Monmouth College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Monmouth College یک کالج تخصصی لیبرال خصوصی، انتخابی، مسکونی، ملی، ارائه دهنده رشته های علوم طبیعی، علوم اجتماعی، علوم انسانی و علوم انسانی است، همچنین مشاوران برجسته آکادمیک، کلاس های کوچک، کلاس های سمینار، فرصت های گوناگون کارآموزی و تحصیل در خارج از کشور، و تجربیات تحقیقاتی تابستان به دانش آموزان متفکر، روشنفکرانه و بلند پروازانه.

 • محل سکونت: Monmouth، ایلینوی، جمعیت 9،091
 • نزدیکترین شهرها: Quad Cities - جزیره راک، مولین، و شرق مولین، Ill .؛ Davenport و Bettendorf، Iowa (45 مایل)؛ پوریای (65 مایل)
 • ثبت نام: 1،000 دانش آموز از 22 کشور
 • جمعیت شناسی: 50٪ مردان، 50٪ زنان؛ 91٪ در محوطه دانشگاه زندگی می کنند 35٪ اقلیت های آمریکایی و دانشجویان بین المللی
 • تقویم: نیمسال (دو دوره 17 هفته ای و دو دوره 2 ساعته اسکاتلندی)
 • محدوده مطالعات: 35 رشته، 42 کودک، 17 رشته پیش حرفه ای
 • مدرک تحصیلی: لیسانس هنر
 • نسبت دانشجو / دانشکده: 10: 1
 • میانگین طبقه: 13 (79٪ از کلاس ها دارای کمتر از 20 دانش آموز)
 • پردیس: 112 هکتار، از جمله پارک طبیعت 33 ساله / پارک ورزشی و یک باغ آموزشی 6 هکتار
 • وابستگی

دانشگاهی انتخابی در سطح ملی است

مونموت در سال 1853 توسط پیشگامان اسکاتلند و ایرباس پروتستان، مؤسسات آموزشی محلی و دانشگاهی لیبرال رتبه بندی شده است. کالج تاریخ خود را به عنوان یک کالج برجسته خصوصی اختصاص داده است به تعالی در آموزش و پرورش دوره کارشناسی.

با اعتقاد بر اینکه فرصت های برابر تحصیلی باید به همه کسانی که می توانند سود ببرند، بنیانگذاران مونماتوس، با آزادانه پذیرفتن زنان و دانشجویان رنگ را نادیده می گیرند. در محوطه دانشگاه مونوهوت، دو برابری اولین و مشهور برای زنان، Pi Beta Phi و Kappa Kappa Gamma تاسیس شد. مون مورت دارای تاریخ نظامی برجسته است و چهار مدال افتخار را در میان فارغ التحصیلان خود دارد. این از روحیه بنیانگذاران خود را از طریق باند پابپه برنده جایزه خود، تارتان ثبت شده، و سنت ورزشی برنده اسکاتلند مبارزه به ارمغان می آورد.

مونموت به عنوان یک جامعه از زبان آموزان تلاش می کند محیطی را ایجاد کند که ارزش محور، فکری چالش برانگیز، زیبایی شناختی و متنوع فرهنگی داشته باشد. کالج یک برنامه چهار ساله آموزش عمومی را با مطالعات جامع در مجموعه های بزرگ و گسترده ای از فعالیت های برنامه درسی به منظور تشویق کشف ارتباط بین رشته ها و الگوهای بزرگتر معنا ادغام می کند. از طریق این تجربیات، دانش آموزان مونموت، دیدگاه های متعدد در مورد شرایط انسانی را بررسی می کنند و خود را برای زندگی شخصی و حرفه ای ثروتمند آماده می کنند - برای رهبری، شهروندی و خدمات در یک زمینه جهانی.

از طریق مشاهده و مشارکت، کالج تلاش می کند تا درک و قدردانی دانشجویان از تنش خلاق را که در میان اصول دموکراسی، پلورالیسم، برابری و آزادی در این کشور و فراتر از آن وجود دارد، تقویت کند.111248_MonmouthSign.jpg

بیانیه مأموریت

به عنوان یک دانشکده لیبرال در مقطع کارشناسی، ارتباط نزدیک بین دانشکده ها و دانش آموزان را برای فهم محیط یادگیری ما به رسمیت می شناسیم.

به عنوان یک جامعه از زبان آموزان، ما در تلاش برای ایجاد و حفظ یک محیط است که ارزش محور، فکری چالش برانگیز، زیبایی شناختی و متنوع فرهنگی است و ما تعهد اصلی خود را به آموزش و پرورش هنر لیبرال و به یک دیگر.

ما یک برنامه آموزشی چهار ساله آموزش عمومی را با مطالعات جامع در مجموعه های عمده و یک مجموعه غنی از فعالیت های برنامه درسی یکپارچه می کنیم تا به ایجاد ارتباط میان رشته ها و الگوهای بزرگتر معانی کمک کنیم. از طریق این تجربیات، ما به دانش آموزان کمک می کنیم دیدگاه های متعدد در مورد شرایط انسانی و آمادگی خود برای زندگی شخصی و حرفه ای غنی - برای رهبری، شهروندی و خدمات در یک زمینه جهانی.

Monmouth College در سال 1853 توسط پیشگامان پروتستان ها تاسیس شد. به عنوان یک جامعه دانشگاهی، ما به این میراث فرهنگی را احترام می گذاریم و ارزش تنوع مذهبی را ارزشمندی می بینیم، زیرا بعد معنوی وجود انسان و رابطه بین ایمان و دانش را بررسی می کنیم.

همانطور که هم ناظران و هم شرکت کنندگان، ما به دنبال درک و قدردانی از تنش خلاق هستیم که در میان اصول دموکراسی، پلورالیسم، برابری و آزادی در ملت ما و فراتر از آن وجود دارد.

بیانیه اهداف

به عنوان یک موسسه هنری لیبرال در مقطع کارشناسی، Monmouth College در حال حاضر به:

 1. دانشجویان را برای زندگی شخصی و حرفه ای آماده کنید.
 2. آماده شدن دانشجویان برای موقعیت رهبری، خدمات و شهروندی در زمینه جهانی.
 3. ارتقاء آگاهی و اکتشاف اصول گاهی متناقض که در دموکراسی، پلورالیسم، برابری و آزادی وجود دارد.
 4. ایجاد و حفظ یک محیط یادگیری که ارزش محور، فکری چالش برانگیز، زیبایی شناختی و متنوع فرهنگی است. این شامل:
  1. فراهم کردن دانش آموزان با یک دوره آموزشی چهار ساله، مطالعه جامع در مقطع کارشناسی، و مجموعه ای غنی از فعالیت های برنامه درسی.
  2. پرورش کشف ارتباط بین رشته ها و الگوهای بزرگتر معنی.
  3. ترویج درک یک سیستم ارزش که توسط تجارب فردی و جمعی شکل می گیرد.
 5. بعد معنوی وجود انسان و رابطه بین ایمان و دانش را بررسی کنید.
 6. معرفی دانش آموزان به دیدگاه های مختلف در مورد شرایط انسان و ارتقاء خود آگاهی از دیدگاه های جهانی از طریق برنامه درسی و از طریق زندگی دانشگاه.
 7. فاستر و ترویج مطالعات فکری و تجزیه و تحلیل انتقادی را از طریق روابط مشاوره ای که با توجه فردی مشخص می شود، مورد توجه قرار می دهد
 8. ایجاد خلاقیت و مهارت در ارتباطات گفتاری و گفتاری هنری و هنری.
 9. روش های تحقیق و بیان در هنر، علوم انسانی، علوم و علوم اجتماعی را درک کنید.

مکان ها

مونموت

Address
East Broadway,700
61462 مونموت, ایلینویز, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید