San Diego State University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

San Diego State University (SDSU) ، یک جامعه یادگیری واقعاً جهانی ، مکانی ایده آل برای شروع تحصیلات بین المللی شما است. بخشی از سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا (CSU) با 23 پردیس ، SDSU سومین دانشگاه بزرگ در این ایالت است که بیش از 35000 دانشجو در آن ثبت نام می کند. ما 97 رشته کارشناسی ، 84 استاد و 21 برنامه دکترا ارائه می دهیم.

SDSU با داشتن اساتید برنده جوایز ، امکانات پیشرفته تحقیقاتی و مکانی آفتابی در دروازه آمریکای لاتین و حاشیه اقیانوس آرام ، ابزارهایی را برای گسترش دانش و توانایی های بالقوه خود به دانشجویان می دهد.

قدرت علمی و رتبه بندی

ما توسط US News & World Report در میان 70 دانشگاه برتر دولتی کشور قرار گرفته ایم.

  • بهترین کالج های ارزشمند آمریکا: شماره 30 ( فوربس ، 2019)
  • عملکرد نرخ فارغ التحصیلی: شماره 8 ( اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی )
  • تنوع قومی: 35 مورد برتر ( اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی )
  • تجارت بین الملل: شماره 11 ( اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی )
  • کارآفرینی: شماره 37 ( اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی )
  • مهندسی عمران ، مهندسی برق و مهندسی مکانیک: 25 جایزه برتر لیسانس مهندسی (ASEE ، 2018)
  • دانشمندان فولبرایت: بیش از 90 دانشجو جوایز فولبرایت را دریافت کرده اند که باعث می شود SDSU به عنوان تولید کننده برتر در برندگان فولبرایت شناخته شود.

139702_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

پردیس ما

دانشگاه SDSU با رتبه 8 در فهرست زیباترین پردیس های کالج Cosmopolitan ، ترکیبی پر جنب و جوش از بناهای تاریخی و پیشرفته است که در 280 هکتار از زمین های سرسبز و منظره گسترش یافته است. اگرچه محوطه دانشگاه بزرگ است ، اما فقط در مدت 20 دقیقه می توانید در سراسر دانشگاه قدم بزنید. SDSU در شمال شرقی مرکز شهر سان دیگو واقع شده است ، که در کنار واگن برقی سن دیگو واقع شده است (برای دسترسی آسان به همه نقاط گرم اطراف سن دیگو).

مکان ما

دومین شهر بزرگ کالیفرنیا ، سن دیگو ، یک مرکز فرهنگی ، علمی و آموزشی پر رونق است. همجواری ما با حاشیه اقیانوس آرام و مکزیک و جمعیت منطقه ای متنوع ما فرصت هایی را برای کار ارزشمند و تجارب یادگیری فراهم می کند.

منطقه ما به دلیل آب و هوای تقریباً مناسب ، کیلومترها سواحل ماسه ای و فعالیت های پر آب و سرگرم کننده در کنار دریا شناخته شده است و طیف وسیعی از صنایع از مهندسی و بیوتکنولوژی گرفته تا کشاورزی و گردشگری را در خود جای داده است. هیاهوی محله Gaslamp و محله های مرکز شهر با ساحل های جذاب و التهابی ساحل Pacific Beach ، Ocean Beach و La Jolla تکمیل می شود.

فرصت های تحقیقاتی

اگر هیجان کشف شما را تحریک می کند ، آماده شوید که در کنار محققان تاریخ در SDSU تحقیق کنید. دانشجویان ، اعضای هیئت علمی و فارغ التحصیلان ما بخشی از تیم های تحقیقاتی بوده اند که به موضوعات مهمی مانند اصلاح RNA ، زیست ریاضیات و رواناب طوفان پس از آتش سوزی پرداخته اند. تحقیقات آنها بیماری جدیدی در ریه ، اضطراب بزرگسالی ، سرطان ، دیابت ، ویروس دنگو و بسیاری از اختلالات دیگر را روشن می کند.

فارغ التحصیلان ما

هنگامی که فارغ التحصیل می شوید ، به جامعه فارغ التحصیلان متشکل از بیش از 300000 آزتک مادام العمر خواهید پیوست. SDSU تلاش می کند تا از طریق بسیاری از دوره های کارآموزی ، خدمات شغلی و مشاوره ، به همه دانشجویان در یافتن مشاغل رویایی خود کمک کند. SDSU شما را با مشاغل منطقه San Diego و سراسر جهان ارتباط خواهد داد. تحصیلات SDSU سود زیادی در سرمایه شما دارد. به طور متوسط ، فارغ التحصیلان ما بر اساس PayScale ، 102،800 دلار حقوق در اواسط شغلی دریافت می کنند.

مکان ها

سن دیگو

Address
5250 Campanile Drive
سن دیگو, کالیفرنیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید