University of South Carolina Beaufort

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

USCB. کشف شده.

دانشگاه کارولینای جنوبی بیوفورت یک دانشگاه دولتی کوچک با بیش از 1،750 دانش آموزان از سراسر جهان است. با میراث که قدمت آن به کالج بیوفورت در اواخر 1700s، USCB همچنان به نقش بزرگی در آینده قدرتمند از دانش آموزان ما، استادان و کارکنان، و جوامع ما در سراسر کشور پایین خدمت را بازی کند.

USCB یک جامعه پویا و پر جنب و جوش علمی است که در خدمت Lowcountry و فراتر از آن است.

به رهبری صدراعظم آل مرتضی Panu، دانشگاه دو پردیس واقع در قلب از Lowcountry-محوطه دانشگاه هیلتون رئیس دروازه در Bluffton، SC، و پردیس بیوفورت تاریخی در Beaufort، SC این دو پردیس را آینده قدرتمند به زندگی از طریق: • 30 برنامه های دانشگاهی و رشته های اصلی است که ادغام آموزش استثنایی، دست در گسترده آموزش و منابع پیشرو و فن آوری.

• یک مکان در نزدیکی به مراکز بهداشتی درمانی در سطح جهانی در هیلتون رئیس جزیره، تنظیم هنری تاریخی غنی در Beaufort، و خیلی بیشتر به بالا بردن دست در یادگیری است.

• یک نسبت دانشجو به استاد دانشکده 17: 1 ارائه می شود که یک محیط یادگیری بسیار فردی.

• پیشرو فرصت های آموزشی در قیمت واقعا مقرون به صرفه، از USCB به عنوان دانشگاه چهار ساله مقرون به صرفه ترین در ایالت کارولینای جنوبی شناخته شده است.

• فرصت های تحقیقاتی در دولت از هنر آزمایشگاه، یک تحقیقات دانشجویی و روز بورس و توانایی ارائه تحقیقات در سراسر کشور و انتشار در مجلات سراسر کشور مورد احترام.

پردیسهای ما

کشف ما دو پردیس

دانشگاه کارولینای جنوبی بیوفورت سریع ترین رشد دانشگاه چهار ساله در کارولینای جنوبی است. از منظره به دولت از هنر و امکانات، کلاس های کوچک به زندگی پر جنب و جوش دانشگاه، کشف آینده قدرتمند خود را در یکی از دو پردیس-هیلتون USCB سر دروازه و تاریخی بیوفورت.

هیلتون رئیس دروازه - پردیس اصلی

پردیس هیلتون رئیس دروازه در Bluffton، SC، دانشگاه کارولینای جنوبی، جدید ترین محل فقط یک درایو کوتاه از هیلتون رئیس جزیره، ارائه می دهد که فرصت های یادگیری در کلاس جهانی از تحقیقات زیست شناسی را برای کارآموزی در استراحتگاه در سطح جهانی است.

ما دانشگاه 200 هکتاری، به تازگی ساخته شده تمام ویژگی های از امکانات و تسهیلات مورد نیاز برای زندگی دانشگاهی. نخل باد بزنی دهکده، مسکن پردیس هیلتون رئیس دروازه، ویژگی های هفت به طور کامل مبله، مجموعه سبک سالن های محل اقامت های مناطق زندگی مشترک، و آشپزخانه در هر اتاق.

مرکز پردیس 26،000 فوت مربع همچنین ویژگی های یک کتابفروشی، سالن غذاخوری، اتاق چند منظوره، فضای جلسه دانش آموز، و یک سالن دانش آموزان است.

پردیس بیوفورت تاریخی

پردیس بیوفورت تاریخی نشسته در آبراه Intracoastal در مرکز شهر بیوفورت، SC، که در آن شما می توانید زندگی و تحصیل نزدیک به مغازه ها هنری، رستوران ها، و آب نما، همه در یک شهر تاریخی غنی با چیزهای زیادی برای عرضه.

با سابقه قدمت آن به سال 1795، این دانشگاه دارای یک مرکز هنرهای که میزبان نمایشگاه، کنسرت ها، تئاتر، و دیگر اجراهای همه در یک جامعه تاریخی، منظره و پر جنب و جوش. دانشجویان همچنین می توانند در محوطه دانشگاه در گریس کاخ سفید، یک سالن اقامت به تازگی بازسازی شده است که یک آشپزخانه در اندازه کامل، اتاق های خواب، و در خانه لباس های شسته شده زندگی می کنند.

آغاز به فرصت، و USCB است در آغاز برنامه، آداب و رسوم و سنت. این زمان هیجان انگیز در یک مکان استثنایی است.

مکان ها

بوفورت

Address
801 Carteret Street
29902 بوفورت, کارولینای جنوبی, آمریکا

جزیره هیلتون سر

Address
One University Boulevard
29909 جزیره هیلتون سر, کارولینای جنوبی, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید