Lakeland University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بیش از 150 سال پیش، مهاجرین آلمانی قطع درختان، پاکسازی زمین و ساخته شده است اولین ساختمان در محوطه دانشگاه لیکلند است. بود بدون برق، آب در حال اجرا و تیم فوتبال وجود دارد - فقط تعهد به کل آموزش و پرورش در سطح بالاتر. تعهد و روح و روان از این افراد مداوم در زندگی در لیکلند در محوطه دانشگاه و در حال رشد حیاتی برتری آکادمیک و در روح الکتریکی است که برنامه به سطوح بالاتر و بالاتر می راند. امروز، کالج لیکلند هست یک فارغ التحصیل موسسه کارشناسی و کارشناسی ارشد هنرهای آزاد مربوط به کلیسای متحد مسیح با نزدیک به 3،500 از دانش آموزان (900 دانش آموز در مقطع کارشناسی و سنتی 2،600 شب، آخر هفته و دانش آموزان آنلاین) از 24 کشور، 10 در دانشگاه سالن های محل اقامت و بیش از 30 رشته، از جمله جدیدترین برنامه های آکادمیک ما: حمل و نقل هوایی، ارتباطات و پرستاری.

علاوه بر این ما شب، آخر هفته و مراکز آنلاین در میلواکی، مدیسون، ویسکانسین رپیدز، دره Chippewa، شهرهای فاکس، خلیج سبز و یک دانشگاه بین المللی دو سال در توکیو ژاپن. تعهد ما به آموزش و پرورش بسیار فراتر از کلاس درس می رود، به عنوان ما ارائه می دهیم دانش آموزان ما این فرصت را به ایجاد اختلاف و کمک به دیگران. لیکلند دانش آموزان منجر به پاسخ برای محیط زیست پاک، بازیافت دقیق، تهیه سرپناه و غذا برای فقرا و مبارزه با سرطان و بیماری های دیگر. خدمات اجتماعی بخشی از DNA از دانش آموزان لیکلند است.

ما دانشجویان ورزشکار یک نیروی محسوب شود، به عنوان تیم ها و افراد مردان ما و زنان در بیس بال NCAA بخش III، بسکتبال، صلیب کشور، فوتبال، گلف، فوتبال، سافتبال، تنیس، دو و میدانی، والیبال و کشتی به رقابت بپردازند.

آیا شما آنچه در آن طول می کشد تا Muskie؟

بهترین راه برای پیدا کردن واقعا است برای بازدید از اصلی دانشگاه کالج لیکلند و یا یک مرکز در نزدیکی شما. تاریخ روز پیش انتخاب و ثبت نام برای جلسات ویژه با دیگر دانش آموزان دبیرستانی. انتخاب کنید و یا یک روز دیگر که کار می کند برای شما بهتر است، و ما به راه اندازی یک برنامه که شامل چیزهایی که شما بیشتر می خواهم به دیدن و کار. شما می توانید پذیرش لیکلند در 800-242-3347 تماس

پس از آن شما می توانید ببینید چه به این معنی که یک ماهی بزرگ!

مکان ها

پلیموث

Address
Lakeland College,
W3718 South Drive

WI 53073-4878 پلیموث, ویسکانسین, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید