و تور.

دوره کار متمرکز بر جنبه های قانونی شرکت ضبط و پخش موسیقی از جمله موافقت نامه های مالی، قراردادهای تولید و مدیریت، صدور مجوز، قوانین مالکیت معنوی و اخلاق صنعت است. مطالعه تئوری موسیقی پایه و مشارکت در مجموعه ها، دانشجویان را به نحوه ارزیابی کیفیت موسیقی هنرمند و فرم واژگان لازم برای برقراری ارتباط با متخصصان در این زمینه می آموزد. دانش آموزان مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی را از طریق تجربه های "دستکاری" و پروژه های حرفه ای مانند کارآموزی و تمرین در Blackroom Records توسعه می دهند. دانش آموزان در انجمن دانشجویان صنایع موسیقی و سرگرمی (MEISA) ، یک سازمان متمرکز با صنعت شرکت می کنند که به دانش آموزان اجازه می دهد تا با حرفه ای های کسب و کار موسیقی از طریق انجمن ها، سمینارها و پانل های مربوط به مسائل مربوط به صنعت موسیقی فعلی ارتباط برقرار کنند.... [-]


لیسانس مهندسی دوگانه

Campus تمام وقت 3 - 5  August 2019 آمریکا Greenville

مدرک کارشناسی مهندسی دوگانه در 2 درجه فارغ التحصیل می شود: لیسانس هنرهای فیزیک یا شیمی از GC و یک لیسانس علوم در مهندسی از یک مدرسه مشارکت. دانشجویان مهندسی دوگانه ما موفق به موفقیت در دو بخش از بهترین مدارس مهندسی در کشور شده اند و 98 درصد از دانش آموزان موفق به دریافت مدارک تحصیلی خود با همکاران دانشگاهی ما شده اند. [+]

مهندسی 3-2 برنامه دوگانه

بر طبق آمار وزارت کار ایالات متحده، مهندسی به عنوان یکی از پنج حوزه برتر اشتغال برای دهه آینده پیش بینی می شود. اگر از طریق تحصیلات دبیرستانی خود در نوشتن، ارتباطات، ریاضیات و علم آماده شده باشید، باید آماده باشید تا به دوره های کالج حرکت کنید. شما باید تحصیلات زیادی داشته باشید، اما چیزی که ارزش دارد، نیاز به تلاش دارد. بازپرداخت در رضایت حرفه ای رخ می دهد. حرفه مهندسی در میان 152 درصد از 250 نوع کار تلاش می کند.... [-]


کارشناسی در سیستم های رایانه و اطلاعات

Campus تمام وقت August 2019 آمریکا Greenville

سیستم های کامپیوتری و اطلاعات عمده دانشجویان کمک می کند تا به عنوان حرفه ای اطلاعات در جهان است که به طور مداوم توسط فن آوری تبدیل عمل آماده کند. این آماده سازی شامل کشت مهارت های تفکر تحلیلی و انتقادی و همچنین توانایی به کار و برقراری ارتباط با دیگران بر روی پروژه های پیچیده است. [+]

کامپیوتر و اطلاعات سیستم های بزرگ دانشجویان کمک می کند تا به عنوان حرفه ای اطلاعات در جهان است که به طور مداوم توسط فن آوری تبدیل عمل آماده کند. این آماده سازی شامل کشت مهارت های تفکر تحلیلی و انتقادی و همچنین توانایی به کار و برقراری ارتباط با دیگران بر روی پروژه های پیچیده است. دانش آموزان یاد خواهند به ادغام بینش به خلقت خدا به دست آمده از سیستم های علوم کامپیوتر و اطلاعات را با درک مسیحی خود از جهان و خود را به عنوان حرفه ای مسیحی اخلاقی و مسئول و رهبران خدمتگزار در حال حاضر. ... [-]


ویدئو ها

Greenville University

تماس

Greenville College

آدرس 315 E. College Avenue, Illinois
62246-1145 Greenville, Illinois, آمریکا
وب سایت http://www.greenville.edu/
تلفن +1 618-664-2800