توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خدمت به مسیح با یک نمایش جهانی کتاب مقدس در یک اتمسفر مسیحی

SBC کالج برای شما است. بسیاری از افراد تصور غلطی می کنند که یک کالج کتاب مقدس فقط برای کسانی است که در تمام وقت مشغول به کار مسیحی هستند، مانند کشیشان. حقیقت این است که یک کالج کتاب مقدس به روش های مختلف به هر کالج دیگری شبیه است.

aboutCampus.jpg

جنوب شرقی ارائه می دهد برنامه عالی دو ساله برای کسانی که مایل به شروع کار دانشگاه خود را در جو مسیحی. سپس این دانش آموزان می توانند اعتبار خود را به کالج یا دانشگاه ارجاع دهند تا تحصیلات خود را در زمینه تخصصی تر ادامه دهند.

بله، در مورد ارائه شده، تجربه پردیس و برتری تحصیلی، یک کالج کتاب مقدس شبیه به هر کالج دیگری است؛ با این حال، راه هایی که در آن ما متفاوت هستند، ما را از دیگر دانشکده ها جدا می کند. جمعیت دانش آموزان کوچکتر، توجه شخصی، یک فضای مسیحی در داخل و خارج از کلاس و لذت بردن از کسی که در دانشگاه خاص است، باعث می شود تا جنوب شرقی یک زمان برای گرامی داشتن برای بقیه زندگی شما باشد.

بیانیه مأموریت

هدف از Southeastern Baptist College این است که خداوند را با فراهم آوردن کیفیت تحصیلات عالی در مقطع دبیرستان از یک دنیای کتاب مقدس در جو مسیحی، تحسین کند، در نتیجه رشد مسیحی در دانش آموزان و آماده شدن آنها برای خدمت در پادشاهی خداوند است.

Southeastern Baptist College تلاش است تا مردان و زنان را در جامعه مسیحی آماده کند و ابراز تمایل به مشارکت در امور مربوط به کلیسا داشته باشد. آموزش و پرورش در محوطه دانشگاه و از طريق وسايل نقليه به منظور آماده سازي افراد براي خدمت در کارگاه کشیش، کار مسیحی، وزارتخانه های موسیقی، آموزش مسیحی و وزارتخانه های جوانان ارائه می شود. Southeastern Baptist College همچنین به دنبال آموزش افرادی است که مایل به دریافت دوره های پایه برنامه درسی کالج در محیط آکادمیک روحانی هستند که توسط Southeastern Baptist College ارائه شده است. تمام دوره ها به گونه ای آموزش داده می شود که ادیان و یادگیری را در هم آمیخت، در نتیجه، به رسمیت شناختن خداوند از همه حقایق.

Southeastern Baptist College دنبال کردن تعداد محدودی از دوره های اعتبار و عدم اعتبار برای افرادی که انتخاب یک برنامه ساختاری را در راستای یک مدرک، گواهینامه یا دیپلم مشخص نمی کنند، به خدمت جامعه مسیحی می پردازد.

اعتباربخشی

Southeastern Baptist College توسط کمیسیون اعتباربخشی کالج می سی سی پی (MCCA) و توسط انجمن آموزش عالی کتاب مقدس (ABHE) (ABHE) در سطح ملی تأیید شده است.

وابستگی

Southeastern Baptist College توسط انجمن ماموریت باپتیست می سی سی پی اداره می شود. این عضو انجمن کالجهای میسیسیپی است و همچنین انجمن برای آموزش عالی کتاب مقدس (ABHE) است.

توان مالی

Southeastern Baptist College یکی از ارزان ترین کالج های خصوصی در کشور است. اکثر دانش آموزان هزینه حضور بسیار جذاب و مقرون به صرفه را پیدا می کنند. یک برنامه مالی برای برآوردن نیازهای شما می تواند تنظیم شود.

توجه شخصی

کلاس های کوچک در جنوب شرقی، دانش آموزان را قادر می سازد که از اعضای هیئت علمی و دیگر پرسنل پرسنل توجه خاصی داشته باشند. در جنوب شرقی همه می دانند که هر کس دیگری به صورت شخصی است. شما بیش از یک شماره در محوطه دانشگاه خواهید داشت. ما در مهمانتی مسیحی و رضایت دانشجویان تخصص داریم.

زندگی دانشجویی

دانش آموزان فرصت هایی برای فعالیت های اضافی ارائه می دهند که برای همکاری های شخصی و شخصی از طریق سازمان های مختلف دانشگاهی ارائه می شود. بعضی از این سازمانها عبارتند از گروه کر، انجمن دانشجویان باپتیست (ABS)، اتحاد وزرا و شورای دولتی دانشجویی.

فضای دوستی و همکاری در محوطه دانشگاه در میان دانشجویان غالب است. ما یک خانواده کالج هستیم. زندگی خوابگاه نیز دانشجویان را قادر می سازد تا از وقت خود در خارج از کلاس درس لذت ببرند.

محل

Southeastern Baptist College در زیبای لورل، می سی سی پی واقع شده است. لورل واقع در 30 مایلی شمال Hattiesburg واقع شده است؛ 50 مایلی جنوب مریدین؛ 80 مایلی جنوب شرقی جکسون؛ و 125 مایلی شمال ساحل خلیج فارس.

برای رسیدن به کالج از Interstate 59، از خروجی 95B به خیابان 16 خیابان شمالی بروید. دنبال 16 خیابان شمالی (همچنین بزرگراه 15 N) برای 4 1/2 مایل از Interstate به کالج.

اطلاعات مصرف کننده دانشجویی

در مطابقت با نیازهای USDE در مورد افشای کامل اطلاعات مصرف کننده، SBC افشای کامل اطلاعات ذکر شده را به هر دانش آموز آینده یا فعلی ارائه می دهد. به عنوان مصرف کنندگان دانش آموزان و / یا دانش آموزان آینده ممکن است از این اطلاعات برای تصمیم گیری های آگاهانه در مورد این موسسه استفاده کنید. برای دسترسی به این منابع، لطفا روی لینک زیر به صفحه اطلاعات مصرف کننده Southeastern Baptist College کلیک کنید

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BSc)

Southeastern Baptist College

علاوه بر اهداف عمومی و اهداف کلی برنامه، پس از اتمام این برنامه، فرد باید بتواند از موضع دفاع کند که کتاب مقدس کلام خدا الهام گرفته و یک قانون کامل از ایمان و عمل است. ... [+]

BACHELOR OF SCIENCE (MINISTRIES OF CHURCH) (129 ساعت، از جمله الزامات کتاب مقدس)

اهداف برنامه

علاوه بر اهداف عمومی و اهداف کلی برنامه، پس از اتمام این برنامه، فرد باید قادر باشد:

دفاع از موقعیت که کتاب مقدس کلام الهام گرفته از خدا و یک قانون کامل از ایمان و عمل است.اعمال قابل توجهی از حقیقت کتاب مقدس را به زندگی شخصی و خانوادگی خود اضافه کنید.به طور گسترده در زمینه ادبیات سکولار و سایر رسانه ها خواندن و عینی این مطلب را با توجه به کتاب مقدس ارزیابی کنید.نشان می دهد که او دانش جامع کتاب مقدس، دکترین مسیحی و وزارت مسیحی به دست آورده است.شواهدی از داشتن دانش کافی در حوزه علوم طبیعی و اجتماعی لازم برای برقراری ارتباط با جامعه معاصر را فراهم کنید.نشان می دهد که او فلسفه مسیحی مأموریت های مبتنی بر آموزه های عهد جدید را برای آماده سازی او برای شرکت در فعالیت های مسیحی در خانه و خارج از کشور توسعه داده است.نشان دادن دانش کافی برای تفسیر واقعیت های تاریخ به منظور اطمینان از دانش دقیق کار در زمینه.مجری معارف کلیسای علوم برنامه ریزی شده است... [-]
آمریکا لورل
سپتامبر 2020
انگلیسی
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Southeastern Baptist College

علاوه بر اهداف عمومی و اهداف برنامه AA، پس از اتمام این برنامه، دانش آموز باید بتواند نشان دهد فرد می تواند مفاهیم کاربردی و پایه ای را برای فکر کردن انتقادی و حل مشکلات ... [+]

BACHELOR OF SCIENCE (ADMINISTRATION BUSINESS) 129 ساعت از جمله نیازهای اداره امور تجاری AAاهداف برنامه

علاوه بر اهداف عمومی و اهداف برنامه AA، پس از اتمام این برنامه، دانش آموز باید قادر باشد:

تظاهرات می تواند مفاهیم کاربردی و پایه ای را برای انتقاد و حل مشکلات تجاری در برنامه های درسی (در کلاس های درس) و شرایط همکاری در محیط (خارج از کلاس های درس) اعمال کند.درك روابط متقابل بين كاركردها و فرآيندهاي كسب و كار را نشان دهيد.درک چگونگی تأثیر اقتصادی، قانونی و نظارتی، سیاسی، اجتماعی، فنی، زیست محیطی و رقابتی (محلی، منطقه ای، جهانی) بر کسب و کار و بالعکس را نشان دهید.شناسایی مسائل اخلاقی و استفاده از چارچوب اخلاقی برای تحلیل آنها، سپس انتخاب و دفاع از یک راه حل.تولید اسناد کسب و کار با کیفیت که شایستگی در محتوا، سازمان، وضوح و کیفیت را نشان می دهد.BACHELOR OF SCIENCE (ADMINISTRATION OF BUSINESS) برنامه ریزی شده 129 ساعت، از جمله AA نیازهای اداری کسب و کار (دنبال AA، برجسته کسب و کار، برای دو سال اول)سال سوم... [-]
آمریکا لورل
سپتامبر 2020
انگلیسی
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی