Tennessee Tech University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانش آموزان در Tennessee Tech بیش از یک آموزش عالی هستند. آنها یاد می گیرند رهبران در حرفه های انتخاب شده و یادگیرندگان مادام العمر باشند.

مشارکت بین دانش آموزان و دانش پژوهان، رشته ها و ایده ها را در پروژه ها و تحقیقات چند رشته ای ترکیب می کند. در خارج از کلاس، آنها در مورد فرهنگ ها در سراسر جهان یاد می گیرند، کشف می کنند که چگونه شهروندان خوب از طریق سازمان های خدماتی و ده ها تن از باشگاه های دانشجویی، در معرض هنر و ایجاد دوستی در سنین مختلف، زمینه ها و منافع، به کار گرفته شوند.

همانند طلسم ما، بسیار عالی، عقاب طلایی، دانش آموزان فناوری تنسی روی مطالعات خود متمرکز هستند، بی تردید به دنبال اهداف و آینده خود هستند، و متعهد به محوطه دانشگاه و جوامع جهانی هستند.

با بیش از 10،500 دانشجو ثبت نام کرده است، TTU بیش از 40 مدرک کارشناسی و 20 مدرک فارغ التحصیل را در هشت کالج و مدارس آکادمیک ارائه می دهد: کشاورزی و محیط زیست، هنر و علوم، تجارت، آموزش، مهندسی، هنرهای زیبا، مطالعات بین رشته ای و پرستاری.

زندگی خارج از کلاس درس

در تکنسین تنسی، یادگیری در چهار دیوار کلاس درس نیست. یک جامعه روشنفکر قوی وجود دارد که اعضای هیئت علمی و دانش آموزان روزانه از طریق تحقیق، بحث و خدمات به آن متصل می شوند.

تکنیسین تنسی جایگاهی است که اختراعات دانش آموزان در کلاس درس برای بهبود زندگی افراد معلول است. کجا ما واقعا برای کمک به بازسازی و تعمیر جوامع در هنگام برخورد با بلایای طبیعی کمک کنیم. جایی که انواع کنسرت، اجرای نمایش و جشنواره های هنری یک شیوه زندگی است. جایی که دانش آموزان می توانند دقیقا همان چیزی را که می خواهند تبدیل کنند.

پد لانچر برای موفقیت در طول عمر

تماس با تنسی فناوری خانه، فارغ التحصیلان شهر کوچک ما را برای تغییر جهان ترک. فضانوردان و کارآفرینان، هنرمندان و معلمان اعتماد به نفس در توانایی های خود و آموزش و پرورش را برای مقابله با مسائل جهانی و تبدیل شدن به رهبران در زمینه های خود در Cookeville.

یک محل زیبا برای تماس با خانه

کوکویل یک شهر با حدود 30،000 نفر، بهترین زندگی روستایی و شهری را ارائه می دهد. مرکز در میان سه شهر بزرگ تنسی واقع شده است، این محوطه توسط دریاچه ها، پارک های دولتی، کوه ها و رودخانه ها در یکی از اقلیمی ترین اقلیم های اقلیمی کشور قرار گرفته است.

تقریبا دو سوم از همه دانش آموزان، از دولت یا دولت فدرال، دانشگاه یا صندوق های خصوصی، نوعی کمک مالی دریافت می کنند.

جامعه

کجا زندگی میکنی

تنسی فناوری در Cookeville واقع شده است، شهر حدود 25،000. محل کوکوییل - تقریبا 82 مایلی شرق نوشویل، 109 مایلی غرب ناکسویل و 96 مایلی شمال چاتنوا - بهترین موقعیت زندگی روستایی و شهری را ارائه می دهد.

در حیاط پشتی خود (رانندگی 20 دقیقه ای را انجام دهید)

ما در عرض چند دقیقه از سه دریاچه - Dale Hollow، مرکز هیل و Cordell Hull - و در نزدیکی پارک های زیبایی مانند Cane Creek، Burgess Falls و Fall Creek Falls قرار گرفته ایم. شنا، قدم زدن، قایقرانی، قایق، ماهی، شکار، کوله پشتی، پیک نیک و اردوگاه به محتوای قلب خود را در حیاط خلوت جدید خود.

شما مجبور نیستید از دیدن موسیقی و هنرهای زنده در این شهر بگذرید. یک مرکز درام، یک سمفونی مبتنی بر دانشگاه، گالری های هنری، موزه ها و یک مرکز صنایع دستی مشهور جهان وجود دارد.

شما می توانید خرید کنید، به فیلم ها بروید (حتی در یک درایو احیا شده)، از کافی شاپ های محلی بازدید کنید، در رستوران های مختلف (از جمله مکزیکی، هندی، چینی، ژاپنی، تایلندی و غیره) غذا بخورید و گلف را بدون ساختن درآمد در بودجه گاز شما.

و فقط پایین جاده ...

تنسی تیتان، شکارچیان نشویل و صدای نوشویل همه را در یک رانندگی کمی بیش از یک ساعت از کوکییل بازی می کنند. مرکز سمفونیک Schermerhorn و Grand Ole Opry نیز در فاصله رانندگی قرار دارند. شهرستان Cumberland County در مورد سفر 40 دقیقه ای است. شما می توانید محوطه دانشگاه خود را در هر جهت گسترش دهید و یک رویداد بزرگ شهر را پیدا کنید اگر شما نیاز به یک گشت و گذار سریع دارید.

ماموریت و چشم انداز ما

بیانیه چشم انداز

تکنیسین تنسی به عنوان یکی از دانشگاه های پیشرو فناوری در جنوب شناخته می شود، رهبری علمی، اقتصادی و فرهنگی را در منطقه به ارمغان می آورد و فارغ التحصیلان عملی و آماده به کار را از طیف وسیعی از رشته های دانشگاهی آماده برای پیشرفت در یک جهان تکنولوژیک هدایت می کند .

مأموریت Tennessee Tech University

مأموریت دانشگاه تکنسین تنسی به عنوان تنها دانشگاه فنی دانشگاه، ارائه برنامه های رهبری و برجسته در مهندسی، علوم و زمینه های مرتبط با آن است که به نفع مردم تنسی و ملت است. دانشگاه همچنین برنامه های قوی در هنر و علوم، کسب و کار، آموزش، کشاورزی و محیط زیست، پرستاری، موسیقی، هنر و مطالعات بین رشته ای را فراهم می کند. تکنسین تنسی در خدمت دانش آموزان از سراسر کشور، ملت و بسیاری از کشورهای دیگر است، اما تعهد ویژه ای برای غنی سازی زندگی مردم و جوامع در منطقه کومبرلند بالا تنسی را حفظ می کند.

این دانشگاه به موفقیت های طولانی مدت دانشجویان در دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد، متخصص و برنامه های درسی دکترای خود، از طریق تجربه های آموزشی و یادگیری با کیفیت بالا متعهد است. این دانشگاه در فعالیت علمی فعالیت می کند، به ویژه تحقیقات اساسی و کاربردی، تلاش های خلاقانه و خدمات عمومی، با تأکید ویژه بر توسعه اجتماعی و اقتصادی. دانشگاه از مشارکت دانش آموزان در عرصه گسترده ای از فعالیت های اضافی آموزشی به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از تعهد خود به زندگی دانشجویی و موفقیت برخوردار است.

سه مرکز بین رشته ای پیشرفته ای که در دانشگاه های تحقیقاتی، ساخت و منابع آب و صندلی های عالی مدیریت اداری در دانشگاه انجام می شود، مؤسسه آموزشی، تحقیقاتی و خدمات دانشگاه را تقویت می کنند.

این دانشگاه از زنان به عنوان مردان حمایت می کند و از کسانی که در اکثریت اقلیت هستند حمایت می کند. این دانشگاه فرصت های آموزشی برای همه افراد واجد شرایط بدون توجه به سن، جنسیت، قومیت، نژاد، مذهب، منشاء ملی، معلولیت یا گرایش جنسی فراهم می کند. مؤسسه متعهد به یک محوطه فراگیر و متنوع است که غنی از تجربه آموزشی، رشد فردی و جامعه سالم است، دانشجویان را برای موفقیت در یک اقتصاد جهانی آماده می کند و رقابت اقتصادی آمریکا را تقویت می کند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

لیسانس در علوم کامپیوتر

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Cookeville

ماموریت ما این است که دانشجویان ما را در رشته علوم رایانه مبتنی بر اصول بنیادی محاسبات قرار دهیم. ما دانشجویان خود را آماده می کنیم تا این اصول را به صورت خلاقانه و مسئولانه اعمال کنیم. [+]

علم کامپیوتر چیست؟

علوم کامپیوتری مطالعه نظریه ها و کاربردهای رایانه است. این میدان به طور کلی به چندین زیرمجموعه شامل سیستم، نرم افزار، نظریه و برنامه های کاربردی تقسیم می شود. در گروه علوم کامپیوتر در دانشگاه تکنسین تنسی ما یک دوره کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر و همچنین تمرکز در امنیت سایبری، علوم داده و موازی، توزیع شده و محاسبات با کارایی بالا را آموزش می دهیم.

در حالی که ادراک رایج علوم رایانه این است که دانش آموزان در برنامه نویسی و بازی کامپیوتری شرکت می کنند، بسیار شایع تر است که فارغ التحصیلان باید از حل مسائل پیچیده برخوردار باشند و در ارتباطات میان فردی و گروهی بسیار ماهر باشند، به خصوص به عنوان آنها در کار با تیم های چند رسانه ای، تیم های انضباطی برای توسعه سیستم های نرم افزاری بزرگ.... [-]


لیسانس در مدیریت تولید و عملیات

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Cookeville

برنامه تولید / عملیات مدیریت دانش آموزان را برای کارهای مختلف در مدیریت عملیات، با تمرکز بر تصمیم گیری مبتنی بر تحلیلی و بهبود فرآیندها، کیفیت و بهره وری، آماده می کند. کالج تجارت تنسی تکزاس دارای بالاترین اعتبار ملی از AACSB بین المللی - انجمن به پیشرفت دانشکده های انسانی کسب و کار است. این تمایز توسط کمتر از پنج درصد از مدارس تجاری در جهان برگزار می شود. [+]

تولید است

این مدیریت فرایندها و عملیات است که توسط کسب و کارها در تولید کالاها و خدمات آنها مورد استفاده قرار می گیرد. این مطالعه طراحی، بهره برداری و بهبود سیستم های تولید برای کارایی و کارآیی است.

چه می توانم با یک تولید انجام دهم

کارخانه های تولیدی کارفرمای اصلی کارکنان مدیریت تولید / عملیات هستند، اما بسیاری از سازمان های خدماتی، از جمله سازمان های بهداشتی، بانک ها، شرکت های تدارکات و تدارکات، همچنین فارغ التحصیلان را به عنوان تحلیلگران عملیات یا تحلیلگران کیفیت و کارآیی استخدام می کنند.... [-]


کارشناسی(BA)

لیسانس هنرهای زیبا

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Cookeville

استعداد خود را بسازید و برای کار حرفه ای در هنر استودیو، طراحی، صنایع دستی و یا خلاقیت خود را به عنوان یک مربی هنری در کلاس درس آماده کنید. اعتبار توسط انجمن ملی مدارس هنر [+]

استعداد خود را بسازید و برای کار حرفه ای در هنر استودیو، طراحی، صنایع دستی و یا خلاقیت خود را به عنوان یک مربی هنری در کلاس درس آماده کنید. اعتبار توسط انجمن ملی مدارس هنر

لیسانس تمرکز هنرهای زیباتحصیلات هنریخاک رسطراحی (رسانه دیجیتال)الیافشیشهفلزاترنگ آمیزیچوب

یک قسمت منحصر به فرد از دانشکده هنر، صنایع دستی

ماموریت ما

مأموریت دانشکده هنر، صنایع دستی

مدرسه هنر و صنایع دستی TTU... [-]


کارشناسی(BSc)

لیسانس علوم در شیمی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Cookeville

دانش آموزان شیمی اهداف مختلفی برای آینده دارند. بعضی مایل هستند که برای تحصیلات تکمیلی و حرفه های تحقیقاتی آینده آماده شوند، در حالی که دیگران قصد دارند به دنبال اشتغال مستقیم یا تحصیلات پیشرفته در سایر زمینه های علمی یا فنی باشند. با شناخت این امر، ما سه راه را به سوی لیسانس علوم شیمی درمی آوردیم: غلظت شیمی خالص، غلظت شیمی کاربردی و غلظت بیوشیمی. [+]

دانش آموزان شیمی اهداف مختلفی برای آینده دارند. بعضی مایل هستند که برای تحصیلات تکمیلی و حرفه های تحقیقاتی آینده آماده شوند، در حالی که دیگران قصد دارند به دنبال اشتغال مستقیم یا تحصیلات پیشرفته در سایر زمینه های علمی یا فنی باشند. با شناخت این امر، ما سه راه را به سوی لیسانس علوم شیمی درمی آوردیم: غلظت شیمی خالص، غلظت شیمی کاربردی و غلظت بیوشیمی.

تمرکز شیمیایی خالص

BS در شیمی برای دانش آموزان آماده شدن برای حرفه ای به عنوان یک شیمیدان حرفه ای و یا برای تحصیلات تکمیلی در شیمی. این برنامه درسی بیش از حداقل الزامات گواهینامه درجه توسط انجمن شیمی آمریکا است.... [-]


لیسانس علوم در مهندسی صنایع کشاورزی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Cookeville

فناوری مهندسی کشاورزی آموزش پایه ای در مهندسی و کشاورزی فراهم می کند. دانش آموزان آماده اند تا مشکلات مربوط به سیستم های تولید و پردازش کشاورزی و مدیریت و حفاظت از منابع زمین کشاورزی و منابع آب را حل کنند. فارغ التحصیلان حرفه ای در زمینه های مدیریت و پردازش مواد غذایی و فیبرها، فروش و خدمات ماشین آلات کشاورزی، مدیریت مزارع مکانیکی بزرگ و سایر بخش های تکنولوژی مهندسی کشاورزی را دنبال می کنند. [+]

فناوری مهندسی کشاورزی چیست؟

دانش آموزان از اصول مهندسی و تکنولوژی به مشکلات کشاورزی در صنایع غذایی و کشاورزی استفاده می کنند.

چگونه می توانم از یک مدرک فنی مهندسی کشاورزی استفاده کنم؟

فارغ التحصیلان حرفه های زیر را وارد می کنند:

خوردن غذا و فیبرفروش و خدمات ماشین آلات کشاورزیمدیریت مزارع مکانیک بزرگمناطق دیگر از فن آوری های مهندسی کشاورزیفناوری مهندسی کشاورزی در TTU

فن آوری مهندسی کشاورزی، علوم کشاورزی، بیولوژیکی و فیزیکی را با مهارت های مدیریتی و فنی ترکیب می کند. فن آوری مهندسی کشاورزی کشور، آموزش های پایه ای در مهندسی و کشاورزی را فراهم می کند. دانش آموزان آماده اند تا مشکلات مربوط به سیستم های تولید و پردازش کشاورزی و مدیریت و حفاظت از منابع زمین کشاورزی و منابع آب را حل کنند.... [-]


لیسانس علوم مهندسی مکانیک

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Cookeville

به عنوان بزرگترین بخش کارشناسی در محوطه دانشگاه، ما برنامه دقیق و مبتنی بر تمرین را که دانشجویان ما انتظار دارند، ارائه می دهیم. از بسیاری از سازمان های فعال دانشجویی به منظور یادگیری تجربه در کلاس های کوهنوردی و فرصت های Co-Op، ما امیدواریم که هر یک از دانش آموزان ما، دانش و تجربه را برای موفقیت به دست بیاورند. [+]

به عنوان بزرگترین بخش کارشناسی در محوطه دانشگاه، ما برنامه دقیق و مبتنی بر تمرین را که دانشجویان ما انتظار دارند، ارائه می دهیم. از بسیاری از سازمان های فعال دانشجویی به منظور یادگیری تجربه در کلاس های کوهنوردی و فرصت های Co-Op، ما امیدواریم که هر یک از دانش آموزان ما، دانش و تجربه را برای موفقیت به دست بیاورند. برنامه درسی مقطع کارشناسی در گستره وسیعی است و به شدت بر مبنای مبانی ضروری برای تمرین حرفه ای، یادگیری درازمدت و پیشرفت تحصیلی در سطح تحصیلات تکمیلی است. طراحی یک عنصر منحصر به فرد از حرفه است؛ بنابراین، تجربه طراحی در سراسر برنامه درسی توسعه داده شده و یکپارچه شده است.... [-]