Muskingum University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به Muskingum University

"نسل دانش آموزان در کالس Muskingum برای پیدا کردن و باز کردن جاده ها برای درک و شایستگی خود را پیدا کرده اند. من همیشه اعتقاد داشتم که کنکورد و ماسکینگوم مراکز جهان هستند، زیرا اگر شما شروع به این کار کنید، می توانید به هر کجا بروید John Glenn، Class of '43 سناتور ایالات متحده، فضانورد پس از تاسیس آن در سال 1837، Muskingum جامعه ای از یادگیرندگان بوده است - افرادی که از مردم و با دیگران یاد می گیرند. ماموریت Muskingum آموزش "کل فرد" - ذهنی، معنوی، اجتماعی و جسمی است - و این کار را با ملاقات با دانشجویان در جایی که آنها در پیوستگی آموزشی هستند و با کمک این دانش آموزان به پیشرفت خود را به حداکثر توانایی خود. برتری بزرگی Muskingum به طور عمده توسط فارغ التحصیلان آن، که به عنوان مدیر عامل شرکت های بزرگ، چهره های عمده رسانه ای، دانشمندان، مربیان، رهبران مدنی و مذهبی، و به عنوان پدر و مادر و دوستان، خدمت کرده است. بدانید که چه چیزهایی، از جمله بازاریابی کسب و کار هاروارد و بنیاد کالج مستقل اوهایو، باید درباره فارغ التحصیلان ماسکینگوم صحبت کنند. ما از شما دعوت میکنیم تا در مورد این مکان بسیار ویژه بیشتر بدانید.

مأموریت

مأموریت Muskingum University ارائه برنامه های آموزشی کافی در زمینه علوم و هنرهای لیبرال در زمینه کالج های وابسته به مسکونی، مدارس و کلیسا و در چارچوب یک جامعه مراقبتی است که تحقق فرد مورد تشویق قرار می گیرد و عزت انسانی مورد احترام قرار می گیرد. هدف اولیه آن، توسعه دادن ذهنیت، معنوی، اجتماعی و فیزیکی فرد، با پرورش تفکر انتقادی، عمل مثبت، حساسیت اخلاقی و رشد معنوی است تا بتواند منجر به کار حرفه ای، شخصی رضایت بخش و مسئول اجتماعی شود.

محل

Muskingum University ، واقع در شرق مرکز اوهایو، از طریق بزرگراه های عمده شرق-غرب و شمال-جنوب به راحتی قابل دسترسی است. دهکدهی کنکورد، شهر ماسکینگوم، در ایالات متحده 22 و 40، در امتداد Interstate 70، 115 مایلی غرب پیتسبورگ و 70 مایلی شرق کلمبوس قرار دارد. ایالت های Interstates 77 و 70 تقاطع ده کیلومتری شرق کنکورد نیویورک نزدیک کمبریج؛ زینسویل شانزده مایل به غرب است.

تاریخ

Muskingum University غنی از سنت است، میراث افتخار آن را به نیمه اول قرن نوزدهم می رساند زمانی که اوهایو یک نوزاد بود و واگن های تحت پوشش، مهاجران پرماجرا را به سمت غرب به سوی مسیر تازه ملی از طریق کنکورد جدید تکمیل کردند. نام دانشگاه هندی، گاهی اوقات غلط و غالبا با اشتباه، منبع غرور و افتخار برای کسانی است که تاریخچه این بخش رنگارنگ از مرزهای آمریکا را "فراتر از Alleghenies" گرامی دارند. در نیم قرن اول خود، Muskingum به الگوهای آموزشی کالج کلاسیک دوره. در سال 1854 زنان به طور برابر با مردان پذیرفته شدند. پس از جنگ داخلی، دوره ای از رشد پایدار شروع شد، تا زمانی که کالج مرزی کلاسیک کمتر از صد دانش آموز در یک کالج هنر و علوم لیبرال مدرن با حدود 1900 دانش آموز فارغ التحصیل، با یک پردیس 225 هکتار، تکامل یافته بود. وقتی کالج فرانکلین، موسسه مهم آموزشی کلیسای پروتستان در قرن نوزدهم، در سال 1927 بسته شد، رول فارغ التحصیلان آن به Muskingum آمد. در ژانویه سال 2000، دکتر آنچستلی استیل رئیس جمهور 20 Muskingum University شد. مسکنیامام در سال 2009 از دانشگاه به دانشگاه تغییر وضعیت داد.

میراث پیشاپیش

در 18 مارس 1837، مجلس قانونگذاری یک گروه از شهروندان نیوک کنورد را به عنوان یک منشور برای ایجاد کالج در روستا اعطا کرد. از آنجاییکه جامعه به طور عمده توسط کشاورزان اسکاتلند-ایرلندی اداره می شد، مذهب غالب پروتستان بود. در سال 1877 Muskingum با شورای کلیسای متحدۀ اوهایو در کلیسای پروتستان یهودی شد. با ترکیب ادیان کلیسای پروتستان و پروتستان در سال 1958، ماسکینگام با کلیسای پروتستان های متحد جدید ایالات متحده در ایالات متحده متحد شد. در سال 1983 این کلیسا با کلیسای پروتستان در ایالات متحده برای ادغام کلیسای پروتستان (ایالات متحده آمریکا) ادغام شد. وابستگی مستقیم Muskingum به شورای عمومی سه ایالت میثاق است.

اعتباربخشی

Muskingum University از سال 1919 توسط کمیته عالی تحصیلی انجمن مرکزی کالج ها و مدارس شمالی (که در سال 2013 تأیید شد) از سال 1919 به طور مداوم مورد تأیید قرار گرفته است و مجوز مجدد دوره ای از مجلس نمایندگان اوهایو را به عهده دارد. این برنامه در شیمی توسط انجمن شیمی آمریکا تایید شده است. Muskingum University به طور کامل برای آموزش معلمان توسط وزارت آموزش و پرورش اوهایو تصویب شده است و توسط شورای ملی اعتبار بخشی آموزش و پرورش معلومات (NCATE) تأیید شده است . ماسکینگوم عضو کمیته صدور گواهینامه بین المللی است که برای گواهینامه های قابل مقایسه در آموزش و پرورش در بسیاری از کشورهای دیگر از جمله پنسیلوانیا، نیویورک و نیوجرسی نیز گنجانده شده است. ماسکینگوم عضویت در شورای آمریکایی آموزش و پرورش، شورای پیشرفت و حمایت از آموزش، شورای کالج مستقل و انجمن کالج ها و دانشگاه های مستقل را تشکیل می دهد. Muskingum University یک عضو نهاد معتبر از انجمن ملی مدارس موسیقی است، 11250 Roger Bacon Drive، Suite 21، Reston، VA 20190 (703) 437-0700. این دانشگاه همچنین عضو سازمان کنفرانس آموزش و پرورش اوهایو (OCTEO) است. اعتبار نامه HLC 2012

بیانیه غیر تبعیض آمیز

Muskingum University بر اساس نژاد، رنگ، مذهب، جنس، ملی، یا نژاد، سن، معلولیت، چالش های فیزیکی، معلولیت، گرایش جنسی، وضعیت اجتماعی-اقتصادی یا وابستگی سیاسی، در پذیرش یا دسترسی به، یا درمان و یا اشتغال تبعیض آمیز نیست در برنامه های آموزشی و فعالیت های آن، از جمله حقوق و امتیازات، سیاست های آموزشی، بورس تحصیلی و برنامه های وام، فعالیت های ورزشی و برنامه های مدیریت مدارس. مدیر منابع انسانی، هماهنگ کننده سازگاری، برای هماهنگی تطابق کالج با الزامات عدم تبعیض در بخش 504 قانون توانبخشی سال 1973، عنوان اصلاحیه آموزش و پرورش 1972 و قانون تبعیض نژادی سال 1975، که تبعیض را ممنوع کرده است، تعیین شده است. بر اساس معلولیت، نژاد، جنس و سن، به ترتیب. مدیر منابع انسانی، سالن مونتگومری ممکن است با (740) 826-8114 تماس بگیرد.

دانشگاهیان

در Muskingum، برنامه های آکادمیک در علوم و هنرهای لیبرال برای مأموریت ما مهم است: "توسعه دادن - به طور کلی از افراد فکری، معنوی، اجتماعی و جسمی". کلاس های مکانیکیم، آزمایشگاه ها، سایت های بالینی، کارآموزی، محل های کاری، سالن های تمرینی، تئاتر، گالری ها، زمین های بازی و مکان های عمومی، همه جا هستند که دانش آموزان با دانشمندان تحصیلکار کار می کنند تا مهارت های ذهنی خود را گسترش دهند، دیدگاه های فرهنگی خود را گسترش دهند و زندگی را توسعه دهند عادت های طولانی برای یادگیری، خدمات و رهبری. ارائه اطلاعات دانشگاهی در وب سایت Muskingum به گونه ای طراحی شده است تا به نیازهای دسته های خاص دانشجویان دانشگاه پاسخ دهد. از لینک ها در این صفحه استفاده کنید تا فرصت های فراوانی برای یادگیری برنامه های آکادمیک ماسکینگام را بیابید. برنامه های کارشناسی سنتی برای دانش آموزانی که برای اولین دوره مدرک کارشناسی (ورود دانش آموزان سال اول و انتقال دانش آموزان) که قصد دارند اکثر کلاس های خود را در روز در نظر بگیرند. برنامه PLUS طراحی شده برای ارائه کمک آموزشی ساختاری به دانش آموزان با اختلالات یادگیری تشخیص داده شده است. دانشجویان PLUS برنامه تحصیل در مقطع کارشناسی سنتی را در حین دریافت پشتیبانی آموزشی فرا می گیرند. این لینک مراجعه کنندگان به صفحات برنامه PLUS وب سایت را هدایت می کند. برنامه بزرگسالان ماسکینگام (MAP) یک برنامه مدرک کارشناسی که در درجه اول برای دانش آموزان بالغ طراحی شده است که دارای میزان قابل توجهی از اعتبارات تحصیلی نسبت به مدرک لیسانس هستند اما کار و یا برنامه های شخصی آنها نیاز به کلاس ها در شب و یا تعطیلات آخر هفته دارند. برنامه های تحصیلات تکمیلی شامل استاد هنر در آموزش و پرورش، استاد هنر در آموزش، کارشناسی ارشد استراتژی اطلاعات، سیستم ها و تکنولوژی و برنامه های تحصیلات تکمیلی متخصصین آموزش می باشد. دانش آموزانی که دارای مدرک لیسانس هستند و به دنبال مجوز مجوز معلم هستند نیز باید از این لینک پیروی کنند.

مکان ها

کنکورد جدید

Muskingum University

Address
163 Stormont Street,
43762 کنکورد جدید, اوهایو, آمریکا
تلفن
+1 740-826-8211

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید