توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج روزمونت یک جامعه از یادگیرندگان مادام العمر در دستیابی به دانش به برتری علمی و پرورش شادی اختصاص داده شده است. کالج روزمونت به دنبال توسعه در همه اعضای جامعه ذهن آزاد و انتقادی، توانایی تصمیم گیری اخلاقی منطقی، و احساس مسئولیت برای خدمت به دیگران در جامعه جهانی ما.

ریشه در مذهب کاتولیک، روزمونت استقبال ادیان است و توسط اصول کورنلیا کانلی و جامعه مقدس کودک عیسی هدایت به پاسخگویی به نیازهای از زمان.

ارزش کالج روزمونت:

اعتماد در و تکریم از آبروی هر فرد؛
تنوع با تعهد به ساخت یک جامعه بین فرهنگی؛
پشتکار و شجاعت در ترویج عدالت با شفقت؛
برای مراقبت از زمین به عنوان خانه مشترک ما است.

رسالت دانشگاه روزمونت جریان از فلسفه آموزشی جماعت مذهبی حمایت که روزمونت در سال 1921 افتتاح شد، جامعه از مقدس کودک عیسی مسیح. این فلسفه است که با روح و اصول آموزشی موسس انجمن، کورنلیا کانلی آغشته. این آموزش کودک مقدس ایده آل عین حال انعطاف پذیر به وضوح تعریف شده، ریشه در ارزش و عبارات مسیحی، هماهنگ فرصت هایی که دانش آموزان را قادر به پاسخ به زندگی با شادی، تعصب و غیرت و شفقت یادگیری است. تنها کالج در یک شبکه در سراسر جهان از موسسات آموزشی کودک مقدس، روزمونت است در فلسفه کودک مقدس است که دانش آموزان را تشویق می کند به دیدار تنوع و تغییر با اعتماد به نفس در هدیه خود و به خدا، که عهد با خانواده انسان ساخته شده است استوار است.

تاریخچه

کالج روزمونت در سال 1921 توسط انجمن مقدس کودک عیسی تاسیس شد.

از روزهای اولیه موسسه از طریق حال حاضر، foundress SHCJ، کورنلیا کانلی است، نیروی محرکه شارژ روزمونت به آموزش دانش آموزان "برای دیدار با خواسته ها از سن"، که بخشی جدایی ناپذیر از رشد کالج بوده است.

روزمونت بر 56 جریب در محله های مسکونی تاریخی روزمونت، پنسیلوانیا، 11 مایلی غرب فیلادلفیا در خط اصلی حومه واقع شده است. کالج برای شهرت آکادمیک عالی و تمرکز خود را بر توسعه فکری، معنوی، و احساسی خوب بودن از هر دانش آموز شناخته شده است.

بیش از روزمونت سال است به تکامل "دیدار با خواسته ها از سن،" در حال توسعه به عنوان یکی کالج با سه مدرسه: کالج کارشناسی و مدارس مطالعات حرفه ای تحصیلات تکمیلی و.

در 30 مه سال 2008 هیئت امنای دانشگاه روزمونت تصویب یک طرح استراتژیک که تاکید و ثبت نام کالج، برنامه ها، و شهرت با پذیرش همکاری آموزش و پرورش، مشارکت، و آموزش و پرورش آنلاین گسترش یافته است. در سال 2009، کالج درهای خود را در مقطع کارشناسی به همه زنان علاقه مند و واجد شرایط و مردان در را باز کرد، وحدت سه مدرسه کالج و گسترش ماموریت کالج را به این که یک جامعه از زبان آموزان. در همان سال، مدارس تکمیلی و حرفه ای مجوز رسمی به ارائه برنامه درجه به طور کامل آنلاین از کمیسیون ایالات میانه در مطالعات آموزش عالی دریافت کرد.

روزمونت از طریق یک همکاری گسترده ای با بسیاری از موسسات آموزشی همسایه آن مانند دانشگاه ویلانوا، دانشگاه شرقی، کالج Cabrini، دانشگاه Immaculata، و دیگران غنی ارائه آن است. روزمونت مشارکت از طریق توافق بیان با درکسل و معبد دانشگاه ایجاد کرده است به ارائه پیش از MED، دو درجه و برنامه های افتخار.

کالج می رسد به جامعه با ارائه انواع برنامه های غیر اعتباری و یک برنامه منحصر به فرد "انجمن" برای مردان و زنان در تمام سنین، علاوه بر در نمایشگاه های هنری دانشگاه و برنامه های فرهنگی.

روزمونت در حدود 8000 فارغ التحصیلان زندگی. آنها را می توان در موقعیت های عالی رتبه در علم و پزشکی، چاپ و نشر، سیاست، کسب و کار، آموزش، حقوق، و هنر در بر داشت. روزمونت به طور مداوم توسط ایالات متحده و گزارش جهانی رتبه بندی شده، و نیز نام برده شده به افتخار رول تمپلتون بنیاد جان و "شخصیت سازی کالج" و به عنوان "دانشکده تمایز." روزمونت یکی از 218 کالج به نام "بهترین شمال شرقی است کالج "توسط پرینستون را نقد. روزمونت زنان و مردان در تمام سنین و پس زمینه فراهم می کند با یک بنیاد آموزشی و معنوی با هدف کمک به آنها را بالقوه نهایت تلاش خود را برسد.

روزمونت به افراد آماده متعهد به پاسخگویی به چالش های زمان و به عمل مسئولانه و موثر در جهان همیشه در حال تغییر است.

حقایق سریع

سال تاسیس: 1921
محل سکونت: حومه. یازده کیلومتری غرب مرکز شهر فیلادلفیا
شخصیت: کاتولیک - جامعه مقدس کودک عیسی
نوع: شخصی؛ در هنرهای آزاد
مجموع ثبت نام دانش آموزان: 1،103
ثبت نام کارشناسی: 597
فارغ التحصیل ثبت نام: 506
نسبت معلم دانش آموز: 10: 1
میانگین کلاس حجم: 12
شهریه کارشناسی کالج و هزینه 2015-2016 سال تحصیلی: 31،520 $
شهریه کارشناسی کالج و هزینه 2016-2017 سال تحصیلی: 18،500 $
اتاق و هیئت مدیره 2015-2016: عمومی اشغال دو؛ شامل ایمیل و سرویس های اینترنتی: 13،400 $ در هر سال
اتاق و هیئت مدیره 2016-2017: عمومی اشغال دو؛ شامل ایمیل و سرویس های اینترنتی: 11،500 $ در هر سال
دانشکده تحصیلات تکمیلی شهریه 2015-2016 دانشگاهی سال: $ 640 / اعتباری ساعت
دانشکده مطالعات حرفه ای شهریه 2015-2016 دانشگاهی سال: $ 540 / اعتباری ساعت
دو و میدانی بخش: NCAA III
ورزشی مردانه: صلیب کشور، بسکتبال، لاکراس، گلف، فوتبال و تنیس
ورزشی زنانه: صلیب کشور، بسکتبال، لاکراس، فوتبال، سافت بال، تنیس، والیبال و
اعتباربخشی: روزمونت است که توسط کمیسیون ایالات میانه در آموزش عالی، 3624 بازار خیابان، فیلادلفیا، پنسیلوانیا 19،104، 267-284-5000 معتبر.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Rosemont College

... [+]

[-]
آمریکا روزمرت
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Rosemont College

این برنامه ریاضیات دانش آموزان فراهم می کند با یک پایه قوی برای انواع مشاغل در کسب و کار، فناوری، علوم و بیشتر. دانش آموزان آماده به حرکت بر روی تحصیلات تکمیلی و همچنین ب ... [+]

ریاضیات

چارلز کالب کلتن بار گفت، "مطالعه ریاضیات، مانند رود نیل، در minuteness شروع می شود اما در شکوه به پایان می رسد." ریاضیات منجر به چیزهای بزرگ در سراسر جهان از ساخت و ساز از مجسمه ابوالهول در مصر به پزشکان تجویز دوز مناسب دارو.

این برنامه ریاضیات دانش آموزان فراهم می کند با یک پایه قوی برای انواع مشاغل در کسب و کار، فناوری، علوم و بیشتر. دانش آموزان آماده به حرکت بر روی تحصیلات تکمیلی و همچنین برای مشاغل در بخش های خصوصی یا دولتی در میان بسیاری از فارغ التحصیل خواهد شد.... [-]

آمریکا روزمرت
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Rosemont College

عمده شیمی در روزمونت دانش آموزان فراهم می کند با دانش لازم برای ایجاد یک حرفه ای موفق در انواع صنایع و مطالعه کارشناسی ارشد. دانش آموزان در رشته شیمی ملزم به شرکت در دوره ... [+]

علم شیمی

بدون مواد شیمیایی جهان همانطور که می دانیم تواند به خوبی وجود ندارد، ما می تواند هرگز به دست چگونه برای حفظ مواد غذایی، برای درمان بیماری، برای ایجاد واکسن و خیلی بیشتر.

عمده شیمی در روزمونت دانش آموزان فراهم می کند با دانش لازم برای ایجاد یک حرفه ای موفق در انواع صنایع و مطالعه کارشناسی ارشد. دانش آموزان در رشته شیمی ملزم به شرکت در دوره ها از جمله: یک سال از شیمی عمومی، یک سال از شیمی آلی، شیمی تجزیه، شیمی فیزیک، و بیوشیمی.... [-]

آمریکا روزمرت
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Rosemont College

عمده زیست شناسی در نظر گرفته شده برای آماده سازی دانشجویان برای مشاغل در بهداشت و درمان، تحقیق و توسعه، آموزش و پرورش، مطالعات زیست محیطی، کارشناسی ارشد و یا دانشکده پزشک ... [+]

زیست شناسی

سرعت در حال تغییر و همیشه در حال تحول، زیست شناسی تا به حال در جامعه امروز موجود است. دانشجویان زیست شناسی در اینجا در کالج روزمونت این فرصت را به بین سه آهنگ از مطالعه انتخاب را داشته باشد:

آهنگ زیست شناسی Evironmental آهنگ قبل از بهداشت آهنگ

عمده زیست شناسی در نظر گرفته شده برای آماده سازی دانشجویان برای مشاغل در بهداشت و درمان، تحقیق و توسعه، آموزش و پرورش، مطالعات زیست محیطی، کارشناسی ارشد و یا دانشکده پزشکی، و بیشتر. دانش آموزان با درک درستی از مبانی مفاهیم بیولوژیکی فارغ التحصیل خواهد شد.... [-]

آمریکا روزمرت
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

Rosemont College

کارشناسی علوم در امور مالی تخصص برای دانشجویانی که می خواهند برای ادامه تحصیل کارشناسی ارشد و / یا اشتغال در این زمینه فراهم می کند. عمده در مالی دانشجویان به کار در زمین ... [+]

FINANCE

کارشناسی علوم در امور مالی تخصص برای دانشجویانی که می خواهند برای ادامه تحصیل کارشناسی ارشد و / یا اشتغال در این زمینه فراهم می کند. عمده در مالی دانشجویان به کار در زمینه های بانکداری، بیمه، تجزیه و تحلیل مالی، ثروت و مدیریت سرمایه گذاری، در بخش دولتی در: بالا بردن و گسترش سرمایه، ارائه پشتیبانی برای روز به روز مدیریت پول نقد و پشتیبانی صندوق بازنشستگی.

علاوه بر نیازهای البته برای هر رشته مربوطه، همه دانش آموزان نیز باید الزامات آموزش و پرورش عمومی برای کالج کارشناسی انجام برسانند. کارشناسی علوم در رشته مالی نیازمند 120 واحد. ... [-]

آمریکا روزمرت
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Rosemont College

کارشناسی علوم در حسابداری یک بنیان قوی در زمینه های حسابداری مالی و گزارشگری، هزینه و حسابداری مدیریتی، حسابرسی، و مالیات بر درآمد فدرال را فراهم می کند. دانش آموزان تمام ... [+]

حسابداری

کارشناسی علوم در حسابداری یک بنیان قوی در زمینه های حسابداری مالی و گزارشگری، هزینه و حسابداری مدیریتی، حسابرسی، و مالیات بر درآمد فدرال را فراهم می کند. دانش آموزان تمام دوره های مورد نیاز برای خبره عمومی آزمون حسابداری در کشورهای مشترک المنافع پنسیلوانیا انجام.

عمده دانش آموزان آماده به بینش به زبان، تئوری و اصول حسابداری برای اشتغال در بخش خصوصی، صنعت، دولت، و نه برای سود و حسابداری عمومی است.... [-]

آمریکا روزمرت
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی