St. Ambrose University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

St. Ambrose University

زندگی یک دانشگاه پویا

ما بیش از 60 مدرک را با انعطاف پذیری برای ترکیب رشته های اصلی، افراد زیر سن قانونی و ترجیحات مربوط به علاقه های شما ارائه می دهیم. چه چیز بیشتر، جامعه روحانی ما به خاطر ورزشهای رزمی، رویدادهای خاص و سالن های اقامتی برجسته شناخته شده است.

دانش آموزان SAU از سنت فکری ما کاتولیک و تعهد به عدالت اجتماعی الهام گرفته شده اند. در حقیقت، آنها سالانه هزاران ساعت خدمات داوطلبانه - و بیش از 150،000 ساعت در سال گذشته تنها!

در یک نگاه

SAU رتبه پنجم در نظرسنجی کالج (2018) از بهترین کالج ها و دانشگاه ها در آیووا و 13th در رده بهترین دانشگاه های منطقه ای-میدویست، بر اساس میانگین رتبه بندی منتشر شده و بررسی دانش آموزان. رتبه یازدهم (اخبار) توسط خبر های ایالات متحده

مکان ما

راست در وسط هر جایی که می خواهید بروید!

St. Ambrose University در داونپورت، آیوا، بخشی از شهرهای چهارگانه واقع شده است - یک منطقه بیابانی (آیووا و ایلینویز) که در منطقه اصلی میشیسایپی واقع شده است که از شرق به غرب اجرا می شود.

چرا سئو

هدف از زندگی خود را در St. Ambrose University

بعضی از دانش آموزان ترجیح می دهند از جمعیت در دانشگاه های بزرگ گمراه شوند. به عنوان یک شخص در دریا از چهره، آنها ممکن است به جهان بیرون بیایند که نمی دانند چه کسانی هستند یا چه زندگی در مورد آنهاست.

اما شما متفاوت است شما می خواهید یک آموزش عالی در یک مدرسه کوچک تر که اساتید شما به نام شما را می دانند، جایی که شما واقعا می توانید در سال اول تحقیقاتی انجام دهید، و جایی که ایمان و تعهد به خدمت به دیگران شما و دوستان خود را در زندگی عمیق تر هدف قرار می دهید. اگر شما این نوع دانشجو هستید، می خواهیم با شما ملاقات کنیم!

منابع علمی یک مدرسه دولتی، دوستیابی یک کالج کوچک

دریافت بهترین از هر دو جهان

سنت آمبروز ده ها تن از رشته ها را ارائه می دهد و یک دانشگاه علمی درجه یک در دانشگاه های بزرگ و کالج های آیووا پیدا می شود. در حقیقت، فرصت های تحصیلی در Ambrose - کارآموزی، تحقیق، یادگیری در دست گرفتن - از میان بسیاری از رقبای مدرسه دولتی و خصوصی ما فراتر رفته است.

اما آنچه ما را از هم جدا می کند، اندازه های کوچک کلاس ما و استادان نزدیک است که شما را می شناسند و به آموزش شما اختصاص داده اند، و فرصت هایی را که ممکن است در کالج های دیگر در شهر های چهارگانه یا دیگر نقاط دیگر دریافت نکنید، فراهم می کند.

ارزشهای آمبروزی بنیاد موفقیت است

SAU مناسب برای شما مناسب است

ارزش های آمبروزی ما برتری تحصیلی و تعهد به هنرهای لیبرال، عدالت اجتماعی و خدمات اجتماعی کمک می کند زمینه کار برای موفقیت شما را به عنوان یک دانش آموز، حرفه ای خود و جهان را به جای بهتر قرار دهید.

چگونه می توانم آموزش خودم را تکمیل کنم؟

کالج تجاری SAU دارای یک برنامه کارآموزی جامع است که به شما در زمینه کیفیت و تجربه قابل فروش می دهد. دانشجویان مدیریت در بسیاری از شرکت های منطقه ای و ملی، از جمله آرسنال راک آیلند، انرژی MidAmerican و دیر

دانش آموزان ما همچنین می توانند یادگیری خود را به پروژه های واقعی اعمال کنند، که به شما امکان می دهد از جامعه چهارگانه شهر یاد بگیرید و به آن کمک کنید.

چه چیزهایی در مورد مراقبت های بالینی وجود دارد؟

متخصصان مدیریت می توانند بسیاری از زمینه های حرفه ای، از جمله بازاریابی، مالی، مسافرت، بانکداری، سرگرمی و غیره را وارد کنید. تعدادی از فارغ التحصیلان ما به تجارت خانواده خود پیوستند.

مهارت های شما نیز توسط شرکت هایی که بر خرده فروشی، مهمان نوازی، بانکداری، تولید، حمل و نقل و سرگرمی تمرکز دارند، بسیار ارزشمند هستند.

فارغ التحصیلان ما اغلب درباره کیفیت و ارزش تحصیلات سنت امبروز صحبت می کنند.

بررسی اخیری از فارغ التحصیلان کالج بازرگانی SAU نشان داد 97٪ تمام یا بخشی از مدرسه فارغ التحصیل، تحصیلات خود را ادامه داده یا در آن زمان استخدام نشده بودند.

چه مقدار از این برنامه انجام شده است؟

  • Wes Erickson '12، '14 MOL فکر کرد که او به نیروهای مسلح هدایت می شود، اما به جای آن شور و شوق خود را در مدیریت و بازاریابی است. اگر چه او در این مناطق به افراد زیر سن قانونی دست یافت، دانش و منافع وی - و همچنین مربیگری توسط استادان مورد علاقه وز - او را به سمت مدرک کارشناسی ارشد در رهبری سازمانی در SAU سوق داد. وی به عنوان یک مدیر پروژه با اداره مدیریت برنامه های شرکت UnityPoint بهداشت و درمان، Wes در کار خود موفق به آموزش جامع و چند رشته ای که او در Ambrose به دست آورده است.
  • الیا گرانت IV '15 دو مدرک مدیریت و بازاریابی و در حال حاضر شرکت رسانه ای خود را، گرانت رسانه در داونپورت اجرا می شود. بدانید که چگونه تغییرات را تحت تاثیر قرار داده و مردم را الهام بخشید، همان چیزی بود که الیاس از سنت آمبروز دور کرد. "فرصت های رهبری در محوطه دانشگاه زمان من در سنت امبروز ارزشمند بود. در آن نقش رهبری به عنوان یک دانشجو، من آماده شدم که در خارج از کلاس برگزار شود و به من کمک کرد تا به عنوان یک فرد رشد کنم."

مکان ها

Davenport

Address
518 W. Locust Street Davenport, IA 52803
Davenport, آیووا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید