توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Make School آموزش و پرورش را مجهز شما را به موفقیت در اقتصاد 21 قرن

ما آموزش و پرورش ما را در حوزه آموزش و پرورش مدرن تحت عنوان آموزش مدرن، ترکیب آموزش و پرورش گسترده و محاسباتی، به منظور الهام بخشیدن به نسل بعدی سازندگان، متفکران و رهبران، انجام دادیم.

آموزش و پرورش ما طراحی شده است

مشارکت

ما معتقدیم یادگیری باید الهام بخش، سرگرم کننده و عمیقا شخصی باشد. پایه تحصیلات شما، رابطه شما با مربی شما است، که برای درک اهداف شخصی و حرفه ای خود برای کمک به حرکت در سفر خود از طریق کالج کار می کند. مربی شما دوست شما، مربی و سیستم پشتیبانی شماست. ما اعتقاد داریم ساختن بهترین روش برای یادگیری است. کلاس های ما در اطراف تمرینات و پروژه ها طراحی شده و به عنوان داربست برای پروژه های شخصی بزرگتر که نمونه کارها شما را طراحی می کنند، خدمت می کنند.

مبتنی بر همکاری

جامعه در خدمت آموزش و پرورش است، با همسالان در کلاس و خارج از همدیگر حمایت می شود. دانش آموزان در خدمت جامعه به عنوان کمک آموزشی، مشاوران ساکن، نمایندگان شورای دانشجویی، سازندگان زیرساخت نرم افزار ما و به عنوان دوستان. شما پروژه های بزرگ را با تیم ها، خلاقیت و چالش های کار با دیگران ایجاد خواهید کرد. آموزش و پرورش اجتماعی برای توسعه شخصیت شما ضروری است و شما را قادر می سازد تا در جهان حرفه ای شرکت کنید و موفق شوید.

مربوط

برنامه درسی ما با استفاده از منابع موسسات فن آوری صنعت، مهندسان و CTO ها طراحی شده است و همکاری های قوی با شرکت های فن آوری و انکوباتور ها برقرار می شود تا اطمینان حاصل شود که آموزش و پرورش ما مرتبط با آن است. هر کلاس بر روی "چرا" موضوع یاد بگیرد، بر اساس اهداف برنامه درس و دوره ای که از اهداف شغلی شما حمایت می کند، تاکید می کند. شما در بخش های کلیدی ارزیابی خواهید شد تا آموزش و پیشرفت خود را با مجموعه وسیعی از مهارت های سخت و ویژگی های شخصیتی که شرکت ها برای تعریف موفقیت در محل کار استفاده می کنند، تطبیق دهند.

هدف ما ایجاد ذهنیت سازنده در دانش آموزان ما است

  • تمایل و وابستگی
  • خواسته به کشتی
  • MINDSET رشد
  • دلایل تحلیلی
  • تفکر کامپیوتری
  • حل مشكل كامپيوتري
  • منابع
  • خودکشی و اعتیاد به مواد مخدر
  • ارتباط مفرح

آموزش ما بر اساس چهار سنگ ساخته شده است

توسعه شخصیت

سازمان های مدرن انتظار دارند که مردم همه کار خود را به کار گیرند، بنابراین ما انتظار داریم شما در تمام مدرسه خود کار کنید. رهبران نه توسط هوش و مهارت خود تعریف می شوند، بلکه بر اساس غبار، انعطاف پذیری، شجاعت، همدلی، محبت و مهربانی. شما برای ساخت شخصیت از طریق مربیگری، سخنرانان مهمان، بحث ها و پروژه های گروهی طراحی شده برای کمک به شما در درک و هدایت توسعه شخصی و روابط با دیگران کار خواهید کرد.

آموزش ليبرال

یک آموزش مبتنی بر گسترده کمک می کند تا جهان بینی شما را در هم بشکند و پتانسیل تاثیر و خطرات تکنولوژی را در جامعه ای که به سرعت در حال تغییر است، درک کنید. شما و همسالان خود در مورد جنس، نژاد و اخلاق در حال حاضر با صنعت فناوری اطلاعات صحبت می کنید. شما کلاسهای نوشتن، طراحی، امور مالی شخصی و اقتصاد را برای کمک به شما در تبدیل شدن به یک شهروند حرفه ای و مشارکت موفق خواهید گرفت.

تئوری CS

مبانی علوم رایانه ای برای فهمیدن اینکه چگونه محاسبات توسعه یافته است و آنچه که در آینده صورت می گیرد، حیاتی هستند. از طریق کلاس ها در ساختار داده ها، الگوریتم ها، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی، تفکر انتقادی و مهارت های حل مسئله خلاقانه لازم را برای انطباق با یک حرفه طولانی در صنعت فن آوری در حال تغییر سریع ایجاد می کنید. شما توانایی نرم افزار معماری برای حل مشکلات پیچیده دنیای واقعی را توسعه خواهید داد.

مهندسی نرم افزار

تجربه عملی در ساخت و حمل نرم افزارهای واقعی، با استفاده از ابزار استاندارد صنعتی و تکنیک های همکاری، شما را قادر می سازد تا پس از فارغ التحصیلی در اولویت کار خود موفق شوید و موفق شوید. شما تمرکز فنی بین توسعه تلفن همراه و وب را انتخاب خواهید کرد و زبان و چارچوب های مدرن را در اختیار کارفرمایان خواهید آموخت. شما نیروی کار را با دانستن نحوه ارتباط با ذینفعان و طراحی محصولات عالی وارد خواهید کرد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Make School

Make School ، آموزش عالی را برای قرن بیست و یکم مجددا طراحی می کند. تاکید ما این است که اطمینان از ارتباط آموزش و پرورش برای اقتصاد مدرن و دسترسی به دانش آموزان از هر زمی ... [+]

Make School ، آموزش عالی را برای قرن بیست و یکم مجددا طراحی می کند. تاکید ما این است که اطمینان از ارتباط آموزش و پرورش برای اقتصاد مدرن و دسترسی به دانش آموزان از هر زمینه ای فراهم شود.

دانش آموزان در تحصیل علوم لیسانس، علوم تئوری کامپیوتری و توسعه محصول، کارشناسی را در رشته علوم رایانه کسب می کنند. نتایج ما در مقایسه با مدارس مانند استنفورد و MIT با فارغ التحصیلان کار در شرکت های مانند فیس بوک، گوگل، اپل، و Y Combinator راه اندازی.... [-]

آمریکا San Francisco
Address
555 Post Street
CA 94102 San Francisco, California, آمریکا