Tabor College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای بیش از یک قرن ، Tabor College زندگی هزاران نفر را تحت تأثیر قرار داده است. ما در Tabor College تلاش می کنیم مردم را برای زندگی یادگیری ، کار و خدمت به مسیح و پادشاهی او آماده کنیم. این مأموریت با آموزش قاطعانه مسیحی به دانشجویان انجام می شود. این چیزی است که ما را از هم متمایز می کند و رشد و قوت مورد علاقه ما را در اینجا در Tabor College پرورش می دهد.

ارزشهای اصلی مأموریت و چشم انداز Tabor College شامل تعهد به مسیح محور بودن در تمام جنبه های زندگی ، اشتیاق به یادگیری ، ارتقا of خدمات به دیگران و مشارکت معنادار در فعالیتهای کالج و جامعه است. دانش آموزان تشویق می شوند تا از طریق گروهها و فعالیتهای مختلف ، از جمله مطالعات کتاب مقدس ، سرگرمی محل اقامت ، نمازخانه و رویدادهای ویژه ای که در طول سال برنامه ریزی شده اند ، جشن بگیرند و ببینند که چه کسی هستند. Tabor برای روشی که دوست دارید زندگی کنید و روشی که دوست دارید عبادت کنید طراحی شده است.

هدف Tabor ترویج یادگیری است. ما تشخیص می دهیم که یادگیری در محیط های غیررسمی ، در کلاس و تجربیات میدانی سازمان یافته رخ می دهد. هدف ما توسعه دانش آموزانی است که دارای تحصیلات گسترده ، با کفایت و دارای مهارت کافی هستند و از یادگیری لذت می برند.

Tabor College توسط کمیسیون آموزش عالی معتبر شناخته شده و Pathway باز را برای اعتباربخشی دنبال می کند.

مکان ها

Hillsboro

Address
South Jefferson Street,400
67063 Hillsboro, کانزاس, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: