University Of Wisconsin - Green Bay

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه ویسکانسین-سبز خلیج طول می کشد یک رویکرد تصویر بزرگ به آموزش و پرورش، حسابداری برای راه خود را منحصر به فرد از یادگیری، شور و شوق خود، و چشم انداز خود را.

مطلع خارج از کلاس درس و به این زمینه، با کارآموزی در زندگی واقعی و فرصت های پژوهشی تحصیلات تکمیلی به سبک. به چالش کشیده به در مشکلات و راه حل از دیدگاه های چندگانه است. به دست آوردن تجربه عملی با همکاری نزدیک با اعضای هیئت علمی برجسته است.

غنی از طریق فرصت های کارآموزی قابل توجه؛ یک کار که در راه های متعدد به عنوان یک کارمند دانشجو در محوطه دانشگاه می پردازد. آن لذت ببرید با افراد همفکر با پیوستن به یکی از 100+ باشگاه ها و سازمان ما؛ بهترین استفاده را از سال کالج خود را زندگی در پردیس؛ تبدیل شدن به یک رهبر را از طریق دولت های دانشجویی؛ بهتر جهان خود را با خدمت به جامعه؛ و بیشتر از آن را از طریق بسیاری از فرصت های ما به مطالعه و سفر در سراسر جهان.

کارفرمایان معتقدند رویکرد UWGB به تحصیلات عالی - مطالعه جهان ما از دیدگاههای متعدد - یک راه بهتر برای آماده شدن برای یک حرفه ای قرن 21 است. ما اعتقاد داریم که این یک راه بهتر را تجربه کالج است. اعداد این پشتیبانی: 97 درصد از دانش آموزان ما در ارتش ظرف شش ماه از فارغ التحصیلی به کار، در مدرسه گراد، یا. در حرفه و در جامعه، فارغ التحصیلان تاثیر UW-سبز خلیج زندگی دیگران را در راه مثبت است. که آموزش و پرورش است که تبدیل است.

زندگی در UW-سبز خلیج انجمن

همه می دانند که خلیج سبز است شناخته شده برای Lambeau درست و هکرها، اما در شهرستان نیز با دیگر ورزش های حرفه ای و تفریحی، صنعت فن آوری بالا و تولید، و طیف گسترده ای از فرصت ها در هنر رشد.

UW-سبز خلیج یک محیط مانند پارک مشرف خلیج دریاچه میشیگان از خلیج سبز برخوردار است. در حدود یک مایل مربع، پردیس در میان بزرگترین در دولت است. بسیاری از وسعت زمین به جریب است به مناطق طبیعی اختصاص داده شده، با دانشگاه مرکزی در یک طرف توسط خلیج و از سوی دیگر توسط شدت پوشیده شده از درخت پرتگاه نیاگارا مرز است. درباره 2000 دانشجویان در محوطه دانشگاه زندگی می کنند. دانش آموزان پیدا کردن فراوانی از گزینه های اوقات فراغت، از جمله بخش NCAA من دو و میدانی و اجرای برنامه های بزرگ نام در مرکز رویدادهای مرکز WEIDNER و کرس. فرصت های رهبری از طریق انجمن دولت و دانش آموز وجود داشته باشد. دانش آموز خوب بار انجمن برنامه نویسی برنامه نویسی اجتماعی، فرهنگی، تفریحی و آموزشی فراهم می کند. دانش آموزان پیدا کردن فیلم های پرفروش هالیوود و کلاسیک کالج در سری فیلم محبوب، و اعمال از جمله کمدین، Hypnotists و گروههای موسیقی در بالا و در آینده در تقویم کنسرت. بیش از 125 باشگاه ها و سازمان بر منافع خاص تمرکز می کنند.

UWGB هنر و اجرای

در UW-سبز خلیج، شما یک دانشگاه است که ارزش هنرهای تجسمی و عملکرد را پیدا اعضای هیئت علمی درگیر شدن ما دانشجویان را آماده برای مشاغل حرفه ای در استودیوی هنری، عکاسی، طراحی گرافیک، مدیریت هنر، تاریخ هنر، آموزش هنر، موسیقی، آموزش موسیقی و تئاتر و رقص. دانش آموزان انجام و نمایشگاه کار خود را در امکانات درجه یک از جمله مرکز WEIDNER مورد تحسین قرار گرفته برای هنرهای نمایشی و محترم لاوتون گالری، و همچنین در سالن ها و استودیوهای کوچکتر است.

مکان ها

خلیج سبز

Address
University of Wisconsin-Green Bay
2420 Nicolet Dr

WI 54311 خلیج سبز, ویسکانسین, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید