توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تجربه شخصی لیبرال مسکونی خصوصی رتبه بالا

Lawrence University یک کالج حرفه ای لیبرال خصوصی و موسیقی محافظه کار است که به طور انحصاری برای تحصیلات تکمیلی اختصاص داده شده است. جامعه لوورنس یکی از بیشترین تفاوت های بین المللی در این کشور است که در ایالت ویسکانسین استقبال می کند و 15 درصد از 1500 دانشجوی کارشناسی از 50 کشور خارج از ایالات متحده است. لورنس یکی از اعضای افتخار کالج هایی که این تغییر را در سازمان زندگی می کند، به یک رویکرد یادگیری مشغول است که توانایی های زیادی را که توسط مدارس تحصیلات تکمیلی و کارفرمایان به دست می آید، اختصاص می دهد.

آمار سریع

  1. فردی 9 تا 1 دانش آموز نسبت به دانشکده نسبت به تجربه یادگیری بسیار فردی است.
  2. 99٪ از دانش آموزان لارنس مشغول به کار در شغل، مدرسه فارغ التحصیل، و یا تجربه های رسمی پس از فارغ التحصیلی در شش ماه پس از فارغ التحصیلی هستند.
  3. لورنس مقرون به صرفه متعهد به کمک به دانشجویان بین المللی در تامین مالی تحصیلات خود است. کمک هزینه تحصیلی دانشجویان بین المللی و کمک مبتنی بر نیاز به همه دانش آموزان در دسترس است.
  4. با احترام مسکن در محوطه دانشگاه در یک جامعه امن و جامع تضمین شده است.

http://tour.lawrence.edu/

برنامه ها

  • لیسانس هنر با 44 حوزه تحصیلی
  • لیسانس موسیقی با 4 رشته کلیدی و دو حوزه تأکید
  • 5 ساله کارشناسی هنر و مدرک لیسانس موسیقی

مشغول یادگیری در لارنس

یادگیری مشارکتی شامل چالش برانگیز و تجربیات یادگیری شخصی با دانش آموزان و همسالان در اندازه های متوسط به طور متوسط 15 دانش آموز است. این مهارت های فعال کاوش، بحث، تحقیق و ایجاد، شما را آماده سازگار و رشد در دنیای همیشه در حال تغییر است.

در لارنس، ما 1500 دانش آموز از بزرگترین شهرهای جهان و کوچکترین شهرها می آیند تا یک جامعه مسکونی محصور در یک شهر استقامتی و امن ایجاد کنند. دانش آموزان لورنس از نظر علمی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی متنوع هستند. آنها هوشمند و دوستانه هستند و همکاری می کنند.

فراتر از پردیس اصلی، لارنس تجربه های دانشگاهی را در محوطه دانشگاهی بیپایان 441 هکتار Bjorklunden ارائه می دهد، در 160 کیلومتری شمال شرقی اپلتون، و مرکز لندن ما در مرکز لندن انگلستان، یکی از هیجان انگیزترین شهرهای جهان قرار گرفته است.

یک کمپاین با استقبال در یک شهر خوش آمدید

اپلتون، ویسکانسین یک شهر پر جنب و جوش 74000 است که بخشی از یک منطقه محلی است که بیش از 230،000 نفر ساکن است. قلب فرهنگی و تجاری این منطقه، اپلتون به طور مرتب در فهرست شهرهای ایالات متحده که امن ترین و بالاترین کیفیت زندگی را دارند، به طور منظم ظاهر می شود.

اپلتون

ترکیب آن از جهانگردان با طبیعت باعث می شود اپلتون یک جواهر واقعی و جایی است که اغلب بازدید کنندگان ما را از مکان هایی مانند نیویورک، شیکاگو، لس آنجلس و دنور شگفت زده می کند که انتظار دارند چیزی کاملا متفاوت از یک شهر در شمال شرقی ویسکانسین باشد.

درباره اپلتون

اپلتون با جمعیتی 73،000 (در منطقه متروی یک چهارم میلیون) بخشی از یکی از سریعترین مناطق شهری در غرب میانه است. اندازه این منطقه، پیچیدگی فرهنگی و وسعت کسب و کار فرصت های زیادی برای کارآموزی، پروژه های تحقیقاتی، مشارکت مدنی و خدمات اجتماعی فراهم می کند.

شما می توانید از اینجا دریافت کنید

ATW (فرودگاه اپلتون) تنها 6 کیلومتر از دانشگاه است. اپلتون با اتصال به هاب های اصلی در هواپیماهای بزرگ، خدماتی را به همراه دارد: United / Continental (از طریق شیکاگو O'Hare)؛ و دلتا (دیترویت، مینیاپولیس و آتلانتا).

درباره آن آب و هوا ...

خوب، ما اعتراف می کنیم که می توانیم در اینجا (درجه حرارت بالا / پایین ماه ژانویه): 24 درجه فارنهایت / 7 درجه فارنهایت، و آن (در حدود 4 پا در زمستان) بپوشد. اما ما همچنین می دانیم که چگونه با آن برخورد کنیم (لباس در لایه ها). بازده زمستان: بهار جذاب است. سقوط بسیار افسانه است، بیش از حد.

برو بیرون)!

در حال اجرا، پیاده روی، دوچرخه سواری، قایقرانی، نشستن. اگر شما هر یک از این موارد را انجام دهید و شانس خوبی است که حداقل یکی از آنها را انجام دهید، شما می توانید مکان های مختلفی برای فعالیت آنها در سراسر منطقه داشته باشید: از پارک ایالت کالیفرنیا در دریاچه Winnebago، 10 مایل از پردیس، به رودخانه رودخانه فاکس رودخانه شمالي که در امتداد لبه لارنس قرار دارد، تا چندين پارک در يک شعاع دو مايل از محوطه دانشگاه.

و اگر شما یک طرفدار بسکتبال هستید، می توانید تیم لیگ مدافع تیم مدیترانه میلواکی Brewers، تیم جنگجویان ویسکانسین را در Time Warner Field، تنها 6 مایل از دانشگاه، دریافت کنید.

114990_DSC_9224-X2.jpg

خیابان کالج

شیکاگو معجزه می کند. اپلتون دارای کالج خیابان، با مجموعه ای از گیاهان سرشار از رستوران ها (از ناهار خوری پنج ستاره تا پیتزا شب اواخر شب)، یک مجموعه ای از کافی شاپ های بزرگ و چندین فروشگاه است. همه اینها درست در خارج از خانه شما در لارنس است. و اگر شما نیاز به خرید بیشتر دارید، فقط باید به Fox River Mall بروید، فقط در 5 کیلومتری دانشگاه.

نشان دادن کارت شناسایی Lawrence خود را در این کسب و کار برای خرید معامله و تخفیف

برادوی کالج

در فاصله نیم کیلومتری از دانشگاه، مرکز هنرهای نمایشی شهرهای فاکس، دنیای سرگرمی به اپلتون را به ارمغان می آورد. این جواهر 45 میلیون دلاری، 2100 صندلی دارد (با "بدترین صندلی در خانه" به سختی 100 فوت از مرحله). اپلتون - نه میلواکی یا مدیسون - نخستین سری از The Lion King and Wicked میزبان ویسکانسین است.

اپل کوچک بیشتر از اپل بزرگ است؟

اپلتون در تاریخ 20 آگوست 1882 اولین شهر برای تولید برق در بازار شد. (دو هفته بعد شهر نیویورک دومین شهر برای انجام این کار شد.)

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Lawrence University

اقتصاددانان مدل ها را ایجاد می کنند و داده ها را تجزیه و تحلیل می کنند تا بدانند که چگونه مردم انتخاب ها را انجام می دهند و چگونه اقتصادها کار می کنند. ... [+]

در باره

اقتصاددانان مدل ها را ایجاد می کنند و داده ها را تجزیه و تحلیل می کنند تا بدانند که چگونه مردم انتخاب ها را انجام می دهند و چگونه اقتصادها کار می کنند.

بسیاری از حوزه های اقتصادی موضوعات متنوعی را پوشش می دهند و تصمیم گیرندگان در دولت ها و نیز در کسب و کار و سایر سازمان ها از ابزارهای اقتصادی برای اطلاع دادن به تصمیمات خود استفاده می کنند.

اگر شما علاقه مند هستید، ممکن است از این لذت ببریددرک اینکه چگونه دانشمندان علوم اجتماعی به بررسی رفتار انسان می پردازندمشاغل در امور مالی، مشاوره، قانون، بهداشت عمومی، خدمات عمومی، آموزش و پرورشتوسعه مهارت های مدل سازی انتزاعی برای ساختن تفکرتوسعه مهارت های استدلال کمی برای جمع آوری، ساختار و تجزیه و تحلیل داده هابررسی نحوه کارکرد بازارها و اهمیت آنبررسی اینکه چرا برخی از کشورها غنی هستند، اما بیشتر آنها نیستندبررسی نقش کارآفرینیLawrentians گاهی اوقات با اقتصاد جفت می شودریاضیاتدولتنوآوریروانشناسیاجرای موسیقیزبان های خارجیمطالعات بین المللیمطالعات محیطیمطالعات چینمطالعات روسیهمطالعات جهانیزندگی پس از لارنس... [-]
آمریکا اپلتون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Lawrence University

واحد فیزیک Lawrence University یکی از برنامه های پیش دانشگاهی فیزیک در کشور را ارائه می دهد و شامل گستردگی و عمق در برنامه های فیزیک است که اغلب در سطح مقطع کارشناسی دیده ... [+]

در باره

واحد فیزیک Lawrence University یکی از برنامه های پیش دانشگاهی فیزیک در کشور را ارائه می دهد و شامل گستردگی و عمق در برنامه های فیزیک است که اغلب در سطح مقطع کارشناسی دیده نمی شود.

شما تمرین فیزیک را از طریق یک برنامه یاد خواهید گرفت که ویژگی های متقابل بین طبقات و فعالیت های برنامه درسی را در محیط مشترک دارد که بر موفقیت دانش آموزان متمرکز است. شما از طریق برنامه های امضای ما به مناطق مهارت های علمی پیوسته، همراه با آموزش های تحقیقاتی که از برنامه درسی شروع می شود و به بلوغ در پروژه های کمک های پژوهشی و پروژه های Senior Experience برسید.... [-]

آمریکا اپلتون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Lawrence University

در مطالعات جهانی ما طیف وسیعی از سوالات فرهنگی، سیاسی، مذهبی، اقتصادی و زیست محیطی را بررسی می کنیم که وقتی ما به جهان به عنوان یک کل متصل می شویم، فکر می کنیم. این مؤلفه ... [+]

در باره

مطالعات جهانی در مطالعات جهانی ما طیف گسترده ای از سوالات فرهنگی، سیاسی، مذهبی، اقتصادی و زیست محیطی را بررسی می کنیم که ما در مورد جهان به عنوان یک کل به هم پیوسته فکر می کنیم. این مؤسسات بین رشته ای به شما امکان می دهد که سوالاتی را که به یک کشور یا منطقه محدود نیستند، بپردازید، اما در مورد سوالات خود از منظر جهانی در یکی از چهار آهنگ فکر کنید: ملی و هویت، شهرهای جهانی، امنیت انسانی و هنر و تبادل.... [-]

آمریکا اپلتون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Lawrence University

کنسرواتوار Lawrence University در حدود 350 Lawrence University بسیار متعهد، مشتاق و پرشور است. با سه درجه، چهار رشته، دو حوزه تأکید، دو کودک، سیزده استودیو و نه گروه بزرگ ... [+]

در باره

B.Mus. درجه اجازه می دهد تا شما را به تمرکز بر روی موسیقی در یک برنامه درجه حرفه ای است که بر اساس اصول آموزش لیبرال متمرکز است. شما می توانید در عملکرد، آموزش موسیقی و یا نظریه / ترکیب بزرگ. حدود دو سوم کلاس های شما در موسیقی، از جمله درس ها، کلاس ها نظیر نظریه موسیقی و تاریخ و گروه های موسیقی، در کلاس های غیر موسیقی قرار خواهد گرفت، در حالی که سهم باقی مانده از مطالعات شما را شامل می شود. در نتیجه، شما یک آموزش جامع همراه با آموزش موسیقی با بالاترین کیفیت دریافت خواهید کرد، آماده سازی شما برای چالش ها و فرصت های زندگی در قرن 21 است.... [-]

آمریکا اپلتون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 - 5 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Lawrence University

برنامه درسی روان شناسی در لارنس متعادل است برای نشان دادن وسعت زمینه های اصلی روانشناسی، از جمله بالینی، شناختی، توسعه، سلامت، علوم اعصاب، شخصیت و روانشناسی اجتماعی. بخش ... [+]

در باره

روانشناسی علم ذهن و رفتار است.

برنامه درسی روان شناسی در لارنس متعادل است برای نشان دادن وسعت زمینه های اصلی روانشناسی، از جمله بالینی، شناختی، توسعه، سلامت، علوم اعصاب، شخصیت و روانشناسی اجتماعی. بخش روانشناسی نیز مطالعه دقیق موضوعات خاصی نظیر روانشناسی، موسیقی، زبان، روانپزشکی، رشد نوجوانان، تعصب و احساسات را فراهم می کند.

اگر شما علاقه مند هستید، ممکن است از این لذت ببرید... [-]

آمریکا اپلتون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Lawrence University

مطالعات فیلم، فیلم های ویدئویی را در تمام قالب ها و پلت فرم های آن به عنوان اشکال هنری حیاتی و مصنوعات فرهنگی مورد بررسی قرار می دهد. کاوش تاریخ، تجزیه و تحلیل و تفسیر وی ... [+]

در باره

مطالعات فیلم، فیلم های ویدئویی را در تمام قالب ها و پلت فرم های آن به عنوان اشکال هنری حیاتی و مصنوعات فرهنگی مورد بررسی قرار می دهد. کاوش تاریخ، تجزیه و تحلیل و تفسیر ویدئو به عنوان یک شکل کلیدی از فرهنگ مدرن.

زمینه ای در نظریه و انتقاد از تصاویر متحرک ایجاد کنید تا بتوانید سطوح عمیقتری از لذت را در هنگام بررسی ابزارهای فنی، سبک و لفظی که فیلم ها برای ایجاد و انتقال معنایی استفاده می کنید، ایجاد کنید. شما همچنین می توانید این فرصت را برای ایجاد و نمایش هنر خود را در یک استودیوی فیلم برتر از خود داشته باشید.... [-]

آمریکا اپلتون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
711 E. Boldt Way
اپلتون, ویسکانسین, آمریکا