توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مشاهده بروشور آنلاین ما در اینجا.

بالا 10 دلیل برای تحصیل در سان ماتئو دانشکده های دره سیلیکون

 1. ما سه کالج های محلی عمومی (کانادا کالج، کالج سان ماتئو و کالج افق) برای برنامه های خود را با کیفیت انتقال و خدمات، و همچنین نقل و انتقالات تضمین شده است به و همکاری با دانشگاه های انتخابی شناخته شده است.
 2. شهریه سالانه 6456 $ USD.
 3. سه کالج امن ترین در کالیفرنیا و یکی از امن ترین در کشور می باشد.
 4. # 1 در نقل و انتقالات تضمین شده است به چهار سال دانشگاهها در حال حاضر 55 دانشگاه ها انتقال تضمین شده برای دانش آموزان ما.
 5. انتقال محل مشاوره توسط نمایندگان دانشگاه برکلی و رشد 165٪ در نرخ پذیرش انتقال به دانشگاه برکلی در سال اخیر (89 در سال 2014 و 213 در سال 2015) ارائه شده است.
 6. هر سه دانشکده ای برنامه کاردانی کیفیت، گواهی و انتقال در دولت از امکانات آموزش هنر با اعضای هیئت علمی برنده جایزه و کارکنان، شبکه های متعدد و فرصت های کارآموزی با دره سیلیکون شرکت های فن آوری بالا در سراسر کالج.
 7. بورس تحصیلی Beca جهانی، از جمله چشم پوشی با شهریه کامل برای دانش آموزان بین المللی ورودی.
 8. اولویت ثبت نام دوره برای دانشجویان بین المللی.
 9. هماهنگ کننده مسکن برای کمک به مسکن نزدیک به سه کالج های ما.
 10. در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده مرکز STEM در کالج کانادا و آزمایشگاه ساخت در کالج افق.

سان ماتئو دانشکده های دره سیلیکون شامل سه برجسته کاملا معتبر دو ساله کالج های محلی: کانادا کالج، کالج سان ماتئو و کالج افق. آنها در قلب منطقه سانفرانسیسکو کالیفرنیا واقع شده است.

هر سه کالج ها "تضمین انتقال پذیرش"، شاید بیشترین تعداد دانشگاههای دولتی و خصوصی در سراسر ایالات متحده است. این دانش آموزان اطمینان از ورود به دانشگاه اگر دانش آموز دانشگاهی دانشگاه و سایر موارد مورد نیاز را برآورده و نه اینکه موضوع را به دانشگاه معمولی پذیرش دانشجوی سال اول "مانع انتخاب" فراهم می کند. در سال 2015، 236 دانش آموزان به دانشگاه برکلی از سه کالج به عنوان دانش آموزان انتقال پذیرفته شدند. این دانش آموزان به عنوان جوانان را وارد کنید و تنها نیاز به دو سال بیشتر برای تکمیل مدرک کارشناسی در دانشگاه برکلی.

کالج برای STEM خود (علوم، فناوری، مهندسی و ریاضی) برنامه های شناخته شده و کالج افق است کارآموزی با Caltech و UC برکلی. کالج کانادا دارای یک مرکز STEM برنده جایزه، اولین در میان تمام کالج های محلی در کالیفرنیا. کلاس انیمیشن خود را به عنوان مثال، یک کارمند پیکسار تدریس می شود. افق دانشگاه، تنها 15 دقیقه به دور از سان فرانسیسکو، ارائه می دهد تجارت بین المللی و انواع برنامه های انتقال زیست فناوری و مهندسی. این شهر همچنین دارای یک برنامه کارآموزی با Caltech و UC برکلی. کالج سان ماتئو یکی از قدیمی ترین کالج های محلی در کالیفرنیا است. در سال 1920، دانشکده سان ماتئو تا حد زیادی، یک مدرسه آمادگی و یا پرشی به دانشگاه استنفورد و دانشگاه کالیفرنیا (برکلی) بود.

تحصیل در دره سیلیکون به طور بالقوه می دهد دانش آموزان کارآموزی و فرصت های شبکه در گوگل، اپل، شرکت Salesforce، توییتر و فیس بوک، و غیره هر یک از دانشگاه های ما در جوامع کوچک و امن واقع در نزدیکی بزرگراه است که شما را به طور مستقیم به سان فرانسیسکو، فرودگاه بین المللی SFO و دیگر مقصدهای توریستی بسیار معروف مانند خلیج مونتری، یوسمیت و دریاچه تاهو در فاصله رانندگی هستند سان خوزه، می باشد.

دانشجویان بین المللی می تواند به دیدن منطقه پذیرش بین المللی وب سایت ما برای اطلاعات بیشتر.

شهروندان و افراد مقیم می توانید وب سایت منطقه ما مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر.

دانشگاه
برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

San Mateo Colleges of Silicon Valley

روانشناسی علم در رابطه با رفتار، هر دو انسان و غیر انسان-حیوان است، و تنها حدود 125 سال است. این نظم و انضباط گسترده است، اساسا پوشا موضوع از زیست شناسی به جامعه شناسی. ... [+]

روانشناسی چیست؟

روانشناسی علم در رابطه با رفتار، هر دو انسان و غیر انسان-حیوان است، و تنها حدود 125 سال است. این نظم و انضباط گسترده است، اساسا پوشا موضوع از زیست شناسی به جامعه شناسی. روانشناسی تقاطع دو روابط بحرانی را بررسی می کند: یکی بین عملکرد مغز و رفتار و یکی بین محیط و رفتار. به عنوان یک علم، روانشناسی زیر روش های علمی، با استفاده از مشاهده دقیق، تجربه، و تجزیه و تحلیل.

روانشناسی به مطالعه فرایندهای ذهنی، شناخت و رفتار است. روانشناس در رابطه با اینکه چگونه مغز و عملکرد سیستم عصبی، چگونه ادراک از احساس تکامل می یابد، نحوه یادگیری و می دانم، و آنچه در آن است که به ما انگیزه می باشد. روانشناسی را پوشش می دهد که طول کل زندگی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه افراد در خانواده، جامعه، و جامعه عمل کند. روانشناسان می خواهید به یادگیری آنچه می تواند در توسعه به اشتباه، چگونه آن را می توان تغییر داد، و چگونه به حل و فصل سازمانی، فردی، بین فردی، خانواده و جنگ است. این درست پویا که در آن دانش جدید منجر به درک های جدید که از یک پایگاه در تحقیقات رشد است. این هم یک علم نظری و کاربردی است.... [-]

آمریکا سان ماتئو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
San Mateo Colleges of Silicon Valley

ریاضیات پایه و اساس علم مدرن را تشکیل میدهد. این برای کسانی که می خواهند به درک و در پیشرفت های علمی مهم زمان ما ضروری است. اما آن را نیز برای دانش آموزان در علوم اجتماعی ... [+]

ریاضیات پایه و اساس علم مدرن را تشکیل میدهد. این برای کسانی که می خواهند به درک و در پیشرفت های علمی مهم زمان ما ضروری است. اما آن را نیز برای دانش آموزان در علوم اجتماعی و هر کسی که میخواهد به درک، به طور کامل تر، جهان اطراف ما بسیار مفید است. در اصل آن، ریاضیات راه را برای ما به تعمیق درک ما و گسترش افق دید ما است.

برای موفقیت در ریاضیات، افراد باید یک ذهن باز نگه دارید، سوالات مکرر بپرسید و به دنبال دلایل کار خود را به جای به سادگی به خاطر سپردن. پشتکار، سازمان و تفکر انتقادی نیز بدون توجه به سطح مهارت خود را برای هر دانش آموز ریاضیات مهم هستند،.... [-]

آمریکا سان ماتئو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
San Mateo Colleges of Silicon Valley

زیست شناسی مطالعه زندگی و موجودات زنده از جمله مورفولوژی، فیزیولوژی، آناتومی، رفتار، منشاء، و توزیع است. ... [+]

فیلد

زیست شناسی مطالعه زندگی و موجودات زنده از جمله مورفولوژی، فیزیولوژی، آناتومی، رفتار، منشاء، و توزیع است.

به منظور موفقیت در زیست شناسی، دانش آموزان باید پرشور در مورد جهان طبیعی و نشان دادن مهارت های تحلیلی و حل مسئله قوی.

زیست شناسی

دانش آموزان با در نظر گرفتن کلاس های زیست شناسی در کالج کالج های سن ماتئو دره سیلیکون، دانش آموزان می توانند از تکنیک های رسمی گزارش علمی و درک کامل از روش علمی یاد بگیرند و از آزمون بیولوژیکی، مشاهده و آزمایش برای آزمون فرضیه ها و تجزیه و تحلیل نتایج استفاده خواهند کرد. کلاس زیست شناسی نیز مورد نیاز آموزش و پرورش عمومی برای انواع رشته به انجام برسانند.... [-]

آمریکا سان ماتئو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 - 5 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
San Mateo Colleges of Silicon Valley

کالج کانادا دارای برنامه انتقال مهندسی کاملا معتبر. این برنامه پایین تقسیم متشکل از دوره های مشابه در هر کالج چهار ساله یا دانشگاه در هزینه کمتری ارائه شده، آموزش داده شد ... [+]

کالج کانادا و کالج سان ماتئو به طور کامل معتبر برنامه های انتقال مهندسی. این برنامه پایین تقسیم متشکل از دوره های مشابه در هر کالج چهار ساله یا دانشگاه در هزینه کمتری ارائه شده، آموزش داده شده توسط یک دانشکده با تجربه صنعتی قابل توجه است.

تقریبا تمام دانشجویان مهندسی ما پس از آن درجه خود را در یک کالج چهار ساله یا دانشگاه به دست آمده و وارد حرفه مهندسی است. کالج توافق بیان با بخش مهندسی UC، CSU و کالج ها و دانشگاه مستقل است.... [-]

آمریکا سان ماتئو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Cañada Commencement Moments

San Mateo Colleges of Silicon Valley - Join Us!