Muskingum University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به Muskingum University

"نسل دانش آموزان در کالس Muskingum برای پیدا کردن و باز کردن جاده ها برای درک و شایستگی خود را پیدا کرده اند. من همیشه اعتقاد داشتم که کنکورد و ماسکینگوم مراکز جهان هستند، زیرا اگر شما شروع به این کار کنید، می توانید به هر کجا بروید John Glenn، Class of '43 سناتور ایالات متحده، فضانورد پس از تاسیس آن در سال 1837، Muskingum جامعه ای از یادگیرندگان بوده است - افرادی که از مردم و با دیگران یاد می گیرند. ماموریت Muskingum آموزش "کل فرد" - ذهنی، معنوی، اجتماعی و جسمی است - و این کار را با ملاقات با دانشجویان در جایی که آنها در پیوستگی آموزشی هستند و با کمک این دانش آموزان به پیشرفت خود را به حداکثر توانایی خود. برتری بزرگی Muskingum به طور عمده توسط فارغ التحصیلان آن، که به عنوان مدیر عامل شرکت های بزرگ، چهره های عمده رسانه ای، دانشمندان، مربیان، رهبران مدنی و مذهبی، و به عنوان پدر و مادر و دوستان، خدمت کرده است. بدانید که چه چیزهایی، از جمله بازاریابی کسب و کار هاروارد و بنیاد کالج مستقل اوهایو، باید درباره فارغ التحصیلان ماسکینگوم صحبت کنند. ما از شما دعوت میکنیم تا در مورد این مکان بسیار ویژه بیشتر بدانید.

مأموریت

مأموریت Muskingum University ارائه برنامه های آموزشی کافی در زمینه علوم و هنرهای لیبرال در زمینه کالج های وابسته به مسکونی، مدارس و کلیسا و در چارچوب یک جامعه مراقبتی است که تحقق فرد مورد تشویق قرار می گیرد و عزت انسانی مورد احترام قرار می گیرد. هدف اولیه آن، توسعه دادن ذهنیت، معنوی، اجتماعی و فیزیکی فرد، با پرورش تفکر انتقادی، عمل مثبت، حساسیت اخلاقی و رشد معنوی است تا بتواند منجر به کار حرفه ای، شخصی رضایت بخش و مسئول اجتماعی شود.

محل

Muskingum University ، واقع در شرق مرکز اوهایو، از طریق بزرگراه های عمده شرق-غرب و شمال-جنوب به راحتی قابل دسترسی است. دهکدهی کنکورد، شهر ماسکینگوم، در ایالات متحده 22 و 40، در امتداد Interstate 70، 115 مایلی غرب پیتسبورگ و 70 مایلی شرق کلمبوس قرار دارد. ایالت های Interstates 77 و 70 تقاطع ده کیلومتری شرق کنکورد نیویورک نزدیک کمبریج؛ زینسویل شانزده مایل به غرب است.

تاریخ

Muskingum University غنی از سنت است، میراث افتخار آن را به نیمه اول قرن نوزدهم می رساند زمانی که اوهایو یک نوزاد بود و واگن های تحت پوشش، مهاجران پرماجرا را به سمت غرب به سوی مسیر تازه ملی از طریق کنکورد جدید تکمیل کردند. نام دانشگاه هندی، گاهی اوقات غلط و غالبا با اشتباه، منبع غرور و افتخار برای کسانی است که تاریخچه این بخش رنگارنگ از مرزهای آمریکا را "فراتر از Alleghenies" گرامی دارند. در نیم قرن اول خود، Muskingum به الگوهای آموزشی کالج کلاسیک دوره. در سال 1854 زنان به طور برابر با مردان پذیرفته شدند. پس از جنگ داخلی، دوره ای از رشد پایدار شروع شد، تا زمانی که کالج مرزی کلاسیک کمتر از صد دانش آموز در یک کالج هنر و علوم لیبرال مدرن با حدود 1900 دانش آموز فارغ التحصیل، با یک پردیس 225 هکتار، تکامل یافته بود. وقتی کالج فرانکلین، موسسه مهم آموزشی کلیسای پروتستان در قرن نوزدهم، در سال 1927 بسته شد، رول فارغ التحصیلان آن به Muskingum آمد. در ژانویه سال 2000، دکتر آنچستلی استیل رئیس جمهور 20 Muskingum University شد. مسکنیامام در سال 2009 از دانشگاه به دانشگاه تغییر وضعیت داد.

میراث پیشاپیش

در 18 مارس 1837، مجلس قانونگذاری یک گروه از شهروندان نیوک کنورد را به عنوان یک منشور برای ایجاد کالج در روستا اعطا کرد. از آنجاییکه جامعه به طور عمده توسط کشاورزان اسکاتلند-ایرلندی اداره می شد، مذهب غالب پروتستان بود. در سال 1877 Muskingum با شورای کلیسای متحدۀ اوهایو در کلیسای پروتستان یهودی شد. با ترکیب ادیان کلیسای پروتستان و پروتستان در سال 1958، ماسکینگام با کلیسای پروتستان های متحد جدید ایالات متحده در ایالات متحده متحد شد. در سال 1983 این کلیسا با کلیسای پروتستان در ایالات متحده برای ادغام کلیسای پروتستان (ایالات متحده آمریکا) ادغام شد. وابستگی مستقیم Muskingum به شورای عمومی سه ایالت میثاق است.

اعتباربخشی

Muskingum University از سال 1919 توسط کمیته عالی تحصیلی انجمن مرکزی کالج ها و مدارس شمالی (که در سال 2013 تأیید شد) از سال 1919 به طور مداوم مورد تأیید قرار گرفته است و مجوز مجدد دوره ای از مجلس نمایندگان اوهایو را به عهده دارد. این برنامه در شیمی توسط انجمن شیمی آمریکا تایید شده است. Muskingum University به طور کامل برای آموزش معلمان توسط وزارت آموزش و پرورش اوهایو تصویب شده است و توسط شورای ملی اعتبار بخشی آموزش و پرورش معلومات (NCATE) تأیید شده است . ماسکینگوم عضو کمیته صدور گواهینامه بین المللی است که برای گواهینامه های قابل مقایسه در آموزش و پرورش در بسیاری از کشورهای دیگر از جمله پنسیلوانیا، نیویورک و نیوجرسی نیز گنجانده شده است. ماسکینگوم عضویت در شورای آمریکایی آموزش و پرورش، شورای پیشرفت و حمایت از آموزش، شورای کالج مستقل و انجمن کالج ها و دانشگاه های مستقل را تشکیل می دهد. Muskingum University یک عضو نهاد معتبر از انجمن ملی مدارس موسیقی است، 11250 Roger Bacon Drive، Suite 21، Reston، VA 20190 (703) 437-0700. این دانشگاه همچنین عضو سازمان کنفرانس آموزش و پرورش اوهایو (OCTEO) است. اعتبار نامه HLC 2012

بیانیه غیر تبعیض آمیز

Muskingum University بر اساس نژاد، رنگ، مذهب، جنس، ملی، یا نژاد، سن، معلولیت، چالش های فیزیکی، معلولیت، گرایش جنسی، وضعیت اجتماعی-اقتصادی یا وابستگی سیاسی، در پذیرش یا دسترسی به، یا درمان و یا اشتغال تبعیض آمیز نیست در برنامه های آموزشی و فعالیت های آن، از جمله حقوق و امتیازات، سیاست های آموزشی، بورس تحصیلی و برنامه های وام، فعالیت های ورزشی و برنامه های مدیریت مدارس. مدیر منابع انسانی، هماهنگ کننده سازگاری، برای هماهنگی تطابق کالج با الزامات عدم تبعیض در بخش 504 قانون توانبخشی سال 1973، عنوان اصلاحیه آموزش و پرورش 1972 و قانون تبعیض نژادی سال 1975، که تبعیض را ممنوع کرده است، تعیین شده است. بر اساس معلولیت، نژاد، جنس و سن، به ترتیب. مدیر منابع انسانی، سالن مونتگومری ممکن است با (740) 826-8114 تماس بگیرد.

دانشگاهیان

در Muskingum، برنامه های آکادمیک در علوم و هنرهای لیبرال برای مأموریت ما مهم است: "توسعه دادن - به طور کلی از افراد فکری، معنوی، اجتماعی و جسمی". کلاس های مکانیکیم، آزمایشگاه ها، سایت های بالینی، کارآموزی، محل های کاری، سالن های تمرینی، تئاتر، گالری ها، زمین های بازی و مکان های عمومی، همه جا هستند که دانش آموزان با دانشمندان تحصیلکار کار می کنند تا مهارت های ذهنی خود را گسترش دهند، دیدگاه های فرهنگی خود را گسترش دهند و زندگی را توسعه دهند عادت های طولانی برای یادگیری، خدمات و رهبری. ارائه اطلاعات دانشگاهی در وب سایت Muskingum به گونه ای طراحی شده است تا به نیازهای دسته های خاص دانشجویان دانشگاه پاسخ دهد. از لینک ها در این صفحه استفاده کنید تا فرصت های فراوانی برای یادگیری برنامه های آکادمیک ماسکینگام را بیابید. برنامه های کارشناسی سنتی برای دانش آموزانی که برای اولین دوره مدرک کارشناسی (ورود دانش آموزان سال اول و انتقال دانش آموزان) که قصد دارند اکثر کلاس های خود را در روز در نظر بگیرند. برنامه PLUS طراحی شده برای ارائه کمک آموزشی ساختاری به دانش آموزان با اختلالات یادگیری تشخیص داده شده است. دانشجویان PLUS برنامه تحصیل در مقطع کارشناسی سنتی را در حین دریافت پشتیبانی آموزشی فرا می گیرند. این لینک مراجعه کنندگان به صفحات برنامه PLUS وب سایت را هدایت می کند. برنامه بزرگسالان ماسکینگام (MAP) یک برنامه مدرک کارشناسی که در درجه اول برای دانش آموزان بالغ طراحی شده است که دارای میزان قابل توجهی از اعتبارات تحصیلی نسبت به مدرک لیسانس هستند اما کار و یا برنامه های شخصی آنها نیاز به کلاس ها در شب و یا تعطیلات آخر هفته دارند. برنامه های تحصیلات تکمیلی شامل استاد هنر در آموزش و پرورش، استاد هنر در آموزش، کارشناسی ارشد استراتژی اطلاعات، سیستم ها و تکنولوژی و برنامه های تحصیلات تکمیلی متخصصین آموزش می باشد. دانش آموزانی که دارای مدرک لیسانس هستند و به دنبال مجوز مجوز معلم هستند نیز باید از این لینک پیروی کنند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

مدرک لیسانس در علوم زیست محیطی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا New Concord

ماموریت برنامه علوم محیط زیست در دانشگاه ماسکینگام است به افشای دانش آموزان به پرورش و دانشگاهی و تحقیقاتی تجربه فکری است که علاقه عمر و واقعی در رابطه بین انسان و محیط طبیعی از زمین را تحریک کند. [+]

ماموریت برنامه علوم محیط زیست در دانشگاه ماسکینگام است به افشای دانش آموزان به پرورش و دانشگاهی و تحقیقاتی تجربه فکری است که علاقه عمر و واقعی در رابطه بین انسان و محیط طبیعی از زمین را تحریک کند.

فرصت های دانشجویی کارآموزی کارآموزی کنندگان برای دانش آموزان علوم محیط زیست عبارتند از: NSF حمایت تحقیقات برای دانشجویان دوره لیسانس (REU) برنامه - دانش آموزان ماسکینگام در انواع برنامه های REU در دانشگاه های مختلف مطالعه مسائل زیست محیطی شرکت کردند. مثالها عبارتند از یکی از دانشجویان که در دانشگاه فورمن به عنوان بخشی از برنامه های تحقیقاتی حوضه خود و دیگری که در دانشگاه نمونه های آب نظارت بر برنامه REU دلاور در منطقه خلیج چساپیک شرکت مطالعه قرار گرفت.پارک ملی یلوستون - کارآموزی تابستان به عنوان پارک رنجرز فصلی، با وظایف متنوع که ممکن است شامل راهنماهای تور، جمع آوری زباله، خدمات آتش نشانی، تعمیر و نگهداری دنباله، و آموزش ایمنی و اجرای Cuyahoga دره انجمن پارک ملی - مدرسان حوزه واحد برای کلاس 4-8 منجر دانش آموزان ادغام آموزش و پرورش جهانی، مطالعات چند فرهنگی، مسائل زیست محیطی و هنر اوهایو بخش حیات وحش - فرصت های موجود در هر دو زمینه های ماهی و مدیریت حیات وحش کلمبوس می باغ وحش - فرصت هایی را برای شرکت در مراقبت از حیوانات و برنامه های آموزشی کلگیت پالمولیو. ارائه می دهد برنامه تابستان فناوری شرکت برای نوجوانان کالج و سالمندان را به درون یک محیط سازمانی یاد بگیرند. شرکت کنندگان مسئول یک پروژه تحقیقاتی تحت هدایت... [-]

مدرک لیسانس در علوم مهندسی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا New Concord

علوم مهندسی مدرن، برنامه های مهندسی چند رشته ای طراحی شده است تا شکاف بین کشف علمی و تولید فن آوری های جدید است. [+]

علوم مهندسی مدرن، برنامه های مهندسی چند رشته ای طراحی شده است تا شکاف بین کشف علمی و تولید فن آوری های جدید است. با ترکیب یک پایه گسترده در مهندسی، ریاضیات، علوم و هنرهای لیبرال با تجربه عملی در زمینه طراحی، اجرا و گزارش در مورد پروژه های دنیای واقعی، در رشته علوم مهندسی است به خوبی مناسب برای پاسخگویی به نیازهای سرعت در حال تغییر و فرصت در رشته مهندسی و زمینه های شغلی مرتبط با علوم.

اعتباربخشی برنامه علوم مهندسی ABETThe است که توسط کمیسیون مهندسی اعتباربخشی ABET معتبر بیانیه ماموریت فارغ التحصیلان علوم مهندسی، فیزیک، و برنامه های آموزش و پرورش فیزیک در دانشگاه ماسکینگام ارائه شده توسط گروه فیزیک و مهندسی خواهد شد شرکت در آموزش زندگی طولانی است. است ارتباط برقرار موثر است. عضو تیم موثر و رهبران. درخواست آموزش خود را به زمینه های مختلف. حرفه ای موفق باشید. شهروندان فعالیت اجتماعی. بیانیه ماموریت دانشگاه ماسکینگام است تصریح چهار گل برای برنامه آموزشی: فکری، معنوی، اجتماعی و توسعه فیزیکی است. علوم مهندسی، فیزیک، فیزیک و آموزش اهداف حمایت از این اهداف با تاکید بر چهار مهارت: تفکر انتقادی، عمل مثبت، حساسیت اخلاقی و رشد معنوی. این مهارت ها در نهایت پیشبرد سه نتایج نهایی: بهره وری های حرفه ای، رضایت شخصی و مسئولیت اجتماعی است. [-]

کارشناسی در اقتصاد

Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا New Concord

نیروهای اقتصادی تمام افراد در بسیاری از تاثیر می گذارد. کنترل این نیروها بستگی دارد درک درستی از آنها، به دست آورد از طریق مطالعه ی اقتصاد. [+]

نیروهای اقتصادی تمام افراد در بسیاری از تاثیر می گذارد. کنترل این نیروها بستگی دارد درک درستی از آنها، به دست آورد از طریق مطالعه ی اقتصاد.

زمینه های مرتبط مطالعه حسابداری تجارت کسب و کار بین المللی بیانیه ماموریت ماموریت اقتصاد، حسابداری و کسب و کار وزارت است برای کمک به تولید اعضای خوبی گرد جامعه کسب و کار که ضرورت سود متعادل کننده شده توسط محدودیت های اخلاقی، رفتار قانونی، و خطر را درک کنید. هر چهار رشته در گروه ما (اقتصاد، حسابداری، حسابداری عمومی، و کسب و کار) طراحی شده برای ارائه ابزار لازم برای فارغ التحصیلان ما را به موفقیت در هر دو جهان از تجارت و در برنامه های مقطع کارشناسی ارشد. ما به دنبال به چالش کشیدن دانش آموزان ما به تجزیه و تحلیل عینی شرایط اقتصادی، برای ساخت جایگزین های ممکن و اخلاقی، و به تصمیم گیری مناسب است که تعادل رفاه شرکت با تاثیر کلی در جامعه است. ماموریت اقتصاد، حسابداری و کسب و کار وزارت از هدف دانشگاه ماسکینگام با ارائه برنامه های آموزشی با کیفیت بالا در زمینه آموزش و پرورش علوم انسانی.ما کمک به توسعه افراد کل که انتقادی می تواند تفکر، رفتار اخلاقی، اجتماعی و تعامل به طوری که آنها ممکن است زندگی مشاغل حرفه ای مولد، شخصا رضایت بخش است، و مسئولیت اجتماعی منجر شود. [-]

کارشناسی در حسابداری

Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا New Concord

سه تن از دانشجویان معمولا توسط دانشکده حسابداری به عنوان دانشجو استخدام شده اند. مشق شب دستیاران دانش آموز کلاس، کپی جزوات کلاس، به صورت دوره ای معلم دانش آموزان و ارائه کمک های اداری دیگر. [+]

فرصت های دانشجویی کارآموزی نمونه هایی از کارآموزی های اخیر برای دانش آموزان حسابداری عبارتند از: - هالبروک و Manter، حسابداران رسمی (ستاد حسابرس) - Neeman پزشکی بین المللی (آسیا) آموزشی ویبولیتین (ستاد حسابدار) - ارنست و یانگ (ابوظبی) (ستاد حسابرس) - دولت حسابرس اوهایو ( ممیزی یاران کارورز) استخدام سه تن از دانشجویان معمولا توسط دانشکده حسابداری به عنوان دانشجو استخدام شده اند. مشق شب دستیاران دانش آموز کلاس، کپی جزوات کلاس، به صورت دوره ای معلم دانش آموزان و ارائه کمک های اداری دیگر. امکانات حرفه ای برای رشته های اصلی حسابداری - حسابداری عمومی - حسابداری شرکت - دولت - آموزش و پرورش - غیر انتفاعی از کجا رشته حسابداری کنندگان از ماسکینگام به کار می شوند: - ارنست و یانگ - پرایس واتر هاوس کوپرز - دفتر اوهایو حسابرسان دولت - ریآ و همکاران - کرو، Chizek و شرکت برنامه های تحصیلات تکمیلی بسیاری از دانشجویان حسابداری ما در مقطع تحصیلات تکمیلی حضور نداشت.دانش آموزان انتخاب گزینه حسابداری-عمومی 150 اعتباری ساعت در اینجا در ماسکینگام قادر به برای امتحان CPA نشسته و بدون داشتن یک فارغ التحصیل، اما در اینجا چند نمونه از مدارس دانش آموزان سابق حضور داشتند عبارتند از: - دانشگاه ویرجینیا - دانشگاه اوهایو - دانشگاه از هارتفورد بیانیه ماموریت ماموریت اقتصاد، حسابداری و کسب و کار وزارت است برای کمک به تولید اعضای خوبی گرد جامعه کسب و کار که ضرورت سود متعادل کننده شده توسط محدودیت های اخلاقی، رفتار قانونی، و خطر را درک کنید. هر چهار رشته در گروه ما... [-]

کارشناسی در ریاضیات

Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا New Concord

برنامه ریاضی در دانشگاه ماسکینگام طراحی شده است برای به تصویر کشیدن ریاضیات به عنوان یک زبان جهانی تفکر خلاق و نقاد و به پاسخگویی به نیازهای کسانی که قصد آموزش، به کار فارغ التحصیل در ریاضیات، و به دنبال فرصتهای شغلی که قابل ملاحظه ای تکیه بر ریاضیات. [+]

برنامه ریاضی در دانشگاه ماسکینگام طراحی شده است برای به تصویر کشیدن ریاضیات به عنوان یک زبان جهانی تفکر خلاق و نقاد و به پاسخگویی به نیازهای کسانی که قصد آموزش، به کار فارغ التحصیل در ریاضیات، و به دنبال فرصتهای شغلی که قابل ملاحظه ای تکیه بر ریاضیات.

فرصت های دانشجویی پژوهش فرصت اولیه برای تحقیق دانشجویی در MATH 495: سمینار ریاضیات. علاوه بر این، دانش آموزان گاهی اوقات یک در یک با اعضای هیئت علمی در شرایط مطالعه به کارگردانی در مورد موضوعات تحقیقاتی کار می کنند. Honoraries دانشجویان به تحصیل ریاضیات در ماسکینگام فرصت برای پیوستن به فصل اوهایو زتا از کاپا اپسیلون مو ریاضیات افتخاری داشته باشد. KME جامعه افتخار تخصصی با فصل در کالج ها و دانشگاه های که ارائه یک برنامه ریاضیات قوی است. فصل 'اعضای از دانش آموزان ریاضیات و یا زمینه های نزدیک مرتبط است که رسیدن به تمایز دانشگاهی انتخاب شده است.حدود شصت هزار دانش آموزان آغاز شده اند از سال KME در سال 1930 تاسیس شد. استخدام دانشکده ریاضی دانش آموزان به کار به عنوان معلم خصوصی کار می کنند و برای کمک به استادان با درجه بندی. رشته های دانشگاهی فعالیت های حرفه ای ماسکینگام ریاضی ممکن است شرکت کنند: ECC (شرق دانشکده ساحل کنسرسیوم) رقابت ریاضیات سالانه کنوانسیون های ملی دوسالانه KME و دیگر کنفرانس های منطقه ای مربوط به علوم ریاضی و کامپیوتر پس از فارغ التحصیلی امکانات حرفه ای برای ریاضی رشته های اصلی اکثر رشته های ریاضی ما تبدیل معلمان دبیرستان در منطقه است.... [-]

کارشناسی در شیمی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا New Concord

این برنامه تسهیل درک درستی از مواد اطراف ما و تغییراتی که با ارائه به دانشجویان دانش آنها را برای درک درستی از تجربه روزمره و نگرانی های زیست محیطی و اقتصادی نیاز انجام شود. [+]

آزمایشگاه آموزشی برنامه های ویژه بخش شیمی را دانشگاه ماسکینگام شده است انجمن شیمی آمریکا از سال 1966. این برنامه تسهیل درک درستی از مواد اطراف ما و تغییراتی که با ارائه به دانشجویان دانش آنها را برای درک درستی از نیاز روزمره تحت گواهی تجربه و نگرانی های زیست محیطی و اقتصادی است.

فرصت های دانشجویی کارآموزی اکثر رشته شیمی برای حمایت NSF تجارب تحقیقات برای دانشجویان دوره لیسانس، و همچنین برای دیگر کارآموزی پژوهش در دانشگاه های مختلف در سراسر کشور اعمال می شود. همه از این کارآموزی شامل تحقیقات اولیه به یک مشکل شیمیایی. چند نمونه از دانشگاه که در آن دانش آموزان در چند سال گذشته کار کرده است دانشگاه ایالتی بولینگ گرین و دانشگاه اورگان. پژوهش همه دانش آموزانی که عمده در شیمی باید به یک نیاز capstone در تحقیقات شیمی کامل است. علاوه بر این، دانش آموزان این فرصت را به کار بر روی پروژه های تحقیقاتی در بخش ابتدا به عنوان اوایل به عنوان سال اول را دارند. پروژه هایی که دانش آموزان در کار می تواند ایده های تحقیقاتی که خود دانش آموزان پیشنهاد کرده اند، و یا آنها می توانند در یک پروژه تحقیقاتی پیشنهاد شده توسط اعضای هیات علمی در بخش کار می کنند. دانش آموزان همچنین می توانید در پروژه های تحقیقاتی مشترک که شامل برنامه های دیگر مانند زیست شناسی، زمین شناسی، روانشناسی، علوم زیست محیطی و زیست شناسی مولکولی کار می کنند. برخی از نمونه های طرح های پژوهشی توسط دانش آموزان در بخش شیمی در... [-]

کارشناسی در علوم کامپیوتر

Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا New Concord

دانشگاه ماسکینگام دانش آموزان خود را فراهم می کند با آموزش و پرورش فنی صدا که شامل موضوعات از تعدادی از مناطق در حال ظهور، از جمله توسعه وب ابزار، شبکه و ارتباطات بی سیم، گرافیک متحرک، زندگی مصنوعی و رباتیک. [+]

دانشگاه ماسکینگام دانش آموزان خود را فراهم می کند با آموزش و پرورش فنی صدا که شامل موضوعات از تعدادی از مناطق در حال ظهور، از جمله توسعه وب ابزار، شبکه و ارتباطات بی سیم، گرافیک متحرک، زندگی مصنوعی و رباتیک. در همان زمان، دانشکده معتقد است که یک نهاد انسانی باید یک ماموریت ویژه ای است که شامل بحث از اثرات این تکنولوژی در جامعه ما و در سراسر جهان داشته باشد.

فرصت های دانشجویی کارآموزی کارآموزی کنندگان برای دانش آموزان علوم کامپیوتر عبارتند از: آزمایشگاه Battelle Datatel است آی بی ام ناسا پژوهش علاوه بر کارآموزی، دانش آموزان به طور کلی درگیر در تحقیقات در ارتباط با دو دوره-CPSC 400: پروژه های برنامه نویسی و CPSC 495: سمینار علوم کامپیوتر. یک مثال اخیر پژوهش دانشجو می آید تشکیل تابستان برنامه Muskie همکاران ما، که از طریق آن تنر بارنز ( '12) استفاده از یک شبیه ساز توسعه غار زیر جهت جی Shaffstall، مربی ریاضیات و علوم رایانه مطالعه قرار گرفت. دانش آموزان Honoraries علوم کامپیوتر ممکن است فصل دانشگاه ماسکینگام از ACM (انجمن ماشین های محاسباتی) بپیوندید. استخدام گروه علوم کامپیوتر استخدام دانش آموزان برای کمک به استادان درجه، برای کمک به آزمایشگاه های مرتبط با آشنایی با رایانه، و به معلم در دوره علوم کامپیوتر. پس از فارغ التحصیلی علوم کنندگان کامپیوتر فارغ التحصیل از ماسکینگام موقعیت در پذیرفته اند: Battelle آزمایشگاه Datatel است آی بی ام ناسا آزمایشگاه آرگون AT & T Longaberger مرغزار مایکروسافت آزمایشگاه MIT NCR TRW فارغ التحصیلان علوم کامپیوتر اخیر در... [-]

کارشناسی در مدیریت کسب و کار

Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا New Concord

برنامه مدیریت کسب و کار یک برنامه درجه کاملا یکپارچه که به دنبال به دانش آموزان هر دو یک پایه چند وجهی در کلاس درس و فرصت برای کارآموزی خارج از دانشگاه خاص در دنیای کسب و کار است. دانش آموزان آماده برای تحصیلات تکمیلی در اقتصاد، کسب و کار و یا قانون و مشارکت فوری در جامعه کسب و کار را ترک کنید. [+]

برنامه مدیریت کسب و کار یک برنامه درجه کاملا یکپارچه که به دنبال به دانش آموزان هر دو یک پایه چند وجهی در کلاس درس و فرصت برای کارآموزی خارج از دانشگاه خاص در دنیای کسب و کار است. دانش آموزان آماده برای تحصیلات تکمیلی در اقتصاد، کسب و کار و یا قانون و مشارکت فوری در جامعه کسب و کار را ترک کنید.

فرصت های دانشجویی کارآموزی کارآموزی کنندگان برای دانش آموزان کسب و کار عبارتند از: سیستم های منابع (جدید کنکورد، OH) توانمند سازی رسانه های بازاریابی (سین سیناتی، OH) تاریخی روستای روسکو (Coshocton، OH) شرکت اجاره اتومبیل (کلمبوس، OH) سینسیناتی ازدحام (حرفه ای آرنا فوتبال) گروه واشنگتن (کلیولند، OH) پژوهش رشته های اصلی کسب و کار به تازگی در انواع زیر از پژوهش شرکت کردند: در پژوهش مشاهده سایت شده است از طریق این دوره، "کسب و کار تورهای" انجام شده است. سازمان دیدن کرد و مورد مطالعه شامل، اما به، Longaberger، کلگیت پالمولیو و حیات وحش، و واشنگتن چیزهایی که وحشی (لیگ کوچک بیس بال حق رای دادن) محدود نمی شود. دانش آموزان ممکن است با استادان بر روی پروژه های ویژه به عنوان مورد نیاز کار می کنند. به عنوان مثال، از طریق برنامه Muskie همکاران سابق دانشجویی به کمک استاد با تحقیقات پس زمینه، فرموله کردن فرضیه و در حال توسعه پیش نویس اولیه از یک مقاله ارائه شده در کنفرانس های ملی است. دانشجویان تحقیقات کمک کرد و سازماندهی اطلاعات در مورد کلاس های مدیریت ورزشی و برنامه های سراسر کشور به... [-]

کارشناسی در کسب و کار بین المللی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا New Concord

بزرگ بین المللی کسب و کار در دانشگاه ماسکینگام دانش آموزان فراهم می کند با مجموعه ای از صلاحیتها لازم برای موفقیت در اقتصاد جهانی امروز با ترکیب دوره از رشته های گوناگون است. [+]

بزرگ بین المللی کسب و کار در دانشگاه ماسکینگام دانش آموزان فراهم می کند با مجموعه ای از صلاحیتها لازم برای موفقیت در اقتصاد جهانی امروز با ترکیب دوره از رشته های گوناگون است. دانشجویان زبان و اصول اساسی کسب و کار، حسابداری، اقتصاد و یادگیری. مهارت های آگاهی و ارتباطات چند فرهنگی در یک زبان جهان به دست آوردن (انگلیسی برای زبان مادری غیر). و به دست آوردن چشم انداز بین المللی از طریق درسی خود را در علوم سیاسی، تاریخ، و مناطق دیگر. ... [-]


کارشناسی مدیریت بازرگانی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا New Concord

مدیریت کسب و کار اصلی مورد نیاز (30 واحد) [+]

مدیریت کسب و کار (48 ساعت ترم برای عمده) مدیریت کسب و کار اصلی مورد نیاز (30 واحد) ACCT 201 حسابداری مالی (3) ACCT 202 مدیریتی حسابداری (3) مسلک 321 مدیریت سازمانی (3) مسلک 360 قانون کسب و کار (3) مسلک 414 کسب و کار اخلاق (3) مسلک 420 سیستم های اطلاعاتی برای کسب و کار (3) اقتصاد 215 اصول اقتصاد خرد (3) اقتصاد 216 اصول اقتصاد کلان (3) اقتصاد 325 آمار (3) یکی از موارد زیر را انتخاب کنید: COMM 355 ارتباطات سازمانی (3) ENGL 202 کسب و کار نوشتن (3) الزامات مدیریت کسب و کار (18 ساعت اعتبار) مسلک 318 مدیریت مالی (3) مسلک 326 تجزیه و تحلیل مالی و سرمایه گذاری (3) مسلک 341 بازاریابی (3) مسلک 412 بین المللی کسب و کار (3) مسلک 450 مدیریت استراتژیک (3) مسلک 496 کارشناسی سمینار علوم در کسب و کار (3) [-]