Susquehanna University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شما رشد، موفقیت و خدمت به شما خواهد شد

در دنیای به سرعت در حال تغییر ما با اطلاعات و فن آوری های جدید بمباران می شود.

اکتشافات علمی به چگونگی ما فکر می کنند.

انقلاب های فرهنگی بر رفتار ما تاثیر می گذارد.

ما شما را آماده رشد، موفقیت و خدمت در این محیط همیشه در حال تغییر است. از طریق اهداف یادگیری و برنامه آموزشی مرکزی ما، شما را تشویق می کنیم که ذهنیت خود را باز کنید و در مورد خود و جهان به طور متفاوت فکر کنید.

در اختیار دانش آموزان متخصص قرار می گیرید که نه تنها معلمان هستند، بلکه مربیان نیز هستند. آنها چشم های خود را به دیدگاه های جدید باز می کنند. آموزش شما را به لحاظ فکری انعطاف پذیر آماده باشید که به طور انتقادی فکر کنید و به وضوح در میان رشته های مختلف ارتباط برقرار کنید. به شما کمک می کند که یک حس قوی از خود را بسازید. و درک بیشتری از جهان اطراف شما به شما می دهد.

شما یک فرد بسیار تحصیل کرده ای هستید که در بازار بسیار ارزشمند است. شما مهارت هایی دارید که کارفرمایان می خواهند. و برای زندگی موفقیت، رهبری و خدمات آماده خواهد بود.

ارائه بیش از 100 اساتید و صاحب نظران

شما می توانید از رشته ها، افراد زیر سن قانونی و برنامه های بین رشته ای در یکی از دو مدرسه - دانشکده هنر و علوم و مدرسه کسب و کار Sigmund Weis انتخاب کنید.

مهم نیست که شما انتخاب کنید، آموزش شخصی با کیفیت بالا را برای ما شناخته شده است. شما کلاس های کوچک دارید که توسط دانشکده هایی که فارغ التحصیل می شوند کمک می کنند و فرصت های فراوانی برای یادگیری در اختیار شما قرار می دهند.

مکان ها

Selinsgrove

Address
University Avenue,514
17870 Selinsgrove, پنسیلوانیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید