Rutgers - The State University of New Jersey

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

روتگرز ، دانشگاه ایالتی نیوجرسی ، در بین بالاترین رتبه ، متنوع ترین دانشگاه های تحقیقاتی عمومی آمریکا قرار دارد. قدیمی ترین ، بزرگترین و رتبه برتر دانشگاه دولتی در کلان شهر نیویورک / نیوجرسی ، شما را در مکانهای اصلی ما در سه شهر نیوجرسی پیدا خواهید کرد و ردپای ما را می توان در سراسر منطقه مشاهده کرد. ما یک نیروگاه دانشگاهی ، بهداشتی و پژوهشی و یک دانشگاه فرصت هستیم.

مأموریت دانشگاه

به عنوان یکی از دانشگاههای برتر تحقیقاتی عمومی در کشور ، راتگرز ، دانشگاه ایالتی نیوجرسی ، ماموریت سه گانه

تأمین نیازهای آموزشی ساکنان نیوجرسی از طریق برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و ادامه تحصیل.

انجام تحقیقات نوآورانه که به رفاه پزشکی ، زیست محیطی ، اجتماعی و فرهنگی دولت کمک می کند و همچنین به اقتصاد و مشاغل و صنایع دولت کمک می کند. و

انجام خدمات عمومی به منظور تأمین نیازهای ساکنان ایالت و دولتهای محلی ، ایالتی و ایالتی آن.

هر مؤلفه مأموریت دانشگاه دو مورد دیگر را تقویت و پشتیبانی می کند.

به عنوان دانشگاه نیوجرسی ® ، راتگرز به تدریس اختصاص داده شده که از بالاترین استانداردهای تعالی برخوردار است ، به انجام تحقیقاتی که زمینه های جدید را می شکند ، و ارائه خدمات ، راه حل ها و مراقبت های بالینی برای کمک به افراد و افراد محلی ، ملی و جهانی اختصاص دارد. اجتماعاتی که در آن زندگی می کنند.

بنابراین بسیاری از گزینه ها ...

راتگرز با وجود صدها برنامه درجه ، مکان هایی در سراسر نیوجرسی و 71000 دانش آموز به علاوه ، چیزی را برای همه فراهم می کند. و از آنجا که دانشگاه های ما در هر اندازه - کوچک ، متوسط و بزرگ قرار دارند - می توانید یکی را انتخاب کنید که متناسب با شما باشد.

مکان ها

نیوبرانزویک

Address
نیوبرانزویک, نیوجرسی, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید