Spelman College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اسپلمن که یک رهبر جهانی در زمینه آموزش زنان آفریقایی تبار است توسط کمیسیون انجمن کالج ها و مدارس جنوبی کالج ها (SACSCOC) معتبر شناخته می شود و ما اعضای مفتخر به کنسرسیوم مرکز دانشگاه آتلانتا هستیم.

امروز مجموعه دانشجویی ما بیش از 2100 دانشجو از 43 ایالت و 10 کشور خارجی را تشکیل می دهد. اسپلمن زنان را قادر می سازد تا با فرهنگ های مختلف جهان درگیر شوند و از طریق خدمات متعهد به ایجاد تغییرات مثبت اجتماعی هستند. ما به تعالی آکادمیک در هنرها و علوم لیبرال و رشد فکری ، خلاق ، اخلاقی و رهبری دانشجویان خود اختصاص داده ایم.

Spelman به میزان فارغ التحصیلی 76 درصدی خود افتخار می کند (به طور متوسط بیش از شش سال) ، یکی از بهترین در کشور ، اما هنگامی که برای گرفتن مدرک خود روی صحنه می روید ، حمایت ما متوقف نمی شود. شبکه جهانی فارغ التحصیلان ما قدرتمند است ، ارتباطات و کمک به فارغ التحصیلان را هنگام شروع تعامل جهانی فراهم می کند.

Spelman College ، یک Spelman College تاریخی سیاه پوستان و یک رهبر جهانی در آموزش زنان آفریقایی تبار ، به تعالی آکادمیک در هنرها و علوم لیبرال و رشد فکری ، خلاق ، اخلاقی و رهبری دانشجویان خود اختصاص داده است. اسپلمن به همه افراد این قدرت را می دهد تا با فرهنگهای مختلف جهان روبرو شوند و از ایجاد تغییر اجتماعی مثبت الهام می گیرند.

مکان ها

آتلانتا

Address
Spelman Lane Southwest,350
30314 آتلانتا, جورجیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: