توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج Keuka در سال 1890 تاسیس شده است و در ساحل دریاچه Keuka در انگشت منطقه دریاچه های ایالت نیویورک واقع شده است. کالج Keuka خصوصی، کارشناسی و کارشناسی ارشد، کالج های مسکونی ارائه می دهد که برنامه های مدرک لیسانس و کارشناسی ارشد در دانشگاه و از طریق مطالعات شتاب دهنده برای برنامه بزرگسالان و برنامه های بین المللی در چین و ویتنام است.

بدون در نظر گرفتن درجه و یا محل، فارغ التحصیلان کالج Keuka به رخ کشیدن قابل توجه است، تجربه دنیای واقعی را تحت تاثیر قرار است که کارفرمایان و مدارس عالی.

و این به دلیل یادگیری تجربی به مدت طولانی به سنگ بنای تجربه کالج Keuka بوده است. تعدادی از بسیار مورد احترام، منابع ملی تجربه کالج Keuka ستایش کرده اند، از جمله رسانه های چاپی (US اخبار و گزارش جهانی، نیویورک تایمز، واشنگتن ماهانه)، پایه های آموزشی (بنیاد کارنگی برای پیشبرد تدریس)، و حتی کاخ سفید (آموزش و پرورش جامعه عالی خدمات رئیس جمهور افتخار رول).

در قلب تعهد کالج Keuka را به یادگیری تجربی دوره درست، یک برنامه کارآموزی مورد نیاز برای دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه خانه ما است. هر سال، آنها جلب 140 ساعت از تجربه عملی، قرار دادن به تمرین آنچه که آنها در کلاس درس به دست. دانش آموزان ممکن است انتخاب به دنبال دوره های درست بین المللی با دانشگاه های همکار کالج و یا خود به خود.

کالج ارائه می دهد Keuka 34 برنامه های مدرک لیسانس در دانشگاه صفحه اصلی آن، بسیاری از با غلظت تخصصی. 27 افراد زیر سن قانونی. و رشته های اصلی خود طراحی شده است. کالج Keuka نیز ارائه می دهد برنامه های درجه هفت کارشناسی ارشد و برنامه های از پیش حرفه ای در دندانپزشکی، حقوق، پزشکی، دامپزشکی، بینایی سنجی، داروسازی، و درمان فیزیکی است.

خدمات اجتماعی شده است بخشی از تجربه کالج Keuka از آن را امروز تاسیس شد و تمام باشگاه های 40 به علاوه در محوطه دانشگاه به خانه مورد نیاز برای انجام حداقل یک پروژه خدمات اجتماعی هر ترم. کالج ارائه می دهد Keuka 17 ورزش بین دانشکده و انواع ورزش های درون مرزی در محوطه دانشگاه به خانه آن است.

از طریق مطالعات شتاب دهنده برای برنامه بزرگسالان (ASAP)، کالج ارائه می دهد برنامه اتمام درجه لیسانس در رشته مدیریت سازمانی، سیستم عدالت کیفری، اجتماعی، و سالمندان، و همچنین به عنوان درجه کارشناسی ارشد در مدیریت، مدیریت عدالت کیفری، و پرستاری در سراسر جدید دولت نیویورک است. این کالج نیز گسترش فرصت های آموزشی از طریق اینترنت از طریق دفتر Wertman آن آموزش از راه دور.

کالج Keuka نیز یک بازیکن بزرگ آموزشی در حاشیه اقیانوس آرام، با 2،680 دانش آموزان چینی مدارک تحصیلی کالج Keuka در چهار دانشگاه شریک زندگی، یکی از بزرگترین ثبت نام هر کالج آمریکایی که در کشور است. یکی دیگر از 505 دانشجوی ویتنامی انجام می دهند به همین ترتیب در دو دانشگاه در ویتنام است. بیش از 110 دانش آموز بین المللی در محوطه دانشگاه به خانه مطالعه است.

ارزش های ما

• تمامیت. در کالج Keuka، رفتار اخلاقی و با صداقت به معنای صادق بودن، نگه داشتن وعده، و احترام به اموال و منافع دیگران است. یکپارچگی شخصی و حرفه ای ما را هدایت اقدامات جامعه دانشگاهی ما، با پشتیبانی از توسعه شخصیت، سلامتی، و معنویت از دانش آموزان ما، و باعث می شود ما یک جامعه مدنی است. کالج Keuka توسعه صداقت و رفتار اخلاقی در دانش آموزان خود را از طریق برنامه آموزشی و با استفاده از مدل سازگار رفتار صادق توسط استادان، کارکنان، دولت، و فارغ التحصیلان.

• برتری علمی. در کالج Keuka، برتری علمی مرکزی به ماموریت آموزشی این کالج است، و انتظارات بالا برای دانشجویان و استادان به طور یکسان تنظیم شده است. ما ارزش دستاورد فکری و دانش، استخدام شیوه های آموزشی نوآورانه و جذاب به منظور توسعه همه افراد، و تاکید بر کشت مهارت های تفکر انتقادی و عشق به یادگیری است. برتری علمی است نه تنها تابعی از توانایی های فکری دانش آموزان کالج، بلکه به شدت وابسته به کیفیت و دقت از روند تدریس / یادگیری است.

• دانشجو محوری. در کالج Keuka، ما ارائه یک تجربه یادگیری جامع پرورش رشد فکری و شخصی هر دانش آموز. دانش آموزان، معلمان، کارکنان، و فارغ التحصیلان در راه است که فرایند یادگیری را به جهان فراتر از کالج متصل مشغول اند. از طریق برنامه های آکادمیک، مشارکت جمعی و تجربیات یادگیری تجربی، دانش آموزان کالج Keuka مهارت و دیدگاه های شغلی، مسئولیت شخصی، سلامتی، و مشارکت مدنی خود را گسترش.

• تنوع. در کالج Keuka، ما اذعان، احترام، و جشن تفاوت های ما. جامعه ما متشکل از بسیاری از هویت، که هر کدام فراهم می کند یک چشم انداز ارزش دارد. ما محیط جذب که در آن ما عمدا به سمت درک کار می کنند، احترام، و قدردانی از تنوع پرورش. در انجام این کار، ما فراتر از تحمل به تفاهم و احترام متقابل است.

• چشم انداز جهانی. در کالج Keuka، داشتن یک چشم انداز جهانی به معنی باز بودن در هنگام کار با مردم منشاء جغرافیایی متنوع و میراث فرهنگی - یادگیری از آنها، و آنها از ما. به منظور آماده سازی دانش آموزان برای جهان از قرن 21st، ما آنها را با فرصت برای یادگیری و با فرهنگ های دیگر، مردم، و دیدگاه تعامل فراهم می کند. قرار گرفتن در معرض دانشجویی در بسیاری از رخ می دهد - در کلاس درس از طریق برنامه های داخلی و بین المللی ما دانشگاهی و درسی و خارج از کلاس درس از طریق فرصت های متعدد برای ارتباط برقرار کردن با مردم از تجارب و سوابق متنوع است.

• نظارت. در کالج Keuka، ما متعهد به حفظ و ساخت و ساز میراث ما برای نسل های آینده و به پرورش حس مسئولیت و تعهد به کالج هستند. نظارت فعال مسئولیت اخلاقی و سازمانی است که مظهر مراقب باشید، استفاده محتاطانه و مدیریت منابع ما، از جمله مردم ما، منابع مالی، منابع طبیعی، و دارایی های سرمایه است. کالج و مواد موثره آن یک ضرورت اخلاقی و مالی به استفاده از بسیاری و متنوع از منابع ما را در راه است که موثر، کارآمد و پایدار می باشد.

• شهروندی. در کالج Keuka، ما معتقدیم شهروندی شامل جنبه های رهبری، خدمات، و مسئولیت اجتماعی است. همه اعضای جامعه کالج Keuka در تلاش برای رهبران خوب و شهروندان نمونه. رهبران موثر و شهروندان نشان صفات مشترک از عقل، اراده، چشم انداز، هوش هیجانی، همدلی و مسئولیت اجتماعی است. ما به طور فعال این مدل کیفیت و مربی و توسعه خود را، در نتیجه نشان دادن و تشویق شهروندی نمونه - به صورت محلی، ملی و جهانی.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Keuka College

دانش آموزان در رشته ارتباطات سازمانی خواهد شد در فرهنگ، تاریخ و عناصر بصری از زبان انگلیسی قرار دارد. کالج Keuka نیز ارائه می دهد جزئی در مطالعات ارتباطات که دیگر برنامه ... [+]

دانش آموزان در رشته ارتباطات سازمانی خواهد شد در فرهنگ، تاریخ و عناصر بصری از زبان انگلیسی قرار دارد.

علاوه بر این از یک پس زمینه شرکت در کسب و کار دانش آموزان می دهد لبه آنها نیاز در هنگام ورود به بازار کار که در آن ارتباطات کلیدی است.

دوره های آموزشی در صحبت های عمومی، نوشتن رسانه ها، روابط عمومی، مدیریت منابع انسانی، و نشر رومیزی تنها یک نمونه از تطبیق پذیری است که همراه با این درجه، آماده سازی دانش آموزان برای آرایه ای از گزینه های شغلی در زمینه هایی مانند روابط عمومی، روزنامه نگاری، و اجتماعی کار. علاوه بر این، دانش آموزان در رفته اند برای تبدیل شدن به لابی، تحلیلگران تحقیق و تکنسین های صوتی و تصویری. دانش آموزان در تاریخ و پس زمینه ادبیات و زبان انگلیسی تحصیل، در حالی که یک پایه در بازاریابی و مدیریت داده شده است. در خط با دست در ماموریت یادگیری کالج Keuka، دانشجویان این فرصت را برای رهبری و سخنرانی های کلاس طراحی در منحصر به فرد، تجربه های تعاملی داده می شود.... [-]

آمریکا Keuka Park
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Keuka College

دانش آموزانی که در انتخاب برنامه بازاریابی به تجربه در زمینه های گوناگون است که آنها را در رشته های روابط عمومی، تحقیقات بازاریابی، بازاریابی خرده فروشی، خرید و فروش حرفه ... [+]

در دسترس به عنوان، غلظت درجه جزئی یا عمده مدیریت به دست آوردن تجربه بازاریابی در دنیای واقعی از طریق تضمین، کارآموزی سالانه و فعالیت های فوق برنامه مرتبط با کسب و کار

دانش آموزانی که در انتخاب برنامه بازاریابی به تجربه در زمینه های گوناگون است که آنها را در رشته های روابط عمومی، تحقیقات بازاریابی، بازاریابی خرده فروشی، خرید و فروش حرفه ای، و یا به طور کلی مدیریت بازاریابی آماده خواهد شد. علاوه بر کلاس های که کشف مسیرهای مربوط به بازاریابی متعدد، دانش آموزان مورد نیاز در هر سال برای تکمیل کارآموزی 140 ساعت.... [-]

آمریکا Keuka Park
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Keuka College

برنامه مدیریت کالج Keuka دانش آموزان ارائه می دهد یک فرصت برای خود آماده به فرض نقش کلیدی را در یک طیف گسترده ای از سرمایه گذاری کسب و کار. ... [+]

برنامه مدیریت کالج Keuka دانش آموزان ارائه می دهد یک فرصت برای خود آماده به فرض نقش کلیدی را در یک طیف گسترده ای از سرمایه گذاری کسب و کار.

برنامه نکات برجسته:

در دسترس به عنوان بزرگ و یا کوچک ارائه می دهد دانش آموزان شش غلظت مختلف از آن برای انتخاب هر سال از مطالعه تضمین کارآموزی انتقال بدون درز را به یکی از برنامه های کارشناسی ارشد کسب و کار ما تعداد زیادی از 4 + 1 مشارکت MBA

برنامه مدیریت کسب و کار دانشگاه Keuka است یک تجربه یادگیری منحصر به فرد با ترکیب یک برنامه آموزشی برش لبه با تعهد تاریخی به خدمات اجتماعی فراهم می کند.... [-]

آمریکا Keuka Park
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Keuka College

این برنامه بر جامعه شناسی هر دو هنرهای سنتی لیبرال و آموزش و پرورش حرفه ای جامعه شناسی از طریق به طور کلی، عمده جامعه شناسی با تمرکز بر جرم شناسی، جامعه شناسی و جزئی. این ... [+]

این برنامه بر جامعه شناسی هر دو هنرهای سنتی لیبرال و آموزش و پرورش حرفه ای جامعه شناسی از طریق به طور کلی، عمده جامعه شناسی با تمرکز بر جرم شناسی، جامعه شناسی و جزئی. این برنامه به شما فراهم می کند با درک درستی از روابط اجتماعی را از طریق ثبات و تغییر، و همچنین درگیری و همکاری میان افراد، گروه ها، سازمان ها، و جوامع.

عمده طراحی شده است برای ایجاد متفکران مستقل با درک روشنی از شرایط واقعی زندگی و توانایی دانش را برای کاهش و حل و فصل مشکلات اجتماعی است. دادن دوره درست بخش مهمی از برنامه جامعه شناسی است. فرصت های شغلی موجود در تقریبا هر حرفه است که شامل کار با مردم، از جمله خدمات نوجوانان، برنامه ریزی اجتماعی و سیاست گذاری، مدیریت کارکنان، روابط عمومی و صنعتی، مشروط، اجرای قانون، اقدام جامعه و تحقیقات اجتماعی هستند.... [-]

آمریکا Keuka Park
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Keuka College

از طریق تئوری و تجربه دست، برنامه روانشناسی در کالج Keuka شما آماده برای انواع فرصت های شغلی که شامل خدمات خانواده، روانپزشکی، روانشناسی، حفاظت از کودک، و یا مشاور مدرسه. ... [+]

از طریق تئوری و تجربه دست، برنامه روانشناسی در کالج Keuka شما آماده برای انواع فرصت های شغلی که شامل خدمات خانواده، روانپزشکی، روانشناسی، حفاظت از کودک، و یا مشاور مدرسه. به عنوان یک دانشجو، شما این فرصت را به را انتخاب کنید البته خود را از مطالعه با انتخاب یکی از چهار غلظت در کودک و خانواده مطالعات، معلولیت رشدی، روانشناسی قانونی، یا سلامت روانی داده می شود.

شما نیز با توجه فرصت برای تمرین روانشناسی در یک محیط دنیای واقعی به عنوان یک دانشجوی سال اول، به لطف یک 140 ساعت دوره کارآموزی درست است که باید هر سال تحصیلی به پایان رسید. شما قادر به تعامل در یک محیط است که به منطقه خود را از مطالعه، از جمله ادارات پلیس، امکانات بهداشتی، مدارس، و بیشتر صحبت می کند خواهد بود.... [-]

آمریکا Keuka Park
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Keuka College

کسانی که انتخاب این رشته را آماده خواهد کرد، از طریق مطالعه و تجربه عملی در رشته های زیست شناسی، بیوشیمی، کایروپراکتیک، محیط زیست، آموزش و پرورش، تکنولوژی پزشکی، پزشکی، م ... [+]

واقع در آب های تازه Keuka دریاچه، احاطه شده توسط یک محیط روستایی، و تنها یک فاصله کوتاه از نزدیک روچستر، کالج Keuka محیط ایده آل برای دانش آموزان در رشته زیست شناسی فراهم می کند.

کسانی که انتخاب این رشته را آماده خواهد کرد، از طریق مطالعه و تجربه عملی در رشته های زیست شناسی، بیوشیمی، کایروپراکتیک، محیط زیست، آموزش و پرورش، تکنولوژی پزشکی، پزشکی، میکروب شناسی، داروشناسی، درمان فیزیکی، فیزیولوژی، علوم گیاهی، بهداشت عمومی، جانورشناسی، یا پژوهشی.... [-]

آمریکا Keuka Park
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Keuka College

این برنامه در علوم سیاسی و تاریخ به بررسی میراث تمدن غرب به عنوان آن را به دولت مدرن اطلاق فعل و انفعالات بین غربی و ارزش های غیر غربی، و سیاست در یک محیط جهانی سرعت در ح ... [+]

این برنامه در علوم سیاسی و تاریخ به بررسی میراث تمدن غرب به عنوان آن را به دولت مدرن اطلاق فعل و انفعالات بین غربی و ارزش های غیر غربی، و سیاست در یک محیط جهانی سرعت در حال تغییر و وابسته. از جمله پژوهش های سیاسی و تاریخی، روابط عمومی، گروه های ذینفع و فعالیت حزب سیاسی - - و یا دیگر مربوط به استخدام در رشته علوم سیاسی و تاریخ شما را برای تحصیلات تکمیلی یا دانشکده حقوق، و همچنین اشتغال در زمینه های تخصصی علوم اجتماعی آماده فرصت ها. ... [-]
آمریکا Keuka Park
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Keuka College

این برنامه شما را فراهم می با گزینه ای برای در علم فیزیکی یا بیولوژیکی از محیط زیست تمرکز با آموزش در اصول ریاضیات، فیزیک، شیمی، زیست شناسی و علوم زمین است. همچنین فرصت ه ... [+]

احاطه شده توسط یک ثروت از شاخ و برگ و تنظیم را بر روی آب تازه Keuka دریاچه، کالج Keuka باعث می شود یک محیط ایده آل برای رشته های علوم زیست محیطی برای مشاهده و با محیط اطراف آنها در تعامل است.

چه خواهد شد من به عنوان یک دانشجوی علوم محیط زیست انجام دهید؟

این برنامه شما را فراهم می با گزینه ای برای در علم فیزیکی یا بیولوژیکی از محیط زیست تمرکز با آموزش در اصول ریاضیات، فیزیک، شیمی، زیست شناسی و علوم زمین است. همچنین فرصت های زیادی برای دانش آموزان برای کشف، انجام پژوهش وجود دارد، و یا درگیر شدن با گروه های اجتماعی نزدیک مانند انجمن دریاچه Keuka و کرنل فرمت تعاونی، که دانش آموزان ارائه فرصت تعامل در زمینه انتخاب خارج از محوطه دانشگاه است. در محوطه دانشگاه، مرکز تحقیقات آبزیان شما می دهد فرصت برای انجام یک مطالعه مستقل بر کیفیت آب دریاچه اطراف.... [-]

آمریکا Keuka Park
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Keuka College

هنر و طراحی کالج عمده Keuka است به سمت دانش آموزان علاقه مند در طراحی، بیان بصری و ارتباطات دیجیتال بشود. در حالی که پرورش توسعه خلاق و بیان شخصی، عمده فراهم می کند مها ... [+]

هنر و طراحی کالج عمده Keuka است به سمت دانش آموزان علاقه مند در طراحی، بیان بصری و ارتباطات دیجیتال بشود. و، به گفته وال استریت ژورنال، یک درجه خوب هنر ممکن است یک انتخاب بهتر از بسیاری فکر می کنم.

در حالی که پرورش توسعه خلاق و بیان شخصی، عمده فراهم می کند مهارت ها و تجارب برای موفقیت در زمینه طراحی و ارتباطات بصری ضروری است. در واقع، افزایش یافته است تاکید این برنامه در رسانه های دیجیتال و طراحی گرافیک باز خواهد شد تا فرصت های برش لبه برای دانش آموزان به عنوان آنها به نیروی کار و یا مطالعه و جوی پیشرفته انتقال.... [-]

آمریکا Keuka Park
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Keuka College - Learning Leadership: a lesson on the ropes course new

Keuka College - Believe in What We Can Do Together, Keith

Keuka College - The Art of Chemistry

Keuka College - Believe in What We Can Do Together, Dana

Keuka College - Emily's Field Period with the Rochester Knighthawks

Keuka College - Zip's Day