Northern Illinois University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خبره در سال 1895، دانشگاه ایلینویز شمالی (نیو) آموزش و پژوهش موسسه جامع است. از آن زمان به یک کلاس جهانی، پژوهش متمرکز نهاد عمومی است که جذب دانش آموزان از سراسر ایلینوی، کشور و جهان رشد کرده است. چشم انداز دانشگاه ایلینویز شمالی است که به برتر دانش آموز محور، تحقیقات متمرکز دانشگاه دولتی در غرب میانه، کمک به پیشرفت دانش به نفع مردم منطقه، دولت، ملت، و جهان است.

نیو یک جامعه چند فرهنگی بیش از 20،000 دانش آموزان است که کشت، ترویج و جشن تنوع است. حدود یک سوم از دانش آموزان نیو از پس زمینه های قومی مختلف آمده است. دانشجویان آن همچنین شامل بیش از 1200 دانشجوی بین المللی از بیش از 70 کشور. نیو است در DeKalb، IL، که در حدود 105 کیلومتری غرب شیکاگو واقع شده است. با جمعیت 44،000، دکالب یک جامعه پر رونق است که هر دو تحت تاثیر شهری و روستایی است. محل آن به شهرستان از شیکاگو و حومه اطراف ارائه می دهد فرصت منحصر به فرد برای فرهنگ، سرگرمی و اشتغال است. بسیاری از برنامه های نیو به دلیل نزدیکی این دانشگاه به صنایع عمده و بزرگ پایه فارغ التحصیلان در شیکاگو و حومه افزایش یافته؛ این ارائه فرصت های کارآموزی و تجربه بالینی.

برنامه های مقطع کارشناسی در نیو

42 گروه نیو ظرف هفت کالج دانش آموزان با فرصت های یادگیری شگفت انگیز در بیش از 100 رشته فراهم می کند. دانشکده برجسته ما کمک خواهد کرد که شما کشف و رشد در یک محیط یادگیری هیجان انگیز - که در آن تجربه عملی مکمل کلاس درس. پیشنهاد ما 56 رشته با 90 تاکیدات، 73 افراد زیر سن قانونی و هفت برنامه های از پیش حرفه ای در دانشکده های کسب و کار، آموزش و پرورش، مهندسی و تکنولوژی مهندسی، بهداشت و علوم انسانی، هنر آزاد و علوم و هنرهای نمایشی و تجسمی.

دانشکده کسب و کار

علم حسابداری مدیریت تجارت FINANCE

دانشکده فنی و مهندسی مهندسی

مهندسی الکترونیک مهندسی صنایع و سیستم مهندسی مکانیک

کالج علوم انسانی و علوم

علوم کامپیوتر علوم ریاضی گروه علوم زیستی

دانشکده هنرهای نمایشی و تجسمی

رویکرد دانش آموز محور به آموزش و پرورش

نیو جایی که دانش آموزان را برای نوع رویکرد دانش آموز محور به آموزش و پرورش است که کمک می کند تا آنها را یک زندگی ایجاد در محوطه دانشگاه است که منحصر به فرد به نیازها و منافع خود را متناسب آمده است. دانشکده های برجسته آن کمک خواهد کرد دانش آموزان و رشد در یک محیط یادگیری هیجان انگیز - که در آن تجربه عملی مکمل کلاس درس. هیئت علمی و کارکنان مشاوران موجود در هر دانشگاه و بخش برای کمک به دانشجویان برای انتخاب یک بزرگ، طراحی یک برنامه مطالعه، نقشه از برنامه، نظارت بر پیشرفت تحصیلی و روشن اهداف شغلی است.

از طریق کارآموزی، تحقیق، تحصیل در خارج، بیش از 300 تشکل های دانشجویی و بیشتر، هیئت علمی و کارکنان نیو کار سخت را به شما را با فرصت زندگی در حال تغییر فراهم می کند. از آنجا که از روابط نزدیک یادگیری دانش آموزان با هیئت علمی و کارکنان تشکیل می دهند، این رویکردی است که در نهایت در موفقیت شغلی نتایج: از شماره هنگامی که آنها دانشگاه ما را ترک کند.

گزینه های مسکن و پردیس ایمنی

دانش آموزان می توانند از طیف وسیعی از گزینه محوطه دانشگاه زندگی در داخل و مولود ها، طراحی شده را با توجه به شیوه زندگی خود را و به حداکثر رساندن تجارب آموزشی و اجتماعی خود را انتخاب کنید. نیو خانه سالن های محل اقامت بیش از 5000 دانش آموزان نیو در هر سال. زندگی در پردیس فراهم می کند فرصت های زیادی برای دیدار با مردم از فرهنگ های مختلف، کشورها، و پس زمینه های قومی است.

نیو به حفظ یک دانشگاه امن و سالم برای دانش آموزان خود متعهد است. ما در ارائه خدمات بسیاری طراحی شده برای کمک به شما ایمن ماندن. به عنوان مثال، Huskie خط امن خدمات شاتل در طول ساعات شب پس از Huskie اتوبوس خط متوقف می شود در حال اجرا است. این سرویس رایگان برای دانش آموزان، نیو، استادان و کارکنان و همچنین اعضای جامعه معلول است. ایمنی دانش آموز تمرکز ما است.

اعتباربخشی و وابستگی

اعتبارنامه

آموزش و پرورش نیو است در سراسر کشور در کیفیت به رسمیت شناخته شده، در سراسر کشور در ارزش رتبه بندی شده و با هدف ارائه به شما با شخصی، شغلی و موفقیت زندگی است.

در سراسر کشور دانشگاه های معتبر: عالی کمیسیون آموزش (HLC) از انجمن شمال مرکزی مدارس و کالجها. اعتباربخشی توسط HLC یکی از راه های نیو عمومی نشان دهنده تعهد خود را به کیفیت و تمایل به خارج برگزار می شود به کسانی که در دانشگاه خدمت می کند پاسخگو باشد.

برنامه های ملی معتبر: نیو در کسب و کار، مهندسی، پرستاری، بصری و هنرهای نمایشی، و تمام برنامه های صدور گواهینامه معلم (و دیگران) معتبر، برای ملاقات با بالاترین استانداردهای کیفیت علمی و دقت.

رتبه بندی

اخبار آمریکا و گزارش جهانی

مدارس عمومی بالا: نیو رتبه در 125 بالای بالا ملی دانشگاه: نیو رتبه در 200 بالا بهترین مدارس کسب و کار 2016: کالج نیو کسب و کار است در سراسر کشور در محافل آکادمیک و صنعت برای آموزش، پژوهش و خدمات عمومی شناخته شده است. برنامه کارشناسی خود را در رتبه در سه ماهه بالای (24٪) از بهترین مدارس کسب و کار از نزدیک به 550 واجد شرایط برنامه کسب و کار معتبر AACSB. کمتر از 4 درصد از کالج کسب و کار در سراسر جهان AACSB مجوز رسمی، بالاترین اعتبار تعالی برای برنامه های کسب و کار به دست آورده اند بهترین کالج 2016: نیو رتبه در 50 بالا برای برنامه کارشناسی کارشناسی آن است. در دانشکده فنی و مهندسی مهندسی، برنامه های مقطع کارشناسی در رشته مهندسی برق، مهندسی صنایع و مهندسی سیستم ها، و مکانیکی توسط کمیسیون اعتباربخشی مهندسی هیئت اعتباربخشی برای مهندسی و فناوری (ABET) معتبر است. در این برنامه فن آوری، تاکیدات در تکنولوژی مهندسی برق و فناوری مهندسی ساخت و تولید توسط کمیسیون اعتباربخشی فناوری ABET معتبر، و تاکید در مدیریت صنعتی و تکنولوژی است که توسط انجمن فناوری، مدیریت، مهندسی و کاربردی (ATMAE) معتبر است. بالا دانشگاه اعطای انجمن شیمی آمریکا (ACS) ACS-گواهی مدرک کارشناسی. وزارت نیو شیمی و بیوشیمی در میان دانشگاه های برتر برای تعدادی از مدرک کارشناسی ACS-گواهی اهدا قرار دارد. در کالج هنر تجسمی و نمایشی، برنامه ها در هنر، موسیقی، و هنر تئاتر معتبر، به ترتیب، توسط انجمن ملی دانشکده های هنر و طراحی (NASAD)، انجمن ملی دانشکده های موسیقی (NASM)، و انجمن ملی دانشکده های تئاتر (NAST).

سال تحصیلی

سال تحصیلی شامل دو ترم حدود 16 هفته هر، و یک جلسه تابستان اختیاری است. دانشجویان بین المللی جدید می توانید انتخاب کنید برای شروع در نیو در هر دو پاییز / اوت یا بهار ترم / ژانویه.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

کارشناسی هنرهای زیبا

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا DeKalb

مشاهده در چارچوب آموزش علوم انسانی حیاتی، هدف اصلی از برنامه های ما است برای آماده سازی بازیگران، طراحان، تکنسین ها و رقصنده برای مشاغل حرفه ای در رشته انتخابی خود. ما دانش آموزانی که مایل به گرفتن شانس، نشان ابتکار و مسئول عمق خود را از غوطه وری در آموزش ما هستند استخدام کند. ما علاقه مند به دانشجویانی که می خواهند به کشف شکلی از هنر که یک عمر فداکاری نیاز می باشد. [+]

مشاهده در چارچوب آموزش علوم انسانی حیاتی، هدف اصلی از برنامه های ما است برای آماده سازی بازیگران، طراحان، تکنسین ها و رقصنده برای مشاغل حرفه ای در رشته انتخابی خود. ما دانش آموزانی که مایل به گرفتن شانس، نشان ابتکار و مسئول عمق خود را از غوطه وری در آموزش ما هستند استخدام کند. ما علاقه مند به دانشجویانی که می خواهند به کشف شکلی از هنر که یک عمر فداکاری نیاز می باشد.

کارشناسی هنرهای زیبا تاکید - بازیگری ... [-]

کارشناسی(BSc)

لیسانس یا علم در اقتصاد

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا DeKalb

دانش آموزان با علاقه در کمک به حل مشکلات جامعه و دانش آموزان با علاقه در کسب و کار خواهد اقتصاد به عنوان عمده لذت ببرید. اقتصاد تنها علوم اجتماعی را با خود آژانس دولت فدرال دائمی آن (شورای مشاوران اقتصادی) است و آن را تنها علوم اجتماعی که در آن یک جایزه نوبل را دریافت است. [+]

اقتصاد یک علم اجتماعی جالب و با ارزش است که به مطالعه چگونگی تصمیم گیری ساخته شده به تخصیص منابع کمیاب است. تخفیف اقتصاد با مباحث مهم با تمرکز بر راه است که افراد، شرکت ها و دولت ها را انتخاب زمانی که با بودجه محدود مواجه شده است. مسائل اقتصادی مانند بیکاری، رشد، آلودگی، و رقابت های بین المللی، روزنامه ها را پر کنید و نفوذ سیاست است. زمینه اقتصاد نیز با مسائل شخصی مانند نرخ دستمزد، هزینه های زندگی و مالیات می پردازد.... [-]


کارشناس حسابداری

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا DeKalb

کارشناسی نیو علوم در برنامه حسابداری مطالعه ضروری در حسابداری فراهم می کند. برای شما آماده شدن برای فرصت های زیادی است که باز به شما در جهان به سرعت گام از کسب و کار، وزارت حسابداری شما ارائه می دهد [+]

کارشناسی نیو علوم در حسابداری برنامه مطالعه اساسی در حسابداری فراهم می کند. برای شما آماده شدن برای فرصت های زیادی است که باز به شما در جهان به سرعت گام از کسب و کار، وزارت حسابداری شما ارائه می دهد:

پایه محکم حسابداری به همراه آموزش عمومی گسترده وسیع شایستگی های فنی موثر حل مساله ارتباط موثر اخلاقی ارزشهای حسابداری حرفه ای قرار دادن کار عالی نمایشگاه مشاغل حسابداری منحصرا برای رشته حسابداری برنامه کارآموزی خدمات حرفه ای برای دانش آموزان ما و فارغ التحصیلان ما ... [-]

کارشناسی در رشته مهندسی برق

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا DeKalb

گروه مهندسی برق ارائه می دهد یک مدرک کارشناسی در رشته مهندسی برق است که دانشجویان را با شایستگی و کار مهارت های اساسی مورد نیاز برای طراحی، توسعه، و سیستم های که تولید کار و استفاده از سیگنال های الکترونیکی تجهیز خواهد شد. این تکنولوژی ها شامل ماشین آلات، الکترونیک، ارتباطات، و کامپیوتر. [+]

گروه مهندسی برق ارائه می دهد مدرک کارشناسی در رشته مهندسی برق که دانش آموزان با شایستگی و کار مهارت های اساسی مورد نیاز برای طراحی، توسعه، و سیستم های که تولید کار و استفاده از سیگنال های الکترونیکی تجهیز. این تکنولوژی ها شامل ماشین آلات، الکترونیک، ارتباطات، و کامپیوتر.

به عنوان یک حرفه، مهندسی برق خواستار فردی به کار با دیگران در حمایت از رشته برای رسیدن به اهداف مشترک است. طراحی مرکزی به حرفه است و در سراسر برنامه درسی یکپارچه شده است. تجربه طراحی شده توسط مفاهیم مربوط به قابلیت اطمینان، نگهداری، و ارزش محصول پشتیبانی می شود. دانش آموز را تشویق به رویکرد مسائل فنی مرکزی با افزایش آگاهی از پیامدهای تدارکات را تحت پوشش، اخلاقی، و اجتماعی است. احترام برای ایمنی از افراد و اموال انتگرال به برنامه درسی مهندسی برق است.... [-]


کارشناسی در رشته مهندسی مکانیک

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا DeKalb

گروه مهندسی مکانیک ارائه می دهد یک برنامه درسی بالا تقسیم که منجر به مدرک کارشناسی در رشته مهندسی مکانیک. برنامه درسی است بر روی یک پایه قوی از دوره های اساسی در علوم محض و مهندسی، و دوره های حرفه ای در رشته مهندسی مکانیک است. [+]

دانشکده مهندسی مکانیک ارائه می دهد یک برنامه درسی بالا تقسیم که منجر به مدرک کارشناسی در رشته مهندسی مکانیک. برنامه درسی است بر روی یک پایه قوی از دوره های اساسی در علوم محض و مهندسی، و دوره های حرفه ای در رشته مهندسی مکانیک است. برنامه درسی نیز فراهم می کند یک پس زمینه در طراحی، تجزیه و تحلیل، توسعه، و برنامه های کاربردی از هر دو سیستم های مکانیکی کامل و طیف گسترده ای از اجزای سیستم منحصر به فرد در زمینه های مختلف.... [-]


کارشناسی علوم زیستی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا DeKalb

این برنامه دانش آموزان برای اشتغال آماده در زمینه های گوناگون بیولوژیکی در دولت، آموزش، و صنعت، برای ورود به تحصیلات تکمیلی در یک رشته بیولوژیکی و برای مدارس حرفه ای مانند پزشکی، دندانپزشکی، پزشکی پا، بینایی سنجی، دامپزشکی، داروخانه و . [+]

گروه علوم زیستی ارائه می دهد یک پیشرو عمده به کارشناسی رشته علوم.

این برنامه دانش آموزان برای اشتغال آماده در زمینه های گوناگون بیولوژیکی در دولت، آموزش، و صنعت، برای ورود به تحصیلات تکمیلی در یک رشته بیولوژیکی و برای مدارس حرفه ای مانند پزشکی، دندانپزشکی، پزشکی پا، بینایی سنجی، دامپزشکی، داروخانه و . با برخی از دوره های کار اضافی و آموزش دانش آموزان، دانش آموزان ممکن است گواهی به تدریس در مدرسه راهنمایی و سطح دبیرستان (زیست شناسی و علوم عمومی).... [-]