Millikin University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به دانشگاه Millikin خوش آمدید!

Millikin یک چهار دانشگاه در سال مستقلی است که با بودجه خصوصی و دارای یک ثبت نام از حدود 2،200 دانشجو در دوره های کارشناسی و فارغ التحصیل سنتی و غیر سنتی است. واقع در Decatur، ایلینوی، شما به سرعت متوجه خواهد شد که امضای یک آموزش و پرورش Millikin تجربه منحصر به فرد ما دوست داریم به پاسخ است آموزش عملکرد.

از زمان تاسیس آن بیش از 110 سال پیش، Millikin است تحت فلسفه های آموزش یک فرد است که ترکیبی از تئوری با عمل اداره می شود. در حالی که این یک ایده رادیکال در آن زمان بود، ما امروز می دانیم که عمل کافی نیست.

دانش آموزان امروز باید دانش خود را به منظور آمادگی واقعی برای یک کار موفق بعد از دانشگاه را انجام دهد. از طریق تجربه همهجانبه مانند کارآموزی، شرکت آموزش، در حال اجرا یک کسب و کار، ارائه تحقیقات کارشناسان، و انجام در مقابل مخاطبان - دانش آموزان پیدا کردن راه های جدید برای زندگی کردن یادگیری و درو پاداش از کار سخت خود را.

نتیجه:

دانش آموزان Millikin با تجربه و اعتماد به نفس برای موفقیت فارغ التحصیل. در سال 2014، 96 درصد از فارغ التحصیلان اشتغال و یا ورود به فارغ التحصیل و یا مدارس حرفه ای ظرف شش ماه از فارغ التحصیلی به دست آورد.

ماموریت

به ارائه وعده آموزش و پرورش دانشگاه Millikin است درست به چشم انداز تاسیس آن برای 100 سال بوده است. دانش آموزان ما از طریق پروژه های دنیای واقعی که تقویت تجارب کلاس درس، کمک به توسعه مهارت های عملی، و بیان مسئولیت دانشگاه را به جامعه یاد بگیرند. آنها یاد می گیرند به دیدن ارتباط با دیگر رشته های دانشگاهی برای نشان دادن تنوع تجربه بشر، تعامل بین تکنولوژی و جامعه ... و آنها در مورد خود و دیگران یاد بگیرند، در حال توسعه یک احترام به تفاوت ها و به کرامت همه.

در Millikin، ما دانش آموزان آماده شدن برای:

موفقیت حرفه ای شهروندی دموکراتیک در یک محیط جهانی زندگی شخصی از معنا و ارزش

دیدگاه ما

دانشگاه Millikin رهبر ملی در آموزش عملکرد است

ارزش های ما

در دانشگاه Millikin، برای ما ارزش:

تعهد به کشف دانش بحث عمران شور و شوق عزت و احترام به افراد یک جامعه متنوع و فراگیر صداقت و مسئولیت پیشرفت خوب بیشتر

جیمز Millikin بود؟

جیمز Millikin به گفته دکتر، در ده مایل، واشنگتن در پنسیلوانیا، این 1827 اوت 2 متولد شد تحقیقات آلبرت رینولدز تیلور، که در بر داشت عدم قطعیت قابل ملاحظه به تاریخ دقیق. او پسر هابیل و نانسی (ون دایک) Millikin، یک کشاورز نسبتا ثروتمند در غرب پنسیلوانیا بود. پدر بزرگ خود را از ایرلند به عنوان یک چسب نواری-ایرلندی پروتستان به دنیا آمد در سال 1771 آمد. مادر خود را از مبدا هلندی، که اجداد در قرن هفدهم به امریکا آمد بود. جیمز Millikin بعدها نام ون دایک خیابان در شمال غرب دکاتور به افتخار او در حدود سال 1880.

کمی واقعا در مورد دوران کودکی خود شناخته شده است. به عنوان یک پسر مزرعه، جیمز کمک رانندگی گله گوساله به شهر نیویورک است. در پاییز سال 1846، او در کالج واشنگتن (در حال حاضر واشنگتن و جفرسون کالج)، Washington، پنسیلوانیا matriculated. این در حالی که حضور واشنگتن که او ساخته شده است که نذر برای پیدا نهاد آموزش، اگر تا کنون او قادر بود، به جا جوانان برای مشاغل بود.

فریب از غرب به نام جیمز و در سال 1849، او پدرش را در یک درایو گوسفند را به ایندیانا در سال 1850 به Danville، ایلینوی همراه و دوباره. در طول زمستان 1850، او در کالج واباش بود، اگر چه سوابق مشخص نیست به آنچه به عنوان او مورد مطالعه، و یا چه مدت می باشد. بازگشت به پنسیلوانیا در سال 1851 برای گوسفند بیشتر، او دوباره آنها را به ویل با یک شریک به نام مک فارلند راند.

در طول 1850، جیمز در ادامه به افزایش گله ها و رمه خود. او بسیاری از مزارع برای چرا اجاره ای و به نام "پادشاه گاو از دولت دشت." او همچنین شروع به خرید املاک و مستغلات، بیشتر از آن را از حوزه عمومی است.

در سال 1856، جیمز Millikin در Decatur، جایی که او در دام ها و معاملات املاک و مستغلات خود را ادامه داد رسید. در تاریخ ژانویه 1، سال 1857، او آنا برنیس استون، دختر کشیش ساموئل M. استون، کشیش کلیسای پروتستان به دنیا آمد کامبرلند در کوه صهیون از 1855 ازدواج کرد. آقای استون کشیش کلیسای پروتستان در ده مایل، پنسیلوانیا بود، زمانی که جیمز در اوایل نوجوانی او بود، و آنا و خواهرش نانسی در واشنگتن زن حوزه علمیه در واشنگتن تحصیل شده است.

جیمز Millikin در سال 1860 وارد کسب و کار بانکی، قرار دادن هیئت مدیره خود را J. Millikin و شرکت در مقابل ساختمان که قبلا خانه به بانک راه آهن، که به تازگی شکست خورده بود. او به تدریج کاهش منابع دام خود و منافع خود را به املاک و مستغلات و سرمایه گذاری بانکی با برخی به صنعت محلی اختصاص داده شده،. او در این سازمان از اتحادیه این نسخهها کار آهن کمک، خدمت به عنوان رئيس جمهور آن، و همچنین به عنوان شرکت دکاتور ذغال سنگ. بانک او بزرگترین موسسه بانکی در خارج از ایلینوی شیکاگو شد. در سال 1897، او دوباره سازمان دهی بانک خود را به عنوان بانک ملی Millikin از دکاتور.

او در تابلوهای مختلف در شهرستان خدمت کرده است، از جمله به عنوان عضو هیئت ناظران و به عنوان یک کدیور. در حالی که او برای سناتور ایالت زد، بی اعتمادی از بانک است که برجسته در غرب میانه بود او را شکست داد.

در سال 1876، او یک خانه در از چوب کاج و غرب خیابان های اصلی در Decatur ساخته شده است. پس از تاسیس دانشگاه، آقای Millikin در کسب و کار بانکی خود تا زمان مرگ او در 2 مارس سال 1909 در اورلاندو، فلوریدا ادامه داد.

خانم Millikin در 1913 ژوئیه 29 درگذشت. به شهرستان از دکاتور او را ترک احسان اوایل او، آنا ب Millikin صفحه اصلی برای زنان میانسال، که در سال 1879 به عنوان "مدرسه صنعتی قدیمی خانمها دختران صفحه اصلی ترتیب داده شده بود. در او خواهد شد، او به ارث گذاشت خانه و بسیاری او را به خانه از موسسه هنر دکاتور، متعلق به دانشگاه و به طور مشترک توسط دانشگاه مدیریت و شهروندان دکاتور. او در انتخاب رنگ دانشگاه شرکت کرده بودند و به عنوان رئیس بخش تالار زنان کمیته ساختمان پس از 1908 ژوئیه 7 خدمت کرده است. کمیته هیات علمی و هیئت مدیران بعدها نام این خوابگاه استون هال برای خانواده اش. Millikins بدون مشکل درگذشت، علاوه بر هدایای بشردوستانه به شهرستان از دکاتور.

چشم انداز Millikin است

چه جیمز Millikin پیش بینی زمانی که در دانشگاه Millikin در سال 1901 تاسیس منحصر به فرد بود: یک دانشگاه را که به "عملی" طرف یادگیری همراه با در آغوش "ادبی و کلاسیک." و، در حالی که وابسته به کلیسای پروتستان به دنیا آمد، آن را نمی شود به دقت "فرقه ای" و به روی همه باز باقی می ماند.

در نتیجه یکی از اولین کوچک، دانشگاه جامع کشور که یک قرن بعد، سه مدارس حرفه ای و یکی برای هنر و علوم لیبرال است؛ یک دانشگاه خوب گرد که در آن برنامه های در موسیقی کلاسیک در تعالی با کسانی که در حسابداری و علوم بهداشت رقابت می کنند.

تعهد به تنوع

دانشگاه Millikin متعهد به ایجاد یک فرهنگ دانشگاه که احترام و ارزش تنوع است. در Millikin، تنوع در شرایط گسترده، از جمله نژاد، قومیت، وضعیت اجتماعی و اقتصادی، جنسیت، معلولیت، ملیت، مذهب، گرایش جنسی، و سن دیده می شود.

از طریق جذب دانشجویان متنوع، کارکنان، استادان و مدیران و با ایجاد محیطی که ارزش تنوع، Millikin تلاش شده است تا جامعه یادگیری درگیر در آن تنوع افزایش تجربه آموزشی در کل. دانشگاه Millikin متعهد است:

ایجاد یک جمعیت دانشگاه های گوناگون، پرورش یک فضای دانشگاه که در آن تنوع ارزش است، و تولید یک جامعه آموزشی دانشگاه که پذیرای تنوع.

Millikin به طور مستمر سیاست ها و روش ها و منابع اختصاص در راستای سازگاری با این تعهدات ایجاد می شود. این سیاست دانشگاه Millikin به پرداخت هزینه فرصت های برابر برای همه افراد بدون تمایز و تبعیض بر اساس نژاد، قومیت، وضعیت اجتماعی و اقتصادی، جنسیت، معلولیت، ملیت، مذهب، گرایش جنسی، و یا به سن است.

دانشگاه Millikin. در آن دانش آموزان رشد.

احساسات ما ممکن است متفاوت باشد، اما اهداف ما یکسان هستند: موفقیت تحصیلی، آماده سازی شغلی، و رشد شخصی است. دانشگاه Millikin شما فراهم می کند با ابزارهای مورد نیاز برای موفقیت در هر یک از این مناطق است.

بدیهی است دانشگاهیان مرکزی به تجربه کالج خود را، اما کالج است که خیلی بیشتر از آن است. ما درک می کنیم که شما باید نیازها و منافع است که فراتر از کلاس درس گسترش و ما به ارائه یک محیط حمایتی که کمک می کند در آنچه که مهم تمرکز متعهد است.

از مسکن به تشکل های دانشجویی، و از مصاحبههای ساختگی به تیم های ورزشی داخل، Millikin دارای گزینه های که شما را در خانه احساس.

مکان ها

دکاتاتور

Address
1184 W. Main St.

62522 دکاتاتور, ایلینویز, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید