Slippery Rock University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Slippery Rock University ، که در سال 1889 توسط شهروندان شهر Slippery Rock تاسیس شده است، دانشگاه برتر دانشگاهی منطقه است. این دانشگاه به واسطه ی میراث مدرسه ی معمول خود شکل گرفته و با تعهد خود به توسعه فکری، رهبری و مسئولیت مدنی مشخص می شود.

SRU دربهای خود را در 26 مارس 1889 افتتاح کرد به عنوان مدرسه لغزش طبیعی راکالت دولتی با مجوز برای آموزش افراد علاقه مند و قادر به بودن معلمان. SRSNS، در طول سالها، به خوبی از این امر برخوردار بود و هزاران دانشآموز را فارغ التحصیل کرد تا کارمندان مدارس دولتی پنسیلوانیا و سراسر کشور را خدمت کنند.

در سال 1926، موسسه توسط Commonwealth خریداری شد، به نام Slippery راک کالج معلمان راک تبدیل شد، تبدیل به یک معلم کالج چهار ساله شد و سنت آموزش معلمان را ادامه داد.

کالج دولتی لغزنده راک در سال 1960 تاسیس شد و برای اولین بار می توانست مدرک کارشناسی و تحصیلات تکمیلی خود را در هنرهای لیبرال و در حرفه ها بعهده بگیرد. این دانشگاه در سال 1983 به دانشگاه اعطا شد.

امروز SRU یک دانشگاه جامع است که مجموعه وسیعی از دوره های کارشناسی و برنامه های تحصیلات تکمیلی را انتخاب می کند.

SRU در تپه های نورد غرب پنسیلوانیا واقع شده است که نهاد غربی دانشگاه سیستم دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا 14 دانشگاه است. محوطه دانشگاهی 660 هکتار کمتر از یک ساعت شمال پیتسبورگ، یک ساعت بعد از اری، و 45 دقیقه از شرق یانگستون، اوهایو است. دو بزرگراه اصلی، I-79 و I-80، در عرض هفت مایل از دانشگاه تقاطع می کنند و به راحتی آن را به کل حوزه مشترک المنافع و مناطق مجاور آن تقسیم می کنند.

این محوطه دانشگاه در منطقه Slippery Rock در شهرستان باتلر، پنسیلوانیا، یک جامعه امن و دوستانه تقریبا 3000 نفر است که در کنار زمین های نوردی، جنگل ها و دریاچه های یخ زده ی درخشان قرار دارند.

آموزش گسترده

آموزش پیشرفته در SRU به شما امکان دسترسی به آموزش با کیفیت را از طریق گزینه های مختلفی از قبیل ارائه دوره ها از طریق آموزش از راه دور، مرکز توسعه رهبری، مرکز آموزش مک کایور، مرکز آموزش پناهندگان محیط زیست پنسیلوانیا و موسسه یادگیری بازنشستگی می دهد.

SRU فرصت های آموزشی را برای دانش آموزان فراهم می کند از طریق مشارکت و همکاری با کسب و کار و صنعت و همکاری با شرکت ها و غیرانتفاعی.

مکان ها

راک لغزنده

Slippery Rock University of Pennsylvania

Address
1 Morrow Way Slippery Rock,
16057 راک لغزنده, پنسیلوانیا, آمریکا
وب سایت
تلفن
+1 724-738-9000

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید