Pierpont Community & Technical College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به دنبال فرصت های بیشتر در زندگی هستید؟ آیا می خواهید شغلی عاشق داشته باشید؟ آیا به یک آموزش مقرون به صرفه و با کیفیت نیاز دارید؟

این همان چیزی است که کالج فنی و دانشکده پیرپونت در مورد آن است. ما می خواهیم به شما کمک کنیم مسیر جدیدی از زندگی را شروع کنید. این که آیا شما تازه در دبیرستان فارغ التحصیل می شوید ، به دنبال فرصت های شغلی بهتر هستید یا به دنبال شروع یک کار جدید هستید ، Pierpont می تواند به شما کمک کند.

دفتر مرکزی ما در Fairmont، WV است و در حال خدمت به یک منطقه 13 شهرستانه با پردیسهای اضافی در شهرستانهای Monongalia ، Marion ، Harrison ، Lewis و Braxton هستیم. محوطه دانشگاه اصلی ما با دانشگاه ایالتی Fairmont مشترک است که به ما امکان می دهد امکانات یک دانشگاه بزرگتر را در اختیار دانشجویان خود قرار دهیم و در عین حال توجه شخصی خود را نیز به خود اختصاص دهیم. شما در اینجا فقط یک چهره دیگر در میان جمعیت نخواهید بود.

ما بیش از 40 رشته کاردانی هنر ، کاردانی علوم کاربردی و گواهینامه علمی کاربردی ارائه می دهیم. از هنرهای آشپزی گرفته تا هوانوردی ، چیزی برای همه داریم. ما در آماده سازی دانش آموزان خود برای مشاغل عملی و عملی در طی دو سال یا کمتر تخصص داریم. بخش آموزش مداوم ما همچنین دوره های مختلفی را برای کمک به شما در گسترش مهارت های خود ، توسعه مهارت های جدید و پیشرفت در حرفه خود ارائه می دهد.

مکان ها

فریمونت

Address
Locust Avenue,1201
26554 فریمونت, ویرجینیای غربی, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: