Maryville College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به Maryville College

Maryville College در ایالت Maryville، Tenn.، بین پارک ملی کوه های بزرگ Smoky و ناکسویل، سومین شهر بزرگ این ایالت واقع شده است. دانمارکی برای ارائه دانش آموزان خود به یک تجربه دقیق و شخصی، Maryville College یک موسسه عالی رتبه ای در سطح ملی است که با موفقیت به هنرهای لیبرال و آمادگی حرفه ای در همکاری با دیگران پیوست. ماریویل در سال 1819 تاسیس شده و یکی از قدیمی ترین کالج های جنوب در جنوب است و وابستگی خود را با کلیسای پروتستان (ایالات متحده آمریکا) حفظ می کند. ثبت نام برای دوره پاییز 2016 به ترتیب 1،198 است.

بیانیه مأموریت

Maryville College دانشجویان را برای زندگی شهروندی و رهبری آماده می کند، زیرا ما هرکسی را برای کشف حقیقت، رشد و شکوفایی، کار کردن برای عدالت و به رسمیت شناختن زندگی خلاقیت و خدمت به مردم جهان آماده می کنیم.

اعلامیه هویت

Maryville College یک دوره کارشناسی، هنر لیبرال، جامعه مسکونی از ایمان و یادگیری ریشه در سنت پروتستان / اصلاح شده برای خدمت دانش آموزان در تمام سنین و پس زمینه است.

بیانیه ای از هدف

Maryville College یک هنر لیبرال، کالج مربوط به کلیسا است. این تلاش برای آزادی و رشد برای بزرگسالان در تمام سنین است. از طریق برنامه درسی خود کالج ارزشهای مداوم طیف وسیعی از مطالعات در علوم انسانی، علوم و هنر را تأیید می کند. کالج قصد دارد از شر تخصص باریک برای ارتقاء فرصت های شغلی و ایجاد یک حس واقعی حرفه استفاده کند.

برای آمادگی دانش آموزان برای جهان نااطمینانی و تسریع تغییر، کالج تلاش می کند تحقیقات هدفمند را تحریک کند تا تفکر تحلیلی و بیان موثر را تشویق کند تا طعم زیبایی شناختی و قضاوت صحیح را تقویت کند تا بتواند فرصت توسعه ارزش های شخصی را فراهم کند و عمیق را پرورش دهد. نگرانی برای افرادی که منجر به اقدام سازنده می شوند. Maryville College توسط رهبران سنت پروتستان پروتستان / اصلاح شده تاسیس شده است که در کلیسای ایالات متحده آمریکا پروتستان در یک پیمان داوطلبانه مرتبط است. در جو آزادی و حساسیت، Maryville College شاهد ظهور خدا در عیسی مسیح است که همه انسانها را برای جستجو برای حقیقت، کار برای عدالت، توسعه عقل و تبدیل شدن به افراد دوست داشتنی فرا می خواند. کالج معتقد است که در ادامه این ایماندار حیاتی باید با توجه به تمامی صداهای انسانی به طرز محسوسی گوش فرا دهد تا صدای خدا را بشنود بدون توجه به اینکه خدا چگونه میتواند صحبت کند.

Maryville College ، در اصل، یک جامعه برای یادگیری است. این انجمن شامل افرادی با منافع مختلف، زمینه ها، عقاید و ملیت ها است. هیئت علمی، به عنوان یک گروه از دانش پژوهان متعهد به حفظ و پیشرفت دانش، بر آموزش موثر تأکید می کند و روابط حمایتی با دانش آموزان را تشویق می کند. دانش آموزان به علت توانایی تحصیلی، بلوغ شخصی و اجتماعی و تفکر و تعهد معنوی به چالش کشیده می شوند. در چنین فضای باز و مراقبت، دوستی پایدار شکل می گیرد. از طریق مراقبت از دیگران در محوطه دانشگاه و فراتر رفتن، به اشتراک گذاری نگرانی واقعی برای جهان و تلاش برای انجام هدف کالج، مدیران، ادارات، کارکنان، دانشکده ها و دانش آموزان تلاش برای ساخت و تقویت جامعه انسانی.

بیانیه هدف در آوریل 1980 تصویب شد

دیدگاه برای تنوع

بیانیه Maryville College هدف تعهد به تنوع را ایجاد می کند:

" Maryville College ، در اصل، یک جامعه برای یادگیری است. این جامعه شامل افراد با منافع مختلف، زمینه ها، عقاید و ملیت ها است. "

کالج دارای تاریخ برجسته تضمین تنوع به عنوان ضروری برای آموزش عالی است. اولین زن که از کالج در تنسی فارغ التحصیل شد، مدرک Maryville College کرد. کالج یکی از اولین افرادی بود که آفریقایی-آمریکایی ها را تحصیل می کرد و تلاش می کرد قرن نوزدهم را برای حفظ ادغام نژادی در آموزش عالی در ایالت رهبری کند. کالج دارای تعهدات طولانی مدت دیگری در زمینه تنوع است که شامل آموزش بین المللی، رعایت نگرانی های ناشنوایان و آموزش دانشجویان از آپالاچی جنوبی است. اما Maryville College همچنین آغاز قرن بیست و یکم را به عنوان یک فرصت برای رسیدگی به چالش های جدید و مداوم تنوع در تنظیمات محلی، ملی و جهانی به رسمیت می شناسد. این چالش ها شامل روابط نژادی و بین فرهنگی، مسائل مربوط به جنس و جنسیت جنسی، گفتگو و درگیری در میان مذاهب و مذاهب و تنوع در دانشکده ها، کارکنان و دانشجویان کالج است.

حضور جامعه متنوع آموزشی فرصت هایی را برای تعهد به شهروندی دموکراتیک فراهم می کند. قرار گرفتن در معرض دیدگاه ها، فرهنگ ها و ارزش های دیگران، همه اعضای جامعه یادگیرنده را قادر می سازد که به صورت ذهنی، معنوی و احساسی رشد کند. تنوع یادگیری را افزایش می دهد زیرا ارزش ذاتی همه افراد را به رسمیت می شناسد. این آموزگاران را تشویق می کند تا دستاوردها و سنت های فرهنگ های نزدیک و دور را کشف کنند، به طور کامل از میراث خودشان قدردانی می کنند و خودآگاهی بیشتری را به وجود می آورند. به همان اندازه مهم است که تنوع مطالعات انتقادی راجع به تاریخ ها، مفروضات و رفتارهایی که بعضی از اعضای جوامع محلی و جهانی را به حاشیه می برند را تسهیل می کند. بنابراین، تنوع دانشجویان را تشویق می کند تا مهارت های فکری و حساسیت را برای بازبینی پیش فرض های طولانی مدت در مورد دیگران پس از دقت گوش دادن و یا مشاهده واقعیت های مختلف مورد توجه قرار دهند. گرچه چنین بررسی ممکن است تناقض ها را نشان دهد و از احساسات قوی استفاده کند، گفت و گو که با تنوع همراه است، می تواند تفکر انتقادی، محبت و فروتنی را گسترش دهد.

Maryville College با انگیزه های مزایای آموزشی تنوع، به دنبال ایجاد یک محیط امن و مدنی است که باعث تشویق آگاهی، کنجکاوی و احترام به کسانی می شود که بینش و تجربیات آنها از سنت های متنوع آمده است. کالج تلاش می کند تا همکاری میان فرهنگی و دعوت از صداهای جدید برای گسترش جامعه یادگیرنده را ترویج دهد. شناختن این که تعامل انتقادی با تنوع نیاز به تجربه شخصی دارد، اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان تشویق می شوند تا تنوع در برنامه های درسی برنامه و برنامه درسی را یاد بگیرند و از تنوع غنی از هدایای انسانی یاد بگیرند. اعضای جامعه وابسته به گروه های مختلف به منظور حمایت از حمایت، افزایش دانش، به دست آوردن دیدگاه های جدید، و باز کردن پنجره فرصت از طریق اقدام اجتماعی است. با طراحی، عضویت در انجمن Maryville College وعده تعامل با افراد مختلف، دیدگاه ها و ایده ها است.

بیانیه تبعیض آمیز

Maryville College بر اساس نژاد، رنگ، جنسیت، نژاد، نژاد، مذهب، گرایش جنسی، سن، ناتوانی یا اعتقادات سیاسی در ارائه فرصت ها و مزایای آموزشی تبعیض آمیز نیست.

مکان ها

مریویل

Address
502 E. Lamar Alexander Pkwy
37804 مریویل, تنسی, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید