توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Texas Tech University at Hill College

واقع در Cleburne زیبا، تگزاس، در دانشگاه کالج هیل دانشکده جانسون، دانشگاه تگزاس Tech دانشگاه آموزش عالی در کالج هیل یک آموزش Carnegie Tier-One در منطقه Cleburne یک واقعیت برای شما است.

قابل دسترسی، مقرون به صرفه، معتبر: از اینجا امکان پذیر است.

هیل کالج در سالانه بیش از 4،000 دانش آموز از محوطه دانشگاه هیل، دانشگاه محله جانسون، مرکز بورلزون، مرکز گلن رز و مریدین مرکز کار می کند. هیل کالج همچنین شریک تجاری، دولت و صنعت، ارائه آموزش سفارشی و توسعه نیروی کار است. با همکاری با دانشگاه فنی تگزاس، کالج هیل به شما امکان می دهد تا در این کالج فعال در Cleburne شرکت کنید، در حالی که شما دوره کارشناسی ارشد خود را می گیرید.

شما همچنین می توانید برای یکی از سخاوتمندانه اعطای بورس تحصیلی Texas Tech واجد شرایط باشید! کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان پذیرفته شده برای انتقال دانشجویان از کالج های محلی براساس رونوشت های رسمی ارسال شده به اداره پذیرش و پرداخت به معنی شرایط بهار و پاییز ارائه می شود.

دانشجویان کالج هیل علاقه مند به یکی از برنامه های درجه هستند تشویق می شوند برای دیدار با یک مشاور تگزاس Tech بین سال اول و دوم سال دوم خود را.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

Texas Tech University at Hill College

BA در علوم سیاسی در حال حاضر در مرحله توسعه برای محوطه سایت منطقه ای است. دانش آموزان در محوطه های سایت منطقه ای، ترکیبی از دوره های چهره به چهره، همزمان و به طور کامل آن ... [+]

لیسانس علوم در علوم سیاسی

BA در علوم سیاسی در حال حاضر در مرحله توسعه برای محوطه سایت منطقه ای است. ما پیش بینی می کنیم که در پاییز سال 2017، ارائه یک مدرک کارشناسی در علوم سیاسی آغاز شود. دانش آموزان در محوطه های سایت منطقه ای ترکیبی از دوره های چهره به چهره، همزمان و به طور کامل آنلاین را برای تکمیل نیاز 33 ساعته برای کارشناسی علوم سیاسی می گیرند. علاقه مند به گرفتن دوره ها در سایت منطقه ای برای تحصیل در علوم سیاسی خود هستید؟ تعدادی از گزینه های فوق العاده بالا در همه دانشگاه های سایت منطقه ای ما وجود دارد!... [-]

آمریکا Cleburne
Texas Tech University at Hill College

این مدرک 60 ساعته در دانشکده فنی تگزاس علاوه بر 60 ساعت اولیه انتقال از موسسه همکاری معتبر نیاز دارد. ... [+]

لیسانس هنرهای کاربردی

دانش آموزان به دنبال 120 ساعت کارشناسی هنر و علوم کاربردی (BAAS) درجه ابتدا باید مدرک دکترا را از یک موسسه معتبر دریافت کنید. این مدرک 60 ساعته در دانشکده فنی تگزاس علاوه بر 60 ساعت اولیه انتقال از موسسه همکاری معتبر نیاز دارد.

این برنامه توسط دفتر Provost اداره می شود و دانش آموزان علاقه مند باید با مرکز خدمات دانشجویی در مطالعات دانشگاه (806.742.7100) تماس بگیرند.

الزامات درجه1. ساعت مورد نیاز و عمومی / کالج مورد نیاز است... [-]
آمریکا Cleburne

کارشناسی(BSc)

Texas Tech University at Hill College

لیسانس علوم علوم انسانی برای دانش آموزانی که مایل به تحصیل در رشته های مختلف تحصیلی در کالج علوم انسانی هستند طراحی شده است. این فراهم می کند انعطاف پذیری برای دانش آموزا ... [+]

لیسانس علوم در علوم انسانی

لیسانس علوم علوم انسانی برای دانش آموزانی که مایل به تحصیل در رشته های مختلف تحصیلی در کالج علوم انسانی هستند طراحی شده است. این فراهم می کند انعطاف پذیری برای دانش آموزان برای کشف مناطق خاص مورد علاقه، کار به سوی اهداف حرفه ای، و یا آماده شدن برای تحصیلات تکمیلی و یا حرفه ای. دانش آموزان باید سه حوزه تمرکز را انتخاب کنند که در محتوا به یک فرد مشابه است.

هر غلظت شامل حداقل 18 ساعت نیم ساعت برای مجموع 54 ساعت حداقل است. دو غلظت باید در کالج علوم انسانی باشد و ممکن است از اختلالات اعتیاد آور و مطالعات بهبودی انتخاب شود؛ طراحی و تولید پوشاک؛ جامعه، خانواده و علوم اعتیاد؛ مطالعات انسانی و خانواده؛ طراحی داخلی؛ علوم تغذیه؛ برنامه ریزی مالی شخصی رستوران، هتل و مدیریت نهادی؛ مدیریت خرده فروشی؛ امور مالی شخصی، توسعه جوانان و آموزش خانواده و علوم مصرف کننده.... [-]

آمریکا Cleburne
Address
TTU at Hill College, Hill College-Johnson County Campus, 2112 Mayfield Pkwy
TX 76033 Cleburne, Texas, آمریکا