Tennessee Technological University - Graduate Studies

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Tennessee Tech فارغ التحصیلان عملی و آماده به کار از طیف گسترده ای از رشته های دانشگاهی را آماده می کند تا برای رقابت در جهانی مبتنی بر فناوری تولید کنند. در اینجا ، دانش آموزان با دانستن اینکه جامعه حمایتی در پشت آنها وجود دارد ، آزادی کشف و پیگیری احساسات خود را دارند. دانشجویان فن در حال توسعه علاقه خود به صدها باشگاه و سازمان دانشجویی ، در دانشگاه ، جامعه و سراسر جهان تأثیر می گذارند.

تجارب تحول آفرین در Tech یک سنت است. دانشجویان ما تمایل مادام العمر را برای یادگیری در مورد موضوعات مورد علاقه خود پرورش می دهند و یا تحت هدایت هیئت علمی پشتیبانی و پشتیبانی می کنند منافع کاملا جدیدی را دنبال می کنند. جامعه ای واقعی از اساتید ، کارمندان و فارغ التحصیلان متعهد به چالش کشیدن همه برای نشان دادن بهترین های خود و حمایت از یکدیگر در پیشرفت علمی ، شخصی و شغلی در Tech هستند. این پیگیری ها منجر به ارتباطاتی مادام العمر و صادقانه می شود که فراتر از کلاس است.

Tech با ثبت نام بیش از 10،000 دانشجو ، مدرک تحصیلی را از هشت مدرسه و کالج دانشگاهی ارائه می دهد: کشاورزی و زیست محیطی انسانی ، علوم و هنرها ، تجارت ، آموزش ، مهندسی ، هنرهای زیبا ، مطالعات بین رشته ای و پرستاری.

مکان ها

کوکویل

Address
William L Jones Drive,1
38505 کوکویل, تنسی, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: