Mansfield University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه منسفیلد پنسیلوانیا از شما قدردانی می کند!

در سال 1857 تاسیس شد دانشگاه منسفیلد بهترین کیفیت کالج هنرهای کوچک لیبرال را با منابع یک دانشگاه عمومی جامع ترکیب می کند. ما در حال حاضر در مورد ثبت نام 2000 دانش آموز چه کسی می تواند انتخاب کند برنامه های 40 درجه و 47 برنامه جزئی. نسبت دانشجویان به دانشکده ها 16: 1 است. به دلیل اندازه کوچک ما، دانش آموزان ما توجه خاصی را به دست می آورند و با استادان خود در تحقیقات و پروژه های دیگر همکاری می کنند. خارج از کلاس، دانش آموزان می توانند از بیش از 100 باشگاه و سازمان پردیس و در ورزش های داخلی شرکت می کنند و یا به تیم های ورزشی ما ملحق می شوند.

پردیس دانشگاهی

محوطه دانشگاه ما در کوه های زیبا واقع شده است شمال مرکزی پنسیلوانیا، در منطقه مورد توجه برای ایمنی، کیفیت زندگی و فرصت های تفریحی متعدد است. این منطقه در نزدیکی پارک های ایالتی و فدرال، ریل قطار Pine Creek و غواص طولانی 50 مایلی به نام پنسیلوانیا گراند کانیون واقع شده است. این دانشگاه یک ساعت به جنوب منطقه شراب انگلی دریاچه ایالت نیویورک است و شهرهای بزرگ مانند نیویورک، فیلادلفیا و واشنگتن دی سی فقط یک سواری اتوبوس هستند! از دانشجویان سراسر جهان دعوت میکنیم تا بخشی از جامعه پر جنب و جوش و استقبال ما شوند. اگر شما علاقه مند به کلاس های کوچک، استادان دوستانه و توجه ویژه در یک محوطه امن در بخش زیبایی از ایالات متحده هستید، انتخاب کنید منسفیلد!

مرکز بین المللی همکاری و بورس دانشگاه منسفیلد

مرکز بین المللی همکاری و بورس دانشگاه منسفیلد به عنوان یک مرکز منابع و یادگیری برای جامعه MU برای ارتقای روابط جهانی، درک بین المللی و حساسیت فرهنگی عمل می کند. این مکان برای دانشجویان بین المللی و داخلی است که بتوانند با یکدیگر همکاری کنند و به اشتراک بگذارند و تفاوت ها را مورد بررسی قرار دهند. برای دانشجویان بین المللی ما تبدیل به یک خانه دور از خانه می شویم، و برای دانش آموزان داخلی ما، فرصتی برای ایجاد دوستی از سراسر جهان ایجاد می کنیم. از طریق برنامه و خدمات چند فرهنگی، ما در حال تلاش برای افزایش تجربه دانشجویان بین المللی در منسفیلد هستیم. مرکز بین المللی همکاری و بورس دانشگاه منسفیلد برای کمک به دانشجویان بین المللی به شرح زیر طراحی شده است:

  • پذیرش فرایند
  • خدمات ویزا
  • غواصی فرهنگی
  • دریافت شناسایی سوسیال سکیوریتی و گواهینامه رانندگی
  • برنامه و برنامه های فرهنگی خارج از محوطه دانشگاه
  • فرصت های خانواده میزبان
  • جهت گیری بین المللی دانشجویی

مکان ها

مانسفیلد

Mansfield University of Pennsylvania

Address
North Hall, 5 Swan St.
PA 16933 مانسفیلد, پنسیلوانیا, آمریکا
تلفن
+1 (570) 662-4810

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید