Lincoln Memorial University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره LMU

آبراهام لینکلن، رئیس جمهور 16 کشور محبوب ما، یک بومی از همسایگی کنتاکی بود. اما شما ممکن است بدانید که او "یک دانشگاه عالی برای مردم این منطقه" در اینجا در Gap Cumberland نشان داد. یکصد و چهل سال بعد، Lincoln Memorial University ، وارث این دیدگاه است، و ما بسیار افتخار می کنیم نام او را ببندیم و میراث او را بپذیریم.

پردیس اصلی LMU در Harrogate، تنسی، در منظر کوه نوردی کوه Appalachian قرار گرفته است، هر دو منظره و تاریخی است. در حدود 55 مایلی شمال ناکسویل، تنسی، ما کاملا آماده هستیم تا یک آموزش هنری لیبرال ارائه کنیم. محوطه اصلی پر از فعالیت ها برای دانش آموزان مسکونی و 11 محل گسترش در مناطق اطراف آن، LMU تجربه های آموزشی را با توجه به زندگی شما فراهم می کند. با بیش از 30 رشته دانشگاهی از حسابداری به حیات وحش و زیست شناسی ماهیگیری، موفقیت در دسترس شماست.

مهمتر از همه، LMU یک جامعه نزدیک و پر از افرادی است که مراقبت می کنند. دانش آموزان می توانند با توجه به اندازه متوسط 13 ساله، توجه شخصی را در نظر بگیرند. در LMU دانش آموزان روابطی را ایجاد می کنند که آخرین آنها هستند و درس هایی را که برای زندگی می گذرانند فرا می گیرند.

میراث

Lincoln Memorial University از عشق و احترام به ابراهیم لینکلن قدردانی کرد و امروز به نام، ارزش ها و روحیه اش احترام می گذارد. همانطور که افسانه می گوید، در سال 1863، لینکلن به ژنرال OO Howard، افسر ارتش اتحادیه پیشنهاد کرد که وقتی جنگ داخلی پایان یافت، امیدوار بود که ژنرال هوارد برای مردم وفادار این منطقه کاری انجام دهد.

در اواخر دهه 1800، سرهنگ AA آرتور، عامل سازماندهی یک شرکت انگلیسی، منطقه ای را که Lincoln Memorial University واقع شده است خریداری کرد. شرکت او یک هتل از 700 اتاق به نام "The Four Seasons"، همچنین یک بیمارستان، یک مسافرخانه، یک sanitarium و دیگر ساختمان های کوچکتر ساخت. جاده ها گذاشته شده و زمینه های کاشت با انواع مختلف درختچه و درختچه. در سال 1895، این شرکت مجبور شد پروژه خود را ترک کند، زمانی که یک انگیزه مالی به جیب انگلیس منتقل شد.

عبدالله مایرز، وزیر امور خارجه، در سال 1888 به گورستان کومبرلند آمد. او موفق به افتتاح مدرسه هاروور شد که به منظور ارائه آموزش ابتدایی به جوانان کوهستانی تاسیس شد. ژنرال اوووارد در سفر به منطقه برای ارائه یک سری سخنرانی ها در مدرسه هارو، عمومی اووارد به تعهد خود برای انجام درخواست لینکلن به یاد می آورد و او به Reverend Myers، MF Overton، CF Eager، AB Kesterson و M. Arthur در ایجاد Lincoln Memorial University این گروه همراه با رابرت پترسون، جانباز کنفدراسیون، به هیئت مدیره تبدیل شد و مالکیت چهار فصل را خرید. در جشن تولد لینکلن، موسسه توسط دولت تنسی در تاریخ 12 فوریه 1897 به عنوان Lincoln Memorial University .

از آن زمان، Lincoln Memorial University به دنبال ارائه فرصت های آموزشی، توسعه رهبری جامعه و گسترش نیروهای اقتصادی و اجتماعی در منطقه خود بوده است. بیش از 700 فارغ التحصیل وارد انجمن پزشکی آپالاچی شده اند. 3،000 دیگر به مربیان حرفه ای تبدیل شده اند و در رشته های تحصیلی از مدرسه ابتدایی تا رئیس جمهور در دانشگاه حضور دارند. بیست و پنج فارغ التحصیل از کتاب ها، درام ها و آهنگ های موسیقی به طور گسترده ای شناخته شده است. جسی استوارت یکی از نویسندگان چنین است آثار مختلف او به هفت زبان ترجمه شده است.

ماموریت و هدف

Lincoln Memorial University جامعۀ آموزشی مبتنی بر ارزش است که به ارائه تجربیات آموزشی با کیفیت در دوره های کارشناسی، فارغ التحصیل، و حرفه ای اختصاص یافته است. این دانشگاه تلاش می کند تا با حمایت از اصول زندگی ابراهیم لینکلن، تعهد به آزادی فردی، مسئولیت و بهبود، به دانش آموزان پایه ای برای یک زندگی سازنده تر بدهد؛ احترام به شهروندی؛ شناخت ارزش ذاتی استانداردهای اخلاقی و اخلاقی بالا؛ و اعتقاد به خداوند شخصی

در حالی که در ابتدا متعهد به تدریس است، دانشگاه از تحقیق و خدمات پشتیبانی می کند. برنامه درسی دانشگاه و تعهد به آموزش كیفی در هر سطح بر پایه باورهایی است كه فارغ التحصیلان باید در دوره ای كه به سرعت و به طور فزاینده فناوری ارتباطات ارتباط برقرار می كنند، باید به طور واضح و موثر ارتباط برقرار كنند، باید عمق فراگیر یادگیری در حوزه دانش، باید روش های مختلفی را که ما می شناسیم خود و جهان اطراف ما را درک کنیم و درک کنیم و باید بتوانیم قضاوت های آگاهانه انجام دهیم

این دانشگاه معتقد است که یکی از مهمترین مؤلفه های اصلی معرفت، خدمت به بشریت است. با ایجاد فرصت های آموزشی، خدماتی و تحقیقاتی برای دانشجویان، Lincoln Memorial University به دنبال بهبود زندگی دانشجویانی است که در آن خدمت می کنند. دانشگاه در حال خدمت به دانش آموزان از سراسر کشور، ملت و بسیاری از کشورهای دیگر، تعهد خود را به غنی سازی زندگی مردم و جوامع منطقه آپالاچی حفظ می کند.

مکان ها

هاروگات

Lincoln Memorial University

تلفن
423.869.3611 | 800.325.0900

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید