توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شما رشد، موفقیت و خدمت به شما خواهد شد

در دنیای به سرعت در حال تغییر ما با اطلاعات و فن آوری های جدید بمباران می شود.

اکتشافات علمی به چگونگی ما فکر می کنند.

انقلاب های فرهنگی بر رفتار ما تاثیر می گذارد.

ما شما را آماده رشد، موفقیت و خدمت در این محیط همیشه در حال تغییر است. از طریق اهداف یادگیری و برنامه آموزشی مرکزی ما، شما را تشویق می کنیم که ذهنیت خود را باز کنید و در مورد خود و جهان به طور متفاوت فکر کنید.

در اختیار دانش آموزان متخصص قرار می گیرید که نه تنها معلمان هستند، بلکه مربیان نیز هستند. آنها چشم های خود را به دیدگاه های جدید باز می کنند. آموزش شما را به لحاظ فکری انعطاف پذیر آماده باشید که به طور انتقادی فکر کنید و به وضوح در میان رشته های مختلف ارتباط برقرار کنید. به شما کمک می کند که یک حس قوی از خود را بسازید. و درک بیشتری از جهان اطراف شما به شما می دهد.

شما یک فرد بسیار تحصیل کرده ای هستید که در بازار بسیار ارزشمند است. شما مهارت هایی دارید که کارفرمایان می خواهند. و برای زندگی موفقیت، رهبری و خدمات آماده خواهد بود.

ارائه بیش از 100 اساتید و صاحب نظران

شما می توانید از رشته ها، افراد زیر سن قانونی و برنامه های بین رشته ای در یکی از دو مدرسه - دانشکده هنر و علوم و مدرسه کسب و کار Sigmund Weis انتخاب کنید.

مهم نیست که شما انتخاب کنید، آموزش شخصی با کیفیت بالا را برای ما شناخته شده است. شما کلاس های کوچک دارید که توسط دانشکده هایی که فارغ التحصیل می شوند کمک می کنند و فرصت های فراوانی برای یادگیری در اختیار شما قرار می دهند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

Susquehanna University

آموزش مهارت های ارتباطی جامع در قلب تمام برنامه های گروه است، چه از طریق اخبار، انتشار مطبوعات، وب سایت، تلویزیون و یا چهره به چهره ارتباط برقرار کنید. ... [+]

آموزش مهارت های ارتباطی جامع در قلب تمام برنامه های گروه است، چه از طریق اخبار، انتشار مطبوعات، وب سایت، تلویزیون و یا چهره به چهره ارتباط برقرار کنید.

ما سه تاکسی با هفت آهنگ ارائه می دهیم. هر کدام از زمینه های ارتباطات به شما علاقه مند هستند، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

Majors

تبلیغات

درخواست برای فهرست پذیرش

درخواست آنلاین برای پذیرش کامل (هیچ هزینه درخواستی وجود ندارد). درخواست بین المللی Susquehanna یا درخواست مشترک یا برنامه ائتلاف.... [-]

آمریکا Selinsgrove
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

Susquehanna University

مارک های لوکس صدها میلیارد دلار ارزش دارند و آمادگی بیشتری برای رشد دارند. شما استراتژی های منحصر به فرد مدیریت و بازاریابی را که در یکی از دانشگاه های برتر دانشگاهی کشور ... [+]

قدم به دنیای ثروتمندان و معروف

اتومبیل های ورزشی که به نوبه خود سران، استراحتگاه های پنج ستاره با شکوه و مارک های مد، که فضاهای بزرگراه های عمده را مدیریت می کنند، و مدیریت لوکس های لوکس مانند این، دانش و آموزش تخصصی را فراهم می کنند.

مارک های لوکس صدها میلیارد دلار ارزش دارند و آمادگی بیشتری برای رشد دارند. شما استراتژی های منحصر به فرد مدیریت و بازاریابی را که در یکی از دانشگاه های برتر دانشگاهی کشور نیازمندید، ارائه می دهند تا درجه بازاریابی و مدیریت برند لوکس را ارائه دهید.... [-]

آمریکا Selinsgrove
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Susquehanna University

دانش آموزان فیزیک ما با ترکیبی از فیزیک کلاسیک و روش های جدید شکستن به چالش کشیده می شوند. اضافه کردن به آن یک توافقنامه همکاری 3-2 با برنامه مهندسی دانشگاه کلمبیا، و شما ... [+]

در مورد جهان به روش جدید فکر کنید

و آماده شدن برای تغییر آن.

دانش آموزان فیزیک ما با ترکیبی از فیزیک کلاسیک و روش های جدید شکستن به چالش کشیده می شوند. اضافه کردن به آن یک توافقنامه همکاری 3-2 با برنامه مهندسی دانشگاه کلمبیا، و شما واقعا می توانید آن را در Susquehanna.

دوره های فیزیک کلاسیک در مکانیک، برق و مغناطیس، اپتیک و الکترونیک - با کلاس های انتخاب شده در ناحیه کوانتومی - به شما دانش پایه ای برای ادامه تحصیل خود، گام به حرفه ای یا آموزش نسل بعدی آینتین ها می دهد. شما این مجموعه ای از تخصص ها و گزینه های موجود در مدارس دیگر را که به صورت شخصی به عنوان Susquehanna هستند پیدا نمی کنید.... [-]

آمریکا Selinsgrove
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی