MorningStar University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مأموریت ما در MorningStar University ( MSU ) آماده سازی افراد برای پیاده روی در تماس های زیاد آنها است. در MorningStar University ، هدف ما این است که دانشجویان را از نظر معنوی ، ذهنی و جسمی توسعه دهیم ، و آنها را قادر می سازیم تا رهبری خود را دنبال کنند ، با بینش ، شجاعت و صداقت فراخوانند

دانشکده رهبری یک برنامه آموزشی است که با اهداف زیر در نظر گرفته شده است: برای پرورش رهبران مسیحی مصمم و مقاوم که در ایمان خود محکم ایستاده ، در برابر خدا فروتنانه راه می روند و تحمل ایجاد تحول پایدار در جهان را دارند. برای تجهیز هر دانش آموز به مهارتها و ابزارهای مورد نیاز برای داشتن یک رهبر موفق در هر حوزه نفوذی که فراخوانده شوند. برای کمک به هر دانش آموز در درک هویت منحصر به فرد خود در مسیح و کشف هدف و سرنوشت خود در برنامه الهی خدا ؛ برای تقویت معنوی و بلوغ هر دانش آموز تا با سلامت و تمامیت در هر زمینه از زندگی خود قدم بگذارد.

اگرچه کالج رهبری MSU یک مدرسه کتاب مقدس نیست ، کتاب مقدس کتاب اصلی ما است. ما معتقدیم که این کلام خداست و برای تعلیم ، ملامت ، اصلاح ، و آموزش درستی و عدالت سودمند است.

دانشکده رهبری نیز یک حوزه علمیه نیست ، حتی اگر ما رهبرانی را به عنوان وزرای عشق و قدرت خدا تربیت کنیم. تفاوت در این است که همه رهبران وزیر در اینجا آموزش نمی بینند تا به کلیسا بروند. برخی از دانشجویان ما رهبر تجارت می شوند در حالی که دیگران به نقش های دولتی و برخی دیگر به هنر می پردازند. ما رهبران وزیر را برای همه حوزه های نفوذ پرورش می دهیم.

مکان ها

Fort Mill

Address
Star Light Drive,375
29715 Fort Mill, کارولینای جنوبی, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: