Stevens-Henager College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در Stevens-Henager College را پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند شغلی بهتر را شروع کنید ، بنابراین می توانید زندگی مورد نظر خود را سریعتر شروع کنید. چه از دوران دبیرستان تازه تحصیل کرده باشید و چه در حرفه خود تثبیت شده باشید ، استیونز-هناگر با توجه به شرایط و برنامه خود ، مدرک لازم برای رسیدن به آرزوهای خود را ارائه می دهد.

استیونس-هناجر که به جامعه در یوتا خدمت می کند غیر انتفاعی است - یعنی ما روی دانشجویان سرمایه گذاری می کنیم. از ثبت نام تا فارغ التحصیلی (و حتی بعد از آن) ، ما به موفقیت شما اختصاص داده ایم. با آنچه Stevens-Henager متفاوت است آشنا شوید و شغل خود را در زمینه بهداشت ، تجارت یا فناوری اطلاعات کشف کنید.

در Stevens-Henager College ، ما معتقدیم که یک مدرسه کوچکتر می تواند یک تغییر بزرگ در حرفه شما ایجاد کند. درباره آنچه که Stevens-Henager College از یک کالج یا دانشگاه سنتی متفاوت می کند بیاموزید. دیدن موفقیت شما در اهداف شغلی خود و زندگی در زندگی دلخواه شما دلیل انجام کاری است که انجام می دهیم. درباره Stevens-Henager College و معنای آن برای شما به عنوان یک دانش آموز اطلاعات کسب کنید.

Stevens-Henager College دنبال مربیان و کارمندان باهوش ، محرک ، مولد ، با استعداد و نوآور است تا به دانشجویان ما در موفقیت کمک کند.

Stevens-Henager College توسط کمیسیون اعتبارسنجی مدارس و کالج های شغلی (ACCSC) معتبر شناخته شده است. ACCSC آژانس تأیید اعتبار است که توسط وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده شناخته شده است.

در Stevens-Henager College ، ما منحصراً برای کمک به شما در دستیابی به اهداف شغلی خود راه اندازی شده ایم. اعتباربخشی و وضعیت غیر انتفاعی ما به ما کمک می کند تا آموزش مورد نیاز و شغلی متمرکز را در اختیار شما قرار دهیم.

مکان ها

شهر "سالت لیک

Address
West Vine Street,383
84123 شهر "سالت لیک, یوتا, آمریکا

West Haven

Address
South 1350 West,1890
84401 West Haven, یوتا, آمریکا

بویز

Address
South Entertainment Avenue,1444
83709 بویز, آیداهو, آمریکا

2001

Address
80202 2001, 2060, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: