توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره St. Ambrose University

زندگی یک دانشگاه پویا

ما بیش از 60 مدرک را با انعطاف پذیری برای ترکیب رشته های اصلی، افراد زیر سن قانونی و ترجیحات مربوط به علاقه های شما ارائه می دهیم. چه چیز بیشتر، جامعه روحانی ما به خاطر ورزشهای رزمی، رویدادهای خاص و سالن های اقامتی برجسته شناخته شده است.

دانش آموزان SAU از سنت فکری ما کاتولیک و تعهد به عدالت اجتماعی الهام گرفته شده اند. در حقیقت، آنها سالانه هزاران ساعت خدمات داوطلبانه - و بیش از 150،000 ساعت در سال گذشته تنها!

در یک نگاه

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

در مقوله های دیگر، اخبار ایالات متحده

مکان ما

راست در وسط هر جایی که می خواهید بروید!

St. Ambrose University در داونپورت، آیوا، بخشی از شهرهای چهارگانه واقع شده است - یک منطقه بیابانی (آیووا و ایلینویز) که در منطقه اصلی میشیسایپی واقع شده است که از شرق به غرب اجرا می شود.

چرا SAU

هدف از زندگی خود را در St. Ambrose University

بعضی از دانش آموزان ترجیح می دهند از جمعیت در دانشگاه های بزرگ گمراه شوند. به عنوان یک شخص در دریا از چهره، آنها ممکن است به جهان بیرون بیایند که نمی دانند چه کسانی هستند یا چه زندگی در مورد آنهاست.

اما شما متفاوت است شما می خواهید یک آموزش عالی در یک مدرسه کوچک تر که اساتید شما به نام شما را می دانند، جایی که شما واقعا می توانید در سال اول تحقیقاتی انجام دهید، و جایی که ایمان و تعهد به خدمت به دیگران شما و دوستان خود را در زندگی عمیق تر هدف قرار می دهید. اگر شما این نوع دانشجو هستید، می خواهیم با شما ملاقات کنیم!

منابع علمی یک مدرسه دولتی، دوستیابی یک کالج کوچک

دریافت بهترین از هر دو جهان

سنت آمبروز ده ها تن از رشته ها را ارائه می دهد و یک دانشگاه علمی درجه یک در دانشگاه های بزرگ و کالج های آیووا پیدا می شود. در حقیقت، فرصت های تحصیلی در Ambrose - کارآموزی، تحقیق، یادگیری در دست گرفتن - از میان بسیاری از رقبای مدرسه دولتی و خصوصی ما فراتر رفته است.

اما آنچه ما را از هم جدا می کند، اندازه های کوچک کلاس ما و استادان نزدیک است که شما را می شناسند و به آموزش شما اختصاص داده اند، و فرصت هایی را که ممکن است در کالج های دیگر در شهر های چهارگانه یا دیگر نقاط دیگر دریافت نکنید، فراهم می کند.

ارزشهای آمبروزی بنیاد موفقیت است

SAU مناسب برای شما مناسب است

ارزش های آمبروزی ما برتری تحصیلی و تعهد به هنرهای لیبرال، عدالت اجتماعی و خدمات اجتماعی کمک می کند زمینه کار برای موفقیت شما را به عنوان یک دانش آموز، حرفه ای خود و جهان را به جای بهتر قرار دهید.

130 سال قوی

ما همچنان رشد می کنیم، و شما هم می توانید.

از زمان آغاز آن، سنت امبروز دانشجویان را از تمام ادیان مذهبی، قومیت ها و شرایط اقتصادی استقبال کرد - باز بودن غیرمعمول برای مدارس کاتولیک در آن زمان.

این تاکید بر برنامه های آماده سازی حرفه ای که در زمینه سنت های هنر کاتولیک و لیبرال تدریس شده است، تا امروز به عنوان مرکز اصلی این موسسه محسوب می شود. در طول زمان، سنت هایی مانند ارتباطات نزدیک بین دانشکده ها و دانشجویان و توجه شخصی به اهداف دانش آموز، ایمنی، تعهد به خدمت و هویت کاتولیک، امروز ریشه گرفته و زندگی می کنند.

این دانشگاه در دهه های اخیر به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است و با آن خدمات و پشتیبانی برای اطمینان از اینکه دانش آموزان، اعضای هیات علمی و کارکنان ما بهترین محیط را برای یادگیری، زندگی و کار فراهم می آورند. کار و تعهد ما به برتری در آموزش و پرورش در حال انجام است.

پیوستن به یک جامعه از آموزگاران متنوع

مأموریت

St. Ambrose University ، مستقل، روحانی و کاتولیک، دانش آموزان خود را قادر می سازد تا از لحاظ ذهنی، معنوی، اخلاقی، اجتماعی، هنری و جسمی خود را برای غنی سازی زندگی خود و زندگی دیگران توسعه دهند.

چشم انداز

سنت آمبروز بعنوان یک دانشگاه پیشرو در غرب میانه ای ریشه در میراث مذهبی و سنت فکری کاتولیک دارد. Ambrosians متعهد به برتری تحصیلی، هنر لیبرال، عدالت اجتماعی و خدمات می باشند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

St. Ambrose University

این که آیا هدف شما برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک، مدیریت زنجیره خرده فروشی، و یا تیم های رهبری در شرکت چند ملیتی Fortune 500، سنت آمبروز است برنامه ای برای کمک به شما ... [+]

این که آیا هدف شما برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک، مدیریت زنجیره خرده فروشی، و یا تیم های رهبری در شرکت چند ملیتی Fortune 500، سنت آمبروز است برنامه ای برای کمک به شما در دستیابی به اهداف خود.

فارغ التحصیلان ما در Charles Schwab، شرکت کرایه اتومبیل، Northwestern Mutual، TAG Communications و بسیاری دیگر کار می کنند.

مزایای Ambroseآموزش کسب و کار استثناییچشم انداز واقعی جهانفرصت ها

اعضای هیئت علمی ما به شما آموزش و فرصت هایی را برای ایجاد اعتبارنامه های مديريت حرفه ای در اختیار شما می گذارند و به شما اجازه می دهند جاه طلبی خود را به دست آورید.... [-]

آمریکا Davenport
ژانویه 2020
تمام وقت
4 years
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

St. Ambrose University

اگر دوست دارید با اعداد کار کنید و دستکاری کنید، تجزیه و تحلیل نتایج و کمک به دیگران درک کنید که چگونه داده ها برای آنها کار می کنند، یک مدرک در علوم داده و تجزیه و تحلیل ... [+]

اگر دوست دارید با اعداد کار کنید و دستکاری کنید، تجزیه و تحلیل نتایج و کمک به دیگران درک کنید که چگونه داده ها برای آنها کار می کنند، یک مدرک در علوم داده و تجزیه و تحلیل از St. Ambrose University شما را برای حرفه ای با تقاضا بالا که شما با اهداف خود را آماده خواهد کرد.

مزایای Ambroseکارآموزی در شرکت های ملی برتراندازه های کوچک کلاسشیوه های داده های اخلاقی را بیاموزید

دانشگاه آمستردام St Ambrose یک دانشکده تمایز شناخته شده برای پیوستن به نتایج موفقیت آمیز، آموزش عالی، ایجاد یک جامعه پر جنب و جوش و آموزش دانشجویان مشغول به کار است.... [-]

آمریکا Davenport
ژانویه 2020
تمام وقت
4 years
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
St. Ambrose University

شما اعتقاد دارید برنامه های کامپیوتری زندگی، عملکرد سازمان ها و مدیریت منابع را بهبود می بخشد. و شما می خواهید دست در پیشرفت تکنولوژی داشته باشید. آیا شما می خواهید برنام ... [+]

شما اعتقاد دارید برنامه های کامپیوتری زندگی، عملکرد سازمان ها و مدیریت منابع را بهبود می بخشد. و شما می خواهید دست در پیشرفت تکنولوژی داشته باشید. آیا شما می خواهید برنامه های تلفن همراه یا راه حل های نرم افزاری سازمانی را طراحی کنید، SAU می تواند شما را برای یک حرفه ای IT آماده کند.

فارغ التحصیلان ما در شرکت اپل، Carleton Life Support، Google، HNI Corporation و شرکت South Imperial Inc. و بسیاری دیگر کار می کنند.

مزایای Ambroseآموزش جامعتجربه عملی4 1 برنامه MSITM... [-]
آمریکا Davenport
ژانویه 2020
تمام وقت
4 years
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
St. Ambrose University

این که آیا شما می خواهید دنیای تولید را تغییر دهید، کیفیت محصولات را برای مصرف کنندگان یا ایمنی کارگران افزایش دهید، یا نظارت بر پیشرفت کارخانه ها، سنت امبروز برنامه ای د ... [+]

این که آیا شما می خواهید دنیای تولید را تغییر دهید، کیفیت محصولات را برای مصرف کنندگان یا ایمنی کارگران افزایش دهید، یا نظارت بر پیشرفت کارخانه ها، سنت امبروز برنامه ای دارد که به اهداف شما و سایر موارد منجر شود.

فارغ التحصیلان ما در ExxonMobil، شرکت فورد موتور، سیستم بهداشت پیدایش، ناسا، بوئینگ چارلستون، دیر کار می کنند.

مزایای Ambroseتجربه گسترده تحقیق و طراحی دستدانشکده بر روی شما تمرکز داردبرنامه اعتباری... [-]
آمریکا Davenport
ژانویه 2020
تمام وقت
پاره وقت
4 - 8 years
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
St. Ambrose University

این که آیا هدف شما ارتقاء بخش انرژی، طراحی سیستم های آب عمومی و یا نظارت بر تولید تجهیزات و محصولات است، St. Ambrose University دارای یک برنامه برای کمک به شما در دستیابی ... [+]

این که آیا هدف شما ارتقاء بخش انرژی، طراحی سیستم های آب عمومی و یا نظارت بر تولید تجهیزات و محصولات است، St. Ambrose University دارای یک برنامه برای کمک به شما در دستیابی به اهداف شما است.

فارغ التحصیلان ما در Accenture، ExxonMobil، سیستم بهداشت پیدایش، بوئینگ چارلستون، دیر کار می کنند

مزایای Ambroseتحقیق گسترده در دستامکانات آزمایشگاهی منحصر به فردتوجه شخصی: دانشکده بر روی شما تمرکز دارد

برنامه مهندسی مکانیک دقیق، اما با ارزش ما را به شما می دهد، تجربه واقعی در جهان واقعی است. شما توسط یک کارشناس حرفه ای و هیئت علمی مشغول به کار خواهید شد و مهارت هایی را به دست خواهید آورد که شما را به دنبال نیروی کار خواهد برد.... [-]

آمریکا Davenport
ژانویه 2020
تمام وقت
پاره وقت
4 - 8 years
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Fall at SAU

Welcome Week

Address
518 W. Locust Street Davenport, IA 52803
Davenport, Iowa, آمریکا