Ozark Christian College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چشم انداز Ozark Christian College ( OCC ) این است که با بشارت دادن به مسیحیان گمشده و برپاکننده جهان ، خدا را تسبیح و ستایش کنیم. ماموریت Ozark Christian College این است که مردان و زنان را برای خدمات مسیحی به عنوان یک م institutionسسه آموزش عالی کتاب مقدس ، تربیت کند. تأکید بر آمادگی شغلی برای وزیران تبلیغ ، مبلغین ، وزرای عبادت ، وزرای جوانان و وزرای کودکان است. همچنین برای کسانی که در نقش های غیر حرفه ای مانند بزرگان ، شماس ها ، معلمان مدرسه کتاب مقدس و حامیان مالی جوانان فعالیت خواهند کرد ، آموزش های کتاب مقدس و عملی نیز ارائه می شود.

Ozark Christian College با انجام اراده خود سعی در تسبیح و ستایش خدا دارد.

چشم انداز کالیبره علمی بالای Ozark Christian College به لطف استادان استثنایی ، آزمایش شده در زمینه است. دانشجویان آنلاین نیز در حین خدمت در خارج از دانشگاه ، همان آموزش های برجسته کتاب مقدس و خدمت را می بینند. با بیش از 50 ساعت کلاسهای کتاب مقدس مورد نیاز ، دانشجویان Ozark در دانش و عمل به کتاب مقدس متکی هستند.

دو و میدانی Ozark چندین مسابقات قهرمانی ملی و منطقه ای را در میان پنج تیم ورزشی مختلف ما برگزار می کند. ورزش های درون مدرسه ای نیز باعث می شود که همه دانش آموزان با هم رقابت کنند و از آن لذت ببرند. برنامه های هنری Ozark فرصت هایی برای موسیقی ، نمایش و موارد دیگر فراهم می کند. همجواری ما با بیش از دوازده سازمان parachurch مانند Christ In Youth ، Good News Productions و Rapha International به دانشجویان این فرصت را می دهد تا از رهبران بیشتر پادشاهی نیز بیاموزند.

مکان ها

جوپلین

Address
North Main Street,1111
64801 جوپلین, میسوری, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: