Northern Arizona University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشگاه آریزونا شمالی

دانشگاه آریزونا شمالی یک دانشگاه دولتی ارائه کارشناسی، کارشناسی ارشد، و درجه حرفه ای از کیفیت بالا و ارزش اجتماعی است. به عنوان یک دانشجو، شما در مرکز تجربه نو، است که توسط یک اعضای هیئت علمی و برجسته متعهد به آموزش، تعامل فردی، و برتری پژوهشی هدایت هستند.

در همه جا شما می خواهید به یادگیری

دانشگاه آریزونا شمالی راه های متعدد برای شما برای کسب مدرک خود را، که آیا شما در حال مطالعه در دانشگاه آریزونا ما، اینترنتی، و یا در یکی از مکان های ما در سراسر آریزونا برنامه ریزی می کند.

تعالی در تحقیقات کاربردی

دانشگاه یک موسسه تحقیقاتی بالا است، ارائه راه حل های عملی برای مشکلاتی که منطقه ما، ملت و جهان تأثیر می گذارد. دانش آموزان ما و محققان دانشکده مشهور جهان با هم به راه حل برای تغییر آب و هوا، اقلیت نابرابری بهداشت و درمان، بهبود تکنولوژی پروتز، و ایجاد راه حل های پایدار برای طیف گسترده ای از مسائل.

شهریه و هزینه

ما می دانیم که هزینه های کالج گاهی اوقات می تواند دلهره آور به نظر می رسد، اما شما را با ارائه ارزش بسیار عالی چیزی است که ما بسیار متعهد به هستید:

نرخ شهریه مقطع کارشناسی شما تضمین شده است به ماندن همین کار را برای 4 سال است. اگر شما در یکی از 14 ایالت واجد شرایط غربی زندگی می کنند، کمک درسی خود را حدود خواهد شد نیمی از نرخ شهریه خارج از دولت است. دانش آموزان ما باید نزدیک به 25 درصد کمتر بدهی وام دانشجویی از میانگین ملی است.

دو و میدانی

دانشگاه آریزونا شمالی دارای 15 بخش NCAA من دو و میدانی تیم. ما ارائه می دهیم یک تجربه دانشجوی ورزشکار استثنایی، به اوج خود رسید در فارغ التحصیلی. برنامه های ما چندین بار با معتبر بزرگ جام آسمان کنفرانس رئیس جمهور، که موفقیت های ورزشی به طور کلی در رقابت و در دانشگاهیان به رسمیت می شناسد مفتخر شده است.

ارزش های ما

برتری در آموزش

ما ارائه می دهیم دقیق، با کیفیت بالا، و آموزش و پرورش مقرون به صرفه برای همه دانش آموزان ما. تفاوت شگفت انگیز است که بسیاری از فارغ التحصیلان ما را ساخته اند را مشاهده کنید.

موفقیت شما

برای اطمینان از موفقیت آینده خود را، ما به دادن نیازهای شما، یادگیرنده، در مرکز همه چیز ما متعهد است. استادان ما را برجسته می باشد که نه تنها به شما آموزش، اما به عنوان مربیان و همکاری با شما و همچنین متعهد است. در اینجا، دست بر یادگیری و فرصت برای حرفه تحقیق و خلاق در دسترس شما هستند، حتی به عنوان مقطع کارشناسی.

آموزش از راه دور

این برای ما مهم است به ارائه همه دانش آموزان واجد شرایط با دسترسی به آموزش عالی. از طریق دانشگاه توسعه یافته از شمال آریزونا، شما می توانید یک درجه در مکان های مختلف در سراسر آریزونا به دست آورند.

تنوع

جشن و ترویج تنوع سنگ بنای دانشگاه است. برای کمک به گسترش تجربه دانشگاه خود را، ما حمایت انواع فرصت های بین المللی و رویدادهای چند فرهنگی است.

ما ارتقای در سراسر برنامه درسی دانشگاه خود را. علاوه بر این، ما به ایجاد فرصت ها برای همه گروه های مختلف برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود را و دانش به طوری که همه دانش آموزان دریافت یک تجربه یادگیری غنی. با هم، ما آب و هوای دانشگاه مدنی، درگیر شدن، و احترام که در آن تمام زمینه های مورد احترام ساخت.

همه دانش آموزان را تشویق به شرکت در آرایه وسیعی از باشگاه دانشجویان و سازمان هایی که پرورش منافع گوناگون است.

تمامیت

انصاف و صداقت تنها صفات قابل تحسین نیست شخص آنها نیز صفات سازمان قابل تحسین هستند. ما فقط برای این تلاش، و متعهد به شفافیت و پاسخگویی به انصاف و صداقت در همه چیز ما است. همه از آخرین حقایق و آمار ما را می توان در دفتر برنامه ریزی و نهادی تحقیقات در بر داشت.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید BBAs » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید Online کارشناسی(BA) » بازدید کنید Online دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Health دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » بازدید کنید دکترا(PhD) » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


BA in Communication Studies

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Flagstaff + {تعداد} بیشتر

[+]

همه لیبرال مورد نیاز مطالعات، تنوع، نوشتن تاریخ و در سطح، و CAPSTONE دانشگاه آریزونای شمالی است. همه الزامات مورد نیاز برای طرح های علمی خاص خود را (ها). حداقل 30 واحد از دروس بالا تقسیم، که ممکن است شامل کار انتقال. حداقل 30 واحد از دروس گرفته شده از طریق دانشگاه آریزونای شمالی، که حداقل 18 باید دوره فوقانی تقسیم (در سطح 300 یا بالاتر) است. به این شرط است اعتبار توسط آزمون، یکپارچهسازی با سیستمعامل اعتباری، دوره انتقال، و غیره آشنا نیست نقطه معدل تجمعی از حداقل 2.0 در همه کار در دانشگاه آریزونا شمالی تلاش. در دسترس پردیس چوب پرچم ONLINE [-]

BA in Comparative Cultural Studies

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

[+]

با آموزش و پرورش علاوه بر این، یکی از این مسیرها ممکن است:

موزه دار مورد نیاز دانشگاه

برای دریافت مدرک کارشناسی در دانشگاه آریزونای شمالی، شما باید حداقل 120 واحد اعتباری که حداقل شامل یک بزرگ، الزامات مطالعات آزاد و الزامات دانشگاه به شرح زیر را تکمیل کنید.

همه لیبرال مورد نیاز مطالعات، تنوع، نوشتن تاریخ و در سطح، و CAPSTONE دانشگاه آریزونای شمالی است. همه الزامات مورد نیاز برای طرح های علمی خاص خود را (ها). [-]

BA اسپانیایی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این برنامه کارشناسی تولید دانش آموزانی که به خوبی در زبان اسپانیایی، ترکیب، و سبک آشنا، با قرار گرفتن در معرض فرهنگ و ادبیات اسپانیایی زبان است. اسپانیایی، یکی از بزرگ "میانجی francas" (زبان کار) در جهان نیز برای غنای آن بیان در واژگان و نکات دقیق وظریف شناخته شده است. نیاز به یک جزئی غنی این برنامه است. [+]

این برنامه کارشناسی تولید دانش آموزانی که به خوبی در زبان اسپانیایی، ترکیب، و سبک آشنا، با قرار گرفتن در معرض فرهنگ و ادبیات اسپانیایی زبان است. اسپانیایی، یکی از بزرگ "میانجی francas" (زبان کار) در جهان نیز برای غنای آن بیان در واژگان و نکات دقیق وظریف شناخته شده است. نیاز به یک جزئی غنی این برنامه است.

چه می توانم با مدرک لیسانس هنر اسپانیایی آیا؟

اگر شما فکر می کنم که یادگیری یک زبان صحبت های حدود 35 میلیون نفر در ایالات متحده - و 400 میلیون در سراسر جهان - به شما یک پا در بازار کار را، حق با شماست. هر روز، جهان بیشتر نزدیک گره تبدیل می شود. بازارهای جهانی، اینترنت، و بهبود در حمل و نقل در حال شتاب گرفتن نرخ ارز فرهنگی و فکری. در این آب و هوا بین المللی، مهارت های زبان دوم خواهد درب در بسیاری از مشاغل را باز کنید.... [-]


BA در امور بین المللی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

درجه کارشناسی در امور بین الملل ارائه یک دیدگاه جهانی از سیاست های عمومی بین المللی و دولت های در محل کار در سراسر جهان. در عمق و ترم به موقع خواهد ارتباطات، هم افزایی، و درگیری بین کشورها، جنبشهای سیاسی، شرکت های چند ملیتی، و سازمان های غیر دولتی را معرفی نماید. دانش آموزان ممکن است از مناطق جهان مطالعه که بیشتر مورد توجه آنها را همراه با به دست آوردن یک بنیان محکم در سیاست تطبیقی. [+]

درجه کارشناسی در امور بین الملل ارائه یک دیدگاه جهانی از سیاست های عمومی بین المللی و دولت های در محل کار در سراسر جهان. در عمق و ترم به موقع خواهد ارتباطات، هم افزایی، و درگیری بین کشورها، جنبشهای سیاسی، شرکت های چند ملیتی، و سازمان های غیر دولتی را معرفی نماید. دانش آموزان ممکن است از مناطق جهان مطالعه که بیشتر مورد توجه آنها را همراه با به دست آوردن یک بنیان محکم در سیاست تطبیقی.

چه می توانم با مدرک لیسانس هنر در امور بین الملل آیا؟ ... [-]

BA در انسان شناسی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

درجه در مردم شناسی فرصت هایی را برای مطالعه و درک سیستم های اجتماعی، فرهنگی، بیولوژیکی، ماقبل تاریخ، و زبان انسان را فراهم می کند. این برنامه ویژگی های یک رویکرد جامع میان فرهنگی که شامل پژوهش، کار میدانی، و خدمات. دانش آموزان دور از مطالعات خود را با چهار نظر زبان (یا از طریق مهارت CLEP-نشان داده شده). [+]

نقشه تاکید می کند:

باستان شناسی - تاکید فرهنگی و اجتماعی مردم شناسی - تاکید

درجه در مردم شناسی فرصت هایی را برای مطالعه و درک سیستم های اجتماعی، فرهنگی، بیولوژیکی، ماقبل تاریخ، و زبان انسان را فراهم می کند. این برنامه ویژگی های یک رویکرد جامع میان فرهنگی که شامل پژوهش، کار میدانی، و خدمات. دانش آموزان دور از مطالعات خود را با چهار نظر زبان (یا از طریق مهارت CLEP-نشان داده شده).... [-]


BA در تئاتر

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این برنامه کارشناسی چند وجهی گویا پایه گسترده در صحنه سازی بوده، در پشت و در مقابل پرده. این برنامه شامل تاریخ تئاتر، نظریه، نقد، تکنولوژی، طراحی، و دست در تجربه تولید. شرط دانستن زبان می افزاید: یک عنصر فرهنگی و متنوع به طرح. [+]

نقشه تاکید می کند:

طراحی و تکنولوژی - تاکید عملکرد - تاکید مطالعات تئاتر - تاکید

این برنامه کارشناسی چند وجهی گویا پایه گسترده در صحنه سازی بوده، در پشت و در مقابل پرده. این برنامه شامل تاریخ تئاتر، نظریه، نقد، تکنولوژی، طراحی، و دست در تجربه تولید. شرط دانستن زبان می افزاید: یک عنصر فرهنگی و متنوع به طرح.

چه می توانم با مدرک لیسانس هنر در تئاتر انجام دهید؟

اگر شما از یک زندگی که به مدت طولانی در هیجان و کوتاه در بیت کسل کننده خواب، پس از آن تئاتر است که شما خواستار. این که آیا شما امیدوارم که به کار در تئاتر حرفه ای و یا ادامه تحصیل، در برنامه های ما رویاهای خود را در مرکز صحنه قرار داده است.... [-]


BA در تاریخ

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

درجه این کارشناسی دانشجویان فراهم می کند با کدام جنبه از موافقت یا مخالفت با این مشاهدات. این برنامه ارائه می دهد انعطاف پذیری برای دانش آموزان برای سفارشی کردن برنامه خود را از مطالعه بر اساس دوره و یا نوع تاریخ که در آن علاقه مند هستند. یک نیاز زبان افزایش و گسترش می یابد، بر برنامه درسی اصلی. [+]

"تاریخ بشر نتیجه غم انگیز هر یک به دنبال کردن برای خود است، گفت:" نویسنده خولیو کورتاسار. درجه این کارشناسی دانشجویان فراهم می کند با کدام جنبه از موافقت یا مخالفت با این مشاهدات. این برنامه ارائه می دهد انعطاف پذیری برای دانش آموزان برای سفارشی کردن برنامه خود را از مطالعه بر اساس دوره و یا نوع تاریخ که در آن علاقه مند هستند. یک نیاز زبان افزایش و گسترش می یابد، بر برنامه درسی اصلی.

چه می توانم با مدرک لیسانس هنر در تاریخ آیا؟ ... [-]

BA در زبان های مدرن

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه را فراهم می کند مهارت در انتخاب دانش آموز از فرانسه و یا آلمانی. در یک تحقیق در خارج از کشور نیاز تضمین جرندنج و تجربه در میان زبان مادری. [+]

نقشه تاکید می کند:

فرانسه برنامه جهانی میان رشته ای - تاکید فرانسه - تاکید آلمان برنامه جهانی میان رشته ای - تاکید آلمانی - تاکید اسپانیایی برنامه جهانی میان رشته ای - تاکید

این درجه را فراهم می کند مهارت در انتخاب دانش آموز از فرانسه و یا آلمانی. در یک تحقیق در خارج از کشور نیاز تضمین جرندنج و تجربه در میان زبان مادری.

چه می توانم با مدرک لیسانس هنر در زبان های مدرن آیا؟ ... [-]

BA در علوم روانی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

درجه کارشناسی در علوم روانشناختی، به دست آورده به عنوان یک لیسانس هنر، دانش آموزان با فرصت هایی برای مطالعه متمرکز در این علوم رفتاری ناب فراهم می کند و ایجاد مهارت های پژوهشی لازم برای تحقیق علمی در این رشته است. این درجه برای کاری که در بسیاری از مناطق از جمله قانون، سرگرمی، نوشتن، روزنامه نگاری، دولت، آموزش، کسب و کار، و هنرهای مفید بوده است. یک نیاز زبان ایجاد درک بیشتر از راه های که در آن ذهن کار می کند و یاد می گیرد. [+]

درجه کارشناسی در علوم روانشناختی، به دست آورده به عنوان یک لیسانس هنر، دانش آموزان با فرصت هایی برای مطالعه متمرکز در این علوم رفتاری ناب فراهم می کند و ایجاد مهارت های پژوهشی لازم برای تحقیق علمی در این رشته است. این درجه برای کاری که در بسیاری از مناطق از جمله قانون، سرگرمی، نوشتن، روزنامه نگاری، دولت، آموزش، کسب و کار، و هنرهای مفید بوده است. یک نیاز زبان ایجاد درک بیشتر از راه های که در آن ذهن کار می کند و یاد می گیرد.... [-]


BA در فلسفه

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه دانش آموزان با تجارب و تحریکات که تولید فکر، احساس، پرسش، و تعجب می کند. این درجه است که اغلب به عنوان شواهدی از توانایی فکر کردن به شیوه ای منظم دیده می شود و به عنوان سکوی پرشی برای یک تعداد شگفت آور از فرصتهای شغلی در کسب و کار، قانون، آموزش، هنر، و دولت خدمت کرده است. [+]

در سخنان النور روزولت، "فلسفه یکی است بهترین بیان در کلمات نیست. آن است که در انتخاب یکی باعث می شود بیان ... و گزینه های ما را آنها نهایتا به عهده ما است. "این درجه دانش آموزان با تجارب و تحریکات که تولید فکر، احساس، پرسش، و تعجب می کند. این درجه است که اغلب به عنوان شواهدی از توانایی فکر کردن به شیوه ای منظم دیده می شود و به عنوان سکوی پرشی برای یک تعداد شگفت آور از فرصتهای شغلی در کسب و کار، قانون، آموزش، هنر، و دولت خدمت کرده است.... [-]


BA در فلسفه، سیاست و قانون

Campus September 2019 آمریکا Flagstaff

درجه این دانشجویان کارشناسی آماده به بررسی "حقایق" سوابق، و طرح های پیشنهادی از طریق تفکر انتقادی و قرار گرفتن در معرض متفکران بزرگ و پزشکان فراهم می کند. این نیش ترمزی میزند عمده از سه رشته به چالش کشیدن و آنها را روشن با چراغ از تاریخ، منطق، و ریاضی / اقتصاد است. [+]

درجه این دانشجویان کارشناسی آماده به بررسی "حقایق" سوابق، و طرح های پیشنهادی از طریق تفکر انتقادی و قرار گرفتن در معرض متفکران بزرگ و پزشکان فراهم می کند. این نیش ترمزی میزند عمده از سه رشته به چالش کشیدن و آنها را روشن با چراغ از تاریخ، منطق، و ریاضی / اقتصاد است.

چه می توانم با مدرک لیسانس هنر در فلسفه، سیاست و قانون آیا؟

لیسانس در فلسفه، سیاست، و حقوق شما را برای مطالعات پیشرفته منجر به فرصتهای شغلی در قانون و خدمات عمومی را آماده کند. این برنامه را متحد می سازد مطالعه تاریخی و ریاضی نهادهای اقتصادی و سیاسی با تحلیل فلسفی، انعکاس اخلاقی، و دقت منطقی است.... [-]


BA در کار اجتماعی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

عمده کار اجتماعی در NAU یوما شما را با شایستگی هسته مورد نیاز برای کمک به جمعیت مرز تجربه چالش های زندگی قریب به اتفاق مانند فقر، تحت و بیکاری، مسکن عام، بی خانمانی، گرسنگی، و مشکلات مرتبط با PTSD فراهم می کند. مددکاران اجتماعی نزدیک کار خود را با مردم از منظر نقاط قوت، در حالی که همچنین بررسی های فردی در محیط خود است. [+]

عمده کار اجتماعی در NAU یوما شما را با شایستگی هسته مورد نیاز برای کمک به جمعیت مرز تجربه چالش های زندگی قریب به اتفاق مانند فقر، تحت و بیکاری، مسکن عام، بی خانمانی، گرسنگی، و مشکلات مرتبط با PTSD فراهم می کند. مددکاران اجتماعی نزدیک کار خود را با مردم از منظر نقاط قوت، در حالی که همچنین بررسی های فردی در محیط خود است.

چه می توانم با مدرک لیسانس هنر در کار اجتماعی انجام دهد؟

آیا شما در مورد پرشور عدالت اجتماعی و اقتصادی امتداد مرز ایالات متحده مکزیک؟ آیا شما می خواهید یک شغل با ارزش کار کردن با آن جمعیت امتداد مرز ایالات متحده مکزیک که از حقوق خود محروم، آسیب پذیر و تحت ستم؟ است شور و شوق خود برای ارائه خدمات به افراد گوناگون، گروه ها و جوامع. رشته اصلی کار اجتماعی در NAU یوما شما کمک خواهد کرد دستیابی به این اهداف علمی و حرفه ای.... [-]


BBA در مدیریت کسب و کار

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Flagstaff + {تعداد} بیشتر

این برنامه در دسترس است با گزینه تاکید است. همچنین ارائه می دهد فرصت برای دانش آموزان انتقال و برای تحصیل در خارج. [+]

نقشه تاکید می کند:

کارآفرینی و کسب و کار کوچک - تاکید کسب و کار جهانی - تاکید مدیریت منابع انسانی - تاکید لجستیک و مدیریت زنجیره تامین - تاکید مدیریت - تاکید بازاریابی - تاکید

این برنامه در دسترس است با گزینه تاکید است. همچنین ارائه می دهد فرصت برای دانش آموزان انتقال و برای تحصیل در خارج.

این برنامه توسط شورای اعتباربخشی برای مدارس کسب و کار و برنامه های (ACBSP) معتبر است.... [-]


Bsba در سیستم های اطلاعات

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه درب باز می شود به بخشی جدایی ناپذیر از هر کسب و کار مدرن است. این بخش شامل طراحی و مدیریت فناوری اطلاعات / سیستم (IT / S) برای کسب و کار است که به دنبال پاسخگویی به چالش های کسب و کار خود و پیشبرد اهداف استراتژیک آن است. هدف این است که به سادگی و پیاده سازی استراتژی IT که منطبق استراتژی کسب و کار و حل مشکلات کسب و کار. علاوه بر سخت افزار و نرم افزار مفاهیم برنامه نویسی اصلی، طرح درجه شامل چگونه به بودجه، تهیه و مدیریت آن / S به عنوان مثال پایگاه داده های کامپیوتر، شبکه، امنیت اطلاعات. تمرکز بر IT فرآیندهای کسب و کار فعال و ایده آل برای کسانی که دوست دارند کار با تکنولوژی در کسب و کار مناسب است. [+]

مدرک خود را درب باز می شود به بخشی جدایی ناپذیر از هر کسب و کار مدرن است. این بخش شامل طراحی و مدیریت فناوری اطلاعات / سیستم (IT / S) برای کسب و کار است که به دنبال پاسخگویی به چالش های کسب و کار خود و پیشبرد اهداف استراتژیک آن است. هدف این است که به سادگی و پیاده سازی استراتژی IT که منطبق استراتژی کسب و کار و حل مشکلات کسب و کار. علاوه بر سخت افزار و نرم افزار مفاهیم برنامه نویسی اصلی، طرح درجه شامل چگونه به بودجه، تهیه و مدیریت آن / S به عنوان مثال پایگاه داده های کامپیوتر، شبکه، امنیت اطلاعات. تمرکز بر IT فرآیندهای کسب و کار فعال و ایده آل برای کسانی که دوست دارند کار با تکنولوژی در کسب و کار مناسب است.... [-]


BSc in Business Economics

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

[+]

مربی مدیر مالی مورد نیاز دانشگاه

برای دریافت مدرک کارشناسی در دانشگاه آریزونای شمالی، شما باید حداقل 120 واحد اعتباری که حداقل شامل یک بزرگ، الزامات مطالعات آزاد و الزامات دانشگاه به شرح زیر را تکمیل کنید.

همه لیبرال مورد نیاز مطالعات، تنوع، نوشتن تاریخ و در سطح، و CAPSTONE دانشگاه آریزونای شمالی است. همه الزامات مورد نیاز برای طرح های علمی خاص خود را (ها). حداقل 30 واحد از دروس بالا تقسیم، که ممکن است شامل کار انتقال. حداقل 30 واحد از دروس گرفته شده از طریق دانشگاه آریزونای شمالی، که حداقل 18 باید دوره فوقانی تقسیم (در سطح 300 یا بالاتر) است. [-]

BSc in Chemistry

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

[+]

نقشه تاکید می کند:

همه لیبرال مورد نیاز مطالعات، تنوع، نوشتن تاریخ و در سطح، و CAPSTONE دانشگاه آریزونای شمالی است. همه الزامات مورد نیاز برای طرح های علمی خاص خود را (ها). حداقل 30 واحد از دروس بالا تقسیم، که ممکن است شامل کار انتقال. حداقل 30 واحد از دروس گرفته شده از طریق دانشگاه آریزونای شمالی، که حداقل 18 باید دوره فوقانی تقسیم (در سطح 300 یا بالاتر) است. به این شرط است اعتبار توسط آزمون، یکپارچهسازی با سیستمعامل اعتباری، دوره انتقال، و غیره آشنا نیست نقطه معدل تجمعی از حداقل 2.0 در همه کار در دانشگاه آریزونا شمالی تلاش. در دسترس پردیس چوب پرچم [-]

BSc in Civil Engineering

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

[+]

همه لیبرال مورد نیاز مطالعات، تنوع، نوشتن تاریخ و در سطح، و CAPSTONE دانشگاه آریزونای شمالی است. همه الزامات مورد نیاز برای طرح های علمی خاص خود را (ها). حداقل 30 واحد از دروس بالا تقسیم، که ممکن است شامل کار انتقال. حداقل 30 واحد از دروس گرفته شده از طریق دانشگاه آریزونای شمالی، که حداقل 18 باید دوره فوقانی تقسیم (در سطح 300 یا بالاتر) است. به این شرط است اعتبار توسط آزمون، یکپارچهسازی با سیستمعامل اعتباری، دوره انتقال، و غیره آشنا نیست نقطه معدل تجمعی از حداقل 2.0 در همه کار در دانشگاه آریزونا شمالی تلاش. در دسترس پردیس چوب پرچم [-]

BSc in Communication Studies

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Flagstaff + {تعداد} بیشتر

[+]

فرصت های شغلی که ممکن است دنبال:

به این شرط است اعتبار توسط آزمون، یکپارچهسازی با سیستمعامل اعتباری، دوره انتقال، و غیره آشنا نیست نقطه معدل تجمعی از حداقل 2.0 در همه کار در دانشگاه آریزونا شمالی تلاش. در دسترس پردیس چوب پرچم گلندل ONLINE [-]

BSc in Construction Management

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

[+]

مدیریت برنامه فروش فنی مورد نیاز دانشگاه

برای دریافت مدرک کارشناسی در دانشگاه آریزونای شمالی، شما باید حداقل 120 واحد اعتباری که حداقل شامل یک بزرگ، الزامات مطالعات آزاد و الزامات دانشگاه به شرح زیر را تکمیل کنید.

همه لیبرال مورد نیاز مطالعات، تنوع، نوشتن تاریخ و در سطح، و CAPSTONE دانشگاه آریزونای شمالی است. همه الزامات مورد نیاز برای طرح های علمی خاص خود را (ها). حداقل 30 واحد از دروس بالا تقسیم، که ممکن است شامل کار انتقال. حداقل 30 واحد از دروس گرفته شده از طریق دانشگاه آریزونای شمالی، که حداقل 18 باید دوره فوقانی تقسیم (در سطح 300 یا بالاتر) است. [-]

BSc in Criminology and Criminal Justice

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Flagstaff + {تعداد} بیشتر

[+]

فرصت های شغلی که ممکن است دنبال:

حمایت قربانی اصلاحات

با آموزش و پرورش علاوه بر این، یکی از این مسیرها ممکن است:

وکیل قاضی دادستان وکیل تسخیری مورد نیاز دانشگاه [-]

BSc in Early Childhood Education

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

[+]

این برنامه توسط شورای ملی اعتباربخشی آموزش و پرورش معلم (NCATE) معتبر است.

هیچ کار بیش از آموزش کودکان کوچک به چالش کشیدن، پاداش، یا مهم است.

فارغ التحصیلان ما یک نرخ عبور 98 درصد در آزمون آریزونا آموزش ارزیابی مهارت. کالج آموزش و پرورش است فناوری پیشرفته، فرهنگی پاسخگو، و دانش آموز متمرکز شده است. شما همچنین می خواهید مقدار زیادی از آموزش در کلاس درس است.

نکته:

فرصت های شغلی که ممکن است دنبال:... [-]


BSC در آموزش متوسطه - تاریخ و علوم اجتماعی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه آماده مربیان آینده به دانش آموزان خود هر دو تراژدی تاریخ و درس آن ارائه می دهد برای آینده آموزش می دهند. این طرح شامل ترم محتوای غنی و همچنین آماده سازی قابل توجهی در آموزش، با استفاده از بهترین شیوه ها و تئوری به کار رود. [+]

"تاریخ ما این است که سرنوشت ما نیست،" نشان می دهد آلن کوهن.

این درجه آماده مربیان آینده به دانش آموزان خود هر دو تراژدی تاریخ و درس آن ارائه می دهد برای آینده آموزش می دهند. این طرح شامل ترم محتوای غنی و همچنین آماده سازی قابل توجهی در آموزش، با استفاده از بهترین شیوه ها و تئوری به کار رود.

این برنامه در سراسر کشور توسط شورای ملی مطالعات اجتماعی شناخته شده است.

این برنامه توسط شورای ملی اعتباربخشی آموزش و پرورش معلم (NCATE) معتبر است.... [-]


BSC در آموزش هنر

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این طرح شما آماده برای یک گواهی آموزش متوسطه، با تایید K-12 در هنر. [+]

این طرح شما آماده برای یک گواهی آموزش متوسطه، با تایید K-12 در هنر. این برنامه توسط شورای ملی اعتباربخشی آموزش و پرورش معلم (NCATE) معتبر است.

چه می توانم با مدرک لیسانس علوم در آموزش و پرورش در آموزش هنر آیا؟

آیا شما یک استعداد برای خلاق و میل به آموزش دیگران به رها کردن هنرمندان درونی خود؟ هیچ کار بیش از آموزش کودکان کوچک به چالش کشیدن، پاداش، یا مهم است. به عنوان یک مربی هنر، شما شکل دادن به شخصیت و آینده هر کودک در کلاس درس خود را کمک کند.... [-]


BSC در آموزش و پرورش ابتدایی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه را فراهم می کند معلمان آینده با ابزار برای تحریک دانش آموزان خود را برای یادگیری و به سوال. این طرح شامل پایه در روش های تدریس و بهترین شیوه، و همچنین درک درستی از مسائل و چالش های مدارس امروز و فردا باشد. [+]

"آموزش خوب بیشتر دادن سوالات درست از یک دادن پاسخ درست است، گفت:" یوزف آلبرس، طراح و مربی است. این درجه را فراهم می کند معلمان آینده با ابزار برای تحریک دانش آموزان خود را برای یادگیری و به سوال. این طرح شامل پایه در روش های تدریس و بهترین شیوه، و همچنین درک درستی از مسائل و چالش های مدارس امروز و فردا باشد.

این برنامه در سراسر کشور توسط اعتبار علمی موسسه ارزیابی، شرکت به رسمیت شناخته شده... [-]


BSC در آموزش و پرورش در آموزش متوسطه - آلمانی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه آماده مربیان آینده برای آموزش زبان آلمانی و سبک، افزایش توسط قرار گرفتن در معرض به تمدن و ادبیات آلمانی. دانش آموزان همچنین آشنا در نظریه های یادگیری زبان و بهترین شیوه برای آموزش زبان است. [+]

این درجه آماده مربیان آینده برای آموزش زبان آلمانی و سبک، افزایش توسط قرار گرفتن در معرض به تمدن و ادبیات آلمانی. دانش آموزان همچنین آشنا در نظریه های یادگیری زبان و بهترین شیوه برای آموزش زبان است.

این برنامه در سراسر کشور توسط شورای آمریکایی در آموزش زبان های خارجی شناخته شده است.

این برنامه توسط شورای ملی اعتباربخشی آموزش و پرورش معلم (NCATE) معتبر است.

آلمانی - چه می توانم با مدرک لیسانس علوم در آموزش و پرورش در آموزش و پرورش متوسطه آیا؟ ... [-]

BSC در آموزش و پرورش در آموزش متوسطه - ریاضیات

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه آماده مربیان مدرسه راهنمایی و بالا در آینده به دانش آموزان خود را هر دو ابزار و پتانسیل از ریاضیات در جامعه اطلاعات محور است. این طرح شامل ترم محتوای غنی و همچنین آماده سازی قابل توجهی در آموزش از طریق برنامه های صدور گواهینامه علم NAUTeach و معلم ریاضیات بسیار تحسین شده، با استفاده از بهترین شیوه ها و تئوری به کار رود. [+]

این درجه آماده مربیان مدرسه راهنمایی و بالا در آینده به دانش آموزان خود را هر دو ابزار و پتانسیل از ریاضیات در جامعه اطلاعات محور است. این طرح شامل ترم محتوای غنی و همچنین آماده سازی قابل توجهی در آموزش از طریق برنامه های صدور گواهینامه علم NAUTeach و معلم ریاضیات بسیار تحسین شده، با استفاده از بهترین شیوه ها و تئوری به کار رود.

این برنامه در سراسر کشور توسط شورای ملی معلمان ریاضی شناخته شده است.... [-]


BSC در آموزش و پرورش در آموزش متوسطه - زیست شناسی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

دانش آموزانی که مایل به آموزش متوسط ​​یا بالا زیست شناسی مدرسه در مدارس متوسطه (07/12) این درجه ضروری را پیدا خواهد کرد. بصورتی پایدار و محکم در زیست شناسی از طریق برنامه صدور گواهینامه علم و معلم ریاضیات NAUTeach بسیار تحسین دارد، با کار قابل توجهی در آماده سازی معلم، طرح ایجاد مجرا حرفه ای برای آموزش این موضوع هیجان انگیز است. [+]

دانش آموزانی که مایل به آموزش متوسط ​​یا بالا زیست شناسی مدرسه در مدارس متوسطه (07/12) این درجه ضروری را پیدا خواهد کرد. بصورتی پایدار و محکم در زیست شناسی از طریق برنامه صدور گواهینامه علم و معلم ریاضیات NAUTeach بسیار تحسین دارد، با کار قابل توجهی در آماده سازی معلم، طرح ایجاد مجرا حرفه ای برای آموزش این موضوع هیجان انگیز است.

این برنامه در سراسر کشور توسط انجمن ملی معلمان علوم شناخته شده است.... [-]


BSC در آموزش و پرورش در آموزش متوسطه - شیمی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه آماده شما را به آموزش متوسط ​​یا بالا شیمی مدرسه (کلاس 7-12). این است که به طور جدی در محتوای مواد شیمیایی از طریق علم و ریاضیات NAUTeach برنامه صدور گواهینامه معلم بسیار تحسین دارد، با کار قابل توجهی در آماده سازی معلم. این طرح به شما امکان تدریس این موضوع مربوطه، هیجان انگیز، و به طور فزاینده عرضه در بازار آماده کند. [+]

این درجه آماده شما را به آموزش متوسط ​​یا بالا شیمی مدرسه (کلاس 7-12). این است که به طور جدی در محتوای مواد شیمیایی از طریق علم و ریاضیات NAUTeach برنامه صدور گواهینامه معلم بسیار تحسین دارد، با کار قابل توجهی در آماده سازی معلم. این طرح به شما امکان تدریس این موضوع مربوطه، هیجان انگیز، و به طور فزاینده عرضه در بازار آماده کند.

این برنامه در سراسر کشور توسط انجمن ملی معلمان علوم شناخته شده است.... [-]


BSC در آموزش و پرورش در آموزش متوسطه - علم به طور کلی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه است برای کسانی که علاقه مند به تدریس علم به طور کلی در مدرسه یا دبیرستان طراحی شده است. این برنامه یک پس زمینه جامد در علوم عمومی از جمله شیمی، زمین شناسی، فیزیک، نجوم، زیست شناسی، جغرافیا، و علوم فیزیکی فراهم می کند. [+]

این درجه است برای کسانی که علاقه مند به تدریس علم به طور کلی در مدرسه یا دبیرستان طراحی شده است. این برنامه یک پس زمینه جامد در علوم عمومی از جمله شیمی، زمین شناسی، فیزیک، نجوم، زیست شناسی، جغرافیا، و علوم فیزیکی فراهم می کند.

این برنامه در سراسر کشور توسط انجمن ملی معلمان علوم شناخته شده است.

این برنامه توسط شورای ملی اعتباربخشی آموزش و پرورش معلم (NCATE) معتبر است.

علم عمومی - چه می توانم با مدرک لیسانس علوم در آموزش و پرورش در آموزش و پرورش متوسطه آیا؟ ... [-]

BSC در آموزش و پرورش در آموزش متوسطه - علوم زمین

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه بصورتی پایدار و محکم به دلایل معلمان آینده و متخصصان برنامه درسی در علوم زمین از جمله فیزیکی و زمین شناسی کاربردی، اقیانوس شناسی، سیاره ها، روش درست، و غیره دانش آموزان همچنین زیست شناسی، شیمی، فیزیک، ریاضی، و فلسفه های علم برای یک برنامه خوب گرد اکتشاف. [+]

این درجه بصورتی پایدار و محکم به دلایل معلمان آینده و متخصصان برنامه درسی در علوم زمین از جمله فیزیکی و زمین شناسی کاربردی، اقیانوس شناسی، سیاره ها، روش درست، و غیره دانش آموزان همچنین زیست شناسی، شیمی، فیزیک، ریاضی، و فلسفه های علم برای یک برنامه خوب گرد اکتشاف.

این برنامه در سراسر کشور توسط انجمن ملی معلمان علوم شناخته شده است.

این برنامه توسط شورای ملی اعتباربخشی آموزش و پرورش معلم (NCATE) معتبر است.... [-]


BSC در آموزش و پرورش در آموزش متوسطه - فیزیک

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه است برای دانش آموزان آموزش و پرورش متوسطه که تاکید / آموزش اولیه منطقه فیزیک است در نظر گرفته شده. این طرح دانشگاهی نیز به شما آماده برای به دست آوردن گواهینامه های اضافی در ریاضیات و یا مواد شیمیایی. این طرح ملاقات و یا بیش بدون کودک-چپ-پشت "مجرب" استانداردهای ملی و دولت است. این طرح شما می دهد ابزار برای باز کردن ذهن دانش آموزان دبیرستانی به شگفتی های جهان از طریق چشم عملی فیزیک دیده می شود. [+]

این درجه است برای دانش آموزان آموزش و پرورش متوسطه که تاکید / آموزش اولیه منطقه فیزیک است در نظر گرفته شده. این طرح دانشگاهی نیز به شما آماده برای به دست آوردن گواهینامه های اضافی در ریاضیات و یا مواد شیمیایی. این طرح ملاقات و یا بیش بدون کودک-چپ-پشت "مجرب" استانداردهای ملی و دولت است. این طرح شما می دهد ابزار برای باز کردن ذهن دانش آموزان دبیرستانی به شگفتی های جهان از طریق چشم عملی فیزیک دیده می شود.... [-]


BSC در آموزش و پرورش در آموزش و پرورش ویژه و ابتدایی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این برنامه کارشناسی دانشجویان آماده برای تبدیل شدن به معلمان گواهی از کودکان و جوانان که دارای معلولیت، و همچنین کسانی که نمی. جفت برنامه یک پس زمینه قوی در آموزش ابتدایی (آموزش ریاضی، علوم، مطالعات اجتماعی، خواندن، و غیره) را با یک ترم غنی در آموزش و پرورش خاص است. [+]

این برنامه کارشناسی دانشجویان آماده برای تبدیل شدن به معلمان گواهی از کودکان و جوانان که دارای معلولیت، و همچنین کسانی که نمی. جفت برنامه یک پس زمینه قوی در آموزش ابتدایی (آموزش ریاضی، علوم، مطالعات اجتماعی، خواندن، و غیره) را با یک ترم غنی در آموزش و پرورش خاص است. practicums آموزش و میدانی را تجربه مستقیم در کلاس های درس در طول برنامه.

این برنامه در سراسر کشور توسط شورای کودکان استثنایی شناخته شده است. ... [-]


BSC در ارتباطات استراتژیک

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این مدرک لیسانس علوم در ارتباطات استراتژیک ارائه می دهد هسته ای قوی از تبلیغات، روابط عمومی، و دوره های ارتباطی، به تعامل با دانش آموزان در محیط های مختلف ارتباطات حرفه ای است. دانش آموزان ممکن است دنبال یکی از سه تاکید اجازه می دهد تا تسلط مهارت عمیق تر در تبلیغات، بازاریابی، روابط عمومی و. [+]

نقشه تاکید می کند:

تبلیغات - تاکید تجارت - تاکید روابط عمومی - تاکید

این مدرک لیسانس علوم در ارتباطات استراتژیک ارائه می دهد هسته ای قوی از تبلیغات، روابط عمومی، و دوره های ارتباطی، به تعامل با دانش آموزان در محیط های مختلف ارتباطات حرفه ای است. دانش آموزان ممکن است دنبال یکی از سه تاکید اجازه می دهد تا تسلط مهارت عمیق تر در تبلیغات، بازاریابی، روابط عمومی و.

چه می توانم با مدرک لیسانس علوم در ارتباطات استراتژیک آیا؟ ... [-]

BSC در امور مالی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

تقریبا هر کسب و کار نیاز به کسی که با دانش تخصصی مالی. این درجه پس زمینه نظری و ابزار کمی برای تجزیه و تحلیل مالی، برنامه ریزی استراتژیک، بودجه بندی سرمایه، مدیریت سرمایه در گردش، منابع سرمایه، ارزیابی خطر، و ارزیابی اوراق بهادار، دارایی ها، و شرکت های فراهم می کند. این درجه نیز آموزش در فن آوری های پیشرفته کامپیوتر، اکتساب داده ها، و مدل سازی گسترده فراهم می کند. [+]

تقریبا هر کسب و کار نیاز به کسی که با دانش تخصصی مالی. این درجه پس زمینه نظری و ابزار کمی برای تجزیه و تحلیل مالی، برنامه ریزی استراتژیک، بودجه بندی سرمایه، مدیریت سرمایه در گردش، منابع سرمایه، ارزیابی خطر، و ارزیابی اوراق بهادار، دارایی ها، و شرکت های فراهم می کند. این درجه نیز آموزش در فن آوری های پیشرفته کامپیوتر، اکتساب داده ها، و مدل سازی گسترده فراهم می کند.

این برنامه توسط انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار (AACSB) معتبر است.... [-]


BSC در بازاریابی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

ما به این درجه برای آن دسته از دانشجویان که متمرکز بر مشتری طراحی شده است. دانش آموزان دوره مربوط به خواسته های مشتری، رضایت مشتری و فرآیندهای مشتری کامل است. دانش آموزان در توزیع و تحقیقاتی و همچنین ارتباطات و فروش تمرکز می کنند. [+]

ما به این درجه برای آن دسته از دانشجویان که متمرکز بر مشتری طراحی شده است. دانش آموزان دوره مربوط به خواسته های مشتری، رضایت مشتری و فرآیندهای مشتری کامل است. دانش آموزان در توزیع و تحقیقاتی و همچنین ارتباطات و فروش تمرکز می کنند.

چه می توانم با مدرک لیسانس علوم در مدیریت کسب و کار در بازاریابی آیا؟

چگونه می توانیم مشتریان که از وب سایت ما به خرید می کنید؟ چه کسی می تواند یک سخنگوی بزرگ برای نام تجاری؛ باید آن را یک ورزشکار موفق، شهرت خوبی شناخته شده است، دکتر و یا یک مشتری گذشته؟ چه اطلاعاتی را که ما نیاز به جمع آوری از مشتریان به ارزیابی رضایت آنها کالاها و خدمات ما؟ چه داده خرید مشتری را نشان می دهد؟ چه تغییراتی می تواند ما را در محیط خدمت فرودگاه، بانک، مرکز تناسب اندام و یا باغ وحش به منظور بهبود تجربه مشتری را؟ چگونه می توانیم جذب داوطلبان و اهداکنندگان برای حمایت از ما غیر انتفاعی؟ چگونه می توانیم انگیزه تیم فروش ما و توسعه روابط بلند مدت با مشتریان خود؟ اگر این نوع از مشکلات شما می خواهم عشق را حل کند، پس از آن یک درجه بازاریابی در NAU ممکن است فقط برای شما مناسب!... [-]


BSC در تئاتر

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این برنامه کارشناسی چند وجهی گویا پایه گسترده در صحنه سازی بوده، در پشت و در مقابل پرده. این برنامه شامل تاریخ تئاتر، نظریه، نقد، تکنولوژی، طراحی، و دست در تجربه تولید. [+]

نقشه تاکید می کند:

طراحی و تکنولوژی - تاکید عملکرد - تاکید مطالعات تئاتر - تاکید

این برنامه کارشناسی چند وجهی گویا پایه گسترده در صحنه سازی بوده، در پشت و در مقابل پرده. این برنامه شامل تاریخ تئاتر، نظریه، نقد، تکنولوژی، طراحی، و دست در تجربه تولید.

چه می توانم با مدرک لیسانس علوم در تئاتر انجام دهید؟

اگر شما از یک زندگی که به مدت طولانی در هیجان و کوتاه در بیت کسل کننده خواب، پس از آن تئاتر است که شما خواستار. این که آیا شما امیدوارم که به کار در تئاتر حرفه ای و یا ادامه تحصیل، در برنامه های ما رویاهای خود را در مرکز صحنه قرار داده است.... [-]


BSC در تاریخ

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

درجه این کارشناسی دانشجویان فراهم می کند با کدام جنبه از موافقت یا مخالفت با این مشاهدات. این برنامه ارائه می دهد انعطاف پذیری برای دانش آموزان برای سفارشی کردن برنامه خود را از مطالعه بر اساس دوره و یا نوع تاریخ که در آن علاقه مند هستند. [+]

"تاریخ بشر نتیجه غم انگیز هر یک به دنبال کردن برای خود است، گفت:" نویسنده خولیو کورتاسار فلورنسیو. درجه این کارشناسی دانشجویان فراهم می کند با کدام جنبه از موافقت یا مخالفت با این مشاهدات. این برنامه ارائه می دهد انعطاف پذیری برای دانش آموزان برای سفارشی کردن برنامه خود را از مطالعه بر اساس دوره و یا نوع تاریخ که در آن علاقه مند هستند.

چه می توانم با مدرک لیسانس علوم در تاریخ آیا؟

تاریخچه بیش از نام و تاریخ است. این مطالعه از تجربه انسانی در تمام جنبه های آن، نه فقط آنچه اتفاق افتاده است، اما چگونه و چرا است. اگر شما کنجکاو در مورد چرایی پشت حوادث نقطه عطفی مانند سقوط کمونیسم و ​​یا نیل آرمسترانگ قدم به ماه، و سپس برنامه تاریخ ما به شما علاقه. یادگیری به تفکر انتقادی، توسعه مهارت های پژوهشی و برقراری ارتباط موثر تر است. مشخصات درک خود را از گذشته انسان رفتار، حال، و آینده. تجربه برنامه چند رشته ما می شود و توسط صداهایی از گروه های مختلف آگاه است. شما یک پایه و اساس برای فرصتهای شغلی در تنظیمات مانند کتابخانه ها، موزه ها، و شرکت های دیگر فرهنگی ساخت و یا آماده شدن برای تحصیلات دانشگاهی بیشتر است. طیف گسترده ای از دوره های تاریخ به بررسی در سراسر قاره، با بورس تحصیلی سنتی و تمرکز معاصر در نژاد، جنسیت، قومیت و تاریخ محیط زیست.... [-]


BSC در جامعه شناسی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

مدرک کارشناسی در رشته جامعه شناسی شما فراهم می کند با انعطاف پذیری به تمرکز بر روی مناطق خاصی از علاقه، و کارآموزی موجود برای اضافه کردن به منافع خود را در انواع مختلف از تنظیمات هستند. [+]

جامعه شناسی به یک برنامه تحصیلی در سنت لیبرال هنر است که بر توسعه مهارت های ضروری (مانند نوشتن، ارتباطات، تجزیه و تحلیل، و پژوهش) در زمینه مطالعه عمیق از رفتار اجتماعی انسان و پویایی جوامع بشری است. مدرک کارشناسی در رشته جامعه شناسی شما فراهم می کند با انعطاف پذیری به تمرکز بر روی مناطق خاصی از علاقه، و کارآموزی موجود برای اضافه کردن به منافع خود را در انواع مختلف از تنظیمات هستند.

چه می توانم با مدرک لیسانس علوم در جامعه شناسی؟ ... [-]

BSC در جنگل

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

برنامه ما کمک می کند تا شما را تبدیل به خوبی شرایط را تا به تأثیر که تصمیمات و شیوه های مدیریت در همه منابع، از جمله چوب، حیات وحش، دامنه، آبی، تفریحی و منظره زیبایی دارند. [+]

برای بیش از چهار دهه، دانشگاه آریزونا شمالی بوده است توسعه و پالایش عمده مدیریت جنگل متمایز طراحی شده برای القای شما آگاهی از پیچیدگی ذاتی در مدیریت wildland معاصر و برای کمک به شما به عنوان یک شهروند درگیر به عنوان یک مدیر حرفه ای زمین توسعه و همچنین . برنامه ما کمک می کند تا شما را تبدیل به خوبی شرایط را تا به تأثیر که تصمیمات و شیوه های مدیریت در همه منابع، از جمله چوب، حیات وحش، دامنه، آبی، تفریحی و منظره زیبایی دارند.... [-]


BSC در حسابداری

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این مدرک کارشناسی یک پایه محکم برای دانش آموزان برنامه ریزی به دنبال انواع مشاغل حسابداری در صنعت، دولت، و یا حسابداری عمومی فراهم می کند. دانش آموزان تکمیل این طرح دانشگاهی ممکن است برای رقابت برنامه MBA-ACC، یکی از چندین راه برای یک دانش آموز برای تکمیل 150 واحد مورد نیاز برای آزمون CPA اعمال می شود. [+]

این مدرک کارشناسی یک پایه محکم برای دانش آموزان برنامه ریزی به دنبال انواع مشاغل حسابداری در صنعت، دولت، و یا حسابداری عمومی فراهم می کند. دانش آموزان تکمیل این طرح دانشگاهی ممکن است برای رقابت برنامه MBA-ACC، یکی از چندین راه برای یک دانش آموز برای تکمیل 150 واحد مورد نیاز برای آزمون CPA اعمال می شود.

این برنامه توسط انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار (AACSB) معتبر است.

چه می توانم با مدرک لیسانس علوم در حسابداری آیا؟ ... [-]

BSC در رسانه های خلاق و فیلم

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

لیسانس در رشته علوم در رسانه های خلاق و فیلم فرصت ها برای دانش آموزان برای ایجاد خانه تولید و پروژه های فیلم، از جمله فیلمنامه، و همچنین درگیر شدن در تحلیل انتقادی از انواع رسانه ها ارائه شده است. [+]

نقشه تاکید می کند:

مستند - تاکید فیلمسازی - تاکید مطالعات رسانه - تاکید

لیسانس در رشته علوم در رسانه های خلاق و فیلم فرصت ها برای دانش آموزان برای ایجاد خانه تولید و پروژه های فیلم، از جمله فیلمنامه، و همچنین درگیر شدن در تحلیل انتقادی از انواع رسانه ها ارائه شده است.

چه می توانم با مدرک لیسانس علوم در رسانه های خلاق و فیلم آیا؟

در قلب از CMF عمده داستان سرایی است. چه از طریق فیلمنامه نویسی و یا تولید، شما را بررسی خواهد کرد و به کار بردن سنت های سینما به داستان های تصویری و صوتی خود را با پروژه های مستند، شورت روایت داستان، و کار های تجاری و تبلیغاتی مبتنی بر مشتری است. از طریق کلاس های تولید، شما همچنین می خواهید فراهم شود مهارت ها و پایه و اساس را وارد کنید انواع صنایع رسانه ها و یا شروع به کسب و کار خود خانه تولید خود را.... [-]


BSC در رشته مهندسی مکانیک

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه تولید متفکران و طراحان که با کنترل از اصول حرکت، انرژی، و به اجبار از راه حل های مکانیکی می باشد. این برنامه بر مکانیک جامدات، ترمودینامیک، علوم مایع، و سیستم های انرژی است. یک هسته جامد مهندسی دیگر، ریاضی، و علوم کامپیوتر ترم تضمین فارغ التحصیلان به خوبی گرد. [+]

این درجه تولید متفکران و طراحان که با کنترل از اصول حرکت، انرژی، و به اجبار از راه حل های مکانیکی می باشد. این برنامه بر مکانیک جامدات، ترمودینامیک، علوم مایع، و سیستم های انرژی است. یک هسته جامد مهندسی دیگر، ریاضی، و علوم کامپیوتر ترم تضمین فارغ التحصیلان به خوبی گرد.

این برنامه توسط کمیسیون اعتباربخشی مهندسی ABET، www.abet.org معتبر.

چه می توانم با مدرک لیسانس مهندسی در رشته مهندسی مکانیک انجام دهید؟ ... [-]

BSC در روزنامه نگاری

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه تکامل یافته است به عنوان نیازهای روزنامه نگار مدرن تغییر کرده و افزایش یافته است. این برنامه به دانش آموزان تجارب ضروری حرفه ای، همچنین به عنوان ابزار عملی و فلسفی مانند اخلاق، گزارش، ویرایش، و قانون انتشار. [+]

این درجه تکامل یافته است به عنوان نیازهای روزنامه نگار مدرن تغییر کرده و افزایش یافته است. این برنامه به دانش آموزان تجارب ضروری حرفه ای، همچنین به عنوان ابزار عملی و فلسفی مانند اخلاق، گزارش، ویرایش، و قانون انتشار.

چه می توانم با مدرک لیسانس علوم در روزنامه نگاری در روزنامه نگاری آیا؟

زمانی که شما خواندن و یا تماشای اخبار، آیا شما یک چشم برای دقت، انصاف، داستان سرایی خوب و حرفه ای؟ اگر شما از آن نوع اشخاصی که معتقد است که جهان سزاوار روشن ترین دیدگاه ممکن از اخبار مهم هستید، در رشته jourmalism ممکن است یک جا بزرگ برای شما. فرصت های شغلی در این زمینه به سرعت گام، متنوع و حیاتی به یک دموکراسی سالم هستند.... [-]


BSC در روزنامه نگاری و علوم سیاسی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

روزنامه نگاران مدرن باید یک انتخاب از گزارش سوله به اعم از "اطلاعات-سرگرمی" به ورزش و به امور عمومی را انتخاب نمایید. این درجه تیز دانشجویان برای مشاغل که روشن و گاهی اوقات سوال نقش دولت و سیاست، در تمام سطوح. هسته ارتباطی قوی توسعه مهارت ها در صحبت کردن، نوشتن، و بصری نشان دادن وقایع کنونی است. [+]

روزنامه نگاران مدرن باید یک انتخاب از گزارش سوله به اعم از "اطلاعات-سرگرمی" به ورزش و به امور عمومی را انتخاب نمایید. این درجه تیز دانشجویان برای مشاغل که روشن و گاهی اوقات سوال نقش دولت و سیاست، در تمام سطوح. هسته ارتباطی قوی توسعه مهارت ها در صحبت کردن، نوشتن، و بصری نشان دادن وقایع کنونی است.

چه می توانم با مدرک لیسانس علوم در روزنامه نگاری و علوم سیاسی انجام دهید؟

زمانی که شما خواندن و یا تماشای اخبار، آیا شما یک چشم برای دقت، انصاف، داستان سرایی خوب و حرفه ای؟ اگر شما از آن نوع اشخاصی که معتقد است که جهان سزاوار روشن ترین دیدگاه ممکن از اخبار مهم هستید، شما ممکن است برای روزنامه نگاری را کاهش دهد. فرصت های شغلی در این زمینه به سرعت گام، متنوع و حیاتی به یک دموکراسی سالم هستند. این برنامه روزنامه نگاری و علوم سیاسی می تواند به شما یک حرفه ای در طیف متنوعی از فرصت های شغلی و یا کار فارغ التحصیل آماده کند. ورود به این برنامه به معنای شما کشف چگونه زندگی عمومی ما در سطوح محلی، ملی و بین المللی است. دوره های آموزشی بر استفاده از امکانات و موانع حکومت دموکراتیک تمرکز می کنند.... [-]


BSC در زنان و مطالعات جنسیتی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

درجه کارشناسی در رشته مطالعات زنان و جنسیت دانش آموزان ارائه می دهد یک دوره مطالعه که به بررسی تنوع جنسیتی در سراسر مسابقه قومیت، جنسیت، طبقه، ملیت، و جهان است. دانش آموزان ممکن است از دوره های مختلف که در آن آنها ممکن است در مورد سهم زنان و فمینیسم چند فرهنگی، زیست محیطی، و پس از استعمار فعلی یادگیری را انتخاب کنید. [+]

درجه لیسانس در رشته زنان و مطالعات جنسیتی ارائه می دهد دانش آموزان یک دوره مطالعه که به بررسی تنوع جنسیتی در سراسر مسابقه قومیت، جنسیت، طبقه، ملیت، و جهان است. دانش آموزان ممکن است از دوره های مختلف که در آن آنها ممکن است در مورد سهم زنان و فمینیسم چند فرهنگی، زیست محیطی، و پس از استعمار فعلی یادگیری را انتخاب کنید. مهمتر از همه، دانش آموزان ماهر در ارتباط تئوری تا عمل در تخصص های موضوعی، مانند مطالعات دگرباشی و فراملی فمینیسم است. این آگاهی و عملکرد دانش آموزان برای کار با و برای مردمان گوناگون در حرفه ها و به عنوان مدافعان عدالت اجتماعی آماده می شود.... [-]


BSC در زیست شناسی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه جذب دانش آموزان که توسط طیف زیست شناسی مجذوب، از کوچکترین و یا ساده به بزرگترین و یا پیچیده ترین. دانش آموزان ممکن است تعدادی از مناطق، از جمله گیاهان، حیوانات، تکامل خود، فیزیولوژی، و یا روابط را دنبال کنند. [+]

این درجه جذب دانش آموزان که توسط طیف زیست شناسی مجذوب، از کوچکترین و یا ساده به بزرگترین و یا پیچیده ترین. دانش آموزان ممکن است تعدادی از مناطق، از جمله گیاهان، حیوانات، تکامل خود، فیزیولوژی، و یا روابط را دنبال کنند.

چه می توانم با مدرک لیسانس علوم در زیست شناسی آیا؟

علوم زیستی شامل متعدد رشته برش لبه. هر ارائه می دهد بسیاری از مسیرهای شغلی هیجان انگیز است. آماده شدن برای یک حرفه ای در یکی از ده ها تخصص در زیست شناسی و یا میکروب شناسی، و یا دنبال زمینه رو به رشد علوم ورزشی. شما همچنین می توانید آموزش به آموزش زیست شناسی در مدارس متوسطه و یا اولیه است. شما می توانید برای تحصیلات تکمیلی به دانشکده پزشکی، دندانپزشکی، دامپزشکی و یا آماده سازی، برای پذیرش، و یا برای آموزش های حرفه ای دیگر.... [-]


BSC در طراحی داخلی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه به معرفی دانش آموزان طراحی داخلی به اصطلاحات، بازار، و مسائل حرفه ای از عمل، در حالی که یک برنامه درسی تجربه شده بر هر دو استودیو و کارگاه برای تحریک خلاقیت، تجربه، حل مسئله و نوآوری است. ارزش مهم است خلاقیت، شور، تنوع، تعهد، همکاری، تعالی و بینایی است. [+]

این درجه به معرفی دانش آموزان طراحی داخلی به اصطلاحات، بازار، و مسائل حرفه ای از عمل، در حالی که یک برنامه درسی تجربه شده بر هر دو استودیو و کارگاه برای تحریک خلاقیت، تجربه، حل مسئله و نوآوری است. ارزش مهم است خلاقیت، شور، تنوع، تعهد، همکاری، تعالی و بینایی است.

چه می توانم با مدرک لیسانس علوم طراحی داخلی آیا؟

طراحی داخلی بیش از تزئین است. آن را به یک حرفه ای چند وجهی با محیط کامل است که نه تنها خشنود اما ارتقاء سلامت، ایمنی و رفاه کاربران نهایی تکامل یافته است. دید خلاقانه الهام گرفته و مهارت های طراحی مشارکتی از طریق افزایش درک از فرایند طراحی توسعه یافته است. مهارت های عملی شما نیاز به دیدن روند طراحی را به اتمام تاکید می نماید. شما باید یاد بگیرند به پیش بینی فضاهای بزرگ - و بدانید که چگونه برای ساخت آنها را بیش از حد.... [-]


BSC در علم جغرافیایی و برنامه ریزی جامعه

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

کارشناسی علوم در علوم جغرافیایی و برنامه ریزی انجمن ادغام دانش و نقشه برداری GIS فن آوری جغرافیایی با زمینه حل مسئله برنامه ریزی جامعه و طراحی شهری است. شناخته شده به عنوان Geodesign، این چارچوب آموزشی دانشجویان برای مشاغل آماده در ایجاد جوامع قابل زندگی تر و پایدار، در حالی که کمک به یک دنیای بهتر. [+]

نقشه تاکید می کند:

برنامه ریزی جامعه و توسعه - تاکید علوم مکانی - تاکید

کارشناسی علوم در علوم جغرافیایی و برنامه ریزی انجمن ادغام دانش و نقشه برداری GIS فن آوری جغرافیایی با زمینه حل مسئله برنامه ریزی جامعه و طراحی شهری است. شناخته شده به عنوان Geodesign، این چارچوب آموزشی دانشجویان برای مشاغل آماده در ایجاد جوامع قابل زندگی تر و پایدار، در حالی که کمک به یک دنیای بهتر.

ترم برای این درجه یک بنیان قوی و یک گزینه را به یکی از دو تاکید بر در دسترس را انتخاب کنید فراهم می کند. علوم مکانی درگیر دانش آموزان در مطالعه علم جغرافیایی با دوره مانند سنجش از دور و تجزیه و تحلیل مکانی و برنامه های کاربردی GIS. تاکید برنامه ریزی و توسعه جامعه دانش آموزان به روند صدور مجوز و بررسی برای برنامه ریزی جامعه و مطالعات اثرات زیست محیطی و قانون برنامه ریزی استفاده از زمین و اخلاق معرفی می کند. ... [-]


BSC در علوم روانشناسی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

مدرک لیسانس در علوم روانشناسی، که به عنوان یک لیسانس علوم به دست آورده، دانش آموزان را برای فرصت های تحصیلی متمرکز در این علم رفتاری ذاتی، فراهم می کند و مهارت های تحقیقاتی لازم را برای تحقیق علمی در این رشته فراهم می کند. این درجه برای حرفه های بسیاری در زمینه های مختلف از جمله قانون، سرگرمی، نوشتن، روزنامه نگاری، دولت، آموزش، کسب و کار و هنر اثبات شده است. [+]

مدرک لیسانس در علوم روانشناسی، که به عنوان یک لیسانس علوم به دست آورده، دانش آموزان را برای فرصت های تحصیلی متمرکز در این علم رفتاری ذاتی، فراهم می کند و مهارت های تحقیقاتی لازم را برای تحقیق علمی در این رشته فراهم می کند. این درجه برای کاری که در بسیاری از مناطق از جمله قانون، سرگرمی، نوشتن، روزنامه نگاری، دولت، آموزش، کسب و کار، و هنرهای مفید بوده است.

چه می توانم با مدرک لیسانس علوم در علوم روانشناسی آیا؟ ... [-]

BSC در علوم سیاسی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

مدرک کارشناسی در رشته علوم سیاسی دانش آموزان فراهم می کند با فرصت به مطالعه نظریه، اصول و عمل دولت و سیاست در سطوح محلی، ملی و بین المللی است. ترم درگیر دانش آموزان در دروس علوم politicial متنوع است که اجازه می دهد تا اکتشاف در زمینه های مورد علاقه به دانش آموز. مربیان دانشکده ارائه پشتیبانی دانشگاهی و راهنمایی، آماده هر دانش آموز برای یک مسیر شغلی معنی دار است. [+]

مدرک کارشناسی در رشته علوم سیاسی دانش آموزان فراهم می کند با فرصت به مطالعه نظریه، اصول و عمل دولت و سیاست در سطوح محلی، ملی و بین المللی است. ترم درگیر دانش آموزان در دروس علوم politicial متنوع است که اجازه می دهد تا اکتشاف در زمینه های مورد علاقه به دانش آموز. مربیان دانشکده ارائه پشتیبانی دانشگاهی و راهنمایی، آماده هر دانش آموز برای یک مسیر شغلی معنی دار است.

چه می توانم با مدرک لیسانس در رشته علوم سیاسی؟ ... [-]

BSC در علوم محیطی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه دانش آموزان را تشویق به کشف چهره های بسیاری از علوم زیست محیطی، از جمله اجزای موجودات زنده و غیر زنده است. دانش آموزان یک پایه به طور کلی در علوم ضروری دریافت، با گزینه های به غور در پویایی انسان از محیط زیست، از جمله سیاست و مدیریت است. [+]

نقشه تاکید می کند:

زمین شناسی کاربردی - تاکید ریاضی کاربردی - تاکید دولت و سیاست - تاکید زیست شناسی - تاکید شیمی - تاکید ارتباطات محیط زیست - تاکید مدیریت زیست محیطی - تاکید

لطفا توجه داشته باشید که نه همه تاکیدات آنلاین در دسترس هستند. با مشاور خود را برای اطلاعات بیشتر را بررسی کنید.

این درجه دانش آموزان را تشویق به کشف چهره های بسیاری از علوم زیست محیطی، از جمله اجزای موجودات زنده و غیر زنده است. دانش آموزان یک پایه به طور کلی در علوم ضروری دریافت، با گزینه های به غور در پویایی انسان از محیط زیست، از جمله سیاست و مدیریت است.... [-]


BSC در علوم ورزشی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه از دانش آموزان برای بازار کار در زمینه هایی مانند فیزیولوژی ورزش بالینی و همچنین برای ورود به برنامه های تحصیلات تکمیلی در علوم ورزش و یا برنامه های حرفه ای در حرفه های بهداشتی آماده. [+]

این درجه از دانش آموزان برای بازار کار در زمینه هایی مانند فیزیولوژی ورزش بالینی و همچنین برای ورود به برنامه های تحصیلات تکمیلی در علوم ورزش و یا برنامه های حرفه ای در حرفه های بهداشتی آماده.

چه می توانم با مدرک لیسانس در رشته علوم ورزش آیا؟

علوم زیستی شامل متعدد رشته برش لبه. هر ارائه می دهد بسیاری از مسیرهای شغلی هیجان انگیز است. یکی از هیجان انگیز ترین زمینه رو به رشد علم ورزش است. با مطالعه علوم ورزشی در دانشگاه شمالی آریزونا، شما می توانید برای یک حرفه ای در فیزیولوژی ورزش بالینی در زمینه هایی مانند پزشکی، فیزیوتراپی، کار درمانی آماده، مشغول به کار در زمینه هایی از قبیل قلب و بازتوانی ریوی، یا برای ورود فارغ التحصیل یا مدرسه حرفه ای، دستیار پزشک، و یا دیگر زمینه های مراقبت های بهداشتی. شما مقدار زیادی از توجه شخصی از اعضای هیئت علمی در کلاس درس را دریافت، در آزمایشگاه های تحقیقاتی، و در زیست شناسی ما مرکز تامل. فرصت های پژوهش در مقطع کارشناسی متعدد شامل شما را در فرایند و کاربرد علم است. و شما می توانید استفاده از محل ما در فلات کلرادو، ارائه می دهد که کیفیت بالا از زندگی با بسیاری از مقصدهای عالی برای پروژه های درست و تفریح ​​است.... [-]


BSC در علوم کامپیوتر کاربردی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این برنامه ارائه می دهد دانش آموزان فرصت برای کشف موضوعاتی مانند: داده کاوی (از طریق مرکز داده بینش)، الگوریتم موازی، سیستم های توزیع شده، هوش مصنوعی، منطق فازی، شبکه های عصبی، برنامه نویسی تکاملی، سیستم و مدل سازی واکنش و همچنین بنیاد کار در زبان های برنامه نویسی، مهندسی نرم افزار، مشترک محیط مجازی، و رابط کاربر. [+]

این برنامه ارائه می دهد دانش آموزان فرصت برای کشف موضوعاتی مانند: داده کاوی (از طریق مرکز داده بینش)، الگوریتم موازی، سیستم های توزیع شده، هوش مصنوعی، منطق فازی، شبکه های عصبی، برنامه نویسی تکاملی، سیستم و مدل سازی واکنش و همچنین بنیاد کار در زبان های برنامه نویسی، مهندسی نرم افزار، مشترک محیط مجازی، و رابط کاربر.

چه می توانم با مدرک لیسانس علوم کاربردی علوم کامپیوتر آیا؟

تصویر خودتان نورد از نرم افزار دستیابی به موفقیت خود را به گوگل بعدی یا یوتیوب، کار بر روی نسل بعدی موتورهای بازی کامپیوتر، و یا در حال توسعه برنامه های جدید در مایکروسافت، آی بی ام، و یا اینتل. این که آیا شما شروع به کار حق دور و یا دنبال تحصیلات تکمیلی اول، گروه علوم کامپیوتر کمک خواهد کرد ایجاد یک پلت فرم برای رویاهای با تکنولوژی بالا خود را.... [-]


BSC در عکاسی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این کارشناس عکاسی تجربه، آموزش، و نظریه در تکنیک های عکاسی دیجیتال و همچنین این فرصت را برای دانش آموزان به منظور توسعه چشم خلاق خود را فراهم می کند. [+]

نقشه تاکید می کند:

درست عکاسی - تاکید استودیو عکاسی - تاکید

این کارشناس عکاسی تجربه، آموزش، و نظریه در تکنیک های عکاسی دیجیتال و همچنین این فرصت را برای دانش آموزان به منظور توسعه چشم خلاق خود را فراهم می کند. ترم شامل استودیو و محل عکاسی، استفاده از تنظیم تصویر کامپیوتر، کار با نور، و مدیریت گردش کار. علاوه بر این، دوره های ارتباطی هسته ارائه مهارت های ضروری از نوشتن، تفکر انتقادی و ارتباط است. دانش آموزانی که به این درجه را دنبال خواهد کرد فرصت را به شرکت در کار میدانی و مورد نیاز خواهد بود برای تولید یک پروژه ارشد نمونه کارها.... [-]


BSC در فیزیک و نجوم

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه فرصت فراهم می کند برای مطالعه متمرکز و درب باز می شود به سمت درک پیچیده تر از جهان است. این مهم قطعا ارائه می دهد یک دامنه گسترده تر از هر بزرگ دیگر، از انفجار بزرگ به روش انجام کارها، به مرکز اتم. [+]

این درجه فرصت فراهم می کند برای مطالعه متمرکز و درب باز می شود به سمت درک پیچیده تر از جهان است. این مهم قطعا ارائه می دهد یک دامنه گسترده تر از هر بزرگ دیگر، از انفجار بزرگ به روش انجام کارها، به مرکز اتم.

چه می توانم با مدرک لیسانس علوم در فیزیک و نجوم آیا؟

آیا تا به حال در مورد چیزهایی مانند بسیار بزرگ، جهان فکر کرده اید؟ یا بسیار کوچک، مانند داخل یک اتم؟ اگر شما اندیشیدن پرسش های بزرگ، و برای الگوهای نگاه در رفتار طبیعت، پس شاید شما یک متخصص فیزیک نجومی در ساخت است. شما می توانید در دانشگاه آریزونا شمالی پیدا کردن.... [-]


BSC در مدیریت

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

اکثر دانش آموزان کسب و کار هدف را برای یک مدیر و یا دفتر مدیر است، اما موقعیت و نیاز به آماده سازی از طریق یک برنامه چند بعدی از مطالعه. این درجه از ابزار برای تجزیه و تحلیل، برنامه ریزی استراتژیک، حسابداری، بودجه بندی، رهبری، و بیشتر فراهم می کند. [+]

اکثر دانش آموزان کسب و کار هدف را برای یک مدیر و یا دفتر مدیر است، اما موقعیت و نیاز به آماده سازی از طریق یک برنامه چند بعدی از مطالعه. این درجه از ابزار برای تجزیه و تحلیل، برنامه ریزی استراتژیک، حسابداری، بودجه بندی، رهبری، و بیشتر فراهم می کند.

این برنامه توسط انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار (AACSB) معتبر است.

چه می توانم با مدرک لیسانس علوم در مدیریت کسب و کار در مدیریت آیا؟ ... [-]

BSC در مدیریت مهمان نوازی بین المللی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه کامل مناسب برای دانش آموزان که علاقه مند به مهمان نوازی هستند، به خصوص کسانی که یک شور و شوق برای سفر و کار در خارج از کشور است. دانش آموزانی که دنبال این تمرکز درجه در مهمان نوازی و کسب و کار بین المللی، افزایش مهارت های مهارت در زبان خود، تحصیل در خارج به مدت یک ترم و تکمیل کارآموزی حرفه ای در صنعت مهمان نوازی. [+]

این درجه کامل مناسب برای دانش آموزان که علاقه مند به مهمان نوازی هستند، به خصوص کسانی که یک شور و شوق برای سفر و کار در خارج از کشور است. دانش آموزانی که دنبال این تمرکز درجه در مهمان نوازی و کسب و کار بین المللی، افزایش مهارت های مهارت در زبان خود، تحصیل در خارج به مدت یک ترم و تکمیل کارآموزی حرفه ای در صنعت مهمان نوازی.

این درجه است در سراسر کشور توسط شورای هتل، رستوران، و آموزش و پرورش نهادی شناخته شده است.... [-]


BSC در مطالعات بومی اعمال

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه در مطالعات کاربردی بومی به بررسی مسائل مورد توجه مردم بومی هم در آمریکا و در سراسر جهان. دانش آموزان به دلایل برنامه درسی در تاریخ قبیله ای و فرهنگ ها، سیاست های دولتی، توسعه اقتصادی پایدار، کارآفرینی بومی، و شرایط معاصر در سرزمین مادری و رزرو. [+]

این درجه در مطالعات کاربردی بومی به بررسی مسائل مورد توجه مردم بومی هم در آمریکا و در سراسر جهان. دانش آموزان به دلایل برنامه درسی در تاریخ قبیله ای و فرهنگ ها، سیاست های دولتی، توسعه اقتصادی پایدار، کارآفرینی بومی، و شرایط معاصر در سرزمین مادری و رزرو.

بخش مطالعات کاربردی بومی نیز ارائه می دهد چهار خردسال به گسترش دانش آموزان درک از مسائل بومی: کاربردی بومی مطالعات، مطالعات بومیان آمریکا، مطالعات بهداشت بومی و قبیلهای مدیریت عمومی.... [-]


BSC در مطالعات زیست محیطی و پایداری

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

دانشجویانی که علاقمند به محیط زیست و مسائل در اصل آن را پیگیری این درجه لذت ببرید. مباحث مهم مربوط به پایداری، تنوع، و تغییر از طریق برنامه در هم آمیخته [+]

نقشه تاکید می کند:

پایداری جهانی - تاکید جنوب غربی محیط و Biocultural تنوع - تاکید

دانشجویانی که علاقمند به محیط زیست و مسائل در اصل آن را پیگیری این درجه لذت ببرید. مباحث مهم مربوط به پایداری، تنوع، و تغییر از طریق برنامه هم آمیخته است.

چه می توانم با مدرک لیسانس علوم در مطالعات زیست محیطی و توسعه پایدار انجام دهید؟

مسائل مربوط به پایداری، آب و هوا انطباق و کاهش تغییر، عدالت زیست محیطی، تنوع زیستی، و افزایش تقاضا برای مواد غذایی محدود، آب و منابع انرژی حیاتی تر از هر روز. برای درک و بهبود بهتر ما ارتباط با جهان طبیعی، در نظر گرفتن برنامه مطالعات محیط زیست در دانشگاه شمال آریزونا.... [-]


BSC در مهندسی برق

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

[+]

نقشه تاکید می کند:

این برنامه توسط کمیسیون اعتباربخشی مهندسی ABET، www.abet.org معتبر.

فرصت های شغلی که ممکن است دنبال:

با آموزش و پرورش علاوه بر این، یکی از این مسیرها ممکن است:

تحقیق و توسعه مورد نیاز دانشگاه

برای دریافت مدرک کارشناسی در دانشگاه آریزونای شمالی، شما باید حداقل 120 واحد اعتباری که حداقل شامل یک بزرگ، الزامات مطالعات آزاد و الزامات دانشگاه به شرح زیر را تکمیل کنید.... [-]


BSC در مهندسی محیط زیست

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این برنامه فراهم می کند یک بنیان قوی در اصول مهندسی و طراحی و اعمال بیولوژیکی، شیمیایی و فیزیکی محتوای مشکلات فنی در مهندسی آب و فاضلاب، کیفیت هوا و کنترل آلودگی، مدیریت مواد زائد و بهداشت عمومی. [+]

این برنامه فراهم می کند یک بنیان قوی در اصول مهندسی و طراحی و اعمال بیولوژیکی، شیمیایی و فیزیکی محتوای مشکلات فنی در مهندسی آب و فاضلاب، کیفیت هوا و کنترل آلودگی، مدیریت مواد زائد و بهداشت عمومی. دانشجویان فارغ التحصیل از این برنامه می توانید راه حل برای مشکلات پیچیده زیست محیطی طراحی و آماده برای تبدیل شدن به مهندسان حرفه ای ثبت نام و متخصص در مهندسی محیط زیست در حرفه آینده خود است.

... [-]

BSC در میکروبیولوژی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه اجازه می دهد تا دانش آموزان به پیوستن کسانی که جهان از باکتری ها، ویروس ها، میتوکندری، نورون ها، و مواد ژنتیکی را کشف کند. هسته ای قوی از زیست شناسی و شیمی رولپلاک این برنامه، که ارائه می دهد انعطاف پذیری از طریق انتخاب سخاوتمندانه از دروس انتخابی تایید شده است. [+]

از زمانی که وان لیوونهوک "cavorting beasties اندکی" از طریق ساده میکروسکوپ 1670s به سبک او دیده می شود شرح داده شده، دانشمندان با اشکال کوچک زندگی مجذوب شده است. این درجه اجازه می دهد تا دانش آموزان به پیوستن کسانی که جهان از باکتری ها، ویروس ها، میتوکندری، نورون ها، و مواد ژنتیکی را کشف کند. هسته ای قوی از زیست شناسی و شیمی رولپلاک این برنامه، که ارائه می دهد انعطاف پذیری از طریق انتخاب سخاوتمندانه از دروس انتخابی تایید شده است.... [-]


BSC در نجوم

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

برنامه ما در اختر فیزیک و علوم سیاره ای، تمرکز دارد. شما را تشویق خواهد به طور مستقل فکر می کنم و برای پیوستن به در پروژه های تحقیقاتی دانشکده. [+]

به گفته ناسا کالپانا چاولا، "هنگامی که شما در ستاره ها و کهکشان نگاه کنید، شما احساس می کنید که شما فقط از هر قطعه خاص از زمین نیست، اما از منظومه شمسی است."

چه می توانم با مدرک لیسانس علوم در نجوم آیا؟

آیا بیشتر از دوران کودکی خود را صرف پشت یک تلسکوپ؟ آیا شما یک عادت فکر کردن در مورد چیزهایی که بسیار بزرگ است، مانند جهان؟ اگر شما اندیشیدن پرسش های بزرگ، پس شاید شما یک ستاره شناس در ساخت است. افراط کنجکاوی علمی خود و ایجاد یک مسیر شغلی. علم نجوم با استفاده از قوانین فیزیک را به فاش کردن ماهیت اجرام سماوی. برنامه ما در اختر فیزیک و علوم سیاره ای، تمرکز دارد. شما را تشویق خواهد به طور مستقل فکر می کنم و برای پیوستن به در پروژه های تحقیقاتی دانشکده. شما از نزدیکی ما را به رصدخانه لاول در سطح جهانی و خود تلسکوپ طبقه تحقیقات جدید بیست اینچی دانشگاه بهره مند شوند. اگر شما می خواهید به جستجو برای سیارات خارج از منظومه شمسی، شما راهنمایی شما نیاز در دانشگاه شمالی آریزونا دریافت خواهید کرد. پیدا کردن راه خود را به سوال شما که هنوز نیاموخته اند بپرسید.... [-]


BSC در هتل و رستوران مدیریت

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Flagstaff + {تعداد} بیشتر

این درجه نه تنها دانش آموزان با دانش و مهارت های حرفه ای آماده برای موفقیت در صنعت مهمان نوازی، بلکه فراهم می کند فرصت برای رشد و تجربه در آن صنعت. در طول زمان یک دانش آموز در این برنامه، دانش آموزان در مجموعه ای از دوره های مهمان نوازی از جمله تمرکز، اما به، خدمات مهمان، آماده سازی مواد غذایی، و فروش محدود نمی شود. [+]

این درجه نه تنها دانش آموزان با دانش و مهارت های حرفه ای آماده برای موفقیت در صنعت مهمان نوازی، بلکه فراهم می کند فرصت برای رشد و تجربه در آن صنعت. در طول زمان یک دانش آموز در این برنامه، دانش آموزان در مجموعه ای از دوره های مهمان نوازی از جمله تمرکز، اما به، خدمات مهمان، آماده سازی مواد غذایی، و فروش محدود نمی شود.

این درجه است در سراسر کشور توسط شورای هتل، رستوران، و آموزش و پرورش نهادی شناخته شده است.... [-]


BSC در پارک ها و مدیریت اوقات فراغت

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Flagstaff + {تعداد} بیشتر

از طریق این مدرک لیسانس علوم در پارک ها و مدیریت استراحت، متخصصان منابع تفریحی برای مشاغل گوناگون در زمینه پارک ها و تفریح ​​آماده شده است. برنامه PRM در اندازه کلاس کوچک تمرکز دارد، بالا تعامل دانش آموز به معلم، در محل تجارب درست، و فرصت های یادگیری تجربی. هیئت علمی به گسترش دانش علمی از افراد و سازمان به منظور افزایش کیفیت تجارب اوقات فراغت و مکان اختصاص یافته است. [+]

نقشه تاکید می کند:

جامعه، تجاری و گردشگری - تاکید آموزش و پرورش در فضای باز و رهبری - تاکید پارک حفاظت - تاکید

لطفا توجه داشته باشید که نه همه تاکیدات آنلاین در دسترس هستند. با مشاور خود را برای اطلاعات بیشتر را بررسی کنید.

از طریق این مدرک لیسانس علوم در پارک ها و مدیریت استراحت، متخصصان منابع تفریحی برای مشاغل گوناگون در زمینه پارک ها و تفریح ​​آماده شده است. برنامه PRM در اندازه کلاس کوچک تمرکز دارد، بالا تعامل دانش آموز به معلم، در محل تجارب درست، و فرصت های یادگیری تجربی. هیئت علمی به گسترش دانش علمی از افراد و سازمان به منظور افزایش کیفیت تجارب اوقات فراغت و مکان اختصاص یافته است.... [-]


BSW در کار اجتماعی

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Flagstaff + {تعداد} بیشتر

این برنامه در دانشگاه آریزونای شمالی است در عمل با جمعیت روستایی و بومی جنوب غربی متمرکز شده است؛ فقر، نژادپرستی ساختاری، و ظلم و ستم؛ رهبری در ترویج حقوق بشر و عدالت اجتماعی و اقتصادی؛ و خدمات با جمعیت های آسیب پذیر و محروم. [+]

حرفه کار اجتماعی است که به افزایش رفاه انسان و برای کمک به رفع نیازهای اولیه انسانی همه مردم، با توجه خاص به نیازهای و توانمند سازی مردم که آسیب پذیر، تحت ستم هستند، و در فقر زندگی اختصاص یافته است. هدف از این برنامه این است که آموزش مددکاران اجتماعی عمومی صالح برای عمل با جمعیت های گوناگون و سیستم های اجتماعی چند سطح، در حالی که در حال توسعه مهارت برای تسهیل فرایند تغییر برنامه ریزی شده.... [-]


علوم زیستی و زیست محیطی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

درجه محیط زیست و علوم زیستی شامل متعدد رشته cuting لبه. هر ارائه می دهد بسیاری از مسیرهای شغلی هیجان انگیز است. شما همچنین می توانید آموزش به آموزش زیست شناسی در مدارس متوسطه و یا اولیه است. شما می توانید برای فارغ التحصیل دانشکده پزشکی، دندانپزشکی، دامپزشکی و یا آماده سازی، برای پذیرش، و یا برای آموزش های حرفه ای دیگر. [+]

چه می توانم با مدرک لیسانس علوم در علوم محیط زیست و زیست شناسی آیا؟

درجه محیط زیست و علوم زیستی شامل متعدد رشته cuting لبه. هر ارائه می دهد بسیاری از مسیرهای شغلی هیجان انگیز است. شما همچنین می توانید آموزش به آموزش زیست شناسی در مدارس متوسطه و یا اولیه است. شما می توانید برای فارغ التحصیل دانشکده پزشکی، دندانپزشکی، دامپزشکی و یا آماده سازی، برای پذیرش، و یا برای آموزش های حرفه ای دیگر.

... [-]

لیسانس در مطالعات بومی اعمال

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه در مطالعات کاربردی بومی به بررسی مسائل مورد توجه مردم بومی هم در آمریکا و در سراسر جهان. دانش آموزان به دلایل برنامه درسی در تاریخ قبیله ای و فرهنگ ها، سیاست های دولتی، توسعه اقتصادی پایدار، کارآفرینی بومی، و شرایط معاصر در سرزمین مادری و رزرو. [+]

این درجه در مطالعات کاربردی بومی به بررسی مسائل مورد توجه مردم بومی هم در آمریکا و در سراسر جهان. دانش آموزان به دلایل برنامه درسی در تاریخ قبیله ای و فرهنگ ها، سیاست های دولتی، توسعه اقتصادی پایدار، کارآفرینی بومی، و شرایط معاصر در سرزمین مادری و رزرو.

بخش مطالعات کاربردی بومی نیز ارائه می دهد چهار خردسال به گسترش دانش آموزان درک از مسائل بومی: کاربردی بومی مطالعات، مطالعات بومیان آمریکا، مطالعات بهداشت بومی و قبیلهای مدیریت عمومی.... [-]


لیسانس در مطالعات زیست محیطی و پایداری

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

دانشجویانی که علاقمند به محیط زیست و مسائل در اصل آن را پیگیری این درجه لذت ببرید. مباحث مهم مربوط به پایداری، تنوع، و تغییر از طریق برنامه هم آمیخته است. یک نیاز مهارت در زبان تقویت درک فراتر از دیدگاه انگلیسی زبان است. [+]

نقشه تاکید می کند:

پایداری جهانی - تاکید جنوب غربی محیط و Biocultural تنوع - تاکید

دانشجویانی که علاقمند به محیط زیست و مسائل در اصل آن را پیگیری این درجه لذت ببرید. مباحث مهم مربوط به پایداری، تنوع، و تغییر از طریق برنامه هم آمیخته است. یک نیاز مهارت در زبان تقویت درک فراتر از دیدگاه انگلیسی زبان است.

چه می توانم با مدرک لیسانس هنر در مطالعات زیست محیطی و توسعه پایدار انجام دهید؟ ... [-]

لیسانس زبان انگلیسی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

از طریق این برنامه، ما به دنبال شما برای هر آینده ای که خواستار صلاحیت در ادبیات، زبان، و نوشتن آماده کند. برنامه های ما به شما کمک کند به اهمیت تفکر منطقی تشخیص در بیان موثر است. آنها همچنین کمک به شما برای استفاده از قانع کننده تر و یا خلاق انگلیسی تلاش و قدردانی از حقیقت و کیفیت از ادبیات. [+]

از طریق این برنامه، ما به دنبال شما برای هر آینده ای که خواستار صلاحیت در ادبیات، زبان، و نوشتن آماده کند. برنامه های ما به شما کمک کند به اهمیت تفکر منطقی تشخیص در بیان موثر است. آنها همچنین کمک به شما برای استفاده از قانع کننده تر و یا خلاق انگلیسی تلاش و قدردانی از حقیقت و کیفیت از ادبیات.

با مطالعه ادبیات بار و مردمان مختلف، شما می توانید تخیل تاریخی و فرهنگی خود را توسعه. برنامه های ما همچنین می توانید برای آماده کردن شما برای آموزش زبان انگلیسی در مدارس متوسط ​​و ارشد بالا، دنبال فرصتهای شغلی در شرکت های بزرگ جهان، و رقابت با موفقیت در تحصیلات تکمیلی و مدارس حرفه ای است.... [-]


لیسانس علوم سیاسی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

مدرک کارشناسی در رشته علوم سیاسی دانش آموزان فراهم می کند با فرصت به مطالعه نظریه، اصول و عمل دولت و سیاست در سطوح محلی، ملی و بین المللی است. ترم درگیر دانش آموزان در دروس علوم politicial متنوع است که اجازه می دهد تا اکتشاف در زمینه های مورد علاقه به دانش آموز. مربیان دانشکده ارائه پشتیبانی دانشگاهی و راهنمایی، آماده هر دانش آموز برای یک مسیر شغلی معنی دار است. [+]

مدرک کارشناسی در رشته علوم سیاسی دانش آموزان فراهم می کند با فرصت به مطالعه نظریه، اصول و عمل دولت و سیاست در سطوح محلی، ملی و بین المللی است. ترم درگیر دانش آموزان در دروس علوم politicial متنوع است که اجازه می دهد تا اکتشاف در زمینه های مورد علاقه به دانش آموز. مربیان دانشکده ارائه پشتیبانی دانشگاهی و راهنمایی، آماده هر دانش آموز برای یک مسیر شغلی معنی دار است.

چه می توانم با مدرک لیسانس هنر در رشته علوم سیاسی انجام دهید؟ ... [-]

لیسانس مطالعات دانشگاه در تحصیلات دانشگاهی

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Flagstaff + {تعداد} بیشتر

این برنامه کارشناسی جذب دانش آموزان با چشم انداز منحصر به فرد از چیزی است که آنها می خواهم به دنبال. با کمک یک مشاور، دانشجویان تاریخ و در سطح می تواند دو افراد زیر سن قانونی جفت به ایجاد یک همکاری منحصر به فرد. [+]

این برنامه کارشناسی جذب دانش آموزان با چشم انداز منحصر به فرد از چیزی است که آنها می خواهم به دنبال. با کمک یک مشاور، دانشجویان تاریخ و در سطح می تواند دو افراد زیر سن قانونی جفت به ایجاد یک همکاری منحصر به فرد.

چه می توانم با یک لیسانس مطالعات دانشگاه آیا؟

آیا شما دو نفر مختلف مجذوب اما در هر کدام از آنها را به عمده را نمی خواهیم؟ آیا شما مقدار قابل توجهی از اعتباری به دست آورده در حال حاضر؟ آیا می دانید چه آینده شغلی شما خواهد بود و خواهان تحصیل متناسب با نیازهای خاص خود را؟ اگر شما 60 واحد یا بیشتر کسب کرده ترم در سطح کالج و به دست آوردن توصیه یک مشاور، شما می توانید درجه ای است که انعطاف پذیری برای تغییر جهت و ساخت بر تجارب آموزشی قبل در رشته های متعدد فراهم می کند کامل است. این درجه را به شما با مطالعه دقیق در دو حوزه ارائه - شما دو افراد زیر سن قانونی کامل - و آماده سازی برای مسیر شغلی خود را متمرکز شده است.... [-]


لیسانس موسیقی در اجرای موسیقی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه آموزش عملکرد تعاملی در هر دو صدا و یا ابزار فراهم می کند. این تاکیدات توسط انواع غنی از ترم در تئوری، آموزش گوش، تاریخ موسیقی، و ژانرهای موسیقی حمایت می شود. تاکید در صدا نیاز به یک تظاهرات از مهارت در فرانسوی، آلمانی، و ایتالیایی. [+]

نقشه تاکید می کند:

کلام - تاکید آواز - تاکید

این درجه آموزش عملکرد تعاملی در هر دو صدا و یا ابزار فراهم می کند. این تاکیدات توسط انواع غنی از ترم در تئوری، آموزش گوش، تاریخ موسیقی، و ژانرهای موسیقی حمایت می شود. تاکید در صدا نیاز به یک تظاهرات از مهارت در فرانسوی، آلمانی، و ایتالیایی.

این برنامه توسط انجمن ملی دانشکده های موسیقی (NASM) معتبر است.

چه می توانم با مدرک لیسانس موسیقی در اجرای موسیقی آیا؟ ... [-]

مدرک لیسانس موسیقی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه بر روی یک مجموعه ای قوی از نیازهای اصلی، پس از آن دانش آموزان از طریق یک برنامه آموزشی به خوبی هماهنگ است که شامل درس های خصوصی، یک معاینه عملکرد و تجربه عمده گروه می فرستد. [+]

این درجه بر روی یک مجموعه ای قوی از نیازهای اصلی، پس از آن دانش آموزان از طریق یک برنامه آموزشی به خوبی هماهنگ است که شامل درس های خصوصی، یک معاینه عملکرد و تجربه عمده گروه می فرستد.

این برنامه توسط انجمن ملی دانشکده های موسیقی (NASM) معتبر است.

چه می توانم با مدرک لیسانس هنر در موسیقی انجام می دهد؟

سعی کنید به تصور جهان بدون موسیقی است. میتوانی؟ آن را با دلیل خوبی است که موسیقی زبان جهانی نامیده می شود. برای بسیاری از ما، آن را به یک بی پایان الهام بخش موسیقی متن زندگی ما است. اگر شما در حال الهام به سرودن زندگی در موسیقی، سپس یکی از برنامه های ما می تواند مقدمه ای کامل است.... [-]


کارشناسی آموزش موسیقی در موسیقی آموزش متوسطه

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه به شما آماده برای یک گواهی آموزش متوسطه، با تایید K-12 در موسیقی است. [+]

نقشه تاکید می کند:

کرال - تاکید کلام - تاکید

این درجه به شما آماده برای یک گواهی آموزش متوسطه، با تایید K-12 در موسیقی است.

این برنامه توسط شورای ملی اعتباربخشی آموزش و پرورش معلم (NCATE) معتبر است.

H2> چه می توانم با مدرک لیسانس موسیقی آموزش و پرورش در موسیقی متوسطه آیا؟

ماموریت مدرسه موسیقی است که برای آموزش مبتنی بر تجربه، متعادل بین عملکرد و دانشگاهیان، که منجر به موفقیت در کار و درگیری مادام العمر در موسیقی؛ به غنی سازی زندگی فرهنگی جامعه اطراف از طریق برنامه های با کیفیت بالا کمک رسانی، اجرای حرفه ای کالیبر، و دیگر فرصت های مشترک؛ به پرورش یک محیط که در آن کشف، خلاقیت، و توسعه شخصی و حرفه ای می تواند شکوفا؛ و به ارزش سنت هنوز به دنبال نوآوری است.... [-]


کارشناسی در دولت های عمومی

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Flagstaff + {تعداد} بیشتر

این درجه به شما فراهم می کند با دانش و مهارت های خاص برای مشاغل در سیاست های دولت و مدیریت طراحی شده است. این درجه کمک می کند تا شما در بینش مورد نیاز برای برنامه ریزی و تدوین سیاست و همچنین مدیریت، سازماندهی و اجرای عملیات در عرصه عمومی به دست آورید. [+]

این درجه به شما فراهم می کند با دانش و مهارت های خاص برای مشاغل در سیاست های دولت و مدیریت طراحی شده است. این درجه کمک می کند تا شما در بینش مورد نیاز برای برنامه ریزی و تدوین سیاست و همچنین مدیریت، سازماندهی و اجرای عملیات در عرصه عمومی به دست آورید.

برنامه تحصیلی خود را بر روی حکومت سازمانی، امور مالی و مدیریت تمرکز می کنند. با این تخصص، شما می توانید شغل در محلی، ایالتی و فدرال پیدا. بخش خدمات عمومی، مانند آتش سوزی و نجات و یا مراقبت های بهداشتی. و سازمان های غیر انتفاعی، از جمله هنرهای یا سازمان های امداد رسانی بین المللی است.... [-]


کارشناسی در رشته جامعه شناسی

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Flagstaff + {تعداد} بیشتر

از طریق این برنامه مطالعات جامعه شناختی، شما درک درستی از تعامل اجتماعی انسان در گروه، سازمان ها، مناطق، و ملت های جهان به دست آورید. این برنامه شما را با دانش و مهارت های قابل اجرا به اشتغال در بخش خصوصی و همچنین دولت، غیر انتفاعی، و بخش خدمات اجتماعی ارائه می کنند. درجه مطالعات جامعه شناختی می تواند به شما برای بسیاری از زمینه های مختلف، از جمله حمایت عدالت اجتماعی، بهداشت و درمان، عدالت کیفری و مدنی، کسب و کار و فن آوری، و یا برای دوره کارشناسی ارشد آماده می کنند. [+]

از طریق این برنامه مطالعات جامعه شناختی، شما درک درستی از تعامل اجتماعی انسان در گروه، سازمان ها، مناطق، و ملت های جهان به دست آورید. این برنامه شما را با دانش و مهارت های قابل اجرا به اشتغال در بخش خصوصی و همچنین دولت، غیر انتفاعی، و بخش خدمات اجتماعی ارائه می کنند. درجه مطالعات جامعه شناختی می تواند به شما برای بسیاری از زمینه های مختلف، از جمله حمایت عدالت اجتماعی، بهداشت و درمان، عدالت کیفری و مدنی، کسب و کار و فن آوری، و یا برای دوره کارشناسی ارشد آماده می کنند.... [-]


کارشناسی در رشته روانشناسی

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Flagstaff + {تعداد} بیشتر

این درجه شما را قادر به توسعه طیف وسیعی از مهارت در ارتباطات شفاهی و کتبی، تفکر انتقادی، روابط بین فردی، تجزیه و تحلیل، و سنتز لازم برای تحقیق علمی در زمینه روانشناسی. [+]

این درجه شما را قادر به توسعه طیف وسیعی از مهارت در ارتباطات شفاهی و کتبی، تفکر انتقادی، روابط بین فردی، تجزیه و تحلیل، و سنتز لازم برای تحقیق علمی در زمینه روانشناسی.

در حال توسعه شهروندان به خوبی گرد و تحصیلکرده ها: عمده در روانشناسی هدف آموزش علوم انسانی پشتیبانی می کند. این سرویس همچنین فارغ التحصیلان با یک پایه محکم در تمام مناطق عمده ای از رفتار انسان و فرایندهای ذهنی: بالینی، شناخت، توسعه، روانشناسی اجتماعی، روانشناسی فیزیولوژیک، روانشناسی و سلامت.... [-]


کارشناسی در رشته علوم کامپیوتر

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

[+]

فرصت های شغلی که ممکن است دنبال:

با آموزش و پرورش علاوه بر این، یکی از این مسیرها ممکن است:

آمارشناس مهندس پژوهشگر استاد دانشگاه مورد نیاز دانشگاه [-]

کارشناسی در ریاضیات

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

تحصیل در رشته ریاضیات به شما برای تعدادی از مشاغل ممکن آماده کند. فرصتهای شغلی در علوم آماری، مشاغل در آمار، مشاغل در ریاضیات کاربردی، و مطالعه فارغ التحصیل در ریاضیات: لطفا گروه ریاضی و آمار برنامه های مدرک ریاضی در ریاضیات انتخاب، آمار، و انتخابی به طور کلی برای رسیدن به اهداف خاص از جمله مشورت برای پیشنهادات. [+]

تحصیل در رشته ریاضیات به شما برای تعدادی از مشاغل ممکن آماده کند. فرصتهای شغلی در علوم آماری، مشاغل در آمار، مشاغل در ریاضیات کاربردی، و مطالعه فارغ التحصیل در ریاضیات: لطفا گروه ریاضی و آمار برنامه های مدرک ریاضی در ریاضیات انتخاب، آمار، و انتخابی به طور کلی برای رسیدن به اهداف خاص از جمله مشورت برای پیشنهادات.

چه می توانم با مدرک لیسانس علوم در رشته ریاضیات آیا؟

اگر شما لذت بردن از حل مشکلات با ترکیبی از خلاقیت و تکنیک های ریاضی، و سپس شما آماده به دنبال یک مطالعه ریاضیات است، و دانشگاه آریزونا شمالی کمک می کند. ریاضیات یک حرفه در حق خود است، اما آن را نیز یک ابزار ضروری در هر علم فیزیکی و اجتماعی، کسب و کار، مهندسی، بازاریابی، و حرفه های مربوط بی شماری است. دولت و صنعت کارفرمایان باید ریاضیدانان ماهر برای تحقیق در عملیات، آنالیز عددی، شبیه سازی و مدل سازی، تجزیه و تحلیل داده ها، تحقیقات بازار و نظر سنجی های تجاری. عمده در ریاضیات درب به بسیاری از امکانات باز می شود.... [-]


کارشناسی زمین شناسی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه جذب دانش آموزان که کنجکاو در مورد خطرات زمین شناسی، تکامل زمین، و آنچه در زیر چشم انداز. این برنامه دارای زمینه کار، تجربه های آزمایشگاهی، و برنامه های کامپیوتری تخصصی است که کمک پرده از اسرار زیرساخت زمین است. [+]

نقشه تاکید می کند:

زمین شناسی کاربردی - تاکید ژئوفیزیک - تاکید فسیل شناسی - تاکید

این درجه جذب دانش آموزان که کنجکاو در مورد خطرات زمین شناسی، تکامل زمین، و آنچه در زیر چشم انداز. این برنامه دارای زمینه کار، تجربه های آزمایشگاهی، و برنامه های کامپیوتری تخصصی است که کمک پرده از اسرار زیرساخت زمین است.

چه می توانم با مدرک لیسانس زمین شناسی آیا؟

آیا زلزله، رانش زمین، و سونامی فتنه شما؟ آیا شما توسط آتشفشان ها، دره ها، و دایناسورها شیفته؟ آیا می خواهید حرفه ای که نگه می دارد شما به زمین در حالی که به شما اجازه سفر در زمان؟ سپس مدرک کارشناسی در زمین شناسی از دانشگاه آریزونای شمالی در نظر بگیرند. در اینجا، شما می توانید طبیعت حوادث دراماتیک ترین مطالعه و کشف منابع که در آن با ارزش مانند آب، مواد معدنی، و سوخت های فسیلی یافت می شوند، و چرا.... [-]


کارشناسی فیزیک

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه از دانش آموزان را از هسته اتم به قلب کهکشان ها، همه در تلاش برای درک چگونگی جهان کار می کند. این برنامه غنی فیزیک نیز به دلایل دانش آموز در ریاضی پیشرفته حساب دیفرانسیل و انتگرال. [+]

این درجه از دانش آموزان را از هسته اتم به قلب کهکشان ها، همه در تلاش برای درک چگونگی جهان کار می کند. این برنامه غنی فیزیک نیز به دلایل دانش آموز در ریاضی پیشرفته حساب دیفرانسیل و انتگرال.

چه می توانم با مدرک لیسانس علوم در فیزیک انجام دهید؟

آیا تا به حال در مورد چیزهای بسیار کوچک فکر کردم، مانند داخل یک اتم؟ اگر شما برای الگوهای نگاه در رفتار طبیعت، پس شاید شما یک فیزیکدان در ساخت است. توسط به دنبال مدرک فیزیک در دانشگاه آریزونای شمالی، شما می توانید کنجکاوی علمی خود را افراط و آماده شدن برای یک حرفه ای در یک میدان های فنی و یا به عنوان یک دانشمند حرفه ای است.... [-]


کارشناسی هنرهای زیبا در ارتباط تصویری

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

مدرک لیسانس در رشته هنرهای زیبا در ویژوال ارتباطی طراحی شده است برای تولید فارغ التحصیلانی که ماهر در استفاده از هنر، طراحی و فن آوری برای برقراری ارتباط ایده خلاقانه و تبدیل پیام به ارتباطات بصری هستند. [+]

نقشه تاکید می کند:

طراحی حرکت - تاکید طراحی گرافیک - تاکید

مدرک لیسانس در رشته هنرهای زیبا در ویژوال ارتباطی طراحی شده است برای تولید فارغ التحصیلانی که ماهر در استفاده از هنر، طراحی و فن آوری برای برقراری ارتباط ایده خلاقانه و تبدیل پیام به ارتباطات بصری هستند. از طریق درسی فشرده، دانش آموزان مهارت در استفاده از زیبایی شناسی و مفهومی قضاوت، رنگ، نوع، نمادها، تصاویر دیجیتال، چند رسانه ای، تعامل، حرکت های گرافیکی، عکاسی، و مدیریت پروژه به تولید پیام هایی که به وضوح به اطلاع توسعه، برقراری ارتباط موثر نام تجاری تجربه ، و متقاعد کردن بیننده.... [-]


کارشناسی هنرهای زیبا در استودیوی هنری

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Flagstaff

این درجه طول می کشد استفاده از امکانات استودیو NAU به عادت دانش آموزان به کار در محیط استودیو. دانش آموزان تکنیک های مهم، تجزیه و تحلیل از مواد، برنامه ریزی، نقد، تاثیرات جهانی، و بیشتر یاد بگیرند. [+]

نقشه تاکید می کند:

سرامیک - تاکید نقاشی - تاکید چاپ دستی - تاکید مجسمه سازی - تاکید

این درجه طول می کشد استفاده از امکانات استودیو NAU به عادت دانش آموزان به کار در محیط استودیو. دانش آموزان تکنیک های مهم، تجزیه و تحلیل از مواد، برنامه ریزی، نقد، تاثیرات جهانی، و بیشتر یاد بگیرند.

چه می توانم با مدرک لیسانس هنرهای زیبا در استودیوی هنری آیا؟

هر هنرمند اوج میگیرد با دو بال-تخیل و هنر و صنعت. اگر شما می توانید فرشتگان مشتاق به پرواز تصور کنید، ما می توانیم به شما کمک کند آنها را آزاد. پیوستن به یکی از برنامه های ما در سرامیک، نقاشی، خط، و یا مجسمه سازی و ببینید که در آن استعداد خود را می تواند شما را.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
Northern Arizona University
South San Francisco Street

Flagstaff, Arizona, 86011 US
رسانه های اجتماعی