Saint Francis University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Saint Francis University

Saint Francis University یکی از قدیمی ترین دانشگاه های کاتولیک در کشور و قدیمی ترین جشن های ارزش های فرانسیسکن است. پردیس منظره ما در بالای کوه در لورتو ، پنسیلوانیا ، در نزدیکی پیتسبورگ قرار دارد. ایمان ، سخاوتمندی ، احترام ، کشف و شادی در DNA ما وجود دارد و ما در پی جذب دانش آموزان (مانند شما) با اشتیاق به شکل دادن به جهان هستیم.

تبدیل به کسی که ...

آنچه در ادامه می آید ... برای شما بی نظیر است. این جمله در طول سفر زندگی شما نوشته خواهد شد (و بازنویسی). هر یک از ما در اینجا در SFU می خواهیم به کسی تبدیل شویم که به شما کمک می کند تا تاثیرگذارترین داستان را بنویسید.

شعار SFU ، به کسی تبدیل می شود ، برای آموزش حرفه ای دلسوزانه ، دلسوز و موفق با ما صحبت می کند. و درایو شما برای تبدیل شدن به یکی

ذهن خود را سوخت

موفقیت یعنی کشف استعدادهای شما و به اشتراک گذاشتن آنها با دیگران. تمرکز شغلی متمرکز شده با یک سنت غنی از هنرهای لیبرال (جایی که بسیاری از احساسات را کشف می کنید) می تواند به شما در یافتن مسیر خود کمک کند.

از روح خود الهام بگیرید

همه از پیاده روی با فرانسیس استقبال می کنیم. سنت فرانسیس اسیسی از طریق مأموریت خود با کاتولیک و فرانسیسکان ، سرنخهای زیادی را برای ما به وجود آورد تا بتوانیم یک زندگی معنادار داشته باشیم که با همه ایمان ها صحبت کند.

فراتر از سخنرانی

تجربیات جهانی ، کارآموزی ، و بیشتر به شما کمک می کند تا فردی باشید که قرار است باشید بعلاوه ، همه این تجربیات به رهبری ، مشارکت و متن خدمات رسمی شما منتقل می شوند.

مدرسه کوچک - طرفداران پرشور

ما در یکی از کوچکترین برنامه های NCAA Division-I در کشور قرار داریم و برای تعالی دانشگاهی و ورزش ورزشی شناخته شده ایم!

آمارها ، رتبه بندیها و موارد دیگر Flash

Saint Francis University در لورتو ، پنسیلوانیا قدیمی ترین کالج کاتولیک-فرانسیسکن در ایالات متحده است. مأموریت ما کمک به دانش آموزان از طریق فرهنگ ایمان ، سخاوت ، احترام ، کشف و شادی است تا به حرفه ای دلسوزانه و موفق تبدیل شوند. این دانشگاه بیش از 50 برنامه (کارشناسی ، کارشناسی ارشد و بزرگسالان) را از طریق سه مدرسه ارائه می دهد: تجارت؛ علوم بهداشتی

هویت فرانسیسکان ما

ذهن برای تعالی ، روحی برای صلح و عدالت ، قلب برای خدمت

بذور آنچه که به Saint Francis University تبدیل شده است و هویت ما در فرانسیسکا بود ، توسط شش فرد فرانسوی از ایرلند که آکادمی پسران را در هملای کوهستان لورتو ، پنسیلوانیا تأسیس کردند ، کاشته شدند. این اصول هدایت فرانسیسکان ارزشهایی است که ما تا امروز در Saint Francis University استقبال قرار می دهیم.

 • دانشگاه هنرهای آزاد لیبرال خصوصی آموزش کاتولیک؛ یکی از اولین کالج های مشترک کاتولیک در کشور است
 • حمایت مالی توسط Franciscans از مرتبه سوم به طور منظم تحت رهبری ریاست جمهوری از Fr. دكتر مالاچی وان تاسل ، دکتری ، TOR
توسط اعداد
 • ثبت نام: 2،289 (1726 کارشناسی ، 563 فارغ التحصیل)
 • جنسیت: زن 63.0٪ ، مرد 37.0٪ (کارشناسی)
 • نرخ نگهداری سال اول: 85٪
 • میانگین نرخ فارغ التحصیلی: 70.3٪
 • اندازه متوسط کلاس: 17.6
 • دانشکده تمام وقت: 131

براساس ثبت نام پاییز 2017

اعتباربخشی
 • شورای اعتباربخشی آموزش کاردرمانی
 • کمیسیون بررسی اعتباربخشی آموزش و پرورش برای دستیار پزشک ، شرکت.
 • انجمن شیمی شیمی آمریکا ، مدرک شیمی معتبر
 • کمیسیون اعتباربخشی برنامه های آموزش بهداشت متفقین
 • کمیسیون اعتباربخشی در آموزش فیزیوتراپی
 • کمیسیون آموزش عالی پرستاری
 • شورای آموزش و پرورش اجتماعی
 • کمیسیون اعتباربخشی مهندسی ABET ، مهندسی محیط زیست
 • مجمع بین المللی برای تحصیلات دانشگاهی
 • کمیسیون مرکزی ایالات متحده در زمینه آموزش عالی
 • هیئت پرستاری ایالتی پنسیلوانیا
 • وزارت آموزش ایالتی پنسیلوانیا برای برنامه های مصوب در آموزش معلمان
ساختار حاکم

این دانشگاه توسط فرانسیسکان مرتب سوم مرتب حمایت می شود و توسط یک هیئت امنای متشکل از افراد غیرمجاز و فرانسیسکن اداره می شود. رئیس دانشگاه از اساتید ، مدیران و دانشجویانی که در پیشبرد مأموریت دانشگاه شرکت می کنند ، دریافت می کند.

ورزشکاری

SFU عضو اتحادیه ملی ورزشکاران دانشگاهی است و 23 تیم ورزشی آقایان و بانوان دانشگاه در سطح یکم با هم رقابت می کنند. این دانشگاه همچنین عضو کنفرانس شمال شرقی است. نام مستعار دانشگاه فلش قرمز است.

امکانات

در جبهه آکادمیک ، امکانات ما شامل ساختمانهای دانشگاهی با محوریت سخنرانی و یادگیری مبتنی بر پروژه / آزمایشگاه ، کتابخانه و مشترکات یادگیری و دفاتر مختلف پشتیبانی دانشجویی است. امکانات زندگی در محوطه دانشگاه شامل سالن های اقامت در محوطه دانشگاه و مسکن انتقالی خارج از دانشگاه ، اتحادیه دانشجویی ، امکانات دو و میدانی ، ناهار خوری های متعدد و خدمات بهداشتی دانشجویی است. محوطه دانشگاه 600 هکتاری نیز در موزه هنرهای آلژنیای جنوبی ، دریاچه سن فرانسیس و زمین گلف Immergrün واقع شده است. در نزدیکی باغ کوه Assisi ، تنظیمات را بیشتر کنید. در نزدیکی باغ کوه Assisi.120740_120704_20170907_SFU_9718.jpg

ماموریت و ارزش ها

در عصر پیچیدگی ، سادگی پیام سنت فرانسیس آسسی جذاب تر از گذشته است: فروتنی. سخاوتمندی تکریم سرویس. توجه. دعا شادی عشق. این اصول هدایتگر Saint Francis University ارزشهایی هستند که ما در Saint Francis University استقبال قرار می دهیم.

بیانیه مأموریت

ذهن برای تعالی

Saint Francis University تحصیلات عالی را در محیطی هدایت می کند که با ارزش ها و آموزه های کاتولیک هدایت می شود و از الهام گرفته شده از سرمشق ما ، Saint Francis of Assisi ، الهام گرفته است. دانشگاه قدیمی فرانسیسکان آموزش عالی در ایالات متحده ، Saint Francis University یک جامعه یادگیری فراگیر است که از همه مردم استقبال می کند.

روحی برای صلح و عدالت

برنامه ها و فعالیت های دانشگاهی ، چنین ارزش های فرانسیسکن را به عنوان نگرشی فروتنانه و سخاوتمندانه نسبت به یادگیری ، احترام به تنوع و منحصر به فرد بودن افراد فردی ، درک مسائل اخلاقی و تکریم همه زندگی تقویت می کند. ما با روحیه سادگی و شادی ، به جامعه دانشگاه فرصت می دهیم تا با انتقادی و تحلیلی فکر کند ، به طور مؤثر ارتباط برقرار کند و نظریه و عمل را ادغام کند.

قلب برای خدمات

Saint Francis University برنامه های کارشناسی ارشد را در سنت هنرهای لیبرال ، برنامه های تحصیلات تکمیلی و حرفه ای تحصیلی ارائه می دهد که بر اخلاق شخصی و حرفه ای و همچنین ادامه فرصت های تحصیلی برای تقویت شخصی و شغلی تأکید می کند. ما به دنبال الهام بخشیدن به همه اعضای جامعه دانشگاه هستیم که از یادگیری مادام العمر و تعهد به اشتراک گذاشتن هدایا و مهارت های آنها سخاوتمندانه با دیگران در دنیایی که به سرعت در حال تغییر است ، الهام می گیرند.

اهداف آموزش عالی فرانسیسکن
 • نگرشی فروتن و سخاوتمندانه نسبت به یادگیری
 • احترام به همه زندگی و برای نیکی از همه بشریت
 • احترام به منحصر به فرد بودن افراد فردی
 • چشم انداز جهانی
 • خدمت به فقرا و نیازمندان
 • جامعه ای از ایمان و دعا ،
 • روح ساده و لذت
 • حضور فرانسیسكان.

در عصر پیچیدگی ، سادگی پیام سنت فرانسیس آسسی جذاب تر از گذشته است. این اصول هدایتگر فرانسیسها فقط ایده آل نیستند که قابل تحسین باشند ، بلکه ارزش هایی برای زندگی باید در نظر بگیرند.

چشم انداز

Saint Francis University کاتولیک برای دانشجویان با توانایی بالا است که به دنبال یک تجربه یادگیری معتبر ، آکادمیک دقیق ، تعاملی هستند و در آنجا می توانند رشد فکری ، معنوی ، اخلاقی و اجتماعی داشته باشند. دانش آموزان به دنبال توانایی سنت فرانسیس به دلیل توانایی آن در ترکیب ارزش ها و چشم انداز آموزش هنرهای لیبرال با اهداف یادگیری مرتبط با نیازهای اقتصادی جامعه هستند.

Saint Francis University به عنوان یک شریک حیاتی استراتژیک - منطقه ای ، ملی و بین المللی - ایجاد روابط محکم با جستجوی همكاران برای پرورش و گسترش مأموریت ، چشم انداز و اهداف استراتژیك این دانشگاه و در عین حال مشاركت در چشم انداز جهانی از منافع اجتماعی ایجاد شده توسط اجرای اصول کارآمدی رهبری.

امکانات Saint Francis University به منظور ارتقاء و ارتقاء به بالاترین سطح توانایی برنامه های رهبری شناخته شده ملی آن در تجارت ، مراقبت های بهداشتی ، علوم و علوم انسانی طراحی شده است.

Saint Francis University برای ارتقاء مباحث استثنایی منابع انسانی و مالی خود درگیر پیشرفت های مداوم در اثربخشی سازمانی و کارآیی در تمام سطوح - که بر اساس ارزیابی های داخلی و خارجی است - می شود.120739_120706_IMG_7078.jpg

مکان ها

لورتو

Address
117 Evergreen Drive
PA 15940 لورتو, پنسیلوانیا, آمریکا