The University of Kansas

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به اکتشافات که دنیا را تغییر، آن را به کمک دانش آموزان از سراسر جهان است. به همین دلیل است شتاب دهنده در مقطع کارشناسی در دانشگاه کانزاس است به طور خاص طراحی شده برای کمک به دانشجویان بین المللی با موفقیت به زندگی و تحصیل در یکی از دانشگاه های پیشرو تحقیقات آمریکا انتقال.

چرا KU؟

دانشگاه کانزاس زندگی خود را تغییر خواهد کرد. آماده دریافت آموزش و پرورش برجسته در قیمت مقرون به صرفه، در قلب امن، زیبا، و پر جنب و جوش از ایالات متحده؟

آموزش رهبران جهانی بعدی

برتر برنامه های آکادمیک

KU است # 55 دانشگاه دولتی بالا با اخبار آمریکا و گزارش جهانی قرار گرفت. با بیش از 200 برنامه های درجه را انتخاب کنید، شما می توانید به هر آینده شما می توانید تصور آماده کند.

دانشجویان متنوع

KU خانه به 28،000 دانشجو از بیش از 100 کشور و تمام 50 ایالت آمریکا است. عضویت در انجمن جهانی ما با 13 مدرسه و بیش از 600 باشگاه دانش آموز.

موسسه تحقیقات جهانی

می خواهیم به توسعه فن آوری لبه برش در حالی که شما ساخت حرفه ای شما؟ KU یک دانشگاه تحقیقاتی رتبه است که همکاری با فورد، مایکروسافت، سامسونگ، دیزنی، کوکا کولا و دیگر شرکت های پیشرو بین المللی است.

338،000 فارغ التحصیلان در سراسر جهان

پیوستن به یک شبکه از فارغ التحصیلان که شامل 26 رودز علما و صنعت رهبران سراسر جهان است. آیا شما می خواهید به تحصیل در مهندسی، کسب و کار و یا سیاست، شما آماده به راه موفق فارغ التحصیلان ما باشد.

جامعه بین المللی

KU کمتر از 40 دقیقه به دور از شهری کانزاس سیتی است. این مرکز فرهنگی و اقتصادی دارای یک فرودگاه بین المللی، خرید، سرگرمی و محیط کسب و کار پر رونق.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید BBAs » بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

BBA

البته مدیریت کسب و کار

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Lawrence

طیف گسترده ای از مهارت های شما را از طریق تحصیل در رشته مدیریت کسب و کار به دست آوردن اجازه خواهد داد که شما را به بسیاری از زمینه های مختلف را انتخاب نمایید. [+]

طیف گسترده ای از مهارت های شما را از طریق تحصیل در رشته مدیریت کسب و کار به دست آوردن اجازه خواهد داد که شما را به بسیاری از زمینه های مختلف را انتخاب نمایید. شما قادر خواهید بود به دنبال کار خود را بر اساس منافع خود خواهد بود در عین حال برای یک حرفه ای در مدیریت بالاتر آماده شده است. رشته مدیریت بازرگانی KU شما اجازه می دهد به کار در زمینه های مختلف کسب و کار. ارتباطات و مهارت های رهبری خود را به شما یک نامزد رقابتی برای شغل مدیریت سطح بالا است. ... [-]


کارشناسی

البته مهندسی برق

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Lawrence

مهندسین برق با طیف گسترده ای از دستگاه های الکتریکی و الکترونیکی و سیستم ها کار می کنند. [+]

مهندسین برق با طیف گسترده ای از دستگاه های الکتریکی و الکترونیکی و سیستم ها کار می کنند. کار خود را جهانی است، یافت شده در دستگاه های تلفن همراه، خودروهای هیبریدی، تولید انرژی و تحویل، سیستم های ارتباطی، کاربردهای پزشکی، سنجش از دور، اویونیک، سیستم های ماهواره ای و بیشتر.

مدارک تحصیلی ارائه شده:

BSMS دکتری

[-]

البته مهندسی شیمی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Lawrence

مهندسان شیمی با فرایندهای شیمیایی که به نوبه خود مواد خام به محصولات با ارزش می باشد. [+]

مهندسان شیمی با فرایندهای شیمیایی که به نوبه خود مواد خام به محصولات با ارزش می باشد. آنها فرآیندهای که در آن مواد تحت یک ماده شیمیایی و یا تغییر فیزیکی را طراحی کنند. مهندسان شیمی ساخت یک پل میان علم و تولید، استفاده از اصول شیمی، فیزیک، ریاضی، زیست شناسی و مهندسی برای حل مسائل مربوط به تولید یا استفاده از مواد شیمیایی. دانش آموزان به دنبال مدرک لیسانس علوم می توانید از انواع غلظت، از جمله را انتخاب کنید:... [-]


البته مهندسی مکانیک

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Lawrence

مهندسین مکانیک استفاده اصول مکانیک و انرژی به منظور توسعه، طراحی، تولید و تست ابزار، ماشین آلات، موتور، موتور و سایر دستگاه های مکانیکی. [+]

مهندسین مکانیک استفاده اصول مکانیک و انرژی به منظور توسعه، طراحی، تولید و تست ابزار، ماشین آلات، موتور، موتور و سایر دستگاه های مکانیکی. آنها همچنین در زمینه هایی مانند پزشکی و دستگاه های پزشکی، قانون ثبت اختراع، انرژی، تجارت، مهندسی پزشکی قانونی و مهندسی فروش کار می کنند.

مدارک تحصیلی ارائه شده:

BSMS دکتری

[-]

البته مهندسی نفت

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Lawrence

مهندسان نفت در اکتشاف و تولید نفت یا گاز طبیعی نقش دارند. [+]

مهندسان نفت در اکتشاف و تولید نفت یا گاز طبیعی نقش دارند. هنگامی که این منابع کشف می شوند، مهندسان نفت برای درک شکل گیری زمین شناسی و خواص سنگ حاوی مخزن، تعیین روش حفاری مورد استفاده قرار گیرد، و نظارت بر عملیات حفاری و تولید است.

مدارک تحصیلی ارائه شده:

BSMS دکتری

[-]

البته مهندسی هوا فضا

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Lawrence

مهندسان هوافضا طراحی، توسعه و تست هواپیما، فضاپیما و موشک و نظارت بر تولید این محصولات است. [+]

مهندسان هوافضا طراحی، توسعه و تست هواپیما، فضاپیما و موشک و نظارت بر تولید این محصولات است. مهندسان هوافضا همچنین فناوری هوافضا در سنجش از دور و زمینه های محصول گرا، از جمله انرژی باد و صنایع خودرو استفاده کنید.

مدارک تحصیلی ارائه شده:

BSMSME Ph.DDE

[-]

دوره های بازاریابی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Lawrence

به عنوان یک دانشجوی بازاریابی در KU، شما آماده خواهد کرد تا انواع سریع گام، همیشه در حال تغییر کار در این زمینه است. [+]

به عنوان یک دانشجوی بازاریابی در KU، شما آماده خواهد کرد تا انواع سریع گام، همیشه در حال تغییر کار در این زمینه است. جابز در بازاریابی نیاز به مهارت های بین فردی، استراتژی، انعطاف پذیری و خلاقیت. از آنجا که مسئولیت در شغل بازاریابی بسیار متنوع هستند، مهم این است که شما مهارت های توسعه در همه زمینه ها در حالی که همچنین به دست آوردن تجربه برای ارزیابی منافع خود را در شغل های مختلف.

[-]

دوره های مهندسی کامپیوتر

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Lawrence

مهندسی کامپیوتر در تمام جنبه های دستگاه های محاسباتی و سیستم ها، از جمله سخت افزار و نرم افزار است. [+]

مهندسی کامپیوتر در تمام جنبه های دستگاه های محاسباتی و سیستم ها، از جمله سخت افزار و نرم افزار است.

مدارک تحصیلی ارائه شده:

BSMS

[-]

ویدئو ها

KU: A legacy born from ashes

Explore KU: Walk down the Hill and experience downtown Lawrence

From cancer detection to dark matter, KU researchers on cusp of discovery

تماس
آدرس محل سکونت
The University of Kansas
Undergraduate Accelerator
1503 Sunflower Rd.

Lawrence, Kansas, 66045 US
رسانه های اجتماعی