توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره SWOSU

خوش آمدید به Southwestern Oklahoma State University (SWOSU) - یک دانشگاه شناخته شده برای برنامه های آکادمیک آن، فضای دوستانه و هزینه های اقتصادی است. واقع در شهر کوچک ویتورفورد، در قلب غرب اوکلاهما، محیطی امن و مهمان نواز را ارائه می دهد.

SWOSU خانه ای است که 5000 دانش آموز دارد که 250 دانش آموز از خارج از ایالات متحده هستند که حدود 35 کشور را نمایندگی می کنند. دانش آموزان ممکن است در دوران تحصیل در کالج های سنتی یا شرکت در فرصت های یادگیری از راه دور با تکنولوژی پیشرفته، مدارک تحصیلی کارشناسی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را کامل کنند.

ماموریت SWOSU، ارزش ها

ارزش های

SWOSU ارزش های خود را با ذینفعان خود تأیید کرد.

 • ما با داشتن برنامه های تحصیلات عالی، برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و حرفه ای در دسترس، جایگاه خود را به عنوان یک موسسه عالی عالی رتبه ایالت اوکلاهما که با نیازهای دولت و منطقه مطابقت دارد، ارزش می گذاریم.
 • ما متعهد به استانداردهای بالا برای آموزش، خدمات اداری، تحقیق، فعالیت های علمی و خلاقانه و خدمات به دانشگاه و جامعه هستیم.
 • هیات علمی، کارکنان و ادارات ما متعهد به تقویت یک محیط امن، سالم و متنوع فکری، فرهنگی و اجتماعی برای موفقیت دانش آموزان هستند.
 • ما به ثبات اقتصادی و رشد منطقه ما اختصاص داده شده است و ما نقش خود را به عنوان مرکز هنر، فرهنگ، علم و فن آوری گرامی داریم.
 • ما به عدالت، صداقت و یکپارچگی اقدامات ما را هدایت می کنیم، زیرا از طریق استفاده عاقلانه از منابع مالی و طبیعی که به ما سپرده شده است، تعهدات ما را برآورده می کنیم.

چشم انداز

SWOSU به عنوان یک دانشگاه برتر در پاسخ به دنیای در حال تغییر، محیطی برای موفقیت اساتید، دانشجویان و فارغ التحصیلان و خدمات عمومی از طریق عناصر مختلف فراهم می کند:

 • برنامه های آموزشی نوآورانه و در دسترس؛
 • فعالیت های دانشجویی و فرصت ها؛
 • انسجام فرهنگی و تنوع؛
 • گسترش برنامه های بین المللی، فرصت های دانشجویان بین المللی و ارتقای آگاهی جهانی؛
 • مشارکت اجتماعی و بخش خصوصی که به دانش آموزان، اعضای هیات علمی و کارمندان و جامعه کمک می کند؛
 • تحقیقات دانشجویی و علمی، فعالیت های علمی و خلاقانه که بدن دانش را گسترش می دهند و کیفیت زندگی را افزایش می دهند؛
 • فعالیت ها و سرمایه گذاری هایی که باعث رشد اخلاقی، فکری، حرفه ای و شخصی می شوند؛
 • ارتقاء سلامت و سلامت دانشگاه و جامعه؛
 • تعهد به پیشرفت و حفظ فن آوری هایی که عملیات دانشگاه و آموزش از راه دور در کلاس درس و دانش آموز را بهینه سازی می کند؛
 • مدیریت منابع مالی ما و ایجاد راه های جدید برای حمایت و حفظ برنامه های کیفیت؛ و
 • گسترش روابط فارغ التحصیلان، شناختن، مشارکت و حمایت.

مأموریت

مأموریت Southwestern Oklahoma State University ، یکی از اعضای سیستم دانشگاهی منطقه ای اوکلاهما، ارائه فرصت های آموزشی، تحقیق، فعالیت های علمی و خلاقانه و ارائه خدمات در یک محیط یادگیری امن، در دسترس، پرورش است که به نیازهای دولت و منطقه و کمک به محیط آموزشی، اقتصادی و فرهنگی. SWOSU برنامه های سنتی قوی تحصیلی را فراهم می کند که منجر به تحصیلات مختلف از مدرک تا مدرک دکترا می شود. زمینه های تحصیلات دانشگاهی، برنامه های معتبر ملی، برنامه های آموزشی عمومی، فعالیت های آموزشی و فعالیت های یادگیری تجربی، و مشارکت در فعالیت ها و سازمان های دانشجویی، دانش آموزان را در فرصت هایی برای به دست آوردن مهارت ها، دانش و قدردانی فرهنگی که دانشجویان و فارغ التحصیلان را ترویج می دهد، فراهم می کند.

ESL Center - شرکت زبان

TLC-Weatherford یک سایت کمکی برای TLC-Edmond واقع در محوطه دانشگاه Southwestern Oklahoma State University (SWOSU) است. با ما، شما مهارتهای انگلیسی خود را بهبود میبخشید و در عین حال خاطراتی عالی از ایالات متحده و مردمش خواهید داشت.

شما تحت معلمی با مهارت بالا در آموزش انگلیسی به دانشجویان خارجی مطالعه خواهید کرد. شما مشاوران آکادمیک دارید تا هر مرحله از مسیر را هدایت کنید. شبکه همکاری دانشگاه ما، شما را برای ورود به دانشگاه آمریکایی انتخاب شما آسان تر خواهد کرد.

شما از نظر فرهنگی و تحصیلی رشد خواهید کرد. فعالیت های حمایت شده توسط The Language Company از ویژگی های جوامع و شهرهایی است که در آنها زندگی آمریکایی را تجربه می کنید.

اهداف کلی

 • توسعه و ارائه برنامه های کیفیت با پرسنل مجرب واجد شرایط و سیستم های تحویل که رضایت مشتری و حمایت کننده را تضمین می کنند.
 • حصول اطمینان از حاکمیت، رهبری و ارتباطات در کل سازمان را موثر دانست.
 • اطمینان از یک پایه مالی قوی برای این شرکت.
 • تنظیم استانداردها و اطمینان از فرصت ها برای رشد حرفه ای و توسعه برای همه کارکنان.
 • توسعه و ارائه خدمات با کیفیت برای اطمینان از رضایت مشتری و حمایت از رضایت مشتری.
 • از طریق انعطاف پذیری مشتریان و مدیریت مالی اطمینان حاصل شود.
 • اطمینان از اینکه فعالیت های استراتژیک و برنامه ریزی این شرکت با استانداردهای صنایع ESL مطابقت دارد و مأموریت شرکت را هدایت می کند.

آمار سریع

 • تقریبا 5،100 دانشجوی هر ساعتی در محوطه دانشگاه SWOSU ثبت نام می کنند.
 • SWOSU بیش از 100 رشته مختلف و 1000 کلاس مختلف ارائه می دهد.
 • سنت غرور ما شامل برنامه های آموزشی قوی و استادان کیفیت است.
 • SWOSU دارای 14 برنامه دانشگاهی معتبر بین المللی است که اکثر دانشگاه های منطقوی اوکلاهما است.
 • برای اطلاعات بیشتر، به www.swosu.edu مراجعه کنید
برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Southwestern Oklahoma State University

برنامه موسیقی درمانی در سال 1980 تأسیس شد. این تنها برنامه موسیقی درمانی در ایالت اوکلاهما است. دانش آموزان ممکن است یا لیسانس موسیقی در موسیقی درمان یا معادل بودن / ثبت ... [+]

موسیقی اطلاعات عمومی

برنامه موسیقی درمانی در سال 1980 تأسیس شد. این تنها برنامه موسیقی درمانی در ایالت اوکلاهما است. دانش آموزان ممکن است یا لیسانس موسیقی در موسیقی درمان یا معادل بودن / ثبت نام در موسیقی درمان در SWOSU، هر دو مورد نیاز واجد شرایط برای گرفتن آزمون صدور گواهینامه ملی برای درمانگران موسیقی برای مدرک معتبر درمانگر مدرک گواهی (MT-BC).

برای تکمیل کارشناسی موسیقی در موسیقی درمان، دانش آموزان ابتدایی و دانش آموزان با مهارت های کلید / صدا و یا ابزارهای اجرایی باید الزامات مدارک تحصیلی عمومی، موسیقی پایه و برنامه درسی موسیقی درمانی را برآورده کنند.... [-]

آمریکا ویتفورد
سپتامبر 2020
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Southwestern Oklahoma State University

تنوع در زمینه های تحصیلات و تجربیات اعضای هیات علمی شیمی و تعهد آنها به آموزش عالی با توجه به پیشرفت تحصیلی Southwestern Oklahoma State University تواند زمینه ساز موفقیت ... [+]

اطلاعات کلی

تنوع در زمینه های تحصیلات و تجربیات اعضای هیات علمی شیمی و تعهد آنها به آموزش عالی با توجه به پیشرفت تحصیلی Southwestern Oklahoma State University تواند زمینه ساز موفقیت آمیز باشد. هر یک از بخش های تخصصی توسط یک مدرس با یک Ph.D. در آن منطقه مانند شیمی آلی، شیمی تحلیلی، شیمی معدنی، بیوشیمی یا شیمی فیزیکی. کلاس های کوچک و آزمایشگاهی اجازه می دهد بحث گسترده کلاس و تعامل یک به یک با مربی. دانش آموزان فرصت های فراوانی برای سوالات آموزنده خود دارند.... [-]

آمریکا ویتفورد
سپتامبر 2020
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Southwestern Oklahoma State University

روانشناسی یکی از محبوب ترین دوره های کارشناسی در جهان است. این قابل درک است از آنجا که درجه روانشناسی فرصت های دانشجویی برای رشد شخصی را فراهم می کند در حالی که درهای متع ... [+]

شما تحصیلات روانشناسی خود را در SWOSU کسب کنید

روانشناسی یکی از محبوب ترین دوره های کارشناسی در جهان است. این قابل درک است از آنجا که درجه روانشناسی فرصت های دانشجویی برای رشد شخصی را فراهم می کند در حالی که درهای متعددی از حرفه های جالب و چالش انگیز را باز می کند. علاوه بر این، این زمینه به دانشآموزان فرصت میدهد تا تجربیات آموزشی و برنامههای تحصیلی خود را به منظور تمرکز در زمینههای خاصی که به منافع خاص علاقه دارند، اختصاص دهد. دانش آموزان روانشناسی در مورد رفتار انسان و حیوانات و همچنین فرایندهای ذهنی آنها یاد می گیرند.... [-]

آمریکا ویتفورد
سپتامبر 2020
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Southwestern Oklahoma State University

خوش آمدید به گروه مهندسی فناوری در SWOSU که در آن ما دانش آموزان خود را با آموزش عالی آماده سازی آنها برای مشاغل فنی در صنعت است. ... [+]

کسب دانش فنی مهندسی شما در SWOSU

خوش آمدید به گروه مهندسی فناوری در SWOSU که در آن ما دانش آموزان خود را با آموزش عالی آماده سازی آنها برای مشاغل فنی در صنعت است.

درخواست کنمدارک فنی مهندسی ارائه شدهلیسانس علوم در فن آوری مهندسی، با گزینه ای در تکنولوژی مهندسی ساختلیسانس علوم در تکنولوژی مهندسی، با گزینه ای در فن آوری مهندسی الکترونیک کامپیوترلیسانس علوم در تکنولوژی مهندسی، با گزینه ای در مهندسی محیط زیستلیسانس علوم در تکنولوژی صنعتی با گزینه های در فن آوری الکترونیک و تکنولوژی ساختچرا SWOSU محل مهندسی فناوری است... [-]
آمریکا ویتفورد
سپتامبر 2020
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Southwestern Oklahoma State University

وزارت تجارت و علوم رایانه ارائه می دهد آموزش حرفه ای دانش آموزان در کسب و کار و علوم رایانه ای که توسعه شخصی را برای حرفه های آینده تسهیل می کند. ... [+]

کسب مدرک کارشناسی یا علوم کامپیوتر در SWOSU

وزارت تجارت و علوم رایانه ارائه می دهد آموزش حرفه ای دانش آموزان در کسب و کار و علوم رایانه ای که توسعه شخصی را برای حرفه های آینده تسهیل می کند.

درخواست کنمدارک ارائه شدهBBA در حسابداریBBA در کارآفرینیBBA در امور مالیBBA در مدیریتBBA در بازاریابیBS در علوم کامپیوترMBAMS در مدیریترهبری سازمانی

داکتر دین: دکتر پاتسی پارکر 580.774.3284 رئیس: دکتر ترشی ولد 580.774.3061 مدیر برنامه: مادلین بوئر 580.774.3122... [-]

آمریکا ویتفورد
سپتامبر 2020
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

Southwestern Oklahoma State University

دانشجوی علوم زیستشناسی BS دانشجویان را برای ورود به بیش از صد شیوه های مختلف حرفه ای آماده می کند. اعضای هیات علمی علوم زیستی مشاوران با تجربه هستند و به شما در انتخاب مس ... [+]

بررسی اجمالی

دانشجوی علوم زیستشناسی BS دانشجویان را برای ورود به بیش از صد شیوه های مختلف حرفه ای آماده می کند. اعضای هیات علمی علوم زیستی مشاوران با تجربه هستند و به شما در انتخاب مسیری که برای شما مناسب است، کمک خواهد کرد.

تحصیلات کالج شما شامل بیش از دوره های درسی خواهد بود. در طول تحصیل در مقطع علوم زیست شناسی، شما می توانید در سمینارهایی که توسط سخنرانان داخلی و خارجی در مورد موضوعات مختلف مرتبط با زیست شناسی ارائه شده است، فرصتی برای انجام تحقیق در SWOSU یا موسسه یا مرکز تحقیقاتی دیگر، شانس حضور یا حتی حضور در یک نشست علمی ایالتی، منطقه ای، ملی یا بین المللی، یا فرصت استفاده از تحصیلات خود در خدمت به دانشگاه و جامعه. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بخش آموزش و پرورش، باید از قسمت های دیگر این سایت بازدید کنید.... [-]

آمریکا ویتفورد
سپتامبر 2020
انگلیسی
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Southwestern Oklahoma State University

یک لیسانس علوم در علوم رایانه یا فناوری اطلاعات می تواند درب های زیادی را در آینده شما باز کند. شما می توانید حرفه ای خود را بلافاصله شروع کنید یا انتخاب کنید که در چند ب ... [+]

یک لیسانس در علوم کامپیوتر یا فناوری اطلاعات کسب کنید

یک لیسانس علوم در علوم رایانه یا فناوری اطلاعات می تواند درب های زیادی را در آینده شما باز کند. شما می توانید حرفه ای خود را بلافاصله شروع کنید یا انتخاب کنید که در چند برنامه تحصیل کنید. لیسانس علوم SWOSU در علوم کامپیوتر به شرح زیر است:

گزینه های در علوم کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتیفرصت های طراحی بازیآموزش امنیت شبکهبرنامه نویسی HPCفرصت های تحقیقاتی... [-]
آمریکا ویتفورد
سپتامبر 2020
انگلیسی
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Southwestern Oklahoma State University
وب سایت