The State University of New York at Geneseo

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Geneseo در سال 1871 به عنوان یک مدرسه برای معلمان تأسیس شد و به یکی از کالجهای برتر لیبرال دولتی در کشور تبدیل شده است. دانشکده در 220 هکتار در روستای تاریخی ژنسو واقع شده و در حال حرکت کوتاهی از روچستر و بوفالو است. این پردیس سنت های کالج های شمال شرقی را با گذرگاه های آجری، درختان سایه ای و شکوفه های شکوفا می کند.

Geneseo به عنوان یکی از انتخابی ترین کالج های عمومی کشور، در نشریات ملی برای کیفیت و ارزش علمی بسیار رتبه بندی شده است. برنامه کمک هزینه تحصیلی دانشجویان اجازه می دهد تا یک میزبان از دانشجویان در زمینه های متنوعی از پژوهش های خود با اعضای هیات علمی Geneseo شرکت کنند و مقالات را در جلسات منطقه ای و ملی ارائه دهند.

مرکز علوم مجتمع 53 میلیون دلاری کالج تنها شتابدهنده ذرات پلتلون در غرب نیویورک است - یک دارایی کلیدی برای تحقیقات علمی در منطقه. به گفته موسسه فیزیک آمریکا، Geneseo یکی از تولید کنندگان برتر مدارک تحصیلی لیسانس در رشته فیزیک است. در میان مؤسسات فوق لیسانس، کالج در 10 جایگاه ملی در تعداد فارغ التحصیلان با دکترا در رشته های STEM قرار دارد.

در نزدیکی روستای ژنسو قرار گرفته است - یکی از 24 جوامع در سراسر کشور به عنوان یک نشانه ملی تاریخی شناخته شده است - ساختمان های آجری پوشیده شده از پردیس پردیس یک محوطه دانشگاهی سنتی را نشان می دهد. روستای خانه ایده آل برای کالج، با سنت های طولانی مدت از احترام متقابل و فرهنگ مشترک است.

Geneseo 49 دانشجوی کارشناسی ارشد و مجموعه ای از برنامه های تحصیلی دوگانه و بین المللی، از جمله دوره های انسانی در انگلستان و اروپا هر تابستان را شامل می شود، از جمله دوره های اصلی علوم انسانی در انگلستان و اروپا هر تابستان.

فعالیت های دانشجویی شامل NCAA Division III (مسابقات قهرمانی ملی زنان کشور در سال 2005)؛ 200 سازمان دانشجویی (از جمله 11 گروه چند فرهنگی دانشجویی)؛ یک دولت دانشجویی فعال فرصت های خدمات اجتماعی؛ و انواع سخنرانان برجسته و رویدادهای فرهنگی هر ساله. کالج همچنین یک برنامه رهبری دانشجویی برنده جایزه ملی و یک همکاری بینالمللی / کالج برنده جایزه ملی اختصاص داده شده برای بازسازی مناطق ویران شده طوفان کاترینا را ارائه می دهد.

مکان ها

جنسیسو

State University of New York at Geneseo

Address
SUNY Geneseo
1 College Circle

جنسیسو, نیویورک, آمریکا
تلفن
+1 585-245-5000

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید