توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Saint Francis University

Saint Francis University یکی از قدیمی ترین دانشگاه های کاتولیک در کشور و قدیمی ترین جشن های ارزش های فرانسیسکن است. پردیس منظره ما در بالای کوه در لورتو ، پنسیلوانیا ، در نزدیکی پیتسبورگ قرار دارد. ایمان ، سخاوتمندی ، احترام ، کشف و شادی در DNA ما وجود دارد و ما در پی جذب دانش آموزان (مانند شما) با اشتیاق به شکل دادن به جهان هستیم.

تبدیل به کسی که ...

آنچه در ادامه می آید ... برای شما بی نظیر است. این جمله در طول سفر زندگی شما نوشته خواهد شد (و بازنویسی). هر یک از ما در اینجا در SFU می خواهیم به کسی تبدیل شویم که به شما کمک می کند تا تاثیرگذارترین داستان را بنویسید.

شعار SFU ، به کسی تبدیل می شود ، برای آموزش حرفه ای دلسوزانه ، دلسوز و موفق با ما صحبت می کند. و درایو شما برای تبدیل شدن به یکی

ذهن خود را سوخت

موفقیت یعنی کشف استعدادهای شما و به اشتراک گذاشتن آنها با دیگران. تمرکز شغلی متمرکز شده با یک سنت غنی از هنرهای لیبرال (جایی که بسیاری از احساسات را کشف می کنید) می تواند به شما در یافتن مسیر خود کمک کند.

از روح خود الهام بگیرید

همه از پیاده روی با فرانسیس استقبال می کنیم. سنت فرانسیس اسیسی از طریق مأموریت خود با کاتولیک و فرانسیسکان ، سرنخهای زیادی را برای ما به وجود آورد تا بتوانیم یک زندگی معنادار داشته باشیم که با همه ایمان ها صحبت کند.

فراتر از سخنرانی

تجربیات جهانی ، کارآموزی ، و بیشتر به شما کمک می کند تا فردی باشید که قرار است باشید بعلاوه ، همه این تجربیات به رهبری ، مشارکت و متن خدمات رسمی شما منتقل می شوند.

مدرسه کوچک - طرفداران پرشور

ما در یکی از کوچکترین برنامه های NCAA Division-I در کشور قرار داریم و برای تعالی دانشگاهی و ورزش ورزشی شناخته شده ایم!

آمارها ، رتبه بندیها و موارد دیگر Flash

Saint Francis University در لورتو ، پنسیلوانیا قدیمی ترین کالج کاتولیک-فرانسیسکن در ایالات متحده است. مأموریت ما کمک به دانش آموزان از طریق فرهنگ ایمان ، سخاوت ، احترام ، کشف و شادی است تا به حرفه ای دلسوزانه و موفق تبدیل شوند. این دانشگاه بیش از 50 برنامه (کارشناسی ، کارشناسی ارشد و بزرگسالان) را از طریق سه مدرسه ارائه می دهد: تجارت؛ علوم بهداشتی

هویت فرانسیسکان ما

ذهن برای تعالی ، روحی برای صلح و عدالت ، قلب برای خدمت

بذور آنچه که به Saint Francis University تبدیل شده است و هویت ما در فرانسیسکا بود ، توسط شش فرد فرانسوی از ایرلند که آکادمی پسران را در هملای کوهستان لورتو ، پنسیلوانیا تأسیس کردند ، کاشته شدند. این اصول هدایت فرانسیسکان ارزشهایی است که ما تا امروز در Saint Francis University استقبال قرار می دهیم.

 • دانشگاه هنرهای آزاد لیبرال خصوصی آموزش کاتولیک؛ یکی از اولین کالج های مشترک کاتولیک در کشور است
 • حمایت مالی توسط Franciscans از مرتبه سوم به طور منظم تحت رهبری ریاست جمهوری از Fr. دكتر مالاچی وان تاسل ، دکتری ، TOR
توسط اعداد
 • ثبت نام: 2،289 (1726 کارشناسی ، 563 فارغ التحصیل)
 • جنسیت: زن 63.0٪ ، مرد 37.0٪ (کارشناسی)
 • نرخ نگهداری سال اول: 85٪
 • میانگین نرخ فارغ التحصیلی: 70.3٪
 • اندازه متوسط کلاس: 17.6
 • دانشکده تمام وقت: 131

براساس ثبت نام پاییز 2017

اعتباربخشی
 • شورای اعتباربخشی آموزش کاردرمانی
 • کمیسیون بررسی اعتباربخشی آموزش و پرورش برای دستیار پزشک ، شرکت.
 • انجمن شیمی شیمی آمریکا ، مدرک شیمی معتبر
 • کمیسیون اعتباربخشی برنامه های آموزش بهداشت متفقین
 • کمیسیون اعتباربخشی در آموزش فیزیوتراپی
 • کمیسیون آموزش عالی پرستاری
 • شورای آموزش و پرورش اجتماعی
 • کمیسیون اعتباربخشی مهندسی ABET ، مهندسی محیط زیست
 • مجمع بین المللی برای تحصیلات دانشگاهی
 • کمیسیون مرکزی ایالات متحده در زمینه آموزش عالی
 • هیئت پرستاری ایالتی پنسیلوانیا
 • وزارت آموزش ایالتی پنسیلوانیا برای برنامه های مصوب در آموزش معلمان
ساختار حاکم

این دانشگاه توسط فرانسیسکان مرتب سوم مرتب حمایت می شود و توسط یک هیئت امنای متشکل از افراد غیرمجاز و فرانسیسکن اداره می شود. رئیس دانشگاه از اساتید ، مدیران و دانشجویانی که در پیشبرد مأموریت دانشگاه شرکت می کنند ، دریافت می کند.

ورزشکاری

SFU عضو اتحادیه ملی ورزشکاران دانشگاهی است و 23 تیم ورزشی آقایان و بانوان دانشگاه در سطح یکم با هم رقابت می کنند. این دانشگاه همچنین عضو کنفرانس شمال شرقی است. نام مستعار دانشگاه فلش قرمز است.

امکانات

در جبهه آکادمیک ، امکانات ما شامل ساختمانهای دانشگاهی با محوریت سخنرانی و یادگیری مبتنی بر پروژه / آزمایشگاه ، کتابخانه و مشترکات یادگیری و دفاتر مختلف پشتیبانی دانشجویی است. امکانات زندگی در محوطه دانشگاه شامل سالن های اقامت در محوطه دانشگاه و مسکن انتقالی خارج از دانشگاه ، اتحادیه دانشجویی ، امکانات دو و میدانی ، ناهار خوری های متعدد و خدمات بهداشتی دانشجویی است. محوطه دانشگاه 600 هکتاری نیز در موزه هنرهای آلژنیای جنوبی ، دریاچه سن فرانسیس و زمین گلف Immergrün واقع شده است. در نزدیکی باغ کوه Assisi ، تنظیمات را بیشتر کنید. در نزدیکی باغ کوه Assisi.120740_120704_20170907_SFU_9718.jpg

ماموریت و ارزش ها

در عصر پیچیدگی ، سادگی پیام سنت فرانسیس آسسی جذاب تر از گذشته است: فروتنی. سخاوتمندی تکریم سرویس. توجه. دعا شادی عشق. این اصول هدایتگر Saint Francis University ارزشهایی هستند که ما در Saint Francis University استقبال قرار می دهیم.

بیانیه مأموریت

ذهن برای تعالی

Saint Francis University تحصیلات عالی را در محیطی هدایت می کند که با ارزش ها و آموزه های کاتولیک هدایت می شود و از الهام گرفته شده از سرمشق ما ، Saint Francis of Assisi ، الهام گرفته است. دانشگاه قدیمی فرانسیسکان آموزش عالی در ایالات متحده ، Saint Francis University یک جامعه یادگیری فراگیر است که از همه مردم استقبال می کند.

روحی برای صلح و عدالت

برنامه ها و فعالیت های دانشگاهی ، چنین ارزش های فرانسیسکن را به عنوان نگرشی فروتنانه و سخاوتمندانه نسبت به یادگیری ، احترام به تنوع و منحصر به فرد بودن افراد فردی ، درک مسائل اخلاقی و تکریم همه زندگی تقویت می کند. ما با روحیه سادگی و شادی ، به جامعه دانشگاه فرصت می دهیم تا با انتقادی و تحلیلی فکر کند ، به طور مؤثر ارتباط برقرار کند و نظریه و عمل را ادغام کند.

قلب برای خدمات

Saint Francis University برنامه های کارشناسی ارشد را در سنت هنرهای لیبرال ، برنامه های تحصیلات تکمیلی و حرفه ای تحصیلی ارائه می دهد که بر اخلاق شخصی و حرفه ای و همچنین ادامه فرصت های تحصیلی برای تقویت شخصی و شغلی تأکید می کند. ما به دنبال الهام بخشیدن به همه اعضای جامعه دانشگاه هستیم که از یادگیری مادام العمر و تعهد به اشتراک گذاشتن هدایا و مهارت های آنها سخاوتمندانه با دیگران در دنیایی که به سرعت در حال تغییر است ، الهام می گیرند.

اهداف آموزش عالی فرانسیسکن
 • نگرشی فروتن و سخاوتمندانه نسبت به یادگیری
 • احترام به همه زندگی و برای نیکی از همه بشریت
 • احترام به منحصر به فرد بودن افراد فردی
 • چشم انداز جهانی
 • خدمت به فقرا و نیازمندان
 • جامعه ای از ایمان و دعا ،
 • روح ساده و لذت
 • حضور فرانسیسكان.

در عصر پیچیدگی ، سادگی پیام سنت فرانسیس آسسی جذاب تر از گذشته است. این اصول هدایتگر فرانسیسها فقط ایده آل نیستند که قابل تحسین باشند ، بلکه ارزش هایی برای زندگی باید در نظر بگیرند.

چشم انداز

Saint Francis University کاتولیک برای دانشجویان با توانایی بالا است که به دنبال یک تجربه یادگیری معتبر ، آکادمیک دقیق ، تعاملی هستند و در آنجا می توانند رشد فکری ، معنوی ، اخلاقی و اجتماعی داشته باشند. دانش آموزان به دنبال توانایی سنت فرانسیس به دلیل توانایی آن در ترکیب ارزش ها و چشم انداز آموزش هنرهای لیبرال با اهداف یادگیری مرتبط با نیازهای اقتصادی جامعه هستند.

Saint Francis University به عنوان یک شریک حیاتی استراتژیک - منطقه ای ، ملی و بین المللی - ایجاد روابط محکم با جستجوی همكاران برای پرورش و گسترش مأموریت ، چشم انداز و اهداف استراتژیك این دانشگاه و در عین حال مشاركت در چشم انداز جهانی از منافع اجتماعی ایجاد شده توسط اجرای اصول کارآمدی رهبری.

امکانات Saint Francis University به منظور ارتقاء و ارتقاء به بالاترین سطح توانایی برنامه های رهبری شناخته شده ملی آن در تجارت ، مراقبت های بهداشتی ، علوم و علوم انسانی طراحی شده است.

Saint Francis University برای ارتقاء مباحث استثنایی منابع انسانی و مالی خود درگیر پیشرفت های مداوم در اثربخشی سازمانی و کارآیی در تمام سطوح - که بر اساس ارزیابی های داخلی و خارجی است - می شود.120739_120706_IMG_7078.jpg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BSc)

Saint Francis University

برنامه بازاریابی دانشجویان را برای مشاغل در زمینه فروش ، تحقیقات بازاریابی ، تبلیغات ، خرده فروشی و مدیریت بازاریابی آماده می کند. این برنامه بر یک هسته اصلی تجاری تأکید ... [+]

بازار یابی

برنامه بازاریابی در دانشکده تجارت شیلد بر یک هسته اصلی تجارت تأکید دارد که همراه با تبلیغات ، رفتار مصرف کننده ، تحقیقات بازاریابی ، بازاریابی بین المللی و مدیریت بازاریابی است.

بازاریابی مسابقه ای است برای جلب توجه مردم. - ست گودین

بازاریابی فرایند برقراری ارتباط و تعامل با مصرف کنندگان برای تأمین ارزش محصول یا خدمات ، با هدف فروش محصول یا خدمات است. مشاغل از بازاریابی به عنوان یک عملکرد مهم اقتصادی برای جذب بازار مناسب و مشتریان استفاده می کنند.... [-]

آمریکا Loretto
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Saint Francis University

تقریباً در هر صنعتی به تحلیلگران تجاری نیاز است. آنالایزر تجارت در دانشکده تجارت شیلد ، به دانشجویان می آموزد که چگونه از روشها ، ابزارها و نرم افزارها برای تبدیل داده به ... [+]

تجزیه و تحلیل کسب و کار

تقریباً در هر صنعتی به تحلیلگران تجاری نیاز است. آنالایزر تجارت در دانشکده تجارت شیلد ، به دانشجویان می آموزد که چگونه از روشها ، ابزارها و نرم افزارها برای تبدیل داده به اطلاعات استفاده کنند. این برنامه درسی بر مهارت و مهارت در ساختمان در زمینه های برنامه نویسی ، آمار ، مدیریت داده ها و تبدیل داده ها و تجسم متمرکز است.

4 دلیل برتر برای ادامه مدرک تحصیلی در Analytics Business در SFU:طبق گفته Tableau "وضعیت آموزش داده" ، تقریباً همه مشاغل به نوعی داده ها را لمس می کنند. با استفاده گسترده از نوآوری های فناوری ، جامعه ما تعداد فزاینده ای از داده ها را تولید می کند. سازمانهای مختلف از همه به طور فزاینده در جستجوی راه هایی برای اهرم این گنجینه اطلاعات جدید هستند.تجزیه و تحلیل کسب و کار همراه با درجه های دیگر ، بازاریابی را افزایش می دهد. سپر به شما اجازه می دهد تا فقط در چهار سال به دو درجه برسید. از آنجا که تجزیه و تحلیل داده ها یک مهارت بسیار مطلوب در همه رشته های مشاغل است ، افزودن یک دو برابر مهم در Business Analytics به سایر مشاغل دیگر ، ارزش این مدرک را افزایش می دهد و در هر بازار کاری زمینه ای برای شما ایجاد می کند.Analytics ابزاری را فراهم می کند که می توانند داده ها را به اطلاعات مفید تبدیل کنند. داده ها اغلب برای ایجاد درک جدید ، تصمیم گیری درایو و برنامه ریزی جهت استراتژیک استفاده... [-]
آمریکا Loretto
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Saint Francis University

زیست شناسی ، مدرک BS ، در تمام زمینه های اصلی علوم زیست شناختی ، از جمله زیست شناسی مولکولی و سلولی ، زیست شناسی ارگانیسم ، محیط زیست و تکامل ، دانش آموزانی را آموزش می د ... [+]

زیست شناسی

زیست شناسی مطالعه زندگی در همه تنوع و پیچیدگی های آن است. زیست شناسان به مطالعه زندگی در سطوح مختلف اعم از زیست شناسی مولکولی و فیزیولوژی تا اکولوژی و تکامل نزدیک می شوند. دانشجویان زیست شناسی باید هرکدام طاقچه بی نظیری را در این زمینه متنوع پیدا کنند که به بهترین وجه مناسب برای احساسات و علاقه های وی باشد.

چرا زیست شناسی در SFU؟دانش آموزان اول. برنامه زیست شناسی در SFU با منحصر به فرد بودن هر دانش آموز در ذهن طراحی شده است. گروه ما برنامه های درجه قابل تنظیم و مشاوره تحصیلی شخصی توسط دانشکده زیست شناسی را ارائه می دهد.اندازه های کلاس کوچک ، جامعه ای محکم از دانشجویان و فرصت هایی برای دانشجویان برای انجام تحقیقات جدید با مربیان دانشکده.نرخ های موفقیت بالا بسیاری از فارغ التحصیلان ما به مدارس تحصیلات تکمیلی و مدارس حرفه ای می روند و برخی دیگر از لیسانس خود برای پیگیری مشاغل تحقیق ، آموزش ، مدیریت حیات وحش ، آزمایشگاه های پزشکی و همچنین آکواریوم و باغ وحش استفاده می کنند.اهداف یادگیری گروه زیست شناسی... [-]
آمریکا Loretto
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Saint Francis University

علوم رایانه یک میدان هیجان انگیز ، رو به رشد و چالش برانگیز است که تقریباً در تمام جنبه های زندگی ما تأثیر می گذارد. برنامه علوم کامپیوتر ما بر روابط دانشگاهی بین اساتید ... [+]

علوم کامپیوتر

علوم رایانه یک میدان هیجان انگیز ، رو به رشد و چالش برانگیز است که تقریباً در تمام جنبه های زندگی ما تأثیر می گذارد. برنامه علوم کامپیوتر ما بر روابط دانشگاهی بین اساتید و دانشجویان تأکید می کند ، جایی که دانشکده دانشجویان را در ایجاد مهارت ها و مفاهیمی که امروزه و آینده برای این رشته اساسی هستند ، راهنمایی می کند.

چرا SFU؟مهارت های دنیای واقعی. برنامه علوم کامپیوتر به دانشجویان ما در توسعه مهارت های برنامه نویسی ، شبکه سازی ، امنیت ، طراحی و مدیریت سیستم کمک می کند.امکانات پیشرفته. از آنجا که علوم رایانه یک زمینه همیشه در حال پیشرفت است ، ما بخش بزرگی از مرکز علوم جدید را به یک کلاس برنامه نویسی برش و همچنین یک آزمایشگاه تحقیقاتی پیشرفته اختصاص داده ایم که هر دو مجهز به ایستگاه های کاری پیچیده ، مانیتور صفحه نمایش بزرگ و سخت افزار و نرم افزار به روز شدهکاربرد عملی. ما بطور مداوم پروژه های جدیدی را توسعه می دهیم که دانش آموزان کاربرد عملی مهارت های رایانه آموخته شده خود را در اختیار دانشجویان قرار می دهند.... [-]
آمریکا Loretto
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Saint Francis University

برنامه مهندسی نفت و گاز طبیعی (PNGE) ما یک برنامه مهندسی سختگیر است که توسط بنیاد مباشرت محیط زیست تقویت می شود. ما به عنوان فرانسیسکان کاتولیک ، ما عمیقاً به سلامتی و ای ... [+]

مهندسی نفت و گاز طبیعی

Saint Francis University یک دوره لیسانس علوم چهار ساله (BSc) در مهندسی نفت و گاز طبیعی (PNGE) ارائه می دهد.

برنامه PNGE ما یک رویکرد فرانسیسکن را با تجربه در دنیای واقعی به عنوان یک جزء لاینفک یادگیری همراه با یک آموزش حیاتی هنرهای لیبرال ترکیب می کند. کلاس های کوچک و روابط محکم با دانشکده از مزایای امضای محیط های یادگیری است که برای دانشجویان مقطع کارشناسی در SFU ایجاد شده است. دانشجویان ما طیف گسترده ای از مهارت های لازم را برای موفقیت در زمینه های در حال رشد مهندسی از طریق یادگیری در کلاس ، سفرهای میدانی ، عملکرد آزمایشگاه ، فعالیتهای پروژه تحقیقاتی دانشگاهی و صنعتی ، رهبری در فصلهای دانشجویی حرفه ای و ... را توسعه می دهند. فارغ التحصیلان ما واجد شرایط هستند که یا در شرکت های بهره برداری نفت و گاز ، شرکت های خدمات نفت و گاز ، دولت (مثلاً وزارت نیرو) و مؤسسات علمی / تحقیقاتی فعالیت کنند ، یا به مدرسه فارغ التحصیل بروند ، یا تجارت خود را در رابطه با نفت باز کنند. و صنعت گاز... [-]

آمریکا Loretto
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Saint Francis University "Become that Someone"

Address
117 Evergreen Drive
PA 15940 Loretto, Pennsylvania, آمریکا