Husson University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

در Husson University ، همه چیز در مورد شماست. شما در یک جمعیت گم نخواهید شد شما از استادانی که از شما مراقبت می کنند یاد می گیرید. شما در دست گرفتن، کسب مدرک و مهارت هایی که شما را برای یک شایستگی و موفقیت آمیز آماده می کند، خواهید آموخت. از همه مهمتر شهرت هوسون برای آموزش و پرورش درجه اول و بهینه بودن این است که شما سرمایه گذاری هوشمندانه خواهید کرد. Husson University ... مأموریت ما موفقیت شماست.

تاریخ

از سال 1898، هوسن رهبران مین را آموزش داده است. در ابتدا دانشجویان برای تجارت، تدریس و تلگراف آماده میشدند، هوسن در سال 1953 به دنیا آمد، زمانی که دولت قانون اساسی را به مجلس هسون مجاز دانست تا درجه کارشناسی را اعطا کند. در دهه شصت، هوسون یک مزرعه لبنی را خرید، تمیز کرد و یک محوطه زیبا را ساخت. در سال 1981 دانشکده کالج هوسن کالج / دانشکده پزشکی پرستاری مرکز پزشکی مین را تاسیس کرد. امروز، هوسون چندین دوره کارشناسی و بسیاری از برنامه های پیشرفته تحصیلی پیشرفته، و همچنین انتخاب متنوع دوره های علوم و علوم انسانی ارائه می دهد. در 11 اکتبر 2008، هوسن به یک دانشگاه تبدیل شد، اما همچنان ادامه دارد تا احساسات دانشگاهی خود را حفظ کند.

امروز، فارغ التحصیلان هوسون دارای موقعیت های رهبری در سراسر کشور و جهان هستند.

چشم انداز

هوسن یک دانشگاه انتخابی برای برنامه های حرفه ای برتر است که در آن دانش آموزان موفق می شوند، یادگیری تجربی مورد حمایت قرار گرفته و مشارکت جهانی تأکید شده است.

بیانیه مأموریت

Husson University الهام بخش و دانشجویان را برای حرفه های حرفه ای در زمینه های جاری و در حال ظهور در زمینه آموزش و پرورش معرفی می کند که توسط علوم و علوم انسانی مورد حمایت قرار می گیرد.

ما با حمایت و تأکید بر این آمادگی شغلی روبرو هستیم

 • آموزش عالی
 • کمک های علمی به رشته یا زمینه تخصص.
 • یک برنامه درسی در مقطع کارشناسی و فارغ التحصیلی که به چالش کشیدن، مرتبط کردن و ارتقای مهارت تفکر انتقادی، اعتماد به نفس و مهارت های ارتباطی قوی کمک می کند.
 • تعهد به رفتار اخلاقی و مسئولیت اجتماعی از طریق مشارکت در جهان توسط دانشکده ها و دانشجویان، مدیران و کارکنان، اعضای هیئت مدیره و شهروندی به عنوان یک دانشگاه درگیر است.
 • یادگیری طول عمر برای آماده سازی دانش آموزان حرفه ای و شخصی برای چالش های یک دنیای مداوم در حال تغییر.
 • چشم انداز متنوع فرهنگی و جهانی از طریق توسعه دانش آموزان و فرصت های یادگیری تجربی حاصل می شود که تعهد ما را به یک جامعه قوی دانشگاهی تقویت می کند.
 • مدیریت و مدیریت دقیق منابع دانشگاهی.

هیئت امناء Husson University در 2 اکتوبر 2011 تصویب شد.

محل

پردیس اصلی Husson University (208 هکتار) در بنگور، مین واقع شده است، یک شهر حدود 30،000 نفر، درایو کوتاه از سواحل، جنگل ها و کوه های مین. در بنگور حدود 250 مایلی شمال بوستون و 250 مایلی شرق شهر کبک ، یکی از کمترین میزان جرم و جنایت شهری در ایالات متحده است.

هوسن همچنین دارای مراکز آموزشی در Westbrook و Presque Isle است .

ثبت نام

ما حدود 2800 دانشجوی کارشناسی در دانشگاه بنگور ثبت نام کردیم و حدود 700 نفر در برنامه های تحصیلات تکمیلی ثبت نام کردند. دانش آموزان ما از سراسر مین، کشور و جهان آمده اند.

اندازه کلاس

متوسط ​​کلاس 21 دانش آموز است.

دانشکده

Husson University 144 عضو هیئت علمی و تعدادی از اعضای هیات علمی را با تخصص در حرفه ای که آنها آموزش می دهد، استخدام می کند.

ورزش ها

یکی از اعضای NCAA Division III، هوسون بیش از 18 ورزش و اینترمیلان را با استفاده از امکانات پیشرفته، از جمله مرکز سوان

هوسن همچنین از تیم تشویق و یک تیم رقص حمایت می کند.

پذیرش

کارکنان اداره پذیرش راهنمایی را در پروسه ثبت نام به متقاضیان برای پذیرش در Husson University . افسران پذیرش مواد و برنامه های کاربردی را برای کمک به متقاضیان بیشتر در مورد هواسون ارائه می دهند و همچنین متقاضیان مصاحبه های شخصی و تورهای دانشگاهی را دعوت می کنند.

فارغ التحصیلان

دفتر امور تحصیلات تکمیلی، واقع در مرکز تحصیلات Cyr در خانه نشست Beardsley، به نیازهای 18،000 فارغ التحصیل Husson خدمت می کند. همزمان با فعالیت های Homecoming ، دفتر فارغ التحصیلان حامیان رویدادها در سراسر کشور و مجله فارغ التحصیلان The Ledger را منتشر می کند تا فارغ التحصیلان هوسون را در مورد فعالیت های دانشگاهی اطلاع دهند.

اعتباربخشی

Husson University معتبر است توسط:

 • انجمن انگلستان مدارس و کالج ها، Inc. (NEASC)؛
 • مجمع بین المللی آموزش کسب و کار کالج (IACBE)؛
 • پرستاری دوره متوسطه پزشکی هوسن / شرقی مین و تمام برنامه های MSN در Husson University توسط کمیسیون آموزش پرستاری کالج ، One Dupont Circle، NW، Suite 530، واشنگتن دی سی 20036 (202) 887-6791 و BSN برنامه توسط هیئت پرستاری ایالت مین تایید شده است.
 • کمیسیون اعتباربخشی در آموزش فیزیوتراپی (CAPTE)؛
 • شورای اعتباربخشی آموزش و پرورش درمانی (ACOTE)؛
 • توسط هیئت آموزش و پرورش استان مین تایید شده است
 • MS در برنامه مشاوره بهداشت روانی بالینی توسط شورای ملی مشاوران خبره (NBCC) تایید شده است.
 • شورای اعتباربخشی مشاوره و برنامه های آموزشی مرتبط (CACREP) اعتباربخشی به استاد علوم هوسون (MS) در مشاوره بالینی بهداشت روان و کارشناسی ارشد در مشاوره مدرسه داده است.
 • مدرسه داروسازی از طریق شورای اعتباربخشی برای آموزش فارماسیستی اعتبار کامل دریافت کرده است.

مکان ها

منطقه هوسون

Husson University

تلفن
207.941.7000

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید