Ohio Wesleyan University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اوهایو Wesleyan ارائه می دهد همه شما می توانید تجربه بوفه از یادگیری و تجربه و انجام این کار را ترک خواهد کرد که شما مایل به بیشتر.

از سال 1842

هنوز هم انعطاف پذیر است

Ohio Wesleyan University یک جامعه ای از مردم است که اشتها نامناسب برای زندگی و یادگیری است. ما پرشور و مشتاق هستیم که با جهان اطرافمان و جهان در ارتباط باشیم. چرا؟ از آنجا که اتصال ایده ها، دیدگاه ها و تجربیات متفاوت، نوآوری و کشف را در بر می گیرد. پردیس 200 هکتار فرصت های بی پایان برای کشف ارائه می دهد. همه آنها را دنبال کنید رویای ایده های جدید فرصت های ذهنی و آینده ای را شکل دهیم. به طور کامل ثروت و همبستگی یک آموزش هنری لیبرال را تجربه کنید.

فردا برای دانشجویان ما ایجاد کنید

با 200 میلیون دلار اتصال امروز، ایجاد برنامه جامع برای آینده - بزرگترین در تاریخ مدرسه - ما تعهد خود را نسبت به اصول پایه ما به روز می کنیم، همانطور که مسیری جسورانه پیش رو داریم. در OWU، ارزش های پایدار تحصیلات تکمیلی هنرهای لیبرال همچنان آمادگی آمادگی برای زندگی رهبری و خدمات در هر بخش از جامعه ما را فراهم می کند. از نقش شما در حفظ میراث ما متشکریم

سرمایه گذاری در استادان ما | هدف: 37 میلیون دلار

از هر کسی که درباره OWU عاشق میشویم، بپرسید و آنها یک استاد مورد علاقه - یا دو یا سه نفر را خواهند خواند. پشتیبانی شما OWU را قادر می سازد تا استخدام، پرورش و توسعه بزرگترین دارایی خود را - افرادی که آموزش، شکل دادن و الهام بخشیدن به رهبران ما فردا.

کمک هزینه تحصیلی و کمک مالی | هدف: 50 میلیون دلار

ما نباید اجازه دهیم که منابع مانع تحولات آموزشی آموزشی OWU شوند. بورس تحصیلی که بر اساس نیاز، مبتنی بر شایستگی و یا کمک به یک دانشجوی بازنشسته است، می تواند عامل تعیین کننده در آوردن دانش آموز به OWU باشد و اطمینان حاصل شود که آنها می توانند مدرک خود را کامل کنند.

سرمایه گذاری در پردیس ما: بهبود سرمایه | هدف: 43 میلیون دلار

محوطه تاریخی ما با چندین ساختمان جدید قابل ملاحظه تزئین شده است و بعضی از فضاهای نمادین ما را با توجه به زندگی و اهداف جدید به لطف پشتیبانی قابل توجه بشردوستانه، دیده ایم.

اتصال OWU | هدف: 35 میلیون دلار

این برنامه آموزشی ابتکاری به دانشجویان اجازه می دهد که ارتباطات دانشگاهی را با عمل دنیای واقعی در یک زمینه جهانی پیوند دهند. علاوه بر این، دسترسی دانشجویان به کارآموزی از طریق مرکز ارتباطات حرفه ای برنامه ریزی شده گسترش خواهد یافت.

سرمایه گذاری در هر روز: سالانه دادن | هدف: 35 میلیون دلار

ما همچنان متعهد به حفظ محوطه زیبای ما و افزایش فضاهای آموزشی پیشرفته ما هستیم. از تکنولوژی به بودجه برنامه، به آموزش و پرورش و هزینه های هیات علمی و کارکنان، هدایای سالانه هر بخش از OWU را هر روز لمس می کند.

مأموریت

بیانیه اهداف

از زمان تاسیس آن، اوهایو وسلیان ارتباط خود را با کلیسای متدیست (در حال حاضر متحد متدیست) حفظ کرده است، که کیفیت تحصیلی، رهبری و خدماتی را به ارمغان می آورد که کلیسا و جامعه را غنی کرده است.

منشور اوجیو وسلیان تصریح کرد: "این دانشگاه برای همیشه بر اساس اصول لیبرال است که در دسترس همه کلیساهای مذهبی است و برای شهروندان ما به طور کلی طراحی شده است."

در روح این میراث، دانشگاه خود را به عنوان یک جامعه از معلمان و دانش آموزان اختصاص داده است که به دنبال پیگیری حقیقت هستند. این تلاش برای توسعه مهارت های ذهنی و شخصیت دانش آموزان است که بدون توجه به آنچه که در زندگی بعد از آن تصمیم می گیرند مفید خواهد بود. انتقال، گسترش و کشف دانش در سنت هنرهای لیبرال متمرکز است.

دانشگاه در حالی که تشویق تحصیلی حرفه ای و احساس افتخار از دانشکده و فارغ التحصیلان خود که از رشته های خود در رشته های ملی و بین المللی برخوردار هستند، افتخار می کند، دانشگاه به عنوان هدف اصلی آن به عنوان یک موسسه با کیفیت برای آموزش و یادگیری است. از آنجا که آموزش مؤثر از اهمیت بیشتری برخوردار است، اعضای هیئت علمی به طور منظم برای تعالی در تدریس بررسی و ارزیابی می شوند.

اوهایو وسلیان موفق می شود زمانی که سه هدف را در کار خود با دانش آموزان به انجام رسانده است:

اول، دانش است. در اینجا شامل اطلاعاتی درباره گذشته فرهنگی ما است. یک آموزش لیبرال به ما می گوید که چه ذهن های بزرگ فکر کرده اند، هنرمندان بزرگ ایجاد کرده اند، رهبران بزرگ انجام داده اند. همچنین شامل دانش جدید است؛ آموزش لیبرال، آنچه در مرزهای تحقیق معاصر و پیشرفت های جاری روح انسان به دست می آید، ارتباط دارد. هدف تحویل دانش با اعتقاد بر این است که ذاتا ارزش دانش و بینش را از طریق علوم انسانی، هنر و علوم به ارمغان می آورد.

اهداف دوم این است که توسعه و ارتقاء برخی از توانایی های مهم دانش آموزان را افزایش دهیم. همانطور که آنها از طریق برنامه درسی دانشگاه پیشرفت می کنند، دانش آموزان مهارت های پایه خواندن، نوشتن و تجزیه و تحلیل کمی را تضمین می کنند. آنها بر این مهارت ها توانایی فکر کردن به انتقاد و منطق، استفاده از روش های زمینه های مختلف تحقیق و استفاده از زبان های نمادین که برای تدوین و انتقال دانش در جامعه امروز درک می شوند، بنا نهادند. آنها ممکن است احساسات زیبایی شناختی یا استعدادهای خلاقانه در زمینه های مختلف ایجاد کنند. بسیاری از دانش آموزان برای تدوین حرفه ای در رشته های مختلف و از طریق برنامه های پیش حرفه ای و حرفه ای، تدریس می کنند.

هدف سوم این است که آموزش در مقیاس ارزش ها قرار گیرد. آموزش لیبرال به منظور درک دانشجویان خود، قدردانی از دیگران و تمایل به پاسخگویی به مسئولیت شهروندی در یک جامعه آزاد است. این به رسمیت می شناسد که حساسیت آموزش دیده به مسائل مربوط به ارزش های خصوصی و عمومی، مبتنی بر درک صحیح از میراث فرهنگی مختلف، برای بلوغ و زندگی یک زندگی بسیار مهم است. این افتخار بزرگی به صداقت روشنایی می دهد. با توجه به سنت متدیستانه ما، اوهایو وسلیان نگرانی خود را نسبت به تمام مسائل مذهبی و اخلاقی تشویق می کند و دانشجویانش را تحسین می کند تا با توجه به این مسائل، نظرات خود را بررسی کنند.

تا آنجا که اوهایو وسلیان به طور آزادانه تحصیل می کند، هدف نهایی خود را برای تجهیز دانش آموزان به دانش، مهارت و شخصیت برای رهبری، خدمات و آموزش مداوم در یک جامعه پیچیده و به طور فزاینده ای جهانی برآورده می کند.

مکان ها

دلاور

Address
South Sandusky Street,61
43015 دلاور, اوهایو, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید