University of Arkansas Fort Smith

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه آرکانزاس - فورت اسمیت ( UAFS ) یک محیط یادگیری غنی و پر جنب و جوش را ارائه می دهد. اندازه کلاس های کوچک به دانشجویان این امکان را می دهد تا با استادان و همتایان خود همکاری کنند و ارتباطات حرفه ای مادام العمر با اساتید متخصص در زمینه های خود را برقرار کنند.

دانشگاه آرکانزاس - فورت اسمیت قصد دارد شهرت خود را به عنوان یک مقصد منطقه ای برای آموزش با کیفیت بالا و مقرون به صرفه ، جایی که دانشجویان و اعضای هیئت علمی متنوع در آن رشد و پیشرفت می کنند ، ایجاد کند.

دانشگاه آرکانزاس - فورت اسمیت مدارک کارشناسی و کاردانی ، کارشناسی ارشد و برنامه های گواهینامه را ارائه می دهد ، همه اینها با هدف آماده سازی دانشجویان برای کشف ، نوآوری و رقابت در نیروی کار جهانی است. تمرکز عمدی بر افزایش دوره های عصر ، آخر هفته و دوره های آنلاین امکان دسترسی بیشتر به فراگیران بزرگسال ، دانشجویان تمام وقت شاغل و دانشجویان نظامی و پیشکسوت را فراهم کرده است.

دانشگاه آرکانزاس - فورت اسمیت با ارائه آموزش عالی در دانشگاه و امکانات یادگیری دیجیتال ، ابزار آموزش استاندارد در صنعت و فناوری پیشرفته ، دانش آموزان را به روز ، آموزش عملی متمرکز ارائه می دهد در مورد آینده

مکان ها

Fort Smith

Address
Grand Avenue,5210
72904 Fort Smith, آرکانزاس, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: