توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اوهایو Wesleyan ارائه می دهد همه شما می توانید تجربه بوفه از یادگیری و تجربه و انجام این کار را ترک خواهد کرد که شما مایل به بیشتر.

از سال 1842

هنوز هم انعطاف پذیر است

Ohio Wesleyan University یک جامعه ای از مردم است که اشتها نامناسب برای زندگی و یادگیری است. ما پرشور و مشتاق هستیم که با جهان اطرافمان و جهان در ارتباط باشیم. چرا؟ از آنجا که اتصال ایده ها، دیدگاه ها و تجربیات متفاوت، نوآوری و کشف را در بر می گیرد. پردیس 200 هکتار فرصت های بی پایان برای کشف ارائه می دهد. همه آنها را دنبال کنید رویای ایده های جدید فرصت های ذهنی و آینده ای را شکل دهیم. به طور کامل ثروت و همبستگی یک آموزش هنری لیبرال را تجربه کنید.

فردا برای دانشجویان ما ایجاد کنید

با 200 میلیون دلار اتصال امروز، ایجاد برنامه جامع برای آینده - بزرگترین در تاریخ مدرسه - ما تعهد خود را نسبت به اصول پایه ما به روز می کنیم، همانطور که مسیری جسورانه پیش رو داریم. در OWU، ارزش های پایدار تحصیلات تکمیلی هنرهای لیبرال همچنان آمادگی آمادگی برای زندگی رهبری و خدمات در هر بخش از جامعه ما را فراهم می کند. از نقش شما در حفظ میراث ما متشکریم

سرمایه گذاری در استادان ما | هدف: 37 میلیون دلار

از هر کسی که درباره OWU عاشق میشویم، بپرسید و آنها یک استاد مورد علاقه - یا دو یا سه نفر را خواهند خواند. پشتیبانی شما OWU را قادر می سازد تا استخدام، پرورش و توسعه بزرگترین دارایی خود را - افرادی که آموزش، شکل دادن و الهام بخشیدن به رهبران ما فردا.

کمک هزینه تحصیلی و کمک مالی | هدف: 50 میلیون دلار

ما نباید اجازه دهیم که منابع مانع تحولات آموزشی آموزشی OWU شوند. بورس تحصیلی که بر اساس نیاز، مبتنی بر شایستگی و یا کمک به یک دانشجوی بازنشسته است، می تواند عامل تعیین کننده در آوردن دانش آموز به OWU باشد و اطمینان حاصل شود که آنها می توانند مدرک خود را کامل کنند.

سرمایه گذاری در پردیس ما: بهبود سرمایه | هدف: 43 میلیون دلار

محوطه تاریخی ما با چندین ساختمان جدید قابل ملاحظه تزئین شده است و بعضی از فضاهای نمادین ما را با توجه به زندگی و اهداف جدید به لطف پشتیبانی قابل توجه بشردوستانه، دیده ایم.

اتصال OWU | هدف: 35 میلیون دلار

این برنامه آموزشی ابتکاری به دانشجویان اجازه می دهد که ارتباطات دانشگاهی را با عمل دنیای واقعی در یک زمینه جهانی پیوند دهند. علاوه بر این، دسترسی دانشجویان به کارآموزی از طریق مرکز ارتباطات حرفه ای برنامه ریزی شده گسترش خواهد یافت.

سرمایه گذاری در هر روز: سالانه دادن | هدف: 35 میلیون دلار

ما همچنان متعهد به حفظ محوطه زیبای ما و افزایش فضاهای آموزشی پیشرفته ما هستیم. از تکنولوژی به بودجه برنامه، به آموزش و پرورش و هزینه های هیات علمی و کارکنان، هدایای سالانه هر بخش از OWU را هر روز لمس می کند.

مأموریت

بیانیه اهداف

از زمان تاسیس آن، اوهایو وسلیان ارتباط خود را با کلیسای متدیست (در حال حاضر متحد متدیست) حفظ کرده است، که کیفیت تحصیلی، رهبری و خدماتی را به ارمغان می آورد که کلیسا و جامعه را غنی کرده است.

منشور اوجیو وسلیان تصریح کرد: "این دانشگاه برای همیشه بر اساس اصول لیبرال است که در دسترس همه کلیساهای مذهبی است و برای شهروندان ما به طور کلی طراحی شده است."

در روح این میراث، دانشگاه خود را به عنوان یک جامعه از معلمان و دانش آموزان اختصاص داده است که به دنبال پیگیری حقیقت هستند. این تلاش برای توسعه مهارت های ذهنی و شخصیت دانش آموزان است که بدون توجه به آنچه که در زندگی بعد از آن تصمیم می گیرند مفید خواهد بود. انتقال، گسترش و کشف دانش در سنت هنرهای لیبرال متمرکز است.

دانشگاه در حالی که تشویق تحصیلی حرفه ای و احساس افتخار از دانشکده و فارغ التحصیلان خود که از رشته های خود در رشته های ملی و بین المللی برخوردار هستند، افتخار می کند، دانشگاه به عنوان هدف اصلی آن به عنوان یک موسسه با کیفیت برای آموزش و یادگیری است. از آنجا که آموزش مؤثر از اهمیت بیشتری برخوردار است، اعضای هیئت علمی به طور منظم برای تعالی در تدریس بررسی و ارزیابی می شوند.

اوهایو وسلیان موفق می شود زمانی که سه هدف را در کار خود با دانش آموزان به انجام رسانده است:

اول، دانش است. در اینجا شامل اطلاعاتی درباره گذشته فرهنگی ما است. یک آموزش لیبرال به ما می گوید که چه ذهن های بزرگ فکر کرده اند، هنرمندان بزرگ ایجاد کرده اند، رهبران بزرگ انجام داده اند. همچنین شامل دانش جدید است؛ آموزش لیبرال، آنچه در مرزهای تحقیق معاصر و پیشرفت های جاری روح انسان به دست می آید، ارتباط دارد. هدف تحویل دانش با اعتقاد بر این است که ذاتا ارزش دانش و بینش را از طریق علوم انسانی، هنر و علوم به ارمغان می آورد.

اهداف دوم این است که توسعه و ارتقاء برخی از توانایی های مهم دانش آموزان را افزایش دهیم. همانطور که آنها از طریق برنامه درسی دانشگاه پیشرفت می کنند، دانش آموزان مهارت های پایه خواندن، نوشتن و تجزیه و تحلیل کمی را تضمین می کنند. آنها بر این مهارت ها توانایی فکر کردن به انتقاد و منطق، استفاده از روش های زمینه های مختلف تحقیق و استفاده از زبان های نمادین که برای تدوین و انتقال دانش در جامعه امروز درک می شوند، بنا نهادند. آنها ممکن است احساسات زیبایی شناختی یا استعدادهای خلاقانه در زمینه های مختلف ایجاد کنند. بسیاری از دانش آموزان برای تدوین حرفه ای در رشته های مختلف و از طریق برنامه های پیش حرفه ای و حرفه ای، تدریس می کنند.

هدف سوم این است که آموزش در مقیاس ارزش ها قرار گیرد. آموزش لیبرال به منظور درک دانشجویان خود، قدردانی از دیگران و تمایل به پاسخگویی به مسئولیت شهروندی در یک جامعه آزاد است. این به رسمیت می شناسد که حساسیت آموزش دیده به مسائل مربوط به ارزش های خصوصی و عمومی، مبتنی بر درک صحیح از میراث فرهنگی مختلف، برای بلوغ و زندگی یک زندگی بسیار مهم است. این افتخار بزرگی به صداقت روشنایی می دهد. با توجه به سنت متدیستانه ما، اوهایو وسلیان نگرانی خود را نسبت به تمام مسائل مذهبی و اخلاقی تشویق می کند و دانشجویانش را تحسین می کند تا با توجه به این مسائل، نظرات خود را بررسی کنند.

تا آنجا که اوهایو وسلیان به طور آزادانه تحصیل می کند، هدف نهایی خود را برای تجهیز دانش آموزان به دانش، مهارت و شخصیت برای رهبری، خدمات و آموزش مداوم در یک جامعه پیچیده و به طور فزاینده ای جهانی برآورده می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

BBA

Ohio Wesleyan University

آماده شدن برای آینده کسب و کار - این تمرکز اصلی مدیریت بازرگانی OWU است. شما یاد می گیرید که توابع و فرایندهای کسب و کار را در یک اقتصاد پویا و جهانی برنامه ریزی، سازمان ... [+]

لیسانس در مدیریت کسب و کار

آماده شدن برای آینده کسب و کار - این تمرکز اصلی مدیریت بازرگانی OWU است. شما یاد می گیرید که توابع و فرایندهای کسب و کار را در یک اقتصاد پویا و جهانی برنامه ریزی، سازمان دهی، هدایت و کنترل کنید. این برنامه در یک محیط هنری لیبرال نادر است و به شما آموزش عالی با کیفیت عالی همراه با یک بنیاد هنرهای آزاد می دهد و شما را برای کار و زندگی معنادار آماده می کند.

آموزش کسب و کار در OWU به طور قابل توجهی متفاوت از یک دانشگاه بزرگ است. شما یاد می گیرید که متفاوت فکر کنید، بنابراین می توانید از جمعیت جدا شوید. شما از کلاس های کسب و کار دقیق، تجربه دنیای واقعی و پیوندهای نزدیک با استادان خود بهره مند خواهید شد. شما با کسب دانش جامع کسب و کار و تحصیلات لیسانس هنر که به شما کمک می کند تا مهارت هایی را که کارفرمایان تمایل دارند را توسعه دهند: تفکر انتقادی، تصمیم گیری، ارتباط، خلاقیت، کار گروهی و دیدگاه جهانی. این ها همچنین مهارت های حیاتی برای کارآفرینان تازه تاسیس هستند.... [-]

آمریکا دلاور
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی

Ohio Wesleyan University

اگر شما در مقطع کارشناسی ارشد اقتصاد را انتخاب می کنید، شما دوره های اقتصاد خرد، اقتصاد کلان، روش های تحقیق، اقتصاد بین الملل و تطبیقی ​​و یک سمینار ارشد یکپارچه را خواهی ... [+]

لیسانس در اقتصاد

اقتصاد یک علم اجتماعی است که با تصمیم گیری در زمانی که منابع کمیاب است تصمیم می گیرد. علاوه بر اینکه در کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرد، اقتصاد برای کمک به توسعه کشورهای دارای درآمد پایین استفاده می شود، کشورهای کمک کننده برای حل مشکلات بیکاری، بهترین راه برای بهبود محیط زیست، درک اینکه چرا مصرف کنندگان چیزی را خریداری می کنند، توضیح می دهند درآمد مردم را تعیین می کند.... [-]

آمریکا دلاور
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ohio Wesleyan University

تجزیه و تحلیل داده ها حرفه ای به سرعت در حال رشد در طیف گسترده ای از زمینه ها، از جمله امور مالی، مراقبت های بهداشتی، بیمه، تحقیقات زیست پزشکی، علوم کامپیوتر، بازاریابی، ... [+]

لیسانس در تجزیه و تحلیل داده ها

تجزیه و تحلیل داده ها حرفه ای به سرعت در حال رشد در طیف گسترده ای از زمینه ها، از جمله امور مالی، مراقبت های بهداشتی، بیمه، تحقیقات زیست پزشکی، علوم کامپیوتر، بازاریابی، و بسیاری از مناطق دیگر. کارشناسان در تجزیه و تحلیل داده ها به سرعت توانایی خود را برای پردازش داده های بزرگی از اطلاعات، تشخیص روند قابل توجهی و ایجاد بینش که تصمیم گیری های مهم را در اختیار دارد، ارزشمند است.... [-]

آمریکا دلاور
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ohio Wesleyan University

این زیست شناسی، پایه ای از اصول زیست شناختی را در بر می گیرد که دارای انعطاف پذیری وسیعی در زمینه انتخاب مواد مختلف برای بررسی انواع موضوعات بیولوژیکی است. به عنوان یک مت ... [+]

لیسانس در زیست شناسی

زیست شناسی مطالعه زندگی، از سطح مولکولی به کل ارگانیزم به بیوسفر جهانی است. زیست شناسان تمام جنبه های سیستم های زندگی را بررسی می کنند و اکتشافات زیست محیطی همچنان به بهبود سلامت انسان، تولید مواد غذایی و پایداری محیط زیست ادامه می دهد.

درباره عمده

این زیست شناسی، پایه ای از اصول زیست شناختی را در بر می گیرد که دارای انعطاف پذیری وسیعی در زمینه انتخاب مواد مختلف برای بررسی انواع موضوعات بیولوژیکی است . به عنوان یک متخصص زیست شناسی، شما یاد می گیرید که فرآیندهای بیولوژیکی را از سلول های تک به موجودات زنده شناسایی، تغییر و یا مدیریت کنید.... [-]

آمریکا دلاور
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ohio Wesleyan University

برای توسعه گستره و عمق دانش، شما یک برنامه درسی خاص ویژه طراحی شده برای سیاست های رسمی و دولتی OWU خواهید داشت. با نزدیک شدن به مشاور دانشکده خود، دوره های خود را در هر م ... [+]

لیسانس در سیاست

مطالعه شما در مورد دولت یک مخلوط غنی از واقعی و ایده آل، ارزش هایی است که اغلب در تعارض با یکدیگر و موانع عملی که در راه خود قرار دارند، فراهم می کند. این تعاملات هر روز به عنوان افراد، شهروندان کشور ما و اعضای جامعه جهانی با ما مبارزه می کنند.

درباره عمده

برای توسعه گستره و عمق دانش، شما یک برنامه درسی خاص ویژه طراحی شده برای سیاست های رسمی و دولتی OWU خواهید داشت. با نزدیک شدن به مشاور دانشکده خود، دوره های خود را در هر منطقه هسته ای برای رفع منافع منحصر به فرد و اهداف شغلی خود انتخاب نمایید. این بخش همچنین دارای یک دوره 5 ساله است.... [-]

آمریکا دلاور
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ohio Wesleyan University

شیمی اجازه می دهد تا ما را در درک نحوه رفتار اتم ها و مولکول ها و نحوه رفتار آن ها به همه چیزهایی که می شناسیم و عشق می ورزیم، درک کنیم. این مطالعه موضوع است و تمام تغییر ... [+]

لیسانس در شیمی

"سنتز مولکول ها شیمی را بسیار نزدیک به هنر قرار می دهد. اشیایی را که ما یا دیگران پس از آن مطالعه یا قدردانی می کنیم، ایجاد می کنیم. "

- روال هفمن

شیمی اجازه می دهد تا ما را در درک نحوه رفتار اتم ها و مولکول ها و نحوه رفتار آن ها به همه چیزهایی که می شناسیم و عشق می ورزیم، درک کنیم. این مطالعه موضوع است و تمام تغییراتی که می تواند مورد توجه قرار گیرد. رشته های شیمی در تلاش برای درک پدیده های متنوع از دیدگاه مولکولی هستند.... [-]

آمریکا دلاور
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ohio Wesleyan University

اوهایو وسلیان یکی از چند کالج کوچک با دو بخش تقسیمبندی علم زندگی است: گیاه شناسی ... [+]

لیسانس در علوم زیستشناسی

اوهایو وسلیان یکی از چند کالج کوچک با دو بخش تقسیمبندی علم زندگی است: گیاه شناسی

درباره Majors

برنامه zoology اوهایو Wesleyan به شما می دهد دو گزینه اصلی، بنابراین شما می توانید یک برنامه ای که متناسب با منافع و اهداف شغلی شما باشد، ایجاد کنید.

عمده ژنولوژیست عمومی برای دانش آموزانی که علاقه مند به مطالعه انسان ها و حیوانات دیگر هستند، طراحی شده است، اما شاید نمی خواهید حرفه ای حرفه ای را در پزشکی یا زیست شناسی دنبال کنید. اغلب، عمده رشته های زیست شناسی، دو رشته اصلی را در رشته دیگری انتخاب می کنند، که بیشتر آنها گزینه های حرفه ای خود را گسترش می دهد.مقطع کارشناسی پیش دبستانی حرفه ای برای کسانی که برای مقطع دکترا یا تحصیلات تکمیلی در زیست شناسی آماده می شوند مناسب تر است. تکمیل این اصلی، حداقل الزامات ورودی تقریبا تمام برنامه های فارغ التحصیل در زیست شناسی یا زیست شناسی را برآورده می کند و همچنین بسیاری از پیش نیازهای مدارس پزشکی، دندان پزشکی و دامپزشکی را برآورده می کند.باغ وحش، سرگرد عمومی... [-]
آمریکا دلاور
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ohio Wesleyan University

ارائه دوره در علوم کامپیوتر شما را برای اشتغال حرفه ای یا ادامه تحصیل در مدرسه فارغ التحصیل می کند. ... [+]

لیسانس در علوم کامپیوتر

ارائه دوره در علوم کامپیوتر شما را برای اشتغال حرفه ای یا ادامه تحصیل در مدرسه فارغ التحصیل می کند.

درباره عمده

دانش آموزان به طور معمول با دوره مقدماتی در علوم رایانه و برنامه نویسی شروع می شوند. این به دنبال دوره های میان دوره ای است که مسائل اساسی سخت افزار و نرم افزار را پوشش می دهد. دانش آموزان انواع زبان های برنامه نویسی سطح بالا (از جمله C / C و Scheme)، زبان مونتاژ، سیستم عامل یونیکس، برنامه نویسی شی گرا و آشنایی با سخت افزار کامپیوتر دانشگاه و اداره را فرا می گیرند.... [-]

آمریکا دلاور
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ohio Wesleyan University

مطالعات بین المللی مطالعات متمایز اوهایو وسلیان بر تجربه و ارتباطات متمرکز است. به عنوان یک دانش آموز، شما فرصت های زیادی برای کسب تجربه در دنیای واقعی از طریق کارآموزی و ... [+]

لیسانس در مطالعات بین المللی

مطالعات بین المللی مطالعات متمایز اوهایو وسلیان بر تجربه و ارتباطات متمرکز است. به عنوان یک دانش آموز، شما فرصت های زیادی برای کسب تجربه در دنیای واقعی از طریق کارآموزی و پروژه های پژوهشی در واشنگتن دی سی و مکان های سراسر جهان دارید. همانطور که مهم است، شما فرصت های بین المللی روزانه را در محوطه دانشگاه دارید - ملاقات با متخصصان و پژوهشگران سیاست بین الملل، Skyping با رهبران در ناتو و دیگر سازمان های بین المللی، در ارتباط با فارغ التحصیلان OWU در آژانس های فدرال، و زندگی در محوطه دانشگاه با دانش آموزان دیگر از سراسر جهان.... [-]

آمریکا دلاور
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ohio Wesleyan University

تحصیل در رشته روانشناسی درب به دنیایی از امکانات را باز می کند و فارغ التحصیلان روانشناسی OWU در بسیاری از زمینه های سراسر کشور کار حیاتی انجام می دهند. رشته های روانشناس ... [+]

لیسانس روانشناسی

تحصیل در رشته روانشناسی درب به دنیایی از امکانات را باز می کند و فارغ التحصیلان روانشناسی OWU در بسیاری از زمینه های سراسر کشور کار حیاتی انجام می دهند. رشته های روانشناسی جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها و یادگیری برای برقراری ارتباط رونده های مشاهده شده. بسیاری نیز در پروژه های منحصر به فرد با استادان شرکت می کنند.

درباره عمده

به عنوان یک روانشناس بزرگ در OWU، شما طیف وسیعی از موضوعات را مطالعه خواهید کرد:... [-]

آمریکا دلاور
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ohio Wesleyan University

بزرگ با محاسبات شروع می شود و به دوره های متوسط ​​می رود که پایه ای برای اکتشاف بیشتر ریاضیات فراهم می کند. یکی لازم است که یک دوره نظری را در تجزیه و تحلیل و یا جبر و هم ... [+]

لیسانس ریاضیات

این گروه دوره های آموزشی برای دانش آموزان پیش بینی می کند که کار اشتغال یا فارغ التحصیل را در ریاضیات، آمار و یا آموزش ریاضی فراهم می کند. علاوه بر این، ما دوره هایی را برای دانش آموزانی که مایل به استفاده از ریاضی یا آمار برای حمایت از یکی دیگر از مهم هستند یا به سادگی برای یادگیری چیزی جدید و کمی.

درباره عمده

بزرگ با محاسبات شروع می شود و به دوره های متوسط ​​می رود که پایه ای برای اکتشاف بیشتر ریاضیات فراهم می کند. یکی لازم است که یک دوره نظری را در تجزیه و تحلیل و یا جبر و همچنین یک دوره (یا می تواند مهارت را نشان می دهد) در برنامه نویسی کامپیوتر. از آنجا، بخش ارائه مجموعه غنی از دوره های پیشرفته ریاضیات است که دانشجویان را برای انواع گزینه های حرفه ای آماده می کند.... [-]

آمریکا دلاور
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
South Sandusky Street,61
43015 دلاور, اوهایو, آمریکا