Heidelberg University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هایدلبرگ محل سنت بزرگ است. از زمان تاسیس ما در سال 1850، ما متعهد باقی مانده به ارائه آموزش با کیفیت در سنت لیبرال هنر. ما بافتن که فلسفه آموزشی از طریق تمام برنامه های از پیش حرفه ای ما نیز هست.

برتری علمی و تجربه کل دانش آموز در اصلی ما است. این باقی می ماند اولویت های ما برای همه دانش آموزان ما. آنها همچنین رانندگی بزرگترین تلاش برای جمع آوری پول در هایدلبرگتاریخ را - که تحول علمی جامع کمپین 75 میلیون $ برای تعالی.

دانشکده هایدلبرگ است شور و شوق بزرگ و تمایز. اعضای هیئت علمی ما در کلاس درس اکسل، اما آنها به عنوان بیش از معلمان خدمت می کنند. آنها محققان هستند، اغلب با دانش آموزان همکاری می کنند. آنها مربیان هستند، اغلب به عنوان مشاور گروه های دانشجویی و افراد از خدمت. آنها روابط قوی شخصی با دانش آموزان ساخت چرا که آنها برای مراقبت از آنها. نگران نباشید، آنها بالا و فراتر از به صورت روزانه.

با فرصت های یادگیری متمایز پر شده است. از موسیقی و آموزش کسب و کار که در اینجا در 1880s آغاز شد، از طریق فرصت های یادگیری بین المللی در GERMANY و در طول 50 سال گذشته، به برنامه های ویژه در جسد آزمایشگاه خود ما و زندگی برنامه برتری ذهن، ما ارائه بسیاری از فرصت های یادگیری بسیار متمایز به دانش آموزان است.

چشم انداز دانشگاه ما همچنان به بهبود. از سال 2010، دانشگاه ساخته شده است و یا بازسازی نه امکانات. هر یک از این پروژه ها به یک تجربه پیشرفته برای دانش آموزان ما صحبت می کند که آنها برای یک زندگی خوب و کار خوب آماده کند.

این مدرسه یک محل عالی برای کار است. همه مهم است، همه چیز را می سازد تفاوت، همه در مورد مراقبت از دانش آموزان ما، در همه جا در همه چیز پردیس تبدیل و بهبود است. ما در حال تبدیل شدن به یک، بزرگتر، قوی تر و دقیق موسسه بهتر است. ما دوست داریم کار در اینجا.

اگر شما یک دانشجوی آینده برای مطالعات کارشناسی یا کارشناسی ارشد، من امیدوارم که شما از وب سایت ما برای منابع مورد ارائه عالی دانشگاهی ما نیز به عنوان بسیاری از فرصت های شرکت برنامه که شما را به یک زندگی هدف با تمایز منجر خواهد شد را کشف کند. برای هزاران نفر از فارغ التحصیلان، ما شما را تشویق به استفاده از وب سایت به ماندن آگاه، درگیر و متصل به هایدلبرگ. شما نیروی حیاتی ما، و ما ارزش حمایت و وفاداری خود را.

بله، هر کس اهمیت ... هایدلبرگ در حال افزایش است! من از شما دعوت به بازدید از دانشگاه، تجربه انرژی ما و کشف برای خودتان ارزش یک آموزش هایدلبرگ. ما در حال افزایش است هم چون ما را دوست هایدلبرگ!

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید MAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

کارشناسی هنر در آموزش و پرورش

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Tiffin

مدرسه هایدلبرگ در آموزش و پرورش است در ساخت معلمان بزرگ از طریق یک، دست در رویکرد دانش آموز محور به یادگیری متمرکز شده است. آماده به تاثیر زندگی دانش آموزان خود را از طریق تجربه آموزش و پرورش خود را توانمند است. [+]

بخش علمی: مدرسه آموزش و پرورشنوع مدرک: عمدهبخش: دانشکده مدرسه آموزش هایدلبرگ در آموزش و پرورش است در ساخت معلمان بزرگ از طریق یک، دست در رویکرد دانش آموز محور به یادگیری متمرکز شده است. آماده به تاثیر زندگی دانش آموزان خود را از طریق تجربه آموزش و پرورش خود را توانمند است.

شما قبل از آن شروع و صرف زمان بیشتری (هفت از هشت ترم) مشاهده و تدریس در کلاس های درس واقعی از دانش آموزان در برنامه های کالج است. رشته آموزش و پرورش هایدلبرگ بیش از 160 ساعت در یک کلاس درس قبل از شروع دانش آموز تدریس. تجارب درست قرار است تا شما را در معرض انواع جمعیت، سطح درجه، و سبک های تدریس. وارد شدن به یک کلاس درس واقعی اوایل نه تنها باعث می شوید که شما لذت بردن از آموزش، اما اجازه می دهد تا شما را به احساس اعتماد به نفس و آماده برای تجربه ارشد دانشجوی سال تدریس خود را.... [-]