توضیحات رسمی را مطالعه کنید

USCB. کشف شده.

دانشگاه کارولینای جنوبی بیوفورت یک دانشگاه دولتی کوچک با بیش از 1،750 دانش آموزان از سراسر جهان است. با میراث که قدمت آن به کالج بیوفورت در اواخر 1700s، USCB همچنان به نقش بزرگی در آینده قدرتمند از دانش آموزان ما، استادان و کارکنان، و جوامع ما در سراسر کشور پایین خدمت را بازی کند.

USCB یک جامعه پویا و پر جنب و جوش علمی است که در خدمت Lowcountry و فراتر از آن است.

به رهبری صدراعظم آل مرتضی Panu، دانشگاه دو پردیس واقع در قلب از Lowcountry-محوطه دانشگاه هیلتون رئیس دروازه در Bluffton، SC، و پردیس بیوفورت تاریخی در Beaufort، SC این دو پردیس را آینده قدرتمند به زندگی از طریق: • 30 برنامه های دانشگاهی و رشته های اصلی است که ادغام آموزش استثنایی، دست در گسترده آموزش و منابع پیشرو و فن آوری.

• یک مکان در نزدیکی به مراکز بهداشتی درمانی در سطح جهانی در هیلتون رئیس جزیره، تنظیم هنری تاریخی غنی در Beaufort، و خیلی بیشتر به بالا بردن دست در یادگیری است.

• یک نسبت دانشجو به استاد دانشکده 17: 1 ارائه می شود که یک محیط یادگیری بسیار فردی.

• پیشرو فرصت های آموزشی در قیمت واقعا مقرون به صرفه، از USCB به عنوان دانشگاه چهار ساله مقرون به صرفه ترین در ایالت کارولینای جنوبی شناخته شده است.

• فرصت های تحقیقاتی در دولت از هنر آزمایشگاه، یک تحقیقات دانشجویی و روز بورس و توانایی ارائه تحقیقات در سراسر کشور و انتشار در مجلات سراسر کشور مورد احترام.

پردیسهای ما

کشف ما دو پردیس

دانشگاه کارولینای جنوبی بیوفورت سریع ترین رشد دانشگاه چهار ساله در کارولینای جنوبی است. از منظره به دولت از هنر و امکانات، کلاس های کوچک به زندگی پر جنب و جوش دانشگاه، کشف آینده قدرتمند خود را در یکی از دو پردیس-هیلتون USCB سر دروازه و تاریخی بیوفورت.

هیلتون رئیس دروازه - پردیس اصلی

پردیس هیلتون رئیس دروازه در Bluffton، SC، دانشگاه کارولینای جنوبی، جدید ترین محل فقط یک درایو کوتاه از هیلتون رئیس جزیره، ارائه می دهد که فرصت های یادگیری در کلاس جهانی از تحقیقات زیست شناسی را برای کارآموزی در استراحتگاه در سطح جهانی است.

ما دانشگاه 200 هکتاری، به تازگی ساخته شده تمام ویژگی های از امکانات و تسهیلات مورد نیاز برای زندگی دانشگاهی. نخل باد بزنی دهکده، مسکن پردیس هیلتون رئیس دروازه، ویژگی های هفت به طور کامل مبله، مجموعه سبک سالن های محل اقامت های مناطق زندگی مشترک، و آشپزخانه در هر اتاق.

مرکز پردیس 26،000 فوت مربع همچنین ویژگی های یک کتابفروشی، سالن غذاخوری، اتاق چند منظوره، فضای جلسه دانش آموز، و یک سالن دانش آموزان است.

پردیس بیوفورت تاریخی

پردیس بیوفورت تاریخی نشسته در آبراه Intracoastal در مرکز شهر بیوفورت، SC، که در آن شما می توانید زندگی و تحصیل نزدیک به مغازه ها هنری، رستوران ها، و آب نما، همه در یک شهر تاریخی غنی با چیزهای زیادی برای عرضه.

با سابقه قدمت آن به سال 1795، این دانشگاه دارای یک مرکز هنرهای که میزبان نمایشگاه، کنسرت ها، تئاتر، و دیگر اجراهای همه در یک جامعه تاریخی، منظره و پر جنب و جوش. دانشجویان همچنین می توانند در محوطه دانشگاه در گریس کاخ سفید، یک سالن اقامت به تازگی بازسازی شده است که یک آشپزخانه در اندازه کامل، اتاق های خواب، و در خانه لباس های شسته شده زندگی می کنند.

آغاز به فرصت، و USCB است در آغاز برنامه، آداب و رسوم و سنت. این زمان هیجان انگیز در یک مکان استثنایی است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

University of South Carolina Beaufort

کارشناسی هنر در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش یک رشته به دانش آموزان در مقطع کارشناسی در USCB که به دنبال کارولینای جنوبی صدور گواهینامه آموزش در کلاس های قبل از K از ط ... [+]

کارشناسی هنر در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش یک رشته به دانش آموزان در مقطع کارشناسی در USCB که به دنبال کارولینای جنوبی صدور گواهینامه آموزش است. رشته آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی را از درگیر شدن دست در تجربه، فرصت به ادغام تئوری با عمل تدریس و میدانی گسترده و تجارب بالینی در تنظیمات مراقبت از کودکان، مراکز شروع، مدارس مونتسوری، و مدارس دولتی محلی بهره مند شوند. این برنامه دانش آموزان فراهم می کند با یک پس زمینه علمی گسترده و دانش حرفه ای، مهارتها، و خواستها مورد نیاز برای کار با کودکان، تولد سنین از طریق هشت. ... [-]

آمریکا Beaufort Bluffton Hilton Head Island
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

University of South Carolina Beaufort

با گلف در سطح جهانی، تنیس، قایقرانی و محل اقامت امکانات، سواحل، نهرها و باتلاق، ناهار خوری بسیار عالی و شب زنده داری، هنر و مراکز فرهنگی و سایت های آموزشی محیط زیست و تار ... [+]

گروه مدیریت هتل

هتل، رستوران، گردشگری اداره و

ساحلی کارولینای جنوبی: یک محل عالی برای زندگی و یادگیری!

مدیریت هتلداری مطالعه را در سطح کلاس جهانی

با گلف در سطح جهانی، تنیس، قایقرانی و محل اقامت امکانات، سواحل، نهرها و باتلاق، ناهار خوری بسیار عالی و شب زنده داری، هنر و مراکز فرهنگی و سایت های آموزشی محیط زیست و تاریخی و برنامه ها، این منطقه ارائه می دهد آزمایشگاه یادگیری مناسب برای مطالعات مهمان نوازی و برای بهره گیری از وقت خود را در دانشگاه.... [-]

آمریکا Beaufort Bluffton Hilton Head Island
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of South Carolina Beaufort

کارشناسی علوم در زیست شناسی با غلظت در محیط زیست ساحلی و حفاظت در خدمت نیاز برای دانشمندان ساحلی آموزش دیده با دانش و مهارت های مورد نیاز برای رسیدگی به مشکلات منحصر به ف ... [+]

اکولوژی و حفاظت ساحلی

کارشناسی علوم در زیست شناسی با غلظت در محیط زیست ساحلی و حفاظت در خدمت نیاز برای دانشمندان ساحلی آموزش دیده با دانش و مهارت های مورد نیاز برای رسیدگی به مشکلات منحصر به فرد مواجه اکوسیستم های ساحلی. تنش های محیطی از توسعه شدید تجاری و مسکونی پتانسیل را دارند که به طور قابل توجهی تحت تاثیر اکوسیستم حساس ساحلی اگر رشد است به درستی مدیریت نمی کند. USCB به خوبی می چرخاند به بهره برداری از ویژگی های فیزیکی و زیست محیطی منحصر به فرد از جزایر دریای منطقه ساحلی برای آموزش دانش آموزان ما در حفاظت از محیط زیست محلی است. چند تن از فارغ التحصیلان اخیر USCB هستند در حال حاضر به دنبال مدارک تحصیلی در برخی از برنامه های تحصیلات تکمیلی به رقابتی ترین داخلی و بین المللی. دیگران در حال کار در موقعیت های حفاظت / علم ساحلی محلی و منطقه ای و همچنین شغل اکوتوریسم.... [-]

آمریکا Beaufort Bluffton Hilton Head Island
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی