Saint Anselm College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در روح و روان از آنچه در آموزش علوم انسانی است، هسته علمی در کالج سنت آنسلم طراحی شده است به ارائه به دانش آموزان وسعت تجربه است که آنها را برای زندگی آماده خواهد شد. آموزش و پرورش که نه تنها آماده سازی حرفه ای و حرفه ای فراهم می کند، بلکه یک هدف دائمی از حقیقت است که حفظ خواهد کرد و غنی سازی زندگی خود را تشویق می کند. این آموزش از طریق یک برنامه درسی اصلی تشکیل شده از مجموعه ای از دوره های مشترک و نتایج یادگیری برای آموزش دانش آموزان در همه رشته ها در نظر گرفته تسهیل می شود.

کالج به تازگی تجدید نظر شده و هسته علمی آن با اتخاذ یک برنامه درسی جدید که در پاییز 2014 آغاز شد را تقویت. هسته جدید با تعادل خود را بین دوره های مشترک است که پرورش حس جامعه و انتخابی دوره های تحصیلی که برای انتخاب فردی دانش آموزان اجازه می دهد مشخص می شود.

هسته آموزشی سرفصل شامل سه عنصر اصلی: - علوم انسانی - کالج نوشتن - نتایج یادگیری هسته

فراتر از کلاس درس

تحصیلات درست هنرهای آزاد می توانید در محدوده یک کاتالوگ البته نمی توان موجود است. در عوض، اندازه گیری کامل از درک، پرس و جو، و خدمات مورد نیاز یک دانش آموز به طور کامل تحصیل اغلب خارج از کلاس درس پرداخت می شود. دانش آموزان در کالج سنت آنسلم فرصت های زیادی را برای غنی سازی دانشگاهی، فرهنگی، و اجتماعی خارج از کلاس درس.

به عنوان خانه را به چند مراکز و موسسات شناخته شده بین المللی، آنسلم به مطالعه، صحبت می کنند، و انجام تحقیقات در محوطه دانشگاه استقبال رهبران فکری از سراسر جهان است. در واقع، موسسه نیوهمپشایر از سیاست یک محل ملی اشاره کرد برای گفتمان دموکراتیک است که میزبان مفسران سیاسی و مناظره های ریاست جمهوری است. علاوه بر کلاس ها، از پژوهش های علمی و دانشگاهی سنگینی در آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی در آنسلم. دانش آموزان در آنسلم این فرصت را به شرکت در فرصت های تحقیقاتی کار در کنار اعضای هیات علمی مشغول به کار در آزمایشگاه و علوم اجتماعی در محیط علمی و امکانات در محوطه دانشگاه، و همچنین در مکان های درست در سراسر جهان است.

و در همراهی با از خود گذشتگی نوعی کنیاک مقوی به یادگیری در خدمت نوع بشر، کالج سنت آنسلم را تشویق می کند تمام دانش آموزان خود را برای شرکت در یادگیری به کاربرد مفاهیم کلاس درس در زمینه های جامعه به چالش کشیدن خدمات. پروژه های یادگیری خدمات توسط مرکز Meelia برای جامعه دخالت هماهنگ و اعضای هیئت علمی اغلب خدمات گزینه های یادگیری در دوره های خود را در اختیار دارد.

زندگی معنوی و روحانی، از جمله خدمات توده، فرصتهای داوطلب، و جایگزین وزارتخانه شکستن بهار توسط وزارت پردیس آنسلم هماهنگ باشد.

مکان ها

منچستر

Address
A Catholic Benedictine Liberal Arts College
100 Saint Anselm Drive

منچستر, نیوهمپشایر, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید