Rockingham Community College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خواه قصد داشته باشید مستقیماً به نیروی کار بروید ، به یک مدرسه چهار ساله منتقل شوید ، یا به سادگی می خواهید مهارت های خود را افزایش دهید تا بتوانید در نیروی کار پیشرفت کنید ، دانشکده و کارکنان آماده هستند تا هنگام شروع تحصیل به شما کمک کنند. حتما از کتابخانه جیمز و مرکز منابع آکادمیک دیدن کنید.

هر دو امکان در دسترس شما است و تجربه آموزشی شما را افزایش می دهد. اگر در مورد برنامه های تحصیل ، کمک مالی ، زندگی دانشجویی ، انتخاب شغل یا اهداف آموزشی س educationalالی دارید ، شخصی در RCC وجود دارد که می تواند به شما کمک کند. امیدوارم از زمانی که در دانشگاه می گذرانید لذت ببرید.

زمانی را برای پیاده روی در مسیرهای طبیعت پیاده روی ، پیاده روی یا دویدن در پیست ، بازی تنیس ، لذت بردن از ساکت بودن در محوطه دانشگاه ، شرکت در یک سازمان دانشجویی یا شرکت در یک رویداد ورزشی. فرصت های زیادی در دانشگاه برای استراحت و سرگرمی در صورت نیاز به استراحت در کلاس یا آزمایشگاه وجود دارد. برای شما آرزو دارم که به دنبال کار خود باشید. ما شما را به چالش می کشیم تا به پتانسیل خود برسید و انتظار داریم که در تمام کارهایی که برای ارائه آموزش و پشتیبانی از شما انجام می دهیم ، ما را در حد استانداردهای بالا نگه دارید.

مکان ها

Wentworth

Address
Wrenn Memorial Road,215
27375 Wentworth, کارولینای شمالی, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها