Iowa Wesleyan College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه آیوای وسلیان که در سال 1842 تاسیس شد ، یک دانشگاه هنرهای لیبرال کاملاً معتبر و آموزش دیده است. IW دارای تاریخ غنی از نوآوری در آموزش است. در علوم پیشگام است. و در صف مقدم فرصتهای آموزشی برای زنان قرار دارد. آیووا وسلیان در یادگیری خدمات با دانش آموزان 100٪ شرکت کننده در دوره های کارآموزی به عنوان بخشی از برنامه درسی ، پیشرو بوده است. فارغ التحصیلان شامل دکتر جیمز ون آلن '35 ، دانشمند فضایی هستند که کمربندهای تابشی زمین را کشف کرد که اکنون نام او را بر خود دارند. و دکتر پگی ویتسون '81 ، فضانورد ناسا که دو بار به عنوان فرمانده ایستگاه در ایستگاه فضایی بین المللی خدمت کرده است و دارای چندین رکورد ناسا است. در سال 1869 ، هفت دانشجوی دختر آیووا وسلیان خواهرگری PEO را در دانشگاه تاسیس کردند که دارای عضویت بین المللی است.

برنامه های دانشگاهی در آیووا وسلیان شامل کارشناسی ، کارشناسی ارشد و یادگیری آنلاین است. یادگیری خدمات در برنامه درسی ادغام شده است ، اطمینان حاصل می کند که همه دانش آموزان یادگیری کلاس را با خدمات به دیگران متصل می کنند.

Iowa Wesleyan که در Mount Pleasant ، آیووا واقع شده است ، موقعیت های مختلف هنری و فرهنگی را برای جنوب شرقی آیووا ارائه می دهد. نمایش های هنری ، کنسرت ها ، سخنرانی ها و نمایش ها در طول سال برگزار می شود و بیشتر آنها بدون پرداخت هزینه برای عموم آزاد هستند. ارکستر سمفونیک جنوب شرقی آیووا در دانشگاه مستقر است.

مکان ها

کوه دلپذیر

Address
North Main Street,601
52641 کوه دلپذیر, آیووا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها