Kent State University - College of Aeronautics and Engineering

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره کالج هواشناسی و مهندسی

کالج Aeronautics و Engineering (CAE) یکی از یازده دانشکده دانشگاه ایالت کنت است که حدود 1000 دانش آموز دارد و در سال های اخیر رشد تقریبا دو رقمی داشته است. این دانشگاه به عنوان یکی از کالجهای سریعترین رشد خود، متعهد قوی برای گسترش برنامه های خود است. دولت کنت یک ساختمان جدید 55000 فوت مربع برای کالج ایجاد کرده است. ساختمان Aeronautics and Technology (ATB) در 1400 لپتون اسپلاناد واقع شده است.

85387_pexels-photo-668137.jpeg

تاریخ کالج

برنامه های تکنولوژیکی در کنت در سال 1913 آغاز شد، زمانی که فضا در محوطه دانشگاه برای "آموزش دستی" به عنوان جزء جدایی ناپذیر برای آماده سازی معلمان در دانشکده عادی استان کنت، اختصاص یافت. در سال 1995، دانشکده مستقل فناوری به عنوان یک واحد دانشگاهی دانشگاه هشتپایین تاسیس شد. دانشکده مستقل فناوری شامل سه واحد دانشگاهی بود: بخش حمل و نقل هوایی، بخش عملیات و تکنولوژی کاربردی و بخش علوم و تکنولوژی کاربردی. در سال 2006، دانشکده فناوری به کالج تبدیل شد و به کالج فناوری تبدیل شد. در سال 2011، تمام برنامه های فناوری مرتبط با پردیس های منطقه ای از پردیس کنت جدا شد و بخشی از کالج منطقه ای تازه تشکیل شد. در ژوئیه 2012، نام دانشکده فناوری به کالج مهندسی کاربردی، پایداری و فناوری تغییر یافت تا منعکس کننده مأموریت تغییر کالج به منظور توسعه برنامه های کاربردی مهندسی و برنامه های پایدار استفاده شود. در ژوئیه 2017 نام دانشکده هوا و مهندسی انتخاب شد.

85374_pexels-photo-1438072.jpeg

بیانیه مأموریت

برای درک همکاری منحصر به فرد از هوافضا، مهندسی و فن آوری، به طور مثبت تغییر مسیر جامعه منطقه ای، ملی و جهانی توسط: ارائه یک تجربه آموزشی پویا است که باعث یادگیری تجربی؛ پرورش تحقیقات ابتکاری که ایده ها را به واقعیت تبدیل می کند؛ و تولید متخصصان روانشناسانه که برای غلبه بر محدودیت و بهبود زندگی اختصاص داده شده است.

مکان ها

کنت

Address
Aeronautics and Technology Building (ATB), 1400 Lefton Esplanade
44242 کنت, اوهایو, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید