توضیحات رسمی را مطالعه کنید

St. Ambrose University

زندگی یک دانشگاه پویا

ما بیش از 60 مدرک را با انعطاف پذیری برای ترکیب رشته های اصلی، افراد زیر سن قانونی و ترجیحات مربوط به علاقه های شما ارائه می دهیم. چه چیز بیشتر، جامعه روحانی ما به خاطر ورزشهای رزمی، رویدادهای خاص و سالن های اقامتی برجسته شناخته شده است.

دانش آموزان SAU از سنت فکری ما کاتولیک و تعهد به عدالت اجتماعی الهام گرفته شده اند. در حقیقت، آنها سالانه هزاران ساعت خدمات داوطلبانه - و بیش از 150،000 ساعت در سال گذشته تنها!

در یک نگاه

SAU رتبه پنجم در نظرسنجی کالج (2018) از بهترین کالج ها و دانشگاه ها در آیووا و 13th در رده بهترین دانشگاه های منطقه ای-میدویست، بر اساس میانگین رتبه بندی منتشر شده و بررسی دانش آموزان. رتبه یازدهم (اخبار) توسط خبر های ایالات متحده

مکان ما

راست در وسط هر جایی که می خواهید بروید!

St. Ambrose University در داونپورت، آیوا، بخشی از شهرهای چهارگانه واقع شده است - یک منطقه بیابانی (آیووا و ایلینویز) که در منطقه اصلی میشیسایپی واقع شده است که از شرق به غرب اجرا می شود.

چرا سئو

هدف از زندگی خود را در St. Ambrose University

بعضی از دانش آموزان ترجیح می دهند از جمعیت در دانشگاه های بزرگ گمراه شوند. به عنوان یک شخص در دریا از چهره، آنها ممکن است به جهان بیرون بیایند که نمی دانند چه کسانی هستند یا چه زندگی در مورد آنهاست.

اما شما متفاوت است شما می خواهید یک آموزش عالی در یک مدرسه کوچک تر که اساتید شما به نام شما را می دانند، جایی که شما واقعا می توانید در سال اول تحقیقاتی انجام دهید، و جایی که ایمان و تعهد به خدمت به دیگران شما و دوستان خود را در زندگی عمیق تر هدف قرار می دهید. اگر شما این نوع دانشجو هستید، می خواهیم با شما ملاقات کنیم!

منابع علمی یک مدرسه دولتی، دوستیابی یک کالج کوچک

دریافت بهترین از هر دو جهان

سنت آمبروز ده ها تن از رشته ها را ارائه می دهد و یک دانشگاه علمی درجه یک در دانشگاه های بزرگ و کالج های آیووا پیدا می شود. در حقیقت، فرصت های تحصیلی در Ambrose - کارآموزی، تحقیق، یادگیری در دست گرفتن - از میان بسیاری از رقبای مدرسه دولتی و خصوصی ما فراتر رفته است.

اما آنچه ما را از هم جدا می کند، اندازه های کوچک کلاس ما و استادان نزدیک است که شما را می شناسند و به آموزش شما اختصاص داده اند، و فرصت هایی را که ممکن است در کالج های دیگر در شهر های چهارگانه یا دیگر نقاط دیگر دریافت نکنید، فراهم می کند.

ارزشهای آمبروزی بنیاد موفقیت است

SAU مناسب برای شما مناسب است

ارزش های آمبروزی ما برتری تحصیلی و تعهد به هنرهای لیبرال، عدالت اجتماعی و خدمات اجتماعی کمک می کند زمینه کار برای موفقیت شما را به عنوان یک دانش آموز، حرفه ای خود و جهان را به جای بهتر قرار دهید.

چگونه می توانم آموزش خودم را تکمیل کنم؟

کالج تجاری SAU دارای یک برنامه کارآموزی جامع است که به شما در زمینه کیفیت و تجربه قابل فروش می دهد. دانشجویان مدیریت در بسیاری از شرکت های منطقه ای و ملی، از جمله آرسنال راک آیلند، انرژی MidAmerican و دیر

دانش آموزان ما همچنین می توانند یادگیری خود را به پروژه های واقعی اعمال کنند، که به شما امکان می دهد از جامعه چهارگانه شهر یاد بگیرید و به آن کمک کنید.

چه چیزهایی در مورد مراقبت های بالینی وجود دارد؟

متخصصان مدیریت می توانند بسیاری از زمینه های حرفه ای، از جمله بازاریابی، مالی، مسافرت، بانکداری، سرگرمی و غیره را وارد کنید. تعدادی از فارغ التحصیلان ما به تجارت خانواده خود پیوستند.

مهارت های شما نیز توسط شرکت هایی که بر خرده فروشی، مهمان نوازی، بانکداری، تولید، حمل و نقل و سرگرمی تمرکز دارند، بسیار ارزشمند هستند.

فارغ التحصیلان ما اغلب درباره کیفیت و ارزش تحصیلات سنت امبروز صحبت می کنند.

بررسی اخیری از فارغ التحصیلان کالج بازرگانی SAU نشان داد 97٪ تمام یا بخشی از مدرسه فارغ التحصیل، تحصیلات خود را ادامه داده یا در آن زمان استخدام نشده بودند.

چه مقدار از این برنامه انجام شده است؟

  • Wes Erickson '12، '14 MOL فکر کرد که او به نیروهای مسلح هدایت می شود، اما به جای آن شور و شوق خود را در مدیریت و بازاریابی است. اگر چه او در این مناطق به افراد زیر سن قانونی دست یافت، دانش و منافع وی - و همچنین مربیگری توسط استادان مورد علاقه وز - او را به سمت مدرک کارشناسی ارشد در رهبری سازمانی در SAU سوق داد. وی به عنوان یک مدیر پروژه با اداره مدیریت برنامه های شرکت UnityPoint بهداشت و درمان، Wes در کار خود موفق به آموزش جامع و چند رشته ای که او در Ambrose به دست آورده است.
  • الیا گرانت IV '15 دو مدرک مدیریت و بازاریابی و در حال حاضر شرکت رسانه ای خود را، گرانت رسانه در داونپورت اجرا می شود. بدانید که چگونه تغییرات را تحت تاثیر قرار داده و مردم را الهام بخشید، همان چیزی بود که الیاس از سنت آمبروز دور کرد. "فرصت های رهبری در محوطه دانشگاه زمان من در سنت امبروز ارزشمند بود. در آن نقش رهبری به عنوان یک دانشجو، من آماده شدم که در خارج از کلاس برگزار شود و به من کمک کرد تا به عنوان یک فرد رشد کنم."

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

St. Ambrose University

این که آیا هدف شما برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک، مدیریت زنجیره خرده فروشی، و یا تیم های رهبری در شرکت چند ملیتی Fortune 500، سنت آمبروز است برنامه ای برای کمک به شما ... [+]

این که آیا هدف شما برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک، مدیریت زنجیره خرده فروشی، و یا تیم های رهبری در شرکت چند ملیتی Fortune 500، سنت آمبروز است برنامه ای برای کمک به شما در دستیابی به اهداف خود.

فارغ التحصیلان ما در Charles Schwab، شرکت کرایه اتومبیل، Northwestern Mutual، TAG Communications و بسیاری دیگر کار می کنند.

در یک نگاهSAU رتبه پنجم در نظرسنجی کالج (2018) از بهترین کالج ها و دانشگاه ها در آیووا و 13th در رده بهترین دانشگاه های منطقه ای-میدویست، بر اساس میانگین رتبه بندی منتشر شده و بررسی دانش آموزان. رتبه یازدهم (اخبار) توسط خبر های ایالات متحدهمزایای Ambroseآموزش کسب و کار استثناییچشم انداز واقعی جهانفرصت ها... [-]
آمریکا Davenport
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

St. Ambrose University

اگر دوست دارید با اعداد کار کنید و دستکاری کنید، تجزیه و تحلیل نتایج و کمک به دیگران درک کنید که چگونه داده ها برای آنها کار می کنند، یک مدرک در علوم داده و تجزیه و تحلیل ... [+]

اگر دوست دارید با اعداد کار کنید و دستکاری کنید، تجزیه و تحلیل نتایج و کمک به دیگران درک کنید که چگونه داده ها برای آنها کار می کنند، یک مدرک در علوم داده و تجزیه و تحلیل از St. Ambrose University شما را برای حرفه ای با تقاضا بالا که شما با اهداف خود را آماده خواهد کرد.

مزایای Ambroseکارآموزی در شرکت های ملی برتراندازه های کوچک کلاسشیوه های داده های اخلاقی را بیاموزید

دانشگاه آمستردام St Ambrose یک دانشکده تمایز شناخته شده برای پیوستن به نتایج موفقیت آمیز، آموزش عالی، ایجاد یک جامعه پر جنب و جوش و آموزش دانشجویان مشغول به کار است.... [-]

آمریکا Davenport
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
St. Ambrose University

شما اعتقاد دارید برنامه های کامپیوتری زندگی، عملکرد سازمان ها و مدیریت منابع را بهبود می بخشد. و شما می خواهید دست در پیشرفت تکنولوژی داشته باشید. آیا شما می خواهید برنام ... [+]

شما اعتقاد دارید برنامه های کامپیوتری زندگی، عملکرد سازمان ها و مدیریت منابع را بهبود می بخشد. و شما می خواهید دست در پیشرفت تکنولوژی داشته باشید. آیا شما می خواهید برنامه های تلفن همراه یا راه حل های نرم افزاری سازمانی را طراحی کنید، SAU می تواند شما را برای یک حرفه ای IT آماده کند.

فارغ التحصیلان ما در شرکت اپل، Carleton Life Support، Google، HNI Corporation و شرکت South Imperial Inc. و بسیاری دیگر کار می کنند.

در یک نگاهSAU رتبه پنجم در نظرسنجی کالج (2018) از بهترین کالج ها و دانشگاه ها در آیووا و 13th در رده بهترین دانشگاه های منطقه ای-میدویست، بر اساس میانگین رتبه بندی منتشر شده و بررسی دانش آموزان. رتبه یازدهم (اخبار) توسط خبر های ایالات متحدهمزایای Ambroseآموزش جامعتجربه عملی4 1 برنامه MSITM... [-]
آمریکا Davenport
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
St. Ambrose University

این که آیا شما می خواهید دنیای تولید را تغییر دهید، کیفیت محصولات را برای مصرف کنندگان یا ایمنی کارگران افزایش دهید، یا نظارت بر پیشرفت کارخانه ها، سنت امبروز برنامه ای د ... [+]

این که آیا شما می خواهید دنیای تولید را تغییر دهید، کیفیت محصولات را برای مصرف کنندگان یا ایمنی کارگران افزایش دهید، یا نظارت بر پیشرفت کارخانه ها، سنت امبروز برنامه ای دارد که به اهداف شما و سایر موارد منجر شود.

فارغ التحصیلان ما در ExxonMobil، شرکت فورد موتور، سیستم بهداشت پیدایش، ناسا، بوئینگ چارلستون، دیر کار می کنند.

در یک نگاهSAU رتبه پنجم در نظرسنجی کالج (2018) از بهترین کالج ها و دانشگاه ها در آیووا و 13th در رده بهترین دانشگاه های منطقه ای-میدویست، بر اساس میانگین رتبه بندی منتشر شده و بررسی دانش آموزان. رتبه یازدهم (اخبار) توسط خبر های ایالات متحدهمزایای Ambroseتجربه گسترده تحقیق و طراحی دستدانشکده بر روی شما تمرکز داردبرنامه اعتباری... [-]
آمریکا Davenport
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
4 - 8 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
St. Ambrose University

این که آیا هدف شما ارتقاء بخش انرژی، طراحی سیستم های آب عمومی و یا نظارت بر تولید تجهیزات و محصولات است، St. Ambrose University دارای یک برنامه برای کمک به شما در دستیابی ... [+]

این که آیا هدف شما ارتقاء بخش انرژی، طراحی سیستم های آب عمومی و یا نظارت بر تولید تجهیزات و محصولات است، St. Ambrose University دارای یک برنامه برای کمک به شما در دستیابی به اهداف شما است.

فارغ التحصیلان ما در Accenture، ExxonMobil، سیستم بهداشت پیدایش، بوئینگ چارلستون، دیر کار می کنند

در یک نگاهSAU رتبه پنجم در نظرسنجی کالج (2018) از بهترین کالج ها و دانشگاه ها در آیووا و 13th در رده بهترین دانشگاه های منطقه ای-میدویست، بر اساس میانگین رتبه بندی منتشر شده و بررسی دانش آموزان. رتبه یازدهم (اخبار) توسط خبر های ایالات متحدهمزایای Ambroseتحقیق گسترده در دستامکانات آزمایشگاهی منحصر به فردتوجه شخصی: دانشکده بر روی شما تمرکز دارد... [-]
آمریکا Davenport
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
4 - 8 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
518 W. Locust Street Davenport, IA 52803
Davenport, Iowa, آمریکا